Najlepšie peňaženky EOS roku 2019 | Kam uložiť EOS Safe a ktoré sú najlepšie mobilné peňaženky EOS

Po zavedení siete Mainnet a uzavretí ich ICO už sieť EOS nezávisí od peňaženiek ERC20. Spoločnosť sa oddelila od blockchainu Ethereum a predstavila svoje vlastné digitálne peňaženky. Napriek tomu je vždy dôležité zaobstarať si pre svoje mince EOS najlepšiu peňaženku EOS. Tu je zoznam peňaženiek EOS, z ktorých si môžete vybrať, aby ste ich mohli bezpečne používať a ukladať.

# 1. Peňaženka Infinito EOS

EOS Web peňaženky: https://www.infinitowallet.io/

EOS Typ peňaženky: Univerzálna online peňaženka

Jednoduchosť použitia: Jednoduché použitie, dostupné v systémoch IOS a Android, podporuje viac mincí a žetónov

Bezpečné: Nie také bezpečné a bezpečné ako offline peňaženka

Náklady: Zaplatené

Peňaženka Infinito EOS umožňuje používateľom vyťažiť zo svojich digitálnych aktív maximum vďaka svojmu robustnému ekosystému blockchainových služieb. Ľahko sa integruje s riešeniami ID / KYC, kryptoburzami a ďalšími službami súvisiacimi s blockchainom. Dôležité je, že Infinito je prepojené s európskymi laboratóriami Infinity Blockchain Labs a chce byť najlepšou krypto peňaženkou EOS na svete.

Používatelia peňaženky môžu ukladať rôzne mince a žetóny. Okrem EOS, ktorý je základnou menou peňaženky, môžu používatelia ukladať NEO NEP 5-tokeny, bitcoiny, ethereum, bitcoinové peniaze a všetky ďalšie tokeny ERC-20. Peňaženka je navrhnutá s funkciou Touch ID, ktorá jej umožňuje pracovať rýchlejšie a pohodlnejšie bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť majetku.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou peňaženky Infinito EOS je schopnosť podporovať viac jazykov. Peňaženka podporuje až 12 jazykov s intuitívnym rozhraním, ktoré ľahko pochopia aj začiatočníci. Používateľ zostáva správcom súkromných kľúčov s úplným šifrovaním súkromných kľúčov aj prístupovej frázy.

Atomová peňaženka # 2

Atómová peňaženka

Atomová peňaženka, ktorá nie je uschovaná, bola uvedená na trh v roku 2018 a už bola známa ako populárne riešenie správy EOS rovnako ako bitcoiny, ethereum, litecoiny, Polkadot, Uniswap a ďalšie top coiny s viac ako 500 aktívami. Je k dispozícii pre všetky hlavné operačné systémy pre stolné počítače, iOS & Android a ponúka širokú škálu funkcií, ktoré ocení viac ako 500 000 používateľov aplikácie.

Vďaka decentralizovanej peňaženke je správa vášho portfólia bezpečná a zabezpečená, pretože k svojim financiám máte prístup iba vy. Súkromné ​​kľúče sú šifrované iba vo vašom prístroji a nikdy ho neopúšťajte. Používanie Atomicu je navyše anonymné. Všetky základné funkcie a okamžitá výmena nevyžadujú vytvorenie účtu, absolvovanie KYC ani žiadne overenie. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov s peňaženkou je vám k dispozícii vynikajúca služba podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni. 

Pokiaľ ide o funkcie, môžete si kúpiť 19 aktív priamo v peňaženke pomocou svojej bankovej karty 17 fiat mien vrátane USD, EUR, GDP atď. Na celom svete. Ak chcete získať pasívny príjem z kryptomeny, môžete vyskúšať decentralizované stávky, ktoré sú teraz k dispozícii pre 10 aktív PoS s 5 – 23% APR. 

Medzi ďalšie výhody patrí účasť na členskom programe pre atómovú peňaženku. Za používanie vstavanej anonymnej výmennej služby získate cashback v natívnej tokenke Atomic Wallet AWC zakaždým.

# 3. Peňaženka voličov GreyMass EOS

EOS Web peňaženky: https://eosvoter.eosphere.io/vote

EOS Typ peňaženky: Web (rozšírenie Scatter)

Jednoduchosť použitia: Intuitívne užívateľské rozhranie

Bezpečné: Vysoká bezpečnosť s dodatočným overením SSL certifikátu

Náklady: Zaplatené

Peňaženka GreyMass EOS Voter sa usiluje zaviesť nástroje, ktoré umožnia lepšie pochopenie siete EOS a zlepšia jednoduché použitie pre verejnosť. Softvér typu open-source slúži ako základ kompletnej svetelnej peňaženky GUI.

Najlepšie na peňaženke GreyMass EOS Voter je to, že je dodávaná s úplným šifrovaním AES-256. To znamená, že peňaženka má ďalšie zabezpečenie, takže ak náhodou opustíte peňaženku, vaše súkromné ​​kľúče zostanú vo vašom prístroji nedotknuté. Okrem toho môžete voliť uzol API podľa vášho výberu, ktorý je bezpečnejší ako jednoduché hlasovanie cez webové rozhranie. Nakoniec môžete podporiť svoje mince EOS a hlasovať za výrobcov, ktorí používajú to isté zariadenie. Toto dáva používateľom príležitosť bezpečne spustiť a schváliť hlavnú sieť EOS.

# 4. Kryptomena Lumi

EOS Web peňaženky: https://lumiwallet.com/

EOS Typ peňaženky: Peňaženka pre počítač / mobil

Jednoduchosť použitia: Jednoduché použitie, dostupné pre iOS a Android, podporuje viac coinov a žetónov

Bezpečné: Nie také bezpečné a bezpečné ako offline peňaženka

Náklady: Zadarmo

Táto peňaženka na kryptomeny bola vyvinutá s cieľom ponúknuť riešenia používateľom kryptomeny a držiteľom EOS, ktorí chcú ľahko ukladať a spravovať svoje prostriedky.. 

Táto peňaženka bola vyvinutá s ohľadom na požiadavky začiatočníkov i pokročilých používateľov. Jednotlivci budú jedinými vlastníkmi ich mnemotechnických fráz a