Najlepšie klasické peňaženky Ethereum (ETC) roku 2019 | Aké sú najbezpečnejšie peňaženky na ukladanie ETC

Ethereum Classic bolo výsledkom tvrdej vidlice z pôvodného blockchainu Ethereum. Rovnako ako Ethereum má aj natívny token s názvom Ether, ale s ETC tickerom. Viac informácií o ETC nájdete tu.

Pripojte sa k budúcnosti kryptomeny a obchodujte so svojimi obľúbenými mincami Binance!

V súčasnosti patrí medzi 20 najlepších kryptomien a hoci nemusí mať toľko úložných možností ako jej náprotivok ETH, má niektoré peňaženky dostupné na trhu. Nižšie je uvedený náš zoznam, ktorý obsahuje tie najlepšie peňaženky ETC, ktoré môžete použiť na uloženie svojej karty Ethereum Classic.

Ledger Nano Ethereum Classic

Zdroj: tokenclub.co

1. Ledger Nano S

Web peňaženky:  https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

Typ peňaženky:  Hardvér, viacmena, kompatibilný s Windows, MAC, Linux

Jednoduchosť použitia:  Ťažko

Bezpečné:  Zvýšená bezpečnosť

Náklady: Zaplatené

Ledger Nano S je jednou z najuznávanejších hardvérových peňaženiek, ktorá je k dispozícii, pretože obsahuje najlepšie bezpečnostné implementácie pre ukladanie ethereum Classic. Peňaženku je možné pripojiť k akémukoľvek zariadeniu, ktoré má port USB a okrem technológie Ethereum Classic podporuje aj stovky kryptomien, napríklad bitcoin, litecoin a ethereum.

Zariadenie podobné USB má obrazovku OLED, kde môžete stlačením tlačidiel overiť podrobnosti transakcie.

Vďaka bezpečnosti je Ledger jednou z najlepších peňaženiek Ethereum Classic. Záložné semeno, dvojfaktorová autentifikácia, zabezpečený PIN kód patria medzi implementácie, vďaka ktorým je toto zariadenie mimoriadne bezpečné.

Trezor Ethereum Classic


Zdroj: toshitimes.com

2. Klasická peňaženka Guarda Ethereum

Web peňaženky Guarda:  https://guarda.co/

Typ peňaženky: mobilná, počítačová, webová, rozšírenie pre Chrome

Ľahké použitie: ľahké

Bezpečné: Bezpečné

Cena: zadarmo

Guarda je neväzobná peňaženka na kryptomeny, ktorá by používateľom umožňovala uchovávať, ukladať, odosielať a prijímať digitálne meny. Používatelia systému Ethereum Classic (ETC) budú môcť narábať s týmto digitálnym majetkom a spravovať širokú škálu ďalších kryptomien. Niektoré z nich zahŕňajú Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Binance Coin (BNB) a mnoho ďalších. 

Pretože peňaženka Guarda ponúka používateľom systému Ethereum Classic možnosť manipulovať s mnohými mincami prostredníctvom rovnakého rozhrania, poskytuje tiež multiplatformové riešenie pre jednotlivcov, ktorí chcú obchodovať s digitálnymi menami prostredníctvom rôznych platforiem vrátane webu, desktopu, rozšírenia Google Chrome a mobilné. 

Spoločnosť Guarda pracovala v posledných rokoch na ponúkaní riešení pre investorov do kryptomien, ktorí chcú rýchlo a ľahko manipulovať a spravovať svoje digitálne meny. Guarda bola konkrétne uvedená ako oficiálna peňaženka pre Android na webe Ethereum Classic. 

Jeden zo zákazníkov, J.J. Palmer, komentoval to:

„Som používateľom ETC, zistil som aplikáciu Guarda na oficiálnom webe atď. Páči sa vám rozhranie a myšlienka zostať v prístroji súkromným kľúčom. “

Za zmienku tiež stojí, že Guarda okolo 84% pozitívnej reputácie na Trustpilot. Zlé recenzie tvoria iba 9% z celkového počtu. Väčšina používateľov tvrdí, že Guarda neponúka iba multiplatformovú a multi-aktívnu kryptomenovú peňaženku, ale aj skvelú zákaznícku podporu, ktorá funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.. 

3. Atómová peňaženka

Atómová peňaženka

Jednou z najlepších možností na uloženie vášho ETC môže byť Atómová peňaženka. Je to softvérová peňaženka, ktorá nie je povinná uschovávať, s užívateľsky prívetivým rozhraním a podporou viac ako 40 samostatných blockchainov a 500 tokenov vrátane akýchkoľvek tokenov ERC-20. Spoločnosť Atomic, ktorá bola založená v roku 2018, si získala veľkú popularitu medzi 500 000 používateľmi na všetkých hlavných platformách pre stolné počítače, Android a iOS, ponúka vynikajúce služby a širokú škálu funkcií.. 

