Najdôležitejšie 6 tvrdé vidličky z júna 2018

Kryptomeny a technológia Blockchain prišli s niekoľkými technickými výrazmi, medzi ktoré hard fork patrí. Pokiaľ ide o hard forky, týka sa to rozdelenia od existujúceho protokolu blockchain alebo zmeny, ktorá vedie k neplatnosti predchádzajúcich blokov / transakcií. To si niekedy vyžaduje aktualizáciu uzla alebo používateľa na podporu novej verzie.

Ako už bolo povedané, existuje len málo projektov, ktoré naplánovali tvrdé videnie na jún. Tu je šesť projektov, na ktoré by ste si mali dať pozor:

HempCoin (THC) Masternodes & Hard Fork

Plánovaný dátum: Niekedy pred koncom druhého štvrťroka (30. júna alebo skôr)

HempCoin je kryptomena, ktorá spája poľnohospodárov s kanabisom a miestnych predajcov. Symbol THC predstavuje kryptomenu. Aj keď v čase písania článku nebol stanovený žiadny konkrétny dátum, projekt prejde technologickou zmenou. Nová verzia tokenov bude anonymná a bude tiež musieť tím implementovať funkciu hlavného uzla.

V rámci projektu, ktorý existuje od roku 2014, pracoval jeho projektový tím na tom, aby bola platforma špičková. Na oficiálnych stránkach je k dispozícii oficiálna peňaženka pre používateľov HempCoinu pre používateľov Windows PC. S mincou sa obchoduje aj za BTC na platforme výmeny kryptomien Bittrex.

Pretože marihuanový priemysel rýchlo rastie, cieľom HempCoinu ako mince zameranej na špecifické oblasti je uľahčiť obchody v tomto priemysle pomocou pokrokových technológií a užívateľsky prívetivých aplikácií.

Tvrdá vidlica BitShares (BTS)

Plánovaný dátum: 7. júna 2018

BitShares má svoje základné vydanie v júni. Ako oznámil hlavný tím, do troch týždňov vyjde nová funkcia, zatiaľ čo hard forky sú naplánované na dvakrát ročne, prvý júnový štvrtok a december.

Platforma BitShares je open source decentralizovaná výmenná platforma, ktorá beží na blockchaine. Cieľom zriadenia tohto projektu je eliminovať riziká spojené s centralizovanými výmenami. Takto je menej hackerských situácií a možnosť, že ľudia prídu o prostriedky na burzách tretích strán, neexistujú. Na platformu sa buď pristupuje cez prehliadač, alebo sa sťahuje do zariadenia používateľa.

BitShares (BTS) možno obchodovať na niekoľkých burzách, medzi ktoré patria napríklad BitShares Asset Exchange, CoinEgg, Binance, Poloniex, Huobi, Livecoin, Indodax. BTS na týchto platformách je možné ľahko vymeniť za BTC, ETH, BNB, STEEM a ďalšie kryptomeny.

Pevná vidlica DigiByte (DGB)

Plánovaný dátum: 21. júna alebo skôr.

Nadácia DigiByte naplánovala hard fork na leto 2018. Pripravovaný hard fork prinesie zmeny v ťažobných algoritmoch v sieti s cieľom zachovať prívetivosť GPU.

Projekt, ktorý začal fungovať niekedy v roku 2014, sa zrodil z potreby vyriešiť to, čo sa v bitcoinoch vníma ako významná výzva, ktorou je centralizácia ťažobnej sily vďaka špecializovaným ťažobným zariadeniam, okrem iného ASIC..

DigiByte je podobné ako Ethereum v tom zmysle, že nejde iba o kryptomenu, ktorá údajne podporuje medzinárodné obchody v ďalšej funkcii, ale je to aj platforma, ktorá vyvíja decentralizované aplikácie a prevádzkuje ich pomocou inteligentných zmlúv..

DigiByte (DGB) možno obchodovať za BTC, ETH, LTC a EUR na niektorých burzách, ako sú Bittrex, Poloniex, Kucoin, HitBTC, Upbit, Livecoin, Cryptopia a tak ďalej. Používatelia si môžu kryptomenu peňaženku DigiByte ľahko stiahnuť z oficiálnej stránky pre akúkoľvek dostupnú platformu alebo zariadenie.

