Mince s pasívnym príjmom: NEBL, KMD a NEO

Mince s pasívnym príjmom: NEBL, KMD a NEO

Pasívny príjem sa niekedy považuje za „svätý grál“ finančného investovania. Navrhovatelia predčasného dôchodku často poukazujú na pasívny príjem ako na veľký prostriedok na dosiahnutie tohto cieľa.

Existujú samozrejme rôzne formy pasívneho príjmu, ktoré väčšina pozná: sieťový marketing, vlastníctvo prenajímanej nehnuteľnosti atď..

Niektorí investori si ale osvojili aj umenie pasívneho generovania príjmu prostredníctvom krypto investícií. Takže, aké sú najlepšie spôsoby, ako zarobiť kryptomenu, keď spíte? Tu sú tri najlepšie kryptomeny na generovanie pasívneho príjmu.

NEBLIO

„Blockchainová sieť novej generácie“ Neblio si kladie za cieľ poskytnúť spôsob, ako odblokovať potenciál blockchainu. Neblio bol vyvinutý s cieľom posilniť vývoj a nasadenie distribuovaných aplikácií založených na blockchaine. Inými slovami, pomáha uľahčiť rýchle prijatie dApps, ktoré bežia na P2P sieti uzlov, a nie na jednom uzle.

Nebliový natívny token, NEBL, je jadrom blockchainovej platformy Neblio. Je to jedna z digitálnych mincí, ktoré umožnili vytvorenie pasívneho príjmu. Platforma využíva konsenzuálny mechanizmus Proof of Stake (PoS).

Pomocou NEBL môžete zarobiť pasívne príjmy stávkovaním. Ak však chcete zarábať, musíte mať peňaženku Neblio v prevádzke nepretržite. Čím dlhšie zostanú vaše NEBL v peňaženke, tým vyšší bude váš príjem.

prehliadač raspberrypi VNC e1512333422668

Zdroj: https://nebl.io/

V čase písania tohto článku mala NEBL hodnotu okolo 1,90 USD. V polovici januára tohto roku dosiahol historické maximum takmer 50 dolárov. Kalkulačky poskytnuté spoločnosťou Neblio ukazujú ročné odmeny vo výške približne 10% za držanie mince a jej vkladanie 24/7.

Podľa agentúry je v súčasnosti na 172. mieste CoinMarketCap, s dodávkou 13 miliónov tokenov a trhovým stropom 26,5 milióna dolárov.

Komodo (KMD)

The Komodo platforma je vidličkou Zcash. Bolo spustené v roku 2016. Komodo je decentralizovaný blockchainový projekt, ktorý dáva ľuďom kontrolu nad ich digitálnymi peniazmi pri zachovaní absolútneho súkromia. KMD sa spolieha na jedinečný algoritmus konsenzu, ktorý sa nazýva oneskorený dôkaz o práci (dPoW).

Platforma využíva technológie BarterDEX a Jumblr na zabezpečenie decentralizovanej metódy počiatočnej ponuky, ktorá nie je citlivá na vládne nariadenia – nariadenia, ktoré zvyčajne bránia finančnej slobode.

BarterDEX využíva na prevody mincí atómové swapy. V súčasnosti sa atómové swapy používajú na preklenutie medzier medzi mincami; ako tokeny založené na étere a tie, ktoré využívajú svoj vlastný reťazec.

BarterDEX nie je hostený na centralizovaných serveroch a môže pracovať v distribuovanej sieti napájanej z platformy Komodo.

Podľa údajov z CoinMatrketCap.com sa KMD v čase písania tohto článku obchodoval za 1,15 USD. 21. decembra 2017 minca dosiahla historické maximum 12,54 USD.

Technický plán

Zdroj: https://komodoplatform.com/

V súčasnosti je v obehu 109 057 135 KMD s plánovanou celkovou dodávkou 200 miliónov žetónov – predpokladá sa jej dosiahnutie v roku 2031. Medzitým, „HODLERI“ KMD môžu zarobiť 5% KMD ročne.

Je potrebné poznamenať, že Komodo nepoužíva algoritmus Proof-of-stake (PoS), ale odmeňuje držiteľov svojho natívneho tokenu vo vybraných peňaženkách. Pasívny príjem bol implementovaný s cieľom povzbudiť ľudí, aby HODL používali svoje KMD z búrz kryptomeny.

NEO

NEO, predtým známa ako „Antshares“ je kryptomena, ktorá má podobnú funkčnosť ako Ethereum. V skutočnosti sa často označuje ako „čínske éterum“ a jeho účelom je predstaviť nové Inteligentná ekonomika. NEO aj Ethereum chcú byť platformami pre decentralizované aplikácie, inteligentné kontrakty a počiatočné ponuky mincí..

NEO využíva inteligentné zmluvy na vykonávanie programov bez zapojenia tretích strán. Po vytvorení zmlúv nemôžu byť tretími stranami cenzurované, ovplyvnené alebo zmenené.

Spoločnosť NEO bola založená v roku 2014. Od tej doby zaznamenal blockchain medzi používateľmi značné množstvo ťahu a záujmu a stal sa jedným z najdôležitejších vynálezov 21. storočia..

Namiesto použitia algoritmu PoW alebo PoS používa NEO ako konsenzusný protokol šikovné riešenie známe ako Delegovaná byzantská tolerancia (dBFT)..

Sieť NEO používa dva rôzne tokeny – GAS a NEO. NEO je token používaný na správu siete a vytváranie blokov.

1024

Zdroj: https://neo.org

GAS, ako už názov napovedá, je navrhnutý tak, aby „poháňal“ blockchainovú sieť NEO. Tokeny GAS sa distribuujú používateľom, ktorí sú držiteľmi NEO. Čím viac NEO žetónov držíte v peňaženke, tým viac PLYKU získate ako dividendy.

Výmeny ako Binance a KuCoin umožňuje používateľom zhromažďovať svoj PLYN ukladaním svojich NEO na svojich platformách.

Záverečné myšlienky

Mnoho z týchto metód vyžaduje praktický prístup a úspešnosť si vyžaduje istý čas. Napriek tomu by tieto metódy zarábania reziduálneho a pasívneho príjmu mohli byť veľkým odblokovaním pre tých, ktorí sa môžu zúčastniť; najmä v týchto počiatočných štádiách.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map