Po prvé, okrem odosielania a prijímania vašich ETC, BTC, ETH, LTC, XRP, XMR, ZIL alebo iných kryptomien podľa vášho výberu, môžete v peňaženke ľahko vymieňať, nakupovať a vkladať digitálne aktíva. Za každú okamžitú a anonymnú výmenu (60+ krypto párov) navyše získate cashback za pripojenie sa k členskému programu Atomic. 

A čo viac, možnosť nákupu kryptomeny je teraz k dispozícii pre 19 špičkových digitálnych aktív s bankovou kartou 17 miestnych fiat mien, vrátane USD, EUR, GDP, RUB, AUD atď. Atomic navyše ponúka svojim používateľom odmeny za decentralizované vklady s 5 -23% APR za 10 PoS ako XTZ, ATOM, ZIL, KMD atď. A čoskoro ICX, DOT a ADA.

Na záver, aby ste mohli používať atómovú peňaženku, môžete zostať v anonymite, pretože sa nevyžaduje žiadne overenie, vytvorenie účtu a KYC. Váš ETC a akýkoľvek iný majetok je zaručene bezpečný, pretože okrem vašich finančných prostriedkov neberie nikto kontrolu nad vašimi súkromnými kľúčmi šifrovanými iba vo vašom zariadení. V neposlednom rade, ak narazíte na problémy s aplikáciou, obráťte sa na vynikajúcu službu podpory, ktorá je k dispozícii nepretržite a je pripravená poskytnúť ucelenú a rýchlu odpoveď.

4. TREZOR  

Web peňaženky:  https://trezor.io/

Typ peňaženky:  Hardvér, viacmena, kompatibilný s Windows, MAC, Linux

Jednoduchosť použitia:  Ťažko

Bezpečné: Zvýšená bezpečnosť

Náklady: Zaplatené

TREZOR je ďalšia hardvérová peňaženka, ktorá sa vyznačuje pôsobivými bezpečnostnými vlastnosťami a je kompatibilná so širokou škálou kryptomien. Zariadenie vyzerá inak ako USB, je však malé, prenosné a má zabudovanú obrazovku a fyzické tlačidlá na potvrdenie transakcie..

Okrem ETC môžete ukladať aj ethereum, bitcoiny (BTC), bitcoinové peniaze v hotovosti (BCH), litecoiny (LTC), Dash (DASH) a ďalšie. Ak chcete získať prístup k zariadeniu, musíte zadať PIN kód a pri prvom zadaní peňaženky sa vygeneruje 24-slovné obnovenie. Táto peňaženka Ethereum Classic je jednou z najlepších a najbezpečnejších možností úložiska na trhu.

Aplikácie, ktoré je možné nainštalovať do peňaženky, sú TREZOR Wallet, Mycelium a Multibit HD.

Peňaženka je kompatibilná so zariadeniami Windows (verzia 7 a vyššia), OS X (verzia 10.8 a vyššia), Linux a Android.

obrázok6 4

Zdroj: finder.com

5. Coinomi

Web peňaženky: https://www.coinomi.com/en/

Typ peňaženky: Viacmena, kompatibilný s mobilným a počítačovým systémom

Jednoduchosť použitia: intuitívne GUI

Bezpečné: Vysoký

Náklady: Zadarmo

Peňaženka Coinomi je populárna mobilná peňaženka, ktorá umožňuje používateľom ukladať veľa kryptomien na jednom mieste. Aplikácia podporuje Ethereum Classic, Ethereum, Bitcoin, Bitcoin Cash a ďalších 200 tokenov. Vyšla tiež desktopová verzia.

Coinomi je peňaženka v rozlíšení HD, ktorá pomocou špeciálnych algoritmov vygeneruje ľahkú úvodnú frázu, aby ste si mohli zálohovať svoj účet. HD peňaženky tiež generujú nové adresy pre každú transakciu, čo sťažuje sledovanie série transakcií na jednu adresu. Servery spoločnosti Coinomi tiež anonymizujú adresy IP.

Pre proces registrácie nie sú potrebné žiadne informácie. Integrácia služby Shapeshift umožňuje používateľom uskutočňovať platby medzi reťazcami a posielať mince z peňaženky na iné adresy.

Trust Wallet for Ethereum Classic

Zdroj: bitcoinexchangeguide.com

6. Peňaženka Trust

Web peňaženky: https://trustwallet.com/

Typ peňaženky: Mobilná peňaženka, Android a iOS.

