Najlepšie ikony (ICX) peňaženky na ukladanie ICX v roku 2019

IKONA je token, ktorý sa snaží hyperprepojiť celý svet vytvorením decentralizovanej siete, kde môžu rôzne blockchainy navzájom interagovať podobne, ako medzi sebou komunikujú moderné smartphony cez internet. Sieť ICON pozostáva z najrôznejších inštitúcií, ako sú poisťovacie spoločnosti, nemocnice, univerzity, finančné inštitúcie a mnoho ďalších.

Využite Binance na nákup alebo obchodovanie s ICON ICX ešte dnes!

Aj keď je ICON na kryptotrhu stále nová, je nepochybne revolučná, pretože sa podľa veľkosti trhu v súčasnosti radí medzi 30 najlepších kryptomien na svete..

Aby ste si mohli kúpiť ICX, potrebujete bezpečnú a užívateľsky príjemnú peňaženku na bezpečné uloženie tokenov. Výber vhodnej peňaženky však môže byť náročnou úlohou najmä pre nových používateľov kryptomeny.

Táto príručka obsahuje najlepšie ICON peňaženky založené na ich vlastnostiach, ktoré môžete použiť špeciálne na ukladanie ICX.

Zdroj: tokenclub.co

Ledger Nano S

Ledger Nano S Webová stránka: https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

Ledger Nano S Typ peňaženky: Hardvér

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zaplatené

Ledger Nano S je hardvérová peňaženka, ktorá kladie obrovský dôraz na bezpečnosť. Kryptografická hardvérová peňaženka je navrhnutá ako USB zariadenie, ktoré je možné pripojiť k USB portu počítača. To znamená, že kryptomeny sú uložené offline, kde k nim nemajú prístup žiadni hackeri alebo neoprávnené tretie strany.

Ledger Nano S je vybavený obrazovkou displeja pre ľahké overenie citlivých operácií. Vykonávanie transakcií kryptomeny pomocou peňaženky nevyžaduje žiadne technické znalosti ani znalosti, pretože všetky operácie v zariadení sa ovládajú ručne iba pomocou dvoch tlačidiel..

Ako ďalšie bezpečnostné opatrenie používa Ledger Nano S bezpečný čip na potvrdenie integrity zariadenia pri každom pripojení k portu USB; to eliminuje potrebu umiestňovať nálepku proti nedovolenej manipulácii na ochranu peňaženky. Zabezpečený čip je navrhnutý tak, aby odolával všetkým útokom bezpečnou izoláciou všetkých súkromných kľúčov v zariadení.

Peňaženku poháňa jedinečný operačný systém BOLOS vyvinutý spoločnosťou Ledger. Hlavnou funkciou systému BOLOS je umiestniť štíty na každú aplikáciu v zariadení používateľa, aby sa zabezpečilo, že nebudú mať prístup k citlivým informáciám peňaženky..

Okrem toho, Ledger Nano S podporuje viac kryptomien vrátane ICON, čo umožňuje používateľom spravovať rôzne coiny pomocou jednej peňaženky.

Ikona Peňaženky

Zdroj: chrome.google.com (aplikácia)

ICONex ICON peňaženky

ICONex Webová stránka: https://icon.foundation/

ICONex Typ peňaženky: Rozšírenie pre Chrome / mobil

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Zaplatené: Zadarmo

Peňaženka ICONex, ktorá bola uvedená na trh vo februári 2018, je oficiálnou peňaženkou ICON a je prístupná prostredníctvom chrómového rozšírenia a mobilnej aplikácie kompatibilnej so zariadeniami iOS a Android. Okrem ICON podporuje chrómová rozširujúca peňaženka a mobilná krypto peňaženka širokú škálu kryptomien, ako napríklad Ether a ďalšie tokeny ERC20 založené na ethereu.

