Najdôležitejšie výsadky v júli 2018 [aktualizované 7. júla]

Po prvé, Čo je výsadok?

Únik je, keď tvorcovia kryptomeny distribuujú zadarmo svoje tokeny alebo mince svojim existujúcim držiteľom. Považuje sa to za spôsob odmeňovania ostatných priaznivcov aj za marketingovú stratégiu, pretože jej cieľom je zvyčajne získať väčšiu expozíciu, ak je ich produkt na trhu nový..

Ak máte záujem o bezplatné mince, náš nasledujúci zoznam obsahuje najdôležitejšie airdropy, ktoré sa uskutočnia v mesiaci júl.

CPS Coin Airdrop

The CPS Coin je projekt vyvinutý spoločnosťou CoinPayments v spolupráci so spoločnosťou Syscoin. Mince CPS budú prvým tokenom vydaným na blockchaine Syscoin.

CoinPayments ponúkne 100 mincí CPS zdarma na všetky nové aj existujúce účty na ich platforme. Airdrop sa skončí 1. augusta 2018. Mince majú odhadovanú hodnotu 10 €. Pridružené spoločnosti CoinPayments tiež získajú bonus za odporúčanie vo výške 25 CPS coinov za každú novú registráciu uvedenú na vašom účte. Okrem toho dostanete za každú registráciu aj 25% zo všetkých účtovaných poplatkov za transakciu.

https://twitter.com/CoinPaymentsNET/status/1012388156010708992

Kvôli spolupráci so Syscoinom došlo aj k samostatnému výsadku CPS, ktorý bol distribuovaný 1. júla pre držiteľov Syscoin. K uvedenému dátumu bol urobený prehľad všetkých peňaženiek Syscoin spojených s aliasmi a každému držiteľovi mince bolo pridelených 6% z celkového množstva CPS coinov..

Loopring LRN výsadok 

Loopring je protokol určený na „porovnávanie objednávok ako služba“ a komunikuje medzi viacerými blockchainmi pomocou kruhových transakcií a porovnávania objednávok, aby sa uľahčili obchody medzi rôznymi tokenmi blockchainu.

Loopring vysaje 60% svojej maximálnej dodávky LRN všetkým držiteľom LRC (nie pôvodným účastníkom predaja tokenov). Výsadok sa uskutoční v 3 termínoch: 5. júla, 5. septembra a 5. novembra.

Každý výsadok bude pozostávať z 20% maximálnej dodávky LRN pridelenej inteligentnej zmluve o NEO (inteligentná zmluva Airdrop), ktorú si môžu držitelia tokenov LRC nárokovať. Za každých 100 vlastnených LRC sa držiteľovi dostanú 2 LRN. Token LRN má momentálne hodnotu 0,728180 USD.

Pre každý výsadok bude pre snímku vybraný náhodný blok do 5 dní pred uskutočnením

výsadok. Snímka nebude oznámená vopred, oznámia však blok

číslo neskôr.

Predtým, ako urobia snímku, musia účastníci dostať svoje NEO adresy spojené. Informácie o väzbe na snímke sa používajú pre výsadok. Jednoduchším spôsobom by bolo presunúť všetky LRC na jednu adresu Ethereum.

Viac informácií o viazaní adries na Stredná.

Cappasity CAPP Airdrop 

Cappasity zahájili svoj výsadkový program 22. februára a ponúkli bonusové žetóny držiteľom, ktorí mali v peňaženke najmenej 1 000 žetónov CAPP. Cena tokenu CAPP je 0,016502 USD. Verným vlastníkom tiež udeľujú bonus vo výške 4% z celkového podielu CAPP. Bonusy budú odoslané 12. júla a 12. augusta (3% bonus pre tento mesiac).

https://twitter.com/cappasity/status/966435971309989889

Ak sa chcete zúčastniť, musíte si najskôr vytvoriť účet na predaj tokenov Cappasity, a vložte adresu svojej peňaženky ERC-20, v ktorej máte svoje tokeny CAPP. Ak pozvete ostatných, aby sa pripojili prostredníctvom ich programu sprostredkovania telegramov, dostanete 10 CAPP za každú registráciu a podpisovateľ tiež 5 CAPP tokenov len za prijatie.

