Najdôležitejšie udalosti v oblasti kryptomeny a fintech, ktoré sa majú zúčastniť v roku 2018

Bitcoinové udalosti sú konferencie alebo zhromaždenia, na ktorých sa zhromažďujú ľudia z hlavnej komunity bitcoinov, používatelia, nadšenci, podnikatelia a zvedaví diváci. Keďže ide o globálnu komunitu, tieto udalosti sa často organizujú po celom svete. Tu vám ponúkame informácie o najdôležitejších bitcoinových udalostiach.

1. London Fintech Week 2018

Dátum: 13. júla 2018

Miesto konania: Londýn, Veľká Británia

Fintech týždeň je séria workshopov, konferencií, výstav, hackathonov, večierkov a stretnutí. Hlavné podujatie sa uskutoční v centre QEII vo Westminsteri. Ďalšie diskusie sa uskutočnia v Londýne a na konferencii „Tech City“. Očakáva sa, že udalosti sa budú konať okolo 600 až 1 000 účastníkov z viac ako 50 krajín.

Hlavný reproduktor

Prajit Datta, dátový vedec a evanjelista v blockchaine

2. Stĺpová konferencia

Dátum: 15. júla 2018

Miesto konania: Vilnius, Litva

Podujatie sa začne 15. júla 2018 a skončí sa 22. júla 2018. Príďte sa učiť od krypto domorodcov, priekopníkov blockchainu a obchodných lídrov. Experimentujte, hackujte a budujte týždeň s tímom Pillar. Pripojte sa k panelovým diskusiám, prednáškam, workshopom a majstrovským kurzom. Toto podujatie je bezplatné a otvorené pre všetkých. Stačí si zarezervovať let a ubytovanie.

Rečník

David Siegel, generálny riaditeľ projektu Pillar Project a americký obchodný magnát žijúci v Londýne 

3. Globálny blockchainový kongres

Dátum: 16. júla 2018

Miesto konania: Johannesburg, Južná Afrika

The Globálny blockchainový kongres je dokonalým zážitkom pre človeka, ktorý má zmysel pre technológiu Blockchain. Bez ohľadu na to, či ste odborníkom alebo nováčikom v tomto odbore, táto udalosť má pre vás pripravené užitočné informácie. Na tomto zvláštnom stretnutí experti preskúmajú vyhliadky tejto rušivej technológie, ICO a kryptomien. Je to platforma, na ktorej sa schádza občianska spoločnosť a blockchainoví evanjelisti, na vážne stretnutie o možných aplikáciách blockchainu.

Reproduktory

Ian Scarffee, sériový podnikateľ a popredný odborník na blockchain a krypto priemysel

Eric Annan, generálny riaditeľ KubitX Exchange

4. Svetový blockchainový summit

Miesto konania: Singapur

Dátum: 19. 7. 2018 – 20. 7. 2018

Tento rok Svetový blockchainový summit sa uskutoční v Singapure. Cieľom stretnutia je spojiť globálnych odborníkov na blockchain, technologických inovátorov, startupy a investorov v tomto kryptopriestore. Lídri a odborníci v oblasti IT budú diskutovať o povahe blockchainu a jeho potenciáloch.

Reproduktory:

Alex Medana, CEO a spoluzakladateľ FinFabrik

Anson Zeall, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti CoinPip

5. Medzinárodný blockchainový kongres

Dátum: 8. 3. 2018 – 8. 4. 2018

Miesto konania: Hyderabad, India

Vláda Telangany v spolupráci s Nucleus Vision uvádza na trh úplne prvé vydanie Medzinárodný blockchainový kongres. Táto udalosť sa má stať najväčším vládnym blockchainovým kongresom na svete, na ktorom sa zúčastní množstvo významných vládnych úradníkov a globálnych lídrov blockchainu. Očakáva sa, že sa tejto udalosti zúčastní viac ako 2 500 účastníkov. Panelové diskusie a hlavné prednášky uskutoční viac ako päťdesiat rečníkov.

