Kompletný zoznam peňaženiek NEM (XEM) v roku 2019 | Kam udržať váš XEM v bezpečí

Blockchain NEM bol vytvorený, aby slúžil ako vývojová platforma dApp, podobná Ethereum, ale napísaná v JavaScripte. Jej pôvodnou mincou je NEM (XEM). Držitelia XEM budú musieť pochopiť, ako nájsť najlepšiu peňaženku NEM na uloženie svojich investícií. Správna peňaženka kombinuje použiteľnosť a bezpečnosť – to je nevyhnutné pre každého držiteľa NEM.

obrázok2 1

Zdroj: coingecko.com

1. NEM Nano peňaženka

Web peňaženky NEM: https://nem.io/downloads/

Typ peňaženky NEM: Desktop, kompatibilný s Mac, Windows a Linux

Jednoduchosť použitia: Stredná

Bezpečné: Mierna

Náklady: Zadarmo

Peňaženka NEM NANO je stolná peňaženka, ktorú je možné nainštalovať a používať na väčšine hlavných platforiem, ako sú operačné systémy Mac, Windows a Linux. Peňaženka umožňuje používateľom ľahko ukladať a spravovať mince XEM. Medzi ďalšie funkcie patrí dobré zabezpečenie, odosielanie správ a mozaík na ľubovoľnú adresu alebo do menného priestoru.

Nastavenie a rozhranie peňaženky je vhodné aj pre začiatočníkov. Podporované sú účty s viacerými podpismi a s viacerými používateľmi a súkromné ​​kľúče nikdy neopustia váš počítač, čo znamená, že svoje prostriedky máte vždy pod kontrolou. Všetky tieto vlastnosti z neho robia jednu z najlepších peňaženiek pre úložisko XEM, pretože vývojový tím samotného Trezoru integroval aj podporu tejto peňaženky. Peňaženka Nano slúži iba na ukladanie XEM a podporuje tiež zber NEM.

obrázok1 1

Zdroj: toshitimes.com

2. Peňaženka Trezor

Web peňaženky NEM: https://trezor.io/

Typ peňaženky NEM: Hardvér, viacmena

Jednoduchosť použitia: Zložité nastavenie

Bezpečné: Zvýšená bezpečnosť

Náklady: Zaplatené

Trezor je krypto hardvérová peňaženka, ktorá ukladá mince offline, a tým ich chráni pred akýmikoľvek online útokmi. Existuje záložná prístupová fráza, ktorá vám umožní získať späť vaše prostriedky pre prípad, že dôjde k strate peňaženky. Zariadenie má dve tlačidlá a malú OLED obrazovku, ktorá umožňuje potvrdiť transakcie; pripojí vás cez USB k vášmu osobnému počítaču alebo telefónu.

Peňaženka má špičkové zabezpečenie, pretože obsahuje niečo, čo sa nazýva „obmedzené pripojenie USB“, ktoré chráni vaše mince aj v prípade, že je váš počítač infikovaný. Je tiež zabezpečený deväťmiestnym PIN kódom, ktorý sa požaduje pri každom prístupe k peňaženke.

Okrem NEM podporuje Trezor aj stovky ďalších kryptomien, medzi ktoré patria Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Dash, Zcash, Dogecoin a Litecoin. Je kompatibilný s OS X (verzia 10.8 a vyššia), Windows (verzia 7 a vyššia), Linux a Android. Kompatibilné sú aj aplikácie ako Multibit HD, Mycelium a TREZOR Wallet.

Proces nastavenia nie je pre začiatočníkov taký jednoduchý a môže vyžadovať pomoc.

obrázok5 1

Zdroj: Google Play

3. Peňaženka Guarda

Web peňaženky Guarda: https://guarda.com/

Typ peňaženky: Desktop, Mobile, rozšírenie Google Chrome, Web

Jednoduchosť použitia: Jednoduché použitie

Bezpečné: Nie také bezpečné a bezpečné ako offline peňaženka

Náklady: Zadarmo

Guarda je peňaženka na kryptomeny, ktorá bola vytvorená s cieľom pomôcť používateľom rýchlo a ľahko manipulovať s ich virtuálnymi menami. Guarda je jednou z najuznávanejších peňaženiek na trhu NEM (XEM) a mnohých ďalších virtuálnych mien na trhu. Jednou z najzaujímavejších funkcií Guarda je to, že umožňuje používateľom držať sa veľkého množstva virtuálnych mien vrátane bitcoinu (BTC), bitcoinovej hotovosti (BCH), litecoinu (LTC), EOS, NEM a mnohých ďalších.. 

