Dôležité tvrdé vidličky, ktoré sa majú stať v júli 2018

„Hard Fork“ je jednoducho zmena protokolu z predchádzajúcej verzie. Tento proces nasleduje po rozdieloch, pričom jedna časť sleduje starú cestu a nová (vidlicová) verzia sleduje cestu inovácie. Niekedy sa dá na reťaz použiť tvrdá vidlica bez toho, aby sa vytvorila divergencia. V takom prípade nebudú používateľom poskytnuté žiadne ďalšie mince.

Nová verzia dedí atribúty starej verzie, ale implementuje ďalšie protokoly (čo by mohlo byť vylepšením zabezpečenia), o ktorých sa predpokladá, že sú lepšou voľbou ako pôvodná verzia..

Príkladom môže byť hard fork Bitcoin Cash (BCH), ktorý je forkom bitcoinu (BTC). Bitcoinová hotovosť urobila niekoľko zmien vo svojom protokole, ako napríklad zvýšenie veľkosti bloku na 32 MB, a nie veľkosť bloku 1 MB implementovanú pomocou bitcoinu (BTC).

Tieto vylepšenia viedli k tomu, že mnoho kryptomien, ktoré dnes máme – napríklad Bitcoin Gold, Bitcoin Private či dokonca Ethereum – a ďalších pribúda každý deň. Je dôležité vedieť, že nie vždy ponúka hard fork stimuly pre investorov, niekedy iba vylepšený protokol.

Nižšie sú uvedené očakávané vidlice v júli.

Ethereum Classic

Ako opísal tím, Ethereum Classic (ETC) je inteligentnejší blockchain, komunita, kryptomena a sieť, ktorá rozširuje funkcie digitálneho majetku. Popri platforme, ktorá umožňuje ľuďom vzájomne si posielať virtuálne peniaze, umožňuje aj využitie komplexných inteligentných zmlúv, ktoré sú samosprávne a nemenné.

Ethereum Classic (ETC) tokeny prevádzkujú blockchain a sú k dispozícii na nákup / výmenu na hlavných burzách kryptomeny za bitcoiny, ethereums a USD.

Naplánovaný rozdvoj 13. júla vyústi do fázy Ethereum Emerald, ktorá bude rozdvojená na 6 100 000. bloku..

Einsteinium

Einsteinium bola založená v roku 2014, ale do povedomia verejnosti sa dostala až v roku 2017. Einsteinium je platforma na získavanie finančných prostriedkov, ktorá pomáha eliminovať korupciu a umožňuje globálnej komunite, ktorá môže efektívne podporovať vedecké výskumy a oveľa viac.

Einsteinium (EMC2) na druhej strane je to natívny token pre platformu Einsteinium. S týmito tokenmi je možné obchodovať pre ostatných na rôznych burzách kryptomien. EMC2 je bitcoinová virtuálna mena, ktorá využíva algoritmus PoW (Proof-of-Work). Aj keď bola táto mena postavená predovšetkým na vedecké, charitatívne a politické účely získavania finančných prostriedkov, je možné ju používať na akékoľvek transakcie.

EMC2 sa rozširuje zmenou ťažobného algoritmu zo skriptu na EThash. Nové tokeny by sa distribuovali držiteľom tokenov v pomere 1: 1.

Aktualizácia: Tím Einsteinium nás kontaktoval, že hard fork pre kryptomenu Einsteinium (EMC2) sa objaví neskoro na jeseň; presný dátum ešte len bude stanovený.

SiaCoin

The Platforma Sia je distribuované cloudové úložisko, ktoré využíva bezplatné úložisko zabezpečené technológiou blockchain. Platforma využíva využitie kapacity pevného disku používateľov po celom svete a vytvára trh s úložiskami dát, ktorý je spoľahlivý za nižšie náklady ako tradiční poskytovatelia úložísk, ako sú Amazon a Apple..

