Kde a ako nakupovať Verge (XVG) Podrobný návod

V dnešnej situácii cenzúra, regulačná neistota a ďalšie tlačia používateľov kryptomien k coinom zameraným na súkromie. Dajú sa sledovať meny ako bitcoin, ethereum a litecoin, čo u niektorých vyvoláva obavy. Výsledkom môže byť, že budúcnosť transakčných coinov bude v kryptomenách ako Monero, Dash a Verge, ktoré svojim používateľom ponúkajú anonymitu.

Monero a Dash zaznamenávajú široké využitie a v prípade Dash dokonca adopciu v reálnom svete. Ale ako mince na dolnom konci prahu stredného limitu sa niektorým ľuďom bude Verge ťažko dariť. Táto príručka vás prevedie krok za krokom procesom investovania do Verge po prvýkrát.

Čo je to Verge?

Spoločnosť Verge, ktorá bola vytvorená v roku 2014, je mincou vyrobenou pre každodenné transakčné použitie pri zachovaní súkromia po celú dobu. Aj keď napríklad nemá trhovú kapitalizáciu v bitcoinoch alebo ethereách, Verge ponúka niektoré výhody. Používa siete ako TOR a I2P na smerovanie prenosu cez tisíce adries, čím zakrýva skutočnú adresu IP, ktorú niekto použil na uskutočnenie transakcie.

Verge tiež v tomto okamihu dosahuje lepšie výsledky pri transakciách ako mnoho väčších mincí. Môže spracovať viac transakcií za kratší čas ako bitcoin, za nižšie náklady. Funkcie ochrany súkromia spoločnosti Verge v kombinácii s vysokou rýchlosťou spracovania ich mnohým priniesli partnerstvá v reálnom svete. Najvýznamnejšie je niekoľko firiem z oblasti zábavy pre dospelých v hodnote 92 miliónov dolárov.

Cenovo bola história spoločnosti Verge horskou dráhou. V decembri 2017 hodnota mince prudko vzrástla a v priebehu iba dvoch týždňov vzrástla 30-násobne. Odvtedy občas testovala 20 najlepších trhových kapacít kryptomeny, pri iných poklesla na 40 – 50. Táto volatilita môže byť atraktívna pre obchodníkov, ktorí by mohli vidieť šancu dostať sa na minimum pri minci, ktorá preukázala potenciál prudkého nárastu.

Všetko povedané, pozrime sa, ako začať obchodovať s Verge.

Krok 1: Získajte peňaženku Verge

Pokiaľ ide o každú kryptomenu, musíte si zaobstarať bezpečnú peňaženku, do ktorej môžete ukladať svoje mince, mimo burzy. Aj keď dni kryptomeny ako divoký západ plynú, je stále nevyhnutné, aby ste svoje portfólio neustále udržiavali v bezpečí. To znamená, že používate peňaženku, ktorú ovládate a ktorá sa nedá ľahko hacknúť. Dve najbežnejšie Verge peňaženky sú Verge Electrum a Verge QT, vyvinuté a podporované tímom Verge.

Najlepší spôsob, ako držať digitálne meny, je robiť to mimo búrz kryptomien. Je to tak preto, lebo tieto platformy sú vystavené hackerom a iným škodlivým útokom. Držanie Verge v offline peňaženke by bolo najlepšou voľbou vzhľadom na to, že na hardvérových peňaženkách ponúkajúcich podporu pre XVG nepracujú žiadne veľké značky. KeepKey, Ledger a Trezor sú najznámejšie firmy pôsobiace na trhu s hardvérovými peňaženkami.

krajové peňaženky

Peňaženka Electrum je peňaženka s otvoreným zdrojovým kódom, pôvodne vyrobená pre bitcoin, ale prispôsobená spoločnosťou Verge pre prácu pre XVG. Electrum je ľahká voľba. Nestiahnutím celého blockchainu Verge umožňuje používateľom uskutočňovať transakcie mimoriadne rýchlo a vo výsledku je dobrou voľbou pre ľudí, ktorí plánujú na vykonávanie transakcií používať VXG..

Peňaženka Verge QT je zložitejšou možnosťou, ktorá zaberá oveľa viac miesta, pretože vyžaduje stiahnutie celého reťazca. Prínosom je, že umožňuje širšiu škálu funkcií ochrany osobných údajov pre používateľov, ktorí hľadajú bezpečnejšiu možnosť.

