Ako vybrať kryptomenu na PayPal

Urobiť pohodlnejšie platby kryptomenami nebolo pre mnohé spoločnosti ľahká úloha. Spotrebitelia často čelia výzvam a snažia sa nájsť platformy, ktoré prijímajú platby vo forme digitálnych mien. Majitelia obchodov stále nevidia výhody takýchto platieb. Spoločnosť Coinbase však vyvinula geniálne riešenie tohto problému. Nižšie uvádzame spôsob výberu kryptomeny na PayPal.

Začalo to Coinbase

Coinbase—Americká platforma na výmenu kryptomien si obľúbila vďaka svojim rôznym službám. Pokiaľ ide o denný objem obchodov, táto burza zostáva medzi poprednými burzovými platformami, v priemere má 160 miliónov dolárov.

Coinbase založili Brian Armstrong a Fred Ehrsman asi pred 7 rokmi a môže sa pochváliť priateľským užívateľským rozhraním. Nováčikovia v krypto priemysle si môžu na platforme pohodlne vymieňať rôzne meny. Okrem toho majú používatelia záruku bezpečnosti spolu s minimálnymi obchodnými poplatkami.

Okrem toho sa platforma vždy usilovala odlíšiť sa od ostatných búrz tým, že umožňovala extrémne ľahké krypto transakcie. Používatelia Coinbase môžu ľahko vyberať prostriedky z platformy a prevádzať ich na svoje bankové účty v priebehu niekoľkých dní. A teraz Coinbase pridal ďalšie funkcie na skrátenie tejto čakacej doby z dní na minúty.

Populárna platforma na výmenu kryptomien vám umožňuje vyberať hotovosť priamo do svojho účtu Paypal účet. Vďaka tomu môžu používatelia používať funkciu Okamžitý prevod pomocou svojich debetných kariet na okamžité získanie svojich prostriedkov za malý poplatok 0,25 USD, čo je oveľa lepšie a pohodlnejšie v porovnaní s výberom hotovosti z peňaženky Coinbase na váš bankový účet..

Len pre potvrdenie, táto funkcia vám neumožňuje kúpiť z vášho účtu PayPal žiadnu kryptomenu. Dúfajme, že to bude čoskoro k dispozícii, ale v súčasnosti si môžete peniaze vyberať iba na svoj PayPal, čo je stále skvelé!

Predtým, ako prejdeme k výberu na váš účet PayPal, najskôr pochopíme, ako pridať váš účet PayPal do Coinbase.

Pridanie vášho účtu PayPal do Coinbase

Pred pridaním účtu PayPal do Coinbase, musíte sa prihlásiť. Môžete použiť prehliadač vo svojom smartfóne alebo počítači. Túto transakciu môžete vykonať iba zo svojej peňaženky Coinbase.

Po prístupe do svojej peňaženky Coinbase prostredníctvom prehľadávača sa prihláste do svojej peňaženky. Po prihlásení prejdite do sekcie Nastavenia, ktorá sa nachádza v hornej časti okna.

Vyberte kryptomenu na PayPal

V nastaveniach kliknite na „Prepojené účty“, toto nájdete na vrchnej karte. Potom kliknite na „Prepojiť nový účet“ a posuňte sa vpred.

Vyberte kryptomenu na PayPal

Odtiaľ uvidíte zoznam možností účtu, ktoré sa zobrazia, a kliknite na „PayPal“. Po tomto kroku budete presmerovaní na prihlasovaciu stránku služby PayPal. Prihláste sa pomocou svojho e-mailu a hesla.

Po prihlásení do účtu PayPal budete presmerovaní na stránku s potvrdením, kde vás služba PayPal požiada o povolenie prístupu Coinbase k prevodom peňazí – kliknutím na „Súhlasím“ prepojíte oba účty.

Po úspešnom prepojení účtu PayPal s účtom Coinbase sa vráťte späť do svojho účtu Coinbase.

Teraz môžete veľmi ľahko vyberať prostriedky z Coinbase na PayPal.

Ako vybrať kryptomenu na PayPal

Ak chcete vybrať prostriedky z Coinbase na PayPal, zvoľte na paneli nástrojov Coinbase (na pravom paneli) možnosť „Kúpiť / Predať“ a vyberte „Predať“. V sekcii „Predať z“ vyberte peňaženku, z ktorej chcete previesť prostriedky, a v sekcii „Vklad do“ vyberte svoju peňaženku PayPal..