Reproduktory:

Tim Draper, investor v oblasti rizikového kapitálu a zakladateľ spoločnosti Draper Venture Network

Arun Seth, podnikateľ, kryptoevanjelista a predseda nadácie NASSCOM

6. Blockchain Connect

Dátum: 22. augusta 2018

Miesto konania: Los Angeles, CA USA

2018 USA – Čína Konferencia o blockchaine a digitálnej mene bude hostiteľom v hoteli LAX Marriott. Podujatie organizujú a sponzorujú spoločnosti Blockchain China Connect, Inc. a Artisan Business Group. Očakáva sa, že podujatie budú milovať stovky obchodníkov s kryptomenami, operátorov bitcoinových baní, investorov, evanjelistov v blockchaine a právnych expertov. Konferencia ponúkne skvelú platformu pre vytváranie sietí P2P a spoluprácu medzi Čínou, USA a ďalšími krajinami.

Reproduktory:

Jack Liao, zakladateľ spoločnosti Bitcoin Gold a LightningASIC

Joe Rubin, spoluzakladateľ a MD z FundingPost.Com

7. Odblokovať komunitu

Dátum: 9. 9. 2018 – 10. 10. 2018

Miesto konania: Hongkong

The Odblokovať komunitu udalosť, ako naznačuje názov, je zameraná na témy, ktoré súvisia s komunitnou hodnotou pre blockchainový priemysel. Bude zameraný na komunitu. Napríklad to, aká je úloha komunity v kryptopriestore, ako môže komunita ťažiť z technológie blockchain, ako môžu tokeny podporovať komunitu atď. Očakávajte stretnutie s odborníkmi z výskumných laboratórií a univerzít. Budú diskutovať o stratégiách, nástrojoch a komunikačných kanáloch počas predpredajných, ITO a post-ITO fáz.

Reproduktory:

Richard Millington, expert na budovanie online komunít a zakladateľ Feverbee

Joel John, analytik spoločnosti Outlier Ventures

8. Krypto Expo. Moskva  

Dátum: 15. september 2018

Miesto konania: Moskva

Svetové trhy digitálnych mien, ICO a blockhouse sa zídu v ruskej Moskve, aby rozlúštili záhady obklopujúce svet kryptomeny. Expo má spojiť všetkých kľúčových hráčov, ktorí za posledné roky najvýznamnejšie prispeli do krypto priemyslu. Účastníci budú oboznámení s odborníkmi v tejto oblasti. Dozvedia sa, čo je to kryptosvet a koľko stálo dostať sa do kryptomeny.

Rečník:

Valentine Preobrazhensky, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Latoken

Larson & Holz

9. Blockchain Shift

Dátum: 10. 11. 2018 – 10. 12. 2018

Miesto konania: Miami, FL, USA

Blockchain je označovaný za jednu z najrušivejších technológií s veľkým potenciálom. Stretnutie je zamerané na zvyšovanie povedomia a vzdelávanie sveta v oblasti sily blockchainovej technológie. Očakávajte, že sa budete oprieť o odborníkov z odvetvia, regulačné orgány a politikov, ktorí prídu osláviť vývoj blockchainu. Podujatie sponzorujú technologickí giganti vrátane spoločností Tesla, IBM a tZERO.

Záver

Kryptomeny a súvisiaca technológia blockchainu mali v poslednej dobe významný vplyv na trhy. Odporúčame vám, aby ste sa bližšie pozreli na medzinárodné konferencie o blockchainoch a kryptomenách, ktoré sa uskutočnia od júla do novembra tohto roku.

Tieto bitcoinové udalosti vám poskytnú príležitosť vypočuť si najlepších rečníkov v tejto oblasti. Tým to nekončí. Budete tiež profitovať z rôznych formálnych školení v triede, na ktoré sa môžete prihlásiť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map