Ako nakupovať Tron (TRX) tokeny na Binance

Na začiatku januára 2018 sa Tron chválil trhovým stropom viac ako 16 miliárd dolárov s 24-hodinovým objemom obchodu takmer 5 miliárd dolárov. Aj keď sa Tron ponoril do medvedieho trhu v roku 2018, zostáva platformou, z ktorej sú mnohí nadšení. Ďalej je uvedený sprievodca pre začiatočníkov alebo obchodníkov všetkých typov, ako nakupovať TRON TRX Binance.

Po migrácii tokenu TRX zo štandardu ERC20 na natívny token na vlastnej hlavnej sieti získava Tron paru a token TRX sa snaží získať čoraz viac výmenných zoznamov..

Čo je Tron?

Jednou zo základných myšlienok blockchainu je byť „internet zadarmo“ – alternatíva, ktorú nie je možné ovládať, obmedzovať alebo cenzurovať. Tron je v podstate toto.

Platforma bola postavená ako decentralizovaný systém distribúcie obsahu. Tam, kde je v súčasnosti internet ovládaný titánmi, ako sú Facebook, Google a Amazon, chce Tron vytvoriť internet, kde by dáta a obsah kontrolovali používatelia. Nie tretími stranami so záujmami spoločnosti. Systém tiež pripraví pôdu pre použitie a distribúciu digitálnych aktív online, od čoho odvodzuje svoju hodnotu token TRX..

Ak plán rozvoja projektu vyjde podľa plánu, spoločnosť TRX by mohla zaznamenať slušný rast v roku 2019 a ďalej. Pozrime sa teda, ako môžete získať svoje prvé tokeny, a začneme investovať do ekosystému Tron.

Krok 1: Ak chcete kúpiť Tron, zaregistrujte si účet na Binance

V tomto okamihu niekoľko významných búrz alebo brán Fiat pridalo možnosť kúpiť TRX so spoločnosťou Fiat (USD, EUR, JPY atď.). Táto príručka vám teda ukáže, ako nakupovať TRX s BTC alebo ETH na Binance.

Prvým krokom, ak ste to ešte neurobili, je vytvorenie účtu na Binance. Tento proces by mal byť rýchly a ľahký a vytváranie účtov je otvorené pre používateľov takmer kdekoľvek na svete.

binančný register 1

Krok 2: Overte svoj účet

Pred začatím obchodovania budete musieť predložiť niekoľko overovacích dokumentov. Binance majú veľkú prevádzku, takže overenie sa často dokončí veľmi rýchlo, ale v niektorých prípadoch to môže trvať trochu času.

Ďalej využite túto príležitosť na nastavenie bezpečnostných opatrení vo vašom účte, napríklad dvojfaktorové overenie.

Krok 3: Pošlite BTC alebo ETH na svoj účet Binance

Keď bude váš účet funkčný, budete musieť do svojej peňaženky Binance poslať BTC alebo ETH.


Ak chcete vložiť vklad do spoločnosti Binance, prejdite do hlavičky webu a vyberte možnosť Fondy a potom Vklady..

zloženie vkladu 2

Z rozbaľovacej ponuky vyberte mincu, ktorú chcete vložiť. Teraz budete mať adresu peňaženky, do ktorej budete posielať svoje mince. Uistite sa, že posielate vybranú mincu iba na túto adresu (tj. BTC do BTC peňaženky alebo ETH do ETH peňaženky). Môže sa stratiť akýkoľvek iný typ mince, ktorý sa sem pošle.

Krok 4: Počkajte na potvrdenie

Vaša transakcia bude často dokončená veľmi rýchlo, ale môže to chvíľu trvať v závislosti od aktuálneho zaťaženia siete.

Pred pokračovaním počkajte, kým Binance potvrdí, že všetko bolo úspešne dokončené.

Krok 5: Vyhľadajte a vyberte pár BTC alebo ETH

Keď ste do svojho účtu Binance úspešne pridali BTC alebo ETH, je čas prejsť na stránku s výmennými programami. Dostanete sa sem, prejsť do hlavičky a zvoliť „Exchange“, potom „Základné“..

Teraz choďte na pravú stranu stránky a vyberte mincu, ktorú ste vložili skôr. Vyhľadajte „TRX“ vo vyhľadávacom poli a kliknite na pár, ktorý sa objaví (TRX / BTC nebo TRX / ETH).

trx binance 1

Voliteľné: Nakupujte v správnom čase pomocou pokročilých nástrojov spoločnosti Binance

Binance ponúka veľa nástrojov a údajov, ktoré vám pomôžu informovať vaše obchodovanie. Zahŕňa to cenové grafy v reálnom čase, históriu cien a objednávok a limitné objednávky.

Limitované objednávky znamenajú, že môžete nastaviť cenu, za ktorú chcete kúpiť TRX (vo vzťahu k BTC / ETH). Akonáhle jeho cena dosiahne tento bod, Binance automaticky vykoná váš obchod (nákup alebo predaj).

Krok 6: Vyberte množstvo TRX, ktoré chcete kúpiť

Prejdite do poľa tesne pod cenovými grafmi. Uveďte množstvo TRX, ktoré chcete kúpiť, ako aj cenu, za ktorú ho chcete kúpiť. Prípadne vyberte kartu „Market“ a nakupujte za aktuálnu cenu (odporúča sa pre začiatočníkov / začínajúcich obchodníkov)..

trx binance 2

Krok 7: Kúpte si Tron TRX!

Stlačte zelené tlačidlo „Kúpiť TRX“ a máte hotovo! Gratulujem! Práve ste dokončili kroky na zakúpenie spoločnosti Tron,

Krok 8: Presuňte svoje mince do zabezpečenej peňaženky Tron

V kryptomene je vždy dobrý nápad držať svoje mince mimo burzy, keď neobchodujete. Je to tak, že máte úplnú kontrolu nad bezpečnosťou svojich finančných prostriedkov, na rozdiel od dôvery v bezpečnostné opatrenia burzy.

Potrebujete na to peňaženku, ktorá podporuje TRX. Tron má zoznam oficiálnych peňaženiek tu, poskytované komunitou Tron. Medzi ne patrí Atómová a Exodus peňaženky pre Desktop, ktoré podporujú množstvo rôznych mien, ako aj Satowallet pre Android a iOS.

Prípadne pre najvyššiu úroveň zabezpečenia možno budete chcieť investovať do hardvérovej peňaženky, ako je napríklad Ledger Nano S.

Keď si vyberiete a nastavíte peňaženku, vyberte si mince z Binance. Prejdite do hlavičky webu a vyberte možnosť Fondy a potom Výbery. Vyberte TRX z rozbaľovacej ponuky a kúpte Tron.

trx binance 3

Vložte adresu z peňaženky TRX a koľko mincí chcete vybrať. Skontrolujte, či je adresa správna, a stlačte Submit.

Po dokončení transakcie by sa vaše mince mali zobraziť v peňaženke TRX.

Pred zakúpením produktu Tron sa dozviete viac

Chcete sa dozvedieť viac o TRONe? Prečítajte si o tom, ako transakcie spoločnosti Tron prešli ďalšími významnými mincami, v našom podrobnom článku. Môžete si tiež prečítať o tom, ako sa cena spoločnosti Tron zvýšila začiatkom tohto roka vďaka povesti o veľkom partnerstve.

Máte záujem investovať do spoločnosti Tron? Budete chcieť začať s našim článkom o predikcii cien spoločnosti Tron a s prečítaním nášho analytika o obchodovaní TRX v našej technickej analýze spoločnosti Tron..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map