Najlepšie 14 alternatív MinerGate

Existuje veľa alternatív MinerGate, ktoré by do veľkej miery mohli poskytnúť príjemné prostredie na ťažbu. Dnes uvedieme najlepších 14 z nich. Ale najskôr k ťažbe: Bolo by považované za nezákonné, keby ste museli tlačiť americké dolárové bankovky alebo libry alebo eurá. Je to priestupok trestaný zákonom. Ale s digitálne meny Ťažba (kryptomien) (ktorá sa porovnáva s tlačením papierových bankoviek) je legálna a existuje veľa spôsobov, ako tieto kryptomeny ťažiť..

V tomto článku sú uvedené najlepšie platformy, ktoré majú dnes používatelia vysoké hodnotenie bez podvodných záznamov. Predtým, ako začnete s niektorou z týchto platforiem, uistite sa, že ste sa dobre naučili v banskom umení.

Ak chcete vedieť, ktorá kryptomena je výnosná, odporúčame vám webovú stránku WhatToMine.

Existuje niekoľko spôsobov, ako možno ťažiť kryptomeny, vrátane; sólo ťažba (ťažba pre seba), pripojenie sa k skupine baníkov a nakoniec môžete nechať ľudí ťažiť pre vás pomocou ich počítačových zdrojov.

Čo je to MinerGate?

MinerGate bola založená 24. marca 2014 a bola prvým ťažobným fondom pre kryptomeny. Podporuje platobné režimy PPS a PPLNS.

V MinerGate ľudia používajú svoje počítače na pridanie hashovacej sily (sily svojich počítačov založenej na hardvérovej konfigurácii) spolu s ostatnými ťažiarmi na celom svete. Tento softvér je voľne stiahnuteľný a používateľom okamžite umožňuje okamžite začať ťažiť vybrané kryptomeny, čo pomáha eliminovať zložitosť ťažby..

Aj keď sa program MinerGate používa ľahko, na pozadí sa deje veľa komplikovaných algoritmov. Môže sa pochváliť ľahko použiteľným rozhraním, ktoré používateľom umožňuje nastavenie pomocou niekoľkých kliknutí, a softvér je pripravený plne využívať váš hardvér na základe toho, koľko chcete venovať.

MinerGate sa zase delí o odmeny na základe toho, koľko vkladov všetci spáchajú. Toto je spôsob, ako zvýšiť svoj pasívny príjem uvedením počítača do činnosti, najmä ak sa práve nepoužíva.

Pozrime sa na niektoré z najlepších alternatív MinerGate.

14 najlepších alternatív MinerGate

Cudo Miner

MinerGate

Cudo Miner je jednou z najlepších alternatív MinerGate. Jedná sa o platformu na ťažbu kryptomeny, ktorá umožňuje používateľom vykonávať automatickú ťažbu. Softvér premení nečinný alebo premrhaný výpočtový výkon na kryptomenu bez toho, aby to malo vplyv na použiteľnosť alebo výkon stroja používateľa. Softvér využíva voľnú kapacitu počítača používateľa na generovanie príjmu pre neho alebo pre jeho podnikanie.

Inštalácia softvéru je bezplatná a obmedzuje manuálnu konfiguráciu a zásahy až o 95%, bez straty ziskovosti. Tento softvér je prístupný prostredníctvom desktopovej aplikácie a špeciálnej webovej konzoly na vzdialenú správu a sledovanie ťažobnej činnosti.

Počas používania je softvér neviditeľný a na pozadí slabne vždy, keď niekto používa svoje zariadenie. Keď je však stroj nečinný, softvér ožije a nevyužitý výkon počítača premení na príjem.

Softvér je plne automatizovaný a optimalizovaný pre zisk a najvyšší výkon v systémoch Linux, Windows a CudoOS. Je vhodný aj pre všetkých baníkov bez ohľadu na ich úroveň skúseností.