Jednoduchosť použitia:  Užívatelsky prívetivý

Bezpečné: Nízka

Náklady: zadarmo

Peňaženka Trust je jednoduchá a pohodlná peňaženka pre používateľov mobilných telefónov. Táto kryptomena ETC podporuje tokeny ERC20 založené na Ethereum Classic, Ethereum a Ethereum a tokeny ERC223. Nevýhodou je, že nie sú podporované žiadne bitcoiny. Aplikácia je kompatibilná so zariadeniami Android a iOS.

Okrem Ethereum Classic (ETC) môžete tiež podporovať Callisto (CLO) a viac ako 30 000 tokenov ERC20, ako sú OmiseGO, Qtum, Kyber Network, EOS, BAT, TenXPay a Augur.

Nie je potrebná žiadna registrácia ani osobné informácie. Peňaženka umožňuje používateľom Androidu nakupovať ETH prostredníctvom Coinbase, Shapeshift alebo Changelly.

Interakcie s dApps je možné vykonávať aj priamo z aplikácie a peňaženka môže slúžiť ako prehliadač Web3. V procese nastavenia sa vygeneruje záložné semeno, ktoré používateľom umožní obnoviť svoje peňaženky za menej ako 30 sekúnd.

obrázok2 5

Zdroj: captainaltcoin.com

7. Exodus pre Ethereum Classic

Web peňaženky:  https://www.exodus.io/

Typ peňaženky:  Desktopová peňaženka, viacmena, kompatibilná s Windows, Mac OS a Linux

Jednoduchosť použitia:  Jednoduché rozhranie

Bezpečné:  Mierna

Náklady: Zadarmo

Exodus je peňaženka na kryptomeny pre desktopy, ktorá podporuje ukladanie a správu ETC. Okrem toho používa okolo 30 tokenov a altcoinov, vrátane ethereum, bitcoin, litecoin, Dash, Zcash a EOS.

Exodus je jednou z najlepších peňaženiek ETC pre nových obchodníkov, ktorí hľadajú ľahko použiteľné rozhranie s dobre navrhnutými funkciami a nástrojmi na tvorbu grafov. Zahŕňa tiež integráciu ShapeShift, ktorá umožňuje kryptoburzy v peňaženke.

Všetky kryptomeny sú šifrované a uložené priamo vo vašom zariadení, čo znamená, že si nad vašimi prostriedkami ponecháte kontrolu. K dispozícii je záložný systém a na reakciu peňaženky bude okrem odosielateľa odoslaný e-mail so zabezpečeným odkazom. Odkaz je zabezpečený 12-slovným základom a kľúčom.

Peňaženka Guarda Ethereum Classic

Zdroj: coindoo.com

8. Guarda pre Ethereum Classic

Web peňaženky:  https://guarda.co/

Typ peňaženky:  Multicurrency, Multi-Platform

Jednoduchosť použitia:  Intuitívne rozhranie

Bezpečné: Mierna

Náklady: Zadarmo

Guarda je peňaženka na kryptomeny, ktorú je možné použiť prostredníctvom webovej, mobilnej a desktopovej aplikácie na všetkých hlavných operačných systémoch (Android, iOS, Windows, Linux, macOS, rozšírenie pre Chrome). Táto peňaženka Ethereum Classic podporuje aj mince a žetóny, ako sú bitcoiny, ethereum (a žetóny ERC20), Zcash, Ripple, DASH, EOS, Monero a ďalšie. Vďaka svojej spoľahlivosti a kompatibilite s platformou je táto jedna zo stávok Ethereum Classic peňaženka pre všestranných obchodníkov.

Výhodou tejto peňaženky je, že Guarda nezaznamenáva žiadne citlivé osobné informácie, súkromné ​​kľúče ani údaje peňaženky. Súkromné ​​kľúče sa uchovávajú v pamäti prístroja a po odhlásení z peňaženky sa automaticky odstránia.

Používatelia môžu posielať a prijímať meny, používať vstavanú burzu, kontrolovať históriu transakcií, nakupovať s fiat menou, ako aj importovať a exportovať súkromné ​​kľúče. K dispozícii je tiež funkcia zálohovania.

Nevyžadujú sa žiadne registrácie, limity ani zložité overovacie postupy. Jeho užívateľské rozhranie sa ľahko používa na všetkých platformách, ktoré obsahujú všetky jeho funkcie.

Zhrnutie

Aj keď v porovnaní s ethereom nie je toľko peňaženiek, ktoré podporujú Ethereum Classic, existuje veľa možností, ktoré môžete nájsť. V závislosti na vašich obchodných potrebách, kompatibilite systému, bezpečnostných opatreniach a použiteľnosti rozhrania existujú rôzne peňaženky ETC, ktoré sú ideálne na uloženie tejto mince..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map