Pundi X NPXS Airdrop 

Pundi X odmeňuje všetkých svojich držiteľov vhodných tokenov prostredníctvom mechanizmu rozdávania, ktorý potrvá do januára 2021. To znamená, že každý mesiac výsadky prenášajú. Snímka na júl je naplánovaná na 31. deň. Účastníci dostanú 7 316% sumy, ktorú mali v čase snímania. Cena tokenu NPXS je momentálne na úrovni 0,005296 USD. Váš token PXS / NPXS v peňaženke, ktorej ste vlastníkom súkromného kľúča, nie v peňaženkách na verejných burzách.

Docademic MTC výsadok 

Docademic bude distribuovať 114 368 529 MTC medzi svojich držiteľov mesačne po dobu dvoch rokov. Snímka zostatkov peňaženky sa urobí 31. júla o 18:00:00 GMT.

Suma, ktorú každý účastník dostane, sa bude zakladať na tom, koľko MTC vlastnil, k celkovému počtu MTC, ktoré už boli poskytnuté. MTC má momentálne cenu 0,28412055 dolárov. Tí, ktorí sa chcú zúčastniť, musia mať svoje tokeny v peňaženkach kompatibilných s ERC-20, ako sú MEW, Metamask alebo hardvérové ​​peňaženky.

Aion Airdrop

Aion vydala v decembri svoju zmluvu TRS (Token Release Schedule) a od tej doby začala program prideľovania bonusov pre svojich prvých prispievateľov. Ich program ponúka mesačné výsadky, ktoré pozostávajú z 6,25% bonusu v závislosti od toho, koľko žetónov AION má ich majiteľ. Hodnota AION je 1 USD.

Momentka bude urobená 12. júla. Akcia je k dispozícii iba pre tých, ktorí sa zúčastnili

v harmonograme uvoľnenia tokenov spoločnosti AION.

Presearch Airdrop

The Predbežný výskumný projekt je decentralizovaný vyhľadávací nástroj, ktorý odmeňuje používateľov svojím natívnym tokenom Presearch (PRE) za používanie a propagáciu platformy. Cieľom stratégie Presearch je zamerať sa na najbežnejších používateľov webového vyhľadávania a získať ich skoré prijatie. Presearch (PRE), token Ethereum ERC20, je možné zakúpiť pomocou BTC a ETH kryptomien.

Získanie bezplatných tokenov Presearch je jednoduché a priame. Kliknite tento odkaz zaregistrovať sa na stránke. Okamžite získate zadarmo 25 PRE žetónov. Ak chcete získať viac, vyhľadajte v príslušnom poli. Zakaždým, keď to urobíte, získate zadarmo PRE tokeny. Ak chcete získať svoje tokeny, musíte zostať aktívny 60 dní.

PCHAIN ​​Airdrop

Projekt PChain sa hlási k prvému viacreťazcovému systému, ktorý podporuje globálne virtuálny stroj Ethereum (EVM) a ktorý umožňuje vytvárať veľké scall dappy. PChain bude prenášať 326 000 tokenov PAI svojim členom komunity. Ak sa chcete stať jeho súčasťou, postupujte takto:

1. Kliknite tu navštíviť stránku registrácie výsadku a zaregistrovať sa.

2. Overte svoju poštu a prihláste sa.

3. Pridajte sa k tomu skupina telegramov a odošlite „Airdrop“ ako správu.

4. Sledujte na Twitteri a retweetoch toto.

5. Postupujte tu na Reddite.

6. Môžete tiež odporučiť svojim priateľom, aby zarobili viac tokenov PAI.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map