Ako predať Ripple (XRP)

V tejto príručke vás prevedieme výmenou informácií o tom, ako predávať Ripple (XRP) za fiatovú menu alebo inú kryptomenu, ako aj o faktoroch, ktoré je potrebné zvážiť pred výberom vhodnej burzy..  

Pred predajom XRP by ste mali pochopiť proces prevodu mincí z ich úložiska (peňaženky alebo účtu) na burzu. 

Poďme do toho!

Môžete si buď zvoliť XRP priamo pre fiat menu na burze, ktorá prijíma vklady XRP, alebo môžete najskôr predať XRP pre inú digitálnu menu a potom vymeniť menu za fiat menu. Ak sa rozhodnete pre druhú možnosť, budete mať na výber z viacerých búrz, ale sú potrebné ďalšie kroky. 

Najrýchlejšou a najjednoduchšou možnosťou je obchodovanie s XRP za fiatovú menu, najmä ak ste začiatočník. 

Výmeny, ktoré vám umožnia predať Ripple, zahŕňajú Kraken, Exmo, Bitstamp, Bitsane, Gatehub, Uphold, Cointree a Coinbase. Na týchto burzách získate to najlepšie Cena zvlnenia na trhu. 

Predajte zvlnenie za menu Fiat 

Krok 1: Vytvorte si účet The Exchange  

Ak plánujete predať Ripple (XRP) na tej istej burze, ktorú ste použili na nákup XRP, preskočte na krok 2. 

Ak sa rozhodnete použiť inú burzu, nájdite vhodnú burzu vykonaním náležitej starostlivosti, aby ste sa vyrovnali na burze, ktorá vyhovuje vašim potrebám. 

Po uzavretí vhodnej výmeny si otvorte účet zadaním svojho e-mailu a vytvorením hesla. Ďalej budete musieť uviesť svoje ID a ďalšie osobné údaje v závislosti od výmeny. Tento krok je určený na splnenie predpisov KYC / AML. 

Krok 2: Vložte XRP na svoj účet 

Prihláste sa do svojho nového účtu, vyhľadajte príslušnú adresu peňaženky pre XRP a zabezpečte, aby sa tokeny, ktoré vkladáte, poslali na túto adresu. 

Napríklad v Krakene kliknite na Peňaženky a vyberte ich peňaženku XRP. Ďalej kliknite na ikonu Generovať vkladovú adresu a použite adresu uvedenú ako cieľ pre váš prenos XRP. 

Krok 3: Predajte zvlnenie (XRP) 

S XRP, ktoré chcete predať vo svojej novej peňaženke na burze, kliknite na obchodnú stránku burzy a vyhľadajte pár, s ktorým chcete obchodovať. Ďalej zadajte množstvo XRP, ktoré chcete predať, a dokončite transakciu. 


Napríklad na Kraken kliknite na Predať v hornej časti obrazovky a vyhľadajte XRP v zozname mincí. Kliknite Predajte XRP a do novej obrazovky, do ktorej sa dostanete, zadajte do zobrazeného poľa množstvo XRP, ktoré chcete predať. Vyberte menu, za ktorú chcete XRP predať, a kliknite na ikonu Predať

Predajte zvlnenie

Pred dokončením tejto transakcie si pozrite podrobnosti. 

Krok 4: Vyberte USD 

Nakoniec môžete svoju fiat menu vybrať na svoj prepojený bankový účet. Nájsť odkaz na výber je celkom ľahké, ale potvrďte poplatky a časy spracovania príslušnej burzy. 

Predaj zvlnenia (XRP) za kryptomenu 

Ak ste sa rozhodli vymeniť XRP za inú kryptomenu, postupujte podľa krokov uvedených nižšie. 

Krok 1: Vytvorte si účet 

Ak plánujete predávať Ripple na rovnakej platforme, ako ste si ju kúpili, preskočte na druhý krok. 

Ak však plánujete použiť inú burzu, najskôr vykonajte hĺbkovú kontrolu, aby ste zistili burzy, ktoré podporujú XRP, potom skontrolujte ich vlastnosti. 

XRP je jednou z najväčších digitálnych mien na trhu, a preto je uvedená na niekoľkých populárnych burzách. 

Faktory, ktoré musíte skontrolovať, sú uvedené nižšie. Niektoré zahŕňajú poplatky a funkcie. Po výbere výmeny sa zaregistrujte zadaním e-mailu a vytvorením hesla. 