Tvrdá vidlica ZenCash (ZEN)

Plánovaný dátum: 26. júna 2018

V snahe bojovať s novým ekvihashovým ASIC baníkom, ktorý má byť dodaný koncom júna, postupuje tím rýchlo a navrhuje hard fork; zmena v sieti, ktorá spôsobí, že ťažiari ASIC budú v sieti nepoužiteľní. Nová aktualizácia bude podporovať iba ťažiarov GPU, čo bol pôvodný plán projektov.

The ZenCash sa hovorí o prvej TLS end-to-end šifrovanej a anonymnej virtuálnej mene, platformách na zasielanie správ a obsahu a tiež o decentralizovanú autonómnu organizáciu. Bola uvedená na trh v roku 2017; bola to vidlica ZClassic, ktorá je vidlicou ZCash.

Vaše tokeny ZenCash môžu byť uložené v počítačoch, vo webovej peňaženke, v zariadeniach Android a tiež v papierových peňaženkách.

Tokeny ZenCash je možné zakúpiť na Binance, Bittrex, Upbit, OKEx, Cryptopia, COSS Trade Satoshi a OpenLedger DEX.

Tvrdá vidlica Metaverse ETP (ETP)

Plánovaný dátum: 30. júna alebo skôr.

Metaverse čoskoro spustiť prvú iteráciu svojej vidlice. Ako vysvetlil tím, očakáva sa, že táto tvrdá vidlička zníži činnosť zlých aktérov v ekosystéme.

Verejná kniha s otvoreným zdrojom má za cieľ poskytovať svojim používateľom digitálne aktíva a digitálne identity. Pomocou technológie Blockchain-as-a-Service (BaaS) tím uľahčuje prístup k digitálnym finančným službám bez akýchkoľvek nákladov. Aj keď bol projekt spustený v roku 2016, spustil sa až niekedy vo februári 2017.

Metaverse ETP (ETP), aj keď sú uložené v peňaženkách tretích strán, ako sú BitGo a Cloudová peňaženka, vyvinul tím aj oficiálnu peňaženku tokenu pre mobilné a stolové zariadenia.

S tokenmi ETP je možné obchodovať na burzách kryptomien TOPBTC, Bit-Z, Bitfinex, QBTC, HitBTC, RightBTC, TDAX a CoinBene.

Výmena mainnetu Bytom (BTM), podpora PoW

Plánovaný dátum: 30. júna alebo skôr.

Ako je uvedené v pláne projektu, dôjde k úplnej výmene siete MainNet a integruje sa podpora a optimalizácia POW..

Bytom je blockchainová platforma pre finančné a digitálne aplikácie. Cieľom spoločnosti Bytom je dodať platformu, ktorá umožňuje výmenu a diverzifikáciu digitálnych aktív.

BTM tokeny sú uložené v oficiálnej peňaženke spoločnosti Bytom, ktorá je k dispozícii pre operačné systémy Windows, Mac a Linux.

Tím urobil neuveriteľnú prácu pri zaraďovaní BTM tokenov na niektoré burzy, medzi ktoré patria Bibox, OEX, RightBTC, Huobi, OKEx, EXX, Gate.io, CoinTiger a mnoho ďalších..

Keď pôjde všetko podľa plánu, spoločnosť Bytom predstaví novú generáciu tokenizovaného sveta s virtuálnymi prostriedkami, ktoré predstavujú takmer všetko. Aj keď je projekt stále vo fáze alfa, na základe toho, čo sa doteraz realizovalo, vyzerá nádejne.

Záver

Tieto vidlice sú zamerané na vylepšenie každej platformy pre všetkých v ich príslušnej sieti. Je tiež možné, že sa tieto vidlice presunú na neskoršie dátumy, ktoré sa ponechajú na rozhodnutie tímu. Ak chcete sledovať aktivity jednotlivých komunít, musíte sa zapojiť do súkromných fór, aby ste sa mohli priebežne aktualizovať.

Môžete si kúpiť ZEN od Výmena Binance, jedna z najlepších kryptomien, ktoré sú k dispozícii v roku 2018.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map