Ako nakupovať ZCash na Binance

Dnes je otázka súkromia online aj offline relevantnejšia ako kedykoľvek predtým. Veľkou obavou mnohých v krypto kruhoch je schopnosť kohokoľvek sledovať a sledovať transakcie alebo peňaženky vo verejnej knihe, ako je bitcoin.

Zcash je dnes jednou z najvýznamnejších mincí zameraných na ochranu súkromia na trhu, ktorá tlačí alternatívu pre tých, ktorí chcú, aby ich transakcie boli tajné.

Čo je Zcash?

Zcash, ktorý bol pôvodne vidličkou bitcoinu, stavia na jeho pozitívach ako digitálnej meny a venuje sa otázkam ochrany súkromia. Blockchain využíva dôkazy nulových znalostí, ktoré umožňujú overenie transakcií bez zverejnenia informácií o hodnote transakcie alebo odosielajúcich a prijímajúcich strán.

Jednou zo prekážok v ceste k ochrane súkromia je, keď chce používateľ vypnúť ochranu súkromia, napríklad v prípade auditov alebo dodržiavania predpisov. Spoločnosť Zcash má na to riešenie. Ich sieť má systém, v ktorom držitelia peňaženky môžu používať dva rôzne typy adries (každý predstavuje rovnakú peňaženku). Jedna, „z-adresa“, je súkromná, zatiaľ čo druhá, „z-adresa“ je verejne viditeľná. To umožňuje používateľom rozhodnúť sa, kedy chcú zverejniť podrobnosti transakcie, alebo nie, čo umožňuje väčšiu flexibilitu a širšiu škálu možných prípadov použitia.

Čítajte ďalej a dozviete sa, ako si môžete kúpiť svoj prvý ZEC prostredníctvom populárneho produktu Výmena Binance.

Krok 1: Zaregistrujte si účet na Binance

Prvým krokom, ak ste to ešte neurobili, je otvorenie účtu na Binance. Tento proces je rýchly a ľahký a je otvorený pre používateľov takmer kdekoľvek na svete.

register binance 3

Krok 2: Overte svoj účet

Predtým, ako začnete obchodovať, musíte tímu Binance predložiť niekoľko overovacích dokumentov. Okrem toho si tento čas na ochranu svojho účtu nastavte dvojfaktorovým overením.

Krok 3: Pošlite BTC alebo ETH na svoj účet Binance

Stále je len veľmi málo renomovaných a bezpečných miest na kúpu čohokoľvek okrem najpopulárnejších kryptomien u Fiatu, napríklad USD alebo EUR. Preto ak chcete kúpiť Zcash, budete najskôr potrebovať bitcoin alebo ethereum. Ak to urobíte, môžete na Binance obchodovať s ktoroukoľvek z týchto mincí za ZEC.

Ak ešte nevlastníte BTC alebo ETH, môžete si kúpiť ktorýkoľvek z nich na burze Fiat Coinbase, alebo stránky ako napr Coinmama alebo Changelly.

Ak chcete posielať coiny na váš účet Binance, prejdite do ponuky v hornej časti stránky a vyberte možnosť Fondy a potom Vklady..

Z rozbaľovacej ponuky vyberte mincu, ktorú chcete poslať.

zloženie vkladu 3

Zobrazí sa vám adresa peňaženky, do ktorej chcete poslať svoje mince. Zaistite, aby ste poslali iba zadanú mincu na túto adresu (tj. BTC do BTC peňaženky alebo ETH do ETH peňaženky). Môže sa stratiť akýkoľvek iný typ mince, ktorý pošlete.

Krok 4: Počkajte na potvrdenie

Transakcie sú často hotové do niekoľkých minút, ale môžu trvať dlhšie v závislosti od množstva aktivity v sieti. Než budete pokračovať, počkajte, kým Binance potvrdí úspešnosť vašej transakcie.

Krok 5: Vyhľadajte a vyberte pár BTC alebo ETH

Len čo vaše prostriedky dorazia do vašej peňaženky Binance, je čas presunúť sa do sekcie výmeny na webe. Prejdite do hlavičky navigácie a vyberte možnosť „Exchange“ a potom „Základné“..

Teraz sa pozrite na pravú stranu stránky. Vyhľadajte ZEC vo vyhľadávacom poli a kliknite na dvojicu, ktorá sa objaví (ZEC / BTC alebo ZEC / ETH).

zec binance 1

Voliteľné: Nakupujte v správnom čase pomocou pokročilých nástrojov spoločnosti Binance

Binance ponúka údaje, ako sú analytické grafy v reálnom čase, objem obchodov a história objednávok, ktoré vám pomôžu robiť správne pohyby v správny čas. Dajú vám tiež možnosť nastaviť limitné príkazy. To znamená, že vložíte cenu, za ktorú chcete kúpiť (alebo predať) ZEC, a burza automaticky uskutoční váš obchod, akonáhle cena dosiahne tento bod.

Krok 6: Vyberte množstvo Zcash, ktoré chcete kúpiť

Vložte cenu, za ktorú chcete kúpiť ZEC, alebo vyberte možnosť „Trhy“ a kúpte za aktuálnu cenu (odporúča sa to pre začiatočníkov alebo začínajúcich obchodníkov)..

zec binance 2

Ďalej uveďte, koľko chcete kúpiť. Môže to byť konkrétna suma v ZEC alebo BTC / ETH, alebo sa môžete rozhodnúť minúť 25%, 50%, 75% alebo 100% svojej BTC / ETH peňaženky.

Krok 7: Kúpte si Zcash!

Stlačte zelené tlačidlo „Kúpiť ZEC“ a máte hotovo!

Krok 8: Presuňte svoje mince do zabezpečenej peňaženky Zcash

Osvedčeným postupom v kryptomene je vždy, keď svoje mince ukladáte do vlastnej peňaženky, keď aktívne neobchodujete. Ponechanie mincí na burze ponecháva vaše prostriedky v rukách bezpečnostných opatrení burzy, zatiaľ čo vo vašej vlastnej peňaženke je kontrola ľahšia.

Aby ste svoj ZEC vybrali z výmeny, budete potrebovať peňaženku, ktorá podporuje Zcash. Hardvérové ​​peňaženky Ledger Nano S a Trezor Model T ponúkajú najvyššiu úroveň zabezpečenia. Alternatívne možnosti zahŕňajú Exodus peňaženka na plochu, príp Coinomi pre mobil.

Ak chcete uskutočniť výber, choďte do ponuky hlavičky a zvoľte „Fondy“, potom „Výbery“. V rozbaľovacej ponuke vyberte možnosť ZEC.

zec binance 3

Vložte adresu ZEC z peňaženky a sumu ZEC, ktorú chcete vybrať. Skontrolujte, či je adresa správna, a potom kliknite na tlačidlo „Odoslať“. Akonáhle sieť dokončí vašu transakciu, vaše mince by sa mali objaviť vo vašej peňaženke ZEC.

Uč sa viac

Prečítajte si naše pokrytie záznamu ZCash na Coinbase Pro koncom roka 2018. Alebo ak máte záujem o získanie ZEC, môžete si prečítať, ako ho ťažiť, v našom sprievodcovi tu.

Pre záujemcov o investovanie si pozrite náš článok Predikcia cien Zcash – vždy si však urobte vlastný prieskum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map