Niektoré burzy budú vyžadovať, aby ste poskytli ďalšie osobné údaje, ako je vaše ID a telefónne číslo. Účelom tohto dodatočného overenia je vyhovieť predpisom KYC / AML. 

Po vytvorení účtu povoľte vo svojom účte 2FA, skôr ako prejdete k ďalšiemu kroku. 

Krok 2: Vložte do svojho nového účtu nejaké XRP 

Z peňaženky preveďte sumu XRP, ktorú chcete predať, do svojej peňaženky na výmenu. Najskôr budete potrebovať adresu XRP svojej novej peňaženky, aby ste mohli poslať čiastku XRP. 

Napríklad ak obchodujete na Binance, prejdite na Fondy na hornom čiernom paneli a kliknite na ikonu Záloha, potom kliknite Vyberte vkladovú mincu, a z rozbaľovacej ponuky vyberte XRP. Uvidíte zostatok a objednávky. 

V tomto okamihu vám stránka pripomenie dve dôležité veci: Na túto adresu vkladu posielajte iba XRP. Zaslanie akejkoľvek inej meny na túto adresu môže mať za následok stratu vášho vkladu, a, vklad XRP do Binance vyžaduje OBOU adresu pre vklad a štítok. Ak nezahrniete svoju značku, môže to viesť k strate vašich dostupných finančných prostriedkov. 

Pošlite Zvlnenie

Opatrne skopírujte zobrazenú adresu vkladu meny. Prejdite do peňaženky alebo na účet, kde je uložený váš XRP, a požiadajte o výber alebo prevod na adresu, ktorú ste poskytli. XRP bude uložený ihneď po 1 potvrdení siete a vy môžete sledovať pokrok na stránke histórie alebo prejsť na stránku Fondy>História transakcií

Krok 3: Predajte zvlnenie (XRP) 

Po prijatí sumy, ktorú chcete predať na svojej novej peňaženke na burze, prejdite do obchodnej sekcie príslušného účtu. Pomocou vyhľadávacieho poľa vyhľadajte menový pár, s ktorým chcete obchodovať, a potom zadajte množstvo XRP, ktoré chcete predať, a množstvo BTC, ktoré chcete kúpiť.. 

Napríklad na Binance, ísť do Výmena v pravom hornom rohu obrazovky a vyberte Základné

V pravom hornom rohu nájdete vyhľadávací panel. Zadajte doň XRP a kliknite na tlačidlo BTC alebo ETH, ktoré nájdete ihneď vpravo, podľa toho, za ktoré chcete XRP vymeniť. Potom kliknite na zobrazený obchodný pár. 

Predajte Ripple na Binance

Uvidíte obchodný pohľad na pár, ktorý ste si vybrali. Nižšie vyhľadajte políčko s názvom Sell Ripple (XRP). Zadajte požadované množstvo a cenu a potom kliknite na ružovú farbu Predajte XRP v dolnej časti stránky. 

Predajte zvlnenie

Nezabudnite potvrdiť podrobnosti svojej objednávky pred kliknutím na tlačidlo predať XRP. 

Krok 4: Preneste svoju novú mincu do bezpečnej peňaženky 

Ak chcete držať svoju novo získanú kryptomenu v peňaženke na burze, môžete. To sa však neodporúča, pretože peňaženky na výmenu nie sú bezpečné pred hackermi. 

Najlepšou možnosťou je použiť hardvérovú peňaženku, ktorá je zatiaľ ďaleko od hackerov a umožňuje vám uložiť si súkromný kľúč. 

Prevod vašich mincí je dosť jednoduchý. Na Binance kliknite na Výbery odkaz z Fondy v ponuke a vyberte mincu alebo žetón, ktorý chcete previesť, a zadajte hodnotu a adresu výberu. 

Faktory, ktoré je potrebné zvážiť pred usadením sa na burze

Kryptomeny sú komplikované aktíva a sú známe svojou volatilitou cien. Preto je nevyhnutné, aby ste predtým, ako s nimi začnete obchodovať, úplne pochopili všetky riziká spojené s obchodovaním s týmito digitálnymi aktívami. Predtým, ako sa dohodnete na burze, mali by ste navyše zvážiť niekoľko faktorov, ktoré by mohli ovplyvniť vaše obchodné zámery, a to faktory, ktoré je potrebné zvážiť, poplatky za obchodovanie, proces overovania, bezpečnosť, zákaznícka podpora, limity transakcií, poplatky za výber a metódy a typ platformy. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map