Začíname používať Cudo Miner

  1. Navštívte oficiálnu webovú stránku a kliknite na tlačidlo zaregistrovať sa a stiahnuť. Softvér podporuje Windows 7 alebo novší (x64), Ubuntu 18.04, macOS 10.9+ a CudoOS.
  2. Vytvorte si účet, alebo ak už máte jedno prihlásenie, zadajte svoje používateľské meno a heslo.
  3. Pokračujte zadaním svojho mena a používateľského mena, ktoré sa zobrazí na portáli Cudo a v aplikácii Cudo Miner. Pokračujte kliknutím na tlačidlo Uložiť.
  4. Overte svoj e-mail a prihláste sa na stiahnutie softvéru.
  5. Na obrazovke prihlásenia vyberte nastavenie, s ktorým chcete začať. Môžete sa rozhodnúť povoliť baníkom tretích strán sťahovať baníkov s uzavretým zdrojom. Spoločnosť však upozorňuje, že aj keď sa snažia čo najlepšie zaistiť bezpečnosť, nenesú zodpovednosť za žiadne problémy, ktoré by mohli spôsobiť..
  6. Karta nastavení umožňuje používateľom vrátiť sa a zmeniť akékoľvek nastavenie na obrazovke prihlásenia.
  7. Potom kliknite na možnosť Povoliť a softvér bude porovnávať. Môže to trvať až päť minút, takže sa pohodlne usaďte a oddýchnite si.
  8. Používateľom sa bude hodiť ponuka zariadení. Rozširuje sa o každé zariadenie tak, aby zobrazovalo nainštalované ovládače a hardvér, porovnávacie výsledky, aktuálny stav ťažby a údaje o zdravotnom stave GPU vrátane teploty a príkonu.
  9. Karta transakcií umiestnená vo webovej konzole umožňuje používateľom vyberať prostriedky. Jeden si môže zvoliť svoju výplatnú mincu v ponuke nastavení. Proces výberu je ľahký a stačí kliknúť na výber prostriedkov a zadať adresu svojej peňaženky.
  10. Platforma tiež umožňuje používateľom zarobiť viac sprostredkovaním priateľov.

MultiMiner

MinerGate

Toto je alternatíva MinerGate pre nováčikov, ktorí sú v koncepte kryptomien úplne noví. Ak patríte do tejto skupiny, vlastná ťažba bitcoinov môže byť trochu skľučujúca. Skutočnosť, že väčšina ťažobných nástrojov, ktoré sú dnes k dispozícii, sú založené na príkazovom riadku, veci trochu sťažuje.

MultiMiner je jedným z najjednoduchšie použiteľného softvéru na ťažbu bitcoinov. Je to desktopová aplikácia, ktorá sa môže pochváliť pôsobivou radou funkcií. Je k dispozícii pre všetky populárne operačné systémy pre PC vrátane Windows, Mac OS X a Linux.

Tento softvér umožňuje používateľom bez problémov prepínať medzi rôznymi ťažobnými zariadeniami, t. J. ASIC a FPGA na rôznych kryptomenách, ako sú BTC a LTC. Softvér využíva na detekciu dostupného ťažobného hardvéru základný ťažobný nástroj a umožňuje používateľovi zvoliť si kryptomeny, ktoré by chcel ťažiť.

Tento softvér má tiež mnoho pokročilých funkcií, ako napríklad schopnosť vzdialene monitorovať a ovládať ďalšie súpravy MultiMiner a tiež automatická detekcia sieťových zariadení..

Ako projekt s otvoreným zdrojovým kódom je softvér kompatibilný s mnohými ťažobnými zariadeniami, vrátane HashBuster Micro, Block Erupter a BFL / Bitforce..

Medovník

The HoneyMiner je výnosnejším prístupom k ťažbe kryptomien namiesto toho, aby ste utrácali veľa, ale jednoduchým použitím ľubovoľného počítača s rozumným výkonom procesora alebo GPU.

Na spustenie ťažby si môžu používatelia ľahko stiahnuť a získať prístup k sofistikovanému ťažobnému softvéru, ktorý vytvoril spoločnosť Stax Digital, vlastníci platformy HoneyMiner..

