Najlepšie 6 platformy kryptomeny, ktoré by ste mali vedieť

Airdrops sú hlavne distribúcia žetónov smerom k existujúcim alebo novým držiteľom ako marketingová stratégia na propagáciu produktu, služby, mince alebo výmeny.

Tento akt sa v poslednej dobe stáva čoraz dôležitejším a keďže čoraz viac ľudí, najmä nových ľudí, je nevyhnutná potreba platformy, ktorá bude pravidelne zverejňovať tieto výsadky.

Najlepšie platformy Crypto Airdrop

Tu sú odporúčané platformy, na ktorých môžete dostávať upozornenia na udalosti výsadku a presne vedieť, čo máte robiť pri distribúcii tokenov.

99airdrops.com

Platforma 99 vzduchu

Táto platforma kryptomeny, ktorá bola uvedená na trh v roku 2018, si urobila meno, ktoré upozorňuje používateľov airdrops. Je to nepochybne jedno z najlepších miest na získanie informácií o leteckých kvapkách, ale čo je dôležitejšie, ako sa ich zúčastniť. Všetky informácie sú vám k dispozícii, sú zverejnené všetky dôležité informácie, ktoré vám pomôžu pri uplatňovaní, ako aj rôzne nové články okolo výsadku na webe..

Platforma sa ľahko používa; dokonca aj nováčik sa v tom dokáže zorientovať. Tím stojaci za platformou má nepochybne veľa skúseností.

Platforma 99airdrops je vo svojom fungovaní pôsobivá. Algoritmus za platformou je vyvinutý tak, aby zohľadňoval všetky aktivity na webe, najmä Facebook, Reddit a množstvo ďalších. Tieto metriky sa analyzujú, aby sa zistila platnosť programu výsadku.

Platforma poskytuje iba informácie o platných projektoch. V snahe vylepšiť platformu môže web 99airdrops robiť budúce predpovede cien na základe konkrétnych kritérií.

Platforma je jednou z najlepších a najrýchlejších platforiem, pokiaľ ide o upozorňovanie používateľov na nové airdropy. Ich odber e-mailových novín je tiež veľmi užitočný. Ďalším spôsobom, ako získať aktualizáciu na platforme, je vytvorenie záložiek pre web a pravidelné kontroly. Ak nemáte čas to robiť ručne, najlepšie by boli prvé dve možnosti.

Platforma 99airdrops triedi nadchádzajúce udalosti podľa času, minimálne potom dostanete upozornenie 24 hodín predtým, ako výsadok začne držať krok s nadchádzajúcimi udalosťami výsadku. A čo viac, platforma odmeňuje svojich používateľov týždenne kryptomenami.

Nie je pochýb o tom, že platforma je jednou z najlepších, ktorú si môžete predplatiť za nejaké peniaze navyše zadarmo. Spoločnosť 99airdrops má všetko, čo potrebujete vedieť o kryptomenách všeobecne. Je to najvyšší sprievodca; všetko, čo potrebujete ohľadom airdrops.

Výstražný výsadok

Výstražný výsadok

S AlertAirdop môžete získať mince zadarmo takmer na dennej báze. Jeho mnoho funkcií uľahčuje sledovanie nadšencov kryptomeny.

Rovnako ako web 99airdrops.com je aj táto platforma dobre navrhnutá a usporiadaná. Vzduchové kvapky uvádzané na webe je možné filtrovať podľa aktuálnych alebo prebiehajúcich udalostí až po tie, ktoré sa čoskoro skončia.


Oveľa viac, toto krypto výsadok platforma má oveľa viac funkcií v porovnaní s inými platformami výsadku.

Mince výsadok

Mince výsadok

Mince výsadok je vyhradený web, ktorý sa pravidelne aktualizuje, aby poskytoval najlepšie oznámenia o výsadku. Jeho čisté rozhranie poskytuje používateľom všetko, čo potrebujú vedieť o nadchádzajúcich udalostiach, a tiež informácie o nárokovaní výsadkov.

Noví používatelia kryptomien nezostávajú pozadu, stránka nielen zdieľa príležitosti na únik, ale tiež vzdeláva nových používateľov sveta kryptomien adekvátnych znalostí, vďaka ktorým budú čo najrýchlejšie dobiehať zvyšok sveta..

Platformu vlastní a prevádzkuje nadšenec pre kryptomeny známy pod menom Midas. Túto platformu môžete podporiť tak, že pre ne budete ťažiť kryptomenu pomocou svojho výpočtového výkonu.

Airdrop Paddict

Airdrop Paddict

Táto platforma tiež vytvára zoznam najlepšie dôveryhodných platforiem, kde máte zaistené presné vydania výsadku.

Platforma používa systém hodnotenia na hodnotenie špičkových vzdušných kvapiek a tiež oddeľuje nedôveryhodné vzdušné kvapky.

Je ťažké prísť o akúkoľvek udalosť, pretože odpočítavací časovač vás upozorní, koľko času ešte zostáva do začiatku.

Crypto Airdrop (kanál Twitter)

Twitter je jedným z najlepších miest na získavanie informácií na webe. Tento kanál je tu naopak na to, aby pomohol amatérom a odborníkom na to, ako získať kryptomeny.

To znamená, že platforma nemusí byť v pozícii, aby konkrétnym spôsobom poskytovala podrobnosti, ale môžete ju použiť na sledovanie najnovších dostupných kvapiek vzduchu v konkrétnom okamihu..

Vzdušné kvapky ERC20 (telegramový kanál)

Ako napríklad aplikácia na Twitteri. Vynechaní nie sú ani tí, ktorí nie sú na Twitteri, alebo tí, ktorí radšej používajú aplikáciu Telegram na twitteri.

Platforma vedie používateľov pri každom kroku, ktorý je potrebné podniknúť, než sa stane účastníkom. Ani pre nováčikov nebude sledovanie príliš ťažké a s malou pomocou čoskoro dosiahnu svoje najlepšie výšky.

Viac na Airdrops

Pravdepodobne by ste si mysleli, že sa pravidelne distribuujú iba tokeny Ether (ETH) a ERC-20. To nie je pravda. Aj keď v súčasnosti ide o prevládajúcu distribúciu kryptomeny, niekedy je potrebné predať token a jednou z najlepších metód okrem predaja tokenu je okrem iného aj jeho predaj na účtoch účastníkov..

V závislosti na tom, akú kryptomenu hľadáte, možno budete potrebovať bezpečnú kryptomenovú peňaženku ERC-20. Najlepšou voľbou, ktorá príde k srdcu, by bola MyEtherWallet. Ak však výsadok nie je token, ktorý je v súlade s ERC-20, budú tu informácie, ako získať potrebnú peňaženku.

Airdrops určite nie sú spôsoby, ako zarobiť rýchle peniaze, ale v priebehu času môžete vidieť mince, ktoré vo fáze distribúcie tokenov v hodnote tisíc dolárov v najbližších rokoch takmer nič nestáli, pretože platforma, na ktorej má bežať, neustále rastie..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map