SiaCoin (SC) sú oficiálne kryptomeny sietí, ktoré sa použijú na nákup ďalšieho potrebného priestoru pre klientov. Poskytovatelia tiež dostávajú rovnakú kryptomenu za sprístupnenie svojej nevyužitej úložnej pamäte sieti.

Hard fork spoločnosti SiaCoins je naplánovaný na 1. júla 2018.

Úvery LBRY

ÚVEROVÁ KNIŽNICA LBC je bezplatné, otvorené a komunitou riadené trhovisko. Platforma hostí to najlepšie z hollywoodskych filmov, lekcie na vysokej škole a ďalší mediálny obsah. Kryptomena LBRY Credits (LBC) by podporovala aktivity v blockchaine.

Úvery LBRY (LBC) tokeny je možné zakúpiť na kryptoburzách Bittrex, Poloniex, Upbit a Cryptopia. V súčasnosti sa s tokenmi dá obchodovať iba za kryptomeny bitcoin a tether.

Naplánovaná vidlica na blockchaine sa uskutoční 9. júla 2018. Vidlica predĺži, ako dlho budú nároky platné pred vypršaním platnosti v sieti.

HexxCoin

The HXX coiny je bezpečná decentralizovaná systémová sieť založená na blockchaine, ktorá využívala algoritmus PoS (Proof-of-Stake).

The HEXXCOIN (HXX) prvýkrát vznikol v roku 2015 ako vidlica Crave, potom bola oživená o dva roky neskôr ako vidlica Zerocoin (Zcoin), ktorá tiež utíchla. V roku 2018 si mincu prevzal nový tím, ktorý sa snažil zo všetkých síl a za tak krátky čas posunul projekt do nepredstaviteľných výšok. Mince je zameraná na súkromie používateľov.

Tím, ktorý stojí za projektom, sa zameriava na rozšírenie funkčnosti bitcoinu pomocou funkcií Zerocoinu. Výsledkom forku bude nová kryptomena s názvom BitcoinZeroX (BZX). Žetóny BZX sa vydajú držiteľom kryptomeny HEXX a Bitcoin v pomere 1: 1.

Vidlica HEXX je naplánovaná na 1. júla 2018.

BitTube

Je tu dobrá platforma, ktorej cieľom je zaviesť platformy na zverejňovanie videí, ako je YouTube. Na tejto platforme môžu vydavatelia získať pasívne príjmy z obsahu, ktorý nahrajú na platformu.

The BitTube (Rúrka) kryptomena je natívnou platformou a používa sa ako odmena za aktivity v sieti. TUBE je možné zameniť aj za akékoľvek iné kryptomeny na ktorejkoľvek kryptoburze, ktorá je na nej uvedená.

Vďaka distribuovanej sieti typu peer-to-peer pomôže BitTube ľuďom na celom svete uplatniť svoje právo na slobodu prejavu a vyhnúť sa cenzúre.

BitTube (TUBE) je naplánované na vidlicu 1. júla 2018. Vidlica bude zahŕňať zmenu ťažobného algoritmu v sieti.

Kore

The Kore platforma sa zameriava na súkromie a bezpečnosť zameranú na obnovu dôležitých právnych a ľudských práv.

KORE (KORE) s tokenmi sa dá obchodovať ako s inými kryptomenami. Momentálne je možné ho vymeniť iba za bitcoiny (BTC) na bittrexoch a upbitoch, ako naznačuje coinmarketcap.

Vidlica KORE sa použije na úpravu niektorých základných aspektov blockchainu, ako je čas bloku, obtiažnosť, odmeny masternode, stávkovanie a niekoľko ďalších zmien. Vidlica je naplánovaná na 1. júla 2018.

Je dôležité si uvedomiť, že niektoré z týchto pevných vidličiek môžu byť zmenené komunitou. Preto je nevyhnutné sledovať pokrok rôznych komunít prostredníctvom rôznych platforiem sociálnych médií.

Odporúčame : CoinMarketCal a KryptoCal na sledovanie budúcich oznámených udalostí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map