Pomocou ICONex môžete vytvoriť viac peňaženiek, ktoré sú oddelené menom a obsahujú jednotlivé adresy na odosielanie a prijímanie prostriedkov. Po vytvorení peňaženky ICONex dostanete do úschovy úložisko kľúčov, ktoré bude záložným súborom peňaženky pre prípady, keď dôjde k narušeniu peňaženky..

Potom dostanete randomizovaný súkromný kľúč, ktorý budete mať pod plnou kontrolou. Aby ste zabránili neoprávnenému prístupu do peňaženky, môžete ju navyše nastaviť pomocou šesťmiestneho PIN kódu, ktorý sa bude vyžadovať pri každom otvorení peňaženky. Ak chcete previesť tokeny ERC20 na mince v sieti, môžete využiť pokročilú funkciu výmeny tokenov.

Medzi ďalšie funkcie ICONex patrí užívateľsky prívetivé rozhranie. Plne funkčná peňaženka má iba niekoľko záložiek na prepínanie a používatelia môžu exportovať všetky svoje peňaženky pre ľahký krížový prevod kryptomien.

Zdroj: chrome.google.com (aplikácia)

ICON Peňaženky MyEtherWallet

MyEtherWallet Webová stránka: https://www.myetherwallet.com/

MyEtherWallet typu: Web

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

MyEtherWallet je otvorená zdrojová peňaženka na kryptomeny a peňaženka na strane klienta, ktorá umožňuje používateľom komunikovať s blokom Ethereum Blockchain a zároveň zaisťuje, že majú naďalej úplnú kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi. Je však dôležité poznamenať, že aj keď môžete vytvoriť peňaženky vo webovom prehliadači pomocou MEW, nejde o online peňaženku, pretože všetky údaje používateľa a finančné prostriedky sú bezpečne uložené v počítači používateľa a nie na jeho serveroch..

Proces nastavenia na MyEtherWallet je pomerne jednoduchý, pretože nie sú potrebné žiadne osobné údaje, čo je výhodou pre používateľov, ktorí uprednostňujú anonymitu a súkromie. Po stiahnutí je peňaženka pripravená na použitie.

Webová peňaženka navyše podporuje širokú škálu tokenov založených na ethereu, ako sú tokeny ETH, ETC, EOS a ERC20, prostredníctvom jediného rozhrania. Je tiež kompatibilný s ostatnými krypto hardvérovými peňaženkami, ako sú Geth, Mist, MetaMask, Jaxx Wallet, hardvérová peňaženka Ledger Nano S a peňaženka TREZOR..

Spoločnosť MEW poskytuje používateľom možnosť vytvárať peňaženky s kryptomenami a iniciovať offline transakcie, čo je bezpečnejšie ako pri používaní webového prehliadača. Na ich webových stránkach je množstvo pokynov a výber často kladených otázok, ktoré môžu používateľom, ktorí nemusia byť oboznámení s tým, ako MyEtherWallet funguje, poskytnúť ďalšie informácie..

Ikona Peňaženky

Zdroj: steemit.com

Peňaženka Eidoo

Peňaženka Eidoo Webová stránka: https://eidoo.io/

Eidoo Typ peňaženky: Desktop a mobil

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

Eidoo je desktopová kryptomenová peňaženka a mobilná kryptomenová peňaženka, ktorá je kompatibilná so zariadeniami Android a iOS. Okrem toho, že je jednou z najlepších ICON peňaženiek, Eidoo umožňuje používateľom efektívne spravovať ďalšie typy kryptomien, ako sú tokeny BTC, ETH, ERC20 a ERC223..

Eidoo nie je uschovávateľská peňaženka, čo znamená, že si nezachováva vlastníctvo súkromných kľúčov, pretože sú šifrované v rámci aplikácie, kde ich ako jediný môže dešifrovať. Pri používaní krypto peňaženky nie sú vlastníci povinní poskytovať žiadne svoje osobné údaje. Je to tiež hierarchická deterministická peňaženka, kde môžu používatelia ukladať svoje tokeny pomocou jedinej prístupovej frázy.