Okrem toho je možné peňaženku použiť na mnohých rôznych platformách. Používatelia si môžu stiahnuť mobilnú aplikáciu, verziu pre stolný počítač alebo rozšírenie Google Chrome. Napriek tomu je možné ho použiť aj prostredníctvom webu. 

Táto peňaženka NEM (XEM) je zadarmo a je možné ju použiť v mnohých rôznych formátoch. Okrem toho podporuje veľké množstvo digitálnych aktív (viac ako 40), čo znamená, že používatelia NEM môžu jednoducho držať všetky svoje virtuálne meny na rovnakej platforme. To poskytuje zvýšenie efektívnosti a jednoduchý spôsob narábania s finančnými prostriedkami. 

Podľa spoločnosti Trustpilot, peňaženka Guarda má 84% pozitívnych komentárov od používateľov, ktorí sa domnievajú, že peňaženka je „vynikajúca“ alebo „skvelá“. Iba 13% recenzií bolo negatívnych, vzhľadom na služby poskytované peňaženkou „Slabé“ alebo „Zlé“.

Táto neviazaná peňaženka by pomohla používateľom vysporiadať sa s ich digitálnymi aktívami prostredníctvom rôznych platforiem a podpory rôznych kryptomien..

4. Atómová peňaženka

Atómová peňaženka

Jednou z najobľúbenejších možností správy Nem môže byť Atómová peňaženka. Je to decentralizovaná softvérová aplikácia, ktorá podporuje Nem, Bitcoin, Etehereum, Litecoin, Ripple a ďalších viac ako 500 tokenov vrátane projektov DeFi a stablecoinov. Spoločnosť Atomic, ktorá bola uvedená na trh v roku 2018, rozšírila používateľskú základňu o viac ako 500 000 ľudí na všetkých platformách, hlavných desktopových OS, Android a iOS, na ktorých je táto aplikácia k dispozícii vďaka vynikajúcim službám, jednoduchému užívateľsky prívetivému rozhraniu a radu dôležité vlastnosti. Medzi niektoré funkcie patrí:

Možnosť Zakúpiť kryptomenu vám ponúka rozšírenie portfólia BTC, ETH, LTC, BNB a ďalších 14 populárnych digitálnych aktív o bankové karty 18 miestnych fiat mien po celom svete. 

Ak chcete získať pasívny príjem, môžete sa pozrieť na decentralizované stávky v hre Atomic. Teraz je k dispozícii pre najobľúbenejšie aktíva PoS ako XTZ, ATOM, ZIL, QTUM a ďalších 5 vrátane natívneho tokenu AWC spoločnosti Atomic s APR 5 – 23%. 

Môžete tiež okamžite zameniť 60+ krypto párov anonymne a jedným kliknutím priamo v aplikácii s bonusom cashback za každú výmenu, ktorá sa zúčastňuje vernostného programu Atomic. Atomová peňaženka nakoniec nevyžaduje, aby ste si začali používať aplikáciu, vytvorili ste si účet, absolvovali proces overenia alebo akýkoľvek KYC, takže môžete zostať v anonymite. V neposlednom rade sú vaše súkromné ​​kľúče zabezpečené tak, že sú šifrované iba na vašom zariadení, a iba vy sami máte naďalej kontrolu nad svojimi prostriedkami. V prípade akýchkoľvek problémov existuje vynikajúci zákaznícky servis, ktorý vám rád poskytne koherentnú a rýchlu reakciu nepretržite.

5. Mobilná peňaženka NEM

Web peňaženky NEM: https://nem.io/downloads/

Typ peňaženky NEM: Mobilný, kompatibilný s Androidom a iOS

Jednoduchosť použitia: Užívateľsky prívetivé rozhranie

Bezpečné: Nízka

Náklady: zadarmo

Mobilná peňaženka NEM je jednou z najlepších peňaženiek pre mobilných používateľov NEM a je kompatibilná so systémami Android a iOS. Aplikácia mobilnej peňaženky sa ľahko inštaluje a nastavuje a umožňuje používateľom pohodlne odosielať a prijímať NEM, ako aj importovať a exportovať účty NEM.

Táto peňaženka má tiež funkciu viacerých podpisov, ktorá šifruje všetky vaše súkromné ​​údaje a kľúče z vášho zariadenia a peňaženky. Transakcie sa uskutočňujú rýchlo a finančné prostriedky sa dajú ľahko odosielať prostredníctvom jeho užívateľsky prívetivého rozhrania.

obrázok6

Zdroj: freewallet.org

6. FreeWallet

Web peňaženky NEM: https://freewallet.org/

Typ peňaženky NEM: Multimena, mobilné a webové rozhranie

Jednoduchosť použitia: Stredná

Bezpečné: Nízka

Náklady: zadarmo

FreeWallet je peňaženka s viacerými menami, ktorú je možné v mobilných aj stolových počítačoch použiť na ukladanie a správu viac ako 30 druhov kryptomien. FreeWallet obsahuje aplikácie, ktoré fungujú ako hostené peňaženky; K dispozícii je tiež peňaženka HD Lite, kde je možné hostované peňaženky použiť na testovanie kryptomien bez potreby technických funkcií a zložitých nastavení. Registrácia sa nevyžaduje.