Ťažobný softvér je teraz k dispozícii pre systémy Windows a Windows Používatelia MAC.

Nastaviť proces ťažby kryptomeny trvá len chvíľu. Všetko, čo potrebujete, je platná e-mailová adresa a používateľovi sa automaticky vygeneruje heslo na zahájenie ťažby.

Platforma navyše vylučuje proces zisťovania najvýnosnejších kryptomien, ktoré sa majú kedykoľvek ťažiť. Softvér to sám identifikuje a sám sa prispôsobuje zisku účasťou na vývoji blockchainu.

Vyťažené mince boli nakonfigurované na prevedenie do bitcoinu, čo zaručovalo každodenné zvyšovanie zostatku používateľov. Táto platforma prinesie nielen zisk tým, ktorí ťažbu ťažia po prvý raz, ale vďaka ťažbe HoneyMiner Pro môžu etablovaní baníci tiež využívať túto platformu na ťažbu.

Potrebujete vedieť, aký vysoký zisk môžete v priebehu času ťažiť s HoneyMinerom? Kliknite tu.

NiceHash

NiceHash je jedným z najväčších trhov s ťažbou kryptomeny v cloude. To je miesto, kde používatelia obchodujú so svojou výpočtovou silou ťažiarom, ktorí chcú vytvárať kryptomeny. Umožňujú tiež používateľom ťažiť sa pomocou ľubovoľného hashovacieho algoritmu. NiceHash účtuje poplatok 3% a baníci dostávajú svoje výplaty v bitcoinoch. Kliknite tu Ďalšie informácie o tom, ako začať.

Spoločnosť NiceHash koncom roka 2017 potvrdila, že boli napadnutí hackermi. Pri útoku bolo stratených celkovo 4 736 bitcoinov, čo bolo v tom čase viac ako 74 miliónov dolárov.

Spoločnosť NiceHash udalosť rýchlo potvrdila a tiež informovala verejnosť o rýchlych krokoch, ktoré podnikli pri vyšetrovaní incidentu.

Veci sa odvtedy vrátili do normálu, NiceHash triedil všetkých svojich používateľov a zaviedli prísnejšie opatrenia, aby sa zabránilo budúcim útokom.

MiningPoolHub

MiningPoolHub je ťažobná platforma s viacerými bazénmi, ktorá má systém automatického obchodovania, ktorý automaticky prevádza vaše vyťažené kryptomeny na iné na účely výplaty. To znamená, že môžete napríklad ťažiť litecoiny a platiť v ethereu. Existuje veľa kryptomien, ktoré sa dajú ťažiť na platforme MiningPoolHub. Navštívte stránku MiningPoolHub oficiálna web stránka vedieť viac a proces začatia. Toto je jeden z najstarších a najuznávanejších webov.

Kryptex

Toto je miesto, kde môžete predať výpočtový výkon vášho počítača. Kryptex ťaží kryptomeny a vypláca vám bitcoiny alebo peniaze v reálnom svete. Urobili veci celkom jednoduchými, všetko, čo musíte urobiť, je dať Kryptexu do práce a dostanete zaplatené. To, čo zarobíte na Kryptexe, závisí od výpočtovej sily hardvéru vášho počítača. Môžeš navštíviť Webová stránka Kryptex začať.

Winminer

V tomto článku sme skontrolovali program Winminer: Najlepšie 3 najlepšie používateľsky prívetivé alternatívy k NiceHash, možno by ste mali skontrolovať.

WinMiner využíva váš nevyužitý výpočtový výkon a mení ho na hotovosť. Vďaka nemu bude váš počítač pracovať 100% času namiesto 90% nečinnosti. Jednoduchá aplikácia vyžaduje, aby ste si vložili počítač a zvyšok zvládne sám. Rovnako ako Airbnb je pre majiteľov domov, Winminer generuje príjem pre majiteľov počítačov. Kliknite tu vedieť viac.