Ďalším krokom je overenie podrobností transakcie. Ak si chcete ďalšie podrobnosti o platbe pozrieť ďalej, kliknite na paneli nástrojov na sekciu „Účet“. „Odtiaľto uvidíte celkovú sumu prevedených peňazí. Potom kliknete na možnosť „Potvrdiť predaj“.

Ak sú všetky systémy v poriadku, finančné prostriedky sa odrazia na vašom účte PayPal okamžite alebo po niekoľkých sekundách.

Odtiaľto budete chcieť, ak chcete previesť svoje prostriedky PayPal na svoj bankový účet, len podľa pokynov poskytnutých spoločnosťou PayPal.

Funkcia okamžitého prevodu, ktorú poskytuje služba PayPal, je k dispozícii používateľom so sídlom v USA a zaisťuje prevod prostriedkov na bankový účet jedného z nich za pár minút, pričom za každú transakciu sa platí poplatok 0,25 USD.

Ako odstrániť váš účet PayPal z Coinbase

Odpojenie účtu PayPal od účtu Coinbase je oveľa jednoduchšie v porovnaní s prepojením oboch účtov. To možno vykonať prostredníctvom vášho účtu Coinbase.

Ak to chcete urobiť, prihláste sa do svojho účtu Coinbase, v dolnej časti okna prejdite na „Nastavenia“ a potom kliknite na „Prepojené účty“..

Odtiaľto jednoducho kliknite na tlačidlo „Odstrániť“, ktoré je umiestnené vedľa vášho účtu PayPal, a potom kliknite na „Odstrániť“ v potvrdzovacom poli, ktoré sa zobrazí..

Hlavné obavy

PayPal je na mieste, aby zmrazil účty používateľov podľa svojho rozmaru a nedodržal nariadenia stanovené bankami. Vďaka tomu spoločnosť dostala veľa sťažností od svojich používateľov.

Platobná platforma má navyše jeden z najvyšších devízových poplatkov v tomto sektore. Napríklad platforma si za prevod mien účtuje 5%. To znamená, že prepočet 1 000 dolárov vás bude stáť neuveriteľných 50 dolárov!

Teraz chápeme, ako spoločnosť v roku 2017 dosiahla zisk 13 miliárd dolárov.

Okrem vysokých devízových poplatkov sú používatelia nútení čakať až týždeň na výber prostriedkov zo služby PayPal na svoje bankové účty. Spoločnosť navyše naďalej zvyšuje svoje poplatky, ktoré sú často vyššie v porovnaní s poplatkami za transakcie účtované väčšinou bánk na vysokej ulici. Používatelia služby PayPal ako takí môžu nakoniec migrovať na prevody kryptomeny, kde je transakcia prakticky okamžitá a lacná.

Podobne sa zdá, že sa Coinbase pripojil k PayPalu pri účtovaní veľmi vysokých poplatkov, ako aj horlivých kontrol účtov. Mnoho používateľov sa preto sťažovalo na platformu.

Táto burza patrí medzi najobľúbenejšie burzy vďaka podpore viacerých kryptomien, ako aj vďaka dennému objemu obchodov.

Integrácia s PayPal, ktorá umožňuje používateľom vyberať finančné prostriedky, je hlavným krokom pre obe platformy a dokazuje, že PayPal sa konečne zahrieva na kryptomeny. Existuje však veľa zlepšení, ktoré je potrebné vykonať, aby bol proces dokonalý.

Platforma by napríklad mala používateľom umožniť vkladať finančné prostriedky na prilákanie ďalších používateľov.

Záver

Pred integráciou kryptomeny do hlavných platobných systémov po celom svete existuje niekoľko spôsobov, ako ísť. Existujú však spôsoby, ako môžu používatelia kryptomeny presunúť prostriedky prostredníctvom služby PayPal, ako je uvedené vyššie. Ako bude dochádzať k ďalším adopciám, pravdepodobne to umožnia aj ďalšie finančné inštitúcie a služby.

Dúfame, že príručka Ako vyberať kryptomenu na PayPal bola pre vás užitočná!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map