Zatiaľ čo predchádzajúce dve možnosti umožňujú používateľom ukladať iba súbory VXG, Coinomi je populárna mobilná peňaženka, ktorá má výhodu viac ako 500 podporovaných aktív. Coinomi je skvelá voľba pre používateľov, ktorí majú v úmysle držať XVG ako súčasť rozmanitého portfólia.

Krok 2: Nakúpte bitcoin / ethereum

Pretože Verge ešte nedosiahne rozsiahlu saturáciu iných hlavných mien, len málo zdrojov ponúka priamy nákup XVG spoločnosťou Fiat (USD, EUR atď.). Z tohto dôvodu je najlepšou metódou najskôr kúpiť bitcoin alebo ethereum a potom ich vymeniť za spoločnosť Verge.

Existuje veľa miest, kde môžete ľahko kúpiť bitcoin alebo ethereum. Coinbase a Gemini sú osvedčené burzy, ktoré užívateľom ponúkajú možnosť nakupovať tieto mince priamo u Fiatu. Prípadne si môžete na Coinmame kúpiť ktorúkoľvek z 8 populárnych mincí kreditnou alebo debetnou kartou.

Krok 3: Zaregistrujte sa na burze (napríklad Binance)

Keď už máte svoje bitcoiny alebo ethereum, musíte sa zaregistrovať na burze, ktorá podporuje Verge. Ak chcete nájsť tieto informácie, vyhľadajte Verge na CoinMarketCap a prejdite naTrhyKarta “. Zobrazí sa zoznam všetkých búrz a obchodných párov pre XVG. Bittrex a Kryptopia sú dve populárne burzy s niekoľkými pármi pre Verge. V tejto príručke však použijeme Binance, najväčšia objemová burza na svete a jedna z najbezpečnejších možností, ktorá je momentálne k dispozícii.

Binance je jednou z najuznávanejších a najpoužívanejších kryptoburz na trhu s kryptomenami. Podľa CoinMarketCap je Binance druhou najväčšou kryptoburzovou platformou s objemom obchodovania 933 miliónov dolárov za posledných 24 hodín. Dva obchodné páry, ktoré ponúka Binance, zahŕňajú XVG / BTC a XVG / ETH.

Jedna z hlavných výhod Binance súvisí so skutočnosťou, že má veľmi veľký obchodný objem a likviditu v menších obchodných pároch. Napríklad Binance predstavuje takmer 45% z celkového objemu obchodov XVG, nasleduje Bittrex s 15,63% z celkového objemu obchodov. Za zmienku stojí, že existuje 58 rôznych búrz ponúkajúcich obchodné páry XVG.

Ak ste to ešte neurobili, zaregistrujte si účet na Binance. Majú čisté používateľské rozhranie, ktoré to celkom uľahčuje, a tento proces je v porovnaní s inými burzami rýchly.

Po nastavení bezpečnostných opatrení a predložení overovacích dokumentov musíte vložiť mince, ktoré ste si kúpili predtým. Ak to chcete urobiť, choďte do horného menu a zvoľte „Fondy“, potom „Vklady“. Vyberte mincu, ktorú chcete použiť, a Binance vám poskytne adresu, na ktorú ju chcete poslať. Nezabudnite poslať iba uvedenú mincu na túto adresu – I.E. ak ste sa rozhodli vložiť Ethereum, pošlite iba Ethereum. Akékoľvek ďalšie mince zaslané na túto adresu môžu byť stratené.

Binance BTC vklad 1

Krok 4: Obchodujte bitcoiny alebo ethereum za Verge

Teraz ste financovali svoju peňaženku Binance a budete chcieť obchodovať za spoločnosť Verge.

Prejdite na „Exchange“ a vyberte „Basic“. To zvýši obchodnú hladinu. Teraz choďte na pravú stranu, vyberte ktorúkoľvek mincu, ktorú ste vložili skôr, a do vyhľadávacieho poľa vložte XVG. Vychová pár XVG (BTC / XVG alebo ETH / XVG). Kliknite na to.

(Burza kryptomien Binance umožňuje používateľom nakupovať digitálne aktíva pomocou kreditnej karty. To znamená, že jednotlivci, ktorí si chcú kúpiť XVG, môžu jednoducho kúpiť BTC alebo ETH pomocou kreditnej karty a vymeniť tieto prostriedky za XVG).

hraničná priechodnosť

Pod cenovým grafom budete mať možnosť nakupovať a predávať XVG. Vložte koľko XVG chcete kúpiť, a ten vám ukáže ekvivalent v BTC alebo ETH. Môžete si tiež zvoliť nákup 25%, 50%, 75% alebo 100% svojich prostriedkov BTC / ETH v XVG.

Po potvrdení objednávky by sa mince Verge mali v peňaženke Binance objaviť do niekoľkých minút.

Alternatíva: pozrite si jednu z týchto menších búrz na nákup vozidiel XVG priamo s Fiatom

Aj keď odporúčame používať veľkú burzu ako Binance, aj keď to znamená kúpiť si pôvodnú kryptomenu inde, existuje niekoľko menších platforiem, ktoré umožňujú používateľom nakupovať Verge s Fiatom.. HitBTC je najznámejšia burza ponúkajúca páry Verge-Fiat. YoBit a LiteBit tiež ponúknuť pre používateľov v niektorých oblastiach sveta.

Posledný krok: Vyberte si XVG do svojej peňaženky

Keď sa zaregistrujete na Binance (alebo na akejkoľvek inej burze), budete mať vytvorenú peňaženku pre seba. Svoje prostriedky si môžete ponechať v tejto peňaženke, ale najlepším bezpečnostným postupom je vždy vybrať svoje mince, keď dokončíte obchodovanie.

Ak používate Binance Ak chcete kúpiť Verge, choďte na „Fondy“ a vyberte „Výbery“.

xvg výber 2

Táto obrazovka vám ukáže celkovú sumu zadržanú v peňaženke XVG Binance, koľko mincí je v objednávke čakajúcich na vykonanie a celková suma, ktorá je k dispozícii na výber.

Teraz stačí zadať adresu Verge Wallet od spoločností Coinomi, Electrum alebo QT (podľa toho, ktorú peňaženku ste sa rozhodli použiť). Zadajte sumu, ktorú chcete vybrať, a stlačte tlačidlo „Odoslať“. Po potvrdení prostredníctvom odkazu odoslaného na váš e-mail sa vaša Verge odošle z Binance do vašej peňaženky.

Najlepšie urobíte, keď po zakúpení XVG na Binance pošlete prostriedky do peňaženky s kryptomenami, ktorá podporuje XVG. Existuje veľa možností, vrátane online peňaženiek a offline peňaženiek. 

Momentálne neexistujú žiadne hardvérové ​​peňaženky, ktoré by XVG podporovali. To znamená, že uloženie tejto virtuálnej meny v niektorých z najlepších riešení na trhu by nebolo možné. Najbližšou alternatívou k hardvérovej peňaženke je použitie papierovej peňaženky pre Verge. Papierová peňaženka je takmer rovnako bezpečná ako hardvérová peňaženka s tým rozdielom, že používatelia sa o ňu musia lepšie starať. 

Výmeny po celom svete boli v posledných rokoch ovplyvnené hackermi a útokmi. To malo za následok stratu miliónov USD od používateľov v rôznych krajinách. To je dôvod, prečo je veľmi dôležité poslať váš XVG do inej peňaženky, v ktorej držíte súkromné ​​kľúče. Pamätajte, že nie vaše kľúče, nie vaše kryptomena. 

Používanie Binance je teda jednou z najlepších možností pre obchodovanie s XVG. Binance ponúka najvyššiu likviditu pre toto digitálne aktívum, ponúka dva rôzne obchodné páry (ETH a BTC) a tiež umožňuje jednotlivcom nakupovať BTC alebo ETH pomocou kreditnej karty a zameniť ich za XVG. 

V čase písania tohto článku sa s XVG obchoduje okolo 0,005093 USD. Ako uvádza CoinMarketCap, XVG má trhovú kapitalizáciu 80 miliónov dolárov a je to 69. najväčšia digitálna mena vo vesmíre. 

A to je všetko, čo môžete kúpiť, Verge, jedna z mincí s najvyšším potenciálom v nadchádzajúcom sektore mincí na ochranu súkromia.

Andrew je spisovateľ a digitálny obchodník z Nového Zélandu, ktorý teraz sídli z juhovýchodnej Ázie. Spolu so svojou prácou v mnohých oblastiach priestoru elektronického obchodu má Andrew veľký záujem o kryptomenu, najmä altcoiny a projekty zamerané na bežné prijímanie kryptomien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map