Prohashing

Prohashing je multipool scryptová platforma s dobrou výplatou. Môžete použiť Prohashing na ťažbu viacerých scryptových mincí na základe ziskovosti. Ťažbu posúvajú ďalej tým, že súčasne spájajú ťažbu, aby zvýšili zisky. Ťažba scryptu je v súčasnosti ťažbou s vysokou ziskovosťou s maržami vyššími ako shaa256 a zdá sa, že Prohashing je v tomto ohľade dobrý. Môžeš navštíviť ich stránku vedieť viac.

Coinimp

Coinimp je JavaScriptový programový baník používaný na ťažbu Monera (kryptomena). Tento skript možno ľahko vložiť na webovú stránku / stránku, čo umožňuje používateľom / návštevníkom vášho webu ťažiť Monero (XMR) v ich prehliadačoch za vás pri hľadaní, čítaní článku alebo streamovaní videa. Toto je vynikajúca alternatíva k umiestňovaniu reklám na celú stránku, ktorá používateľov najviac odvádza pozornosť. Za každý zdroj, ktorý umiestnite na svoje stránky, môžete zarobiť s jeho výkonom procesora. Pre viac informácií, navštívte tu.

Krypto-korisť

Krypto-korisť je ďalší program JavaScriptu pre vaše webové stránky. Miner vám umožňuje vložiť na vaše stránky miner Monero (XMR). Nemá vlastné rozhranie. Je dobrým zvykom informovať svojich používateľov o tom, čo sa deje, keď sa nachádzajú na vašej stránke. Navštívte ich oficiálna web stránka vedieť o kryptomene.

P2pool

P2pool je decentralizovaná bitcoinová ťažobná skupina. Funguje to tak, že sa vytvára sieť peerov typu peer-to-peer. Používatelia majú možnosť zvoliť si, či chcú ťažiť na súkromnom alebo verejnom uzle. Poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, závisia od vybratého uzla minerom a transakčný poplatok na tejto platforme je zdieľaný. Zoznam verejných uzlov P2pool nájdete tu: http://p2pool.co/.

Gridcash

Gridcash ponúka službu ťažby kryptomeny vlastníkom webových stránok, ktorí prevádzajú návštevníkov stránky na baníkov prostredníctvom ich webového prehliadača. Vlastníci stránok budú zarábať, pokiaľ návštevníci na stránke zostanú. V troch jednoduchých krokoch môžete začať vyrábať nejaké kryptomeny. Kliknite tu začať.

MegaMiner

MegaMiner je softvérový program na automatickú ťažbu algoritmov a spínania bazénov, ktorý je založený na multipool baníku s rôznymi funkciami. MegaMiner je ťažiar okien; zatiaľ nie je k dispozícii iným používateľom iných operačných systémov. Tu môžete vidieť požiadavky na spustenie tohto programu vlákno na Bitcointalk. Baník je možné stiahnuť z ich Stránka GitHub.

MultiPoolMiner

MultiPoolMiner je monitor pre kryptoťažobné bazény v reálnom čase na hľadanie ziskových strojov. MultiPoolMiner vám poskytuje prístup k ovládaniu ľubovoľného baníka dostupného prostredníctvom príkazového riadku. MultiPoolMiner je multi-kryptomena, inteligentná ťažobná oblasť, ktorá pomáha používateľom ťažiť viac ako 30 kryptomien. Stiahnite si MultiPoolMiner od GitHub.

Záverečné myšlienky

Teraz, keď ste si vedomí všetkých dostupných možností, je na vás, aby ste sa rozhodli. Uistite sa však, že ste si vybrali niektorého z vyššie uvedených baníkov, nie viac, pretože to môže váš stroj premôcť. Zaistite tiež, aby bol váš stroj na vysokej úrovni, aby ste predišli poškodeniu, a zarobte viac.

Nakoniec zvážte svoje možnosti výberu pri ťažbe. Nechcete ťažiť a vaše mince nie sú k ničomu. Podstatou je ťažiť a prevádzať ich do skutočnej hotovosti, ktorá je použiteľná, pokiaľ si nechcete kúpiť predmet online pomocou vyťažených mincí..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map