Eidoo je integrovaný do hybridnej kryptoburzy, ktorá sa vyznačuje bezpečným a ľahko použiteľným rozhraním a intuitívnou knihou objednávok pre plynulé krížové obchodovanie medzi ETH a ďalšími rôznymi aktívami ERC20..

Eidoo má navyše často aktualizovaný zoznam vybraných ICO. Zoznam obsahuje informácie o každom ICO a používatelia sa môžu zúčastniť na ICO priamo z aplikácie. Všetky uvedené ICO vyhovujú miestnym predpisom.

Medzi ďalšie funkcie Eidoo patrí schopnosť jednoduchým a štandardným spôsobom spracovať adresy Ethereum a Bitcoin kontaktov používateľa, automatické rozpoznávanie všetkých tokenov podporovaných blokom Ethereum Blockchain a jasná história transakcií pre éter, BTC a akékoľvek ďalšie dáta každého používateľa. ďalšie žetóny.

Ikona Peňaženky

Zdroj: trustwallet.com

Dôverujte mobilnej peňaženke

Dôverujte mobilnej peňaženke Webová stránka: https://trustwallet.com/

Trust Mobile Typ peňaženky: Mobilné

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

Trust je mobilná peňaženka na kryptomeny, ktorá uchováva ICON a tiež tokeny ERC20 a ERC223. Rozhranie Trust sa ľahko používa a poskytuje vlastníkom prístup k vstavanému prehliadaču dApp, ukladaniu mincí a rozšíreným nastaveniam. Všetky súkromné ​​kľúče sú lokálne uložené v serveri Trust a web ich chráni pomocou špičkových bezpečnostných funkcií podobných tým, ktoré sa nachádzajú v moderných smartfónoch..

Mobilná kryptopeňaženka implementovala pokročilé bezpečnostné opatrenia, aby zabezpečila, že všetky uložené aktíva sú čo najbezpečnejšie. Napríklad Trust má podporu odtlačkov prstov a PIN kód, ktorý zabraňuje neoprávnenému prístupu do peňaženky. Aplikácia tiež upozorní používateľa na každé použitie adresy. Okrem týchto opatrení Trust využíva obnovovací kľúč, ktorý zvyšuje bezpečnosť fondov.

Dôvera je užívateľsky príjemná, pretože používatelia môžu pomocou kariet ľahko manévrovať medzi rôznymi funkciami aplikácie. Dôležité je, že vlastníci nie sú povinní poskytovať žiadne osobné informácie, aby mohli začať používať peňaženku s kryptomenami. Vďaka tomu je Trust jednou z najlepších ICON peňaženiek na trhu.

V peňaženke je trhovisko dApp, kde môžu decentralizovaní vývojári aplikácií predkladať svoje projekty hneď po overení. Peňaženka využíva token ako spôsob podpory zdravej komunity na trhu.

Záverečné myšlienky

Toto je náš zoznam najlepších ICON peňaženiek. Nezabudnite, že aby ste zaručili bezpečnosť svojich tokenov ICX, mali by ste si tieto peňaženky stiahnuť z ich oficiálnych zdrojov po vykonaní podrobného prieskumu týkajúceho sa peňaženky, pokiaľ ide o jej poskytovateľa, prípadné predchádzajúce porušenia bezpečnosti a nezávislé kontroly od ostatných používateľov. Mali by ste sa tiež uistiť, že implementujete existujúce funkcie zabezpečenia, napríklad nastavenie čísla PIN v účte a povolenie dvojfaktorovej autentifikácie.

Ďalej je dôležité, aby všetky zariadenia, ktoré sa budú používať na prístup do krypto peňaženiek, mali aktualizovanú antivírusovú ochranu. Tiež by ste nikdy nemali zdieľať svoje súkromné ​​kľúče s nikým a zabezpečiť, aby vám vybraná peňaženka umožňovala zachovať úplnú kontrolu nad vašimi súkromnými kľúčmi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map