Nevýhodou je, že peňaženka uchováva mince na svojich serveroch; peňaženky preto nemáte pod kontrolou, čo znamená, že nejde o najbezpečnejšie možnosti, pretože sa môžete stať obeťou rôznych bezpečnostných rizík.

Nie je k dispozícii žiadna záloha, pretože obnovenie je možné vykonať zmrazením účtu alebo prístupom z ľubovoľného mobilného zariadenia so systémom Android alebo iOS. Dodatočné zabezpečenie je možné pridať pomocou bezpečnostných kódov alebo overením vášho e-mailového / telefónneho čísla.

Freewallet umožňuje používateľom vykonávať aj inteligentné transakcie. Kryptomeny je možné medzi sebou v peňaženke vymieňať za určité sadzby. Táto kryptomena NEM nemusí byť pre všetkých používateľov, pretože by sa im nepáčilo, že by peňaženka mala kontrolu nad svojimi kľúčmi.

obrázok4 1

Zdroj: nem.io

7. NCC (klient komunity NEM)

Web peňaženky NEM: https://nem.io/downloads/

Typ peňaženky NEM: Desktop, kompatibilný s Windows, Linux, MAC

Jednoduchosť použitia: Komplexná konfigurácia

Bezpečné: Zabezpečiť

Náklady: Zadarmo

Komunita NEM Client je uzlom siete a súčasťou NCC peňaženky sú pokročilé funkcie a podpora zberu XEM coinov. Toto je najlepšia peňaženka NEM pre pokročilých používateľov, ktorí majú záujem o zber a delegovaný zber. Peňaženku je možné nainštalovať na zariadenia so systémom Windows, Linux a MAC. Pred inštaláciou peňaženky musíte dôkladne skontrolovať, či sa v počítači nenachádzajú skryté vírusy. Proces konfigurácie môže byť pre začiatočníkov príliš veľa.

obrázok3 1

Zdroj: finder.com

8. Coinomi

Web peňaženky NEM: https://www.coinomi.com/en/

Typ peňaženky NEM: Viacmena, kompatibilný s mobilnými a stolnými systémami

Jednoduchosť použitia: intuitívne GUI

Bezpečné: Mierna

Náklady: Zadarmo

Spoločnosť Coinomi, ktorá bola založená v roku 2014, je populárnou krypto peňaženkou, ktorá podporuje NEM okrem veľkého množstva ďalších kryptomien. Jedná sa o bezpečnú a krypto peňaženku pre mobilné zariadenia aj stolné počítače, ktorá ponúka podporu a skutočné vlastníctvo až pre 125 blockchainov a 382 tokenov – spolu 507 aktív. Môžu sa použiť tisíce ďalších tokenov, pretože je možné pridať akýkoľvek token ERC20. Toto je najlepšia možnosť peňaženky pre používateľov, ktorí hľadajú prístup k veľkému portfóliu kryptomien na cestách.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, peňaženka Coinomi doposiaľ nikdy nezažila žiadny hack alebo narušenie bezpečnosti.

Peňaženka obsahuje tiež integráciu Changelly a ShapeShift, ktorá umožňuje obchodníkom prevádzať svoje krypty na iné krypty bez toho, aby peňaženku opustili..

Pri registrácii sa nevyžaduje žiadne meno, e-mail alebo KYC, vaša IP adresa je skrytá a na serveroch sa neuchovávajú žiadne protokoly. Užívateľské rozhranie je veľmi intuitívne a umožňuje každému ľahko sa pohybovať v jeho nastaveniach a peňaženkách.

Zhrnutie

Po nájdení správnej peňaženky pre váš holding NEM zvážte ďalšie informácie o projekte.

Investori budú chcieť preskúmať článok NEM o predikcii cien a technickej analýze, ktorý je aktualizovaný o nové udalosti v projekte. UseTheBitcoin tiež pokrýva cenové správy, ako napríklad 25% nárast ceny NEM po obnovení obchodovania NEM na Coinchecku.

Zainteresované strany sa môžu riadiť sprievodcom, ako kúpiť NEM na Binance, alebo prejsť priamo na web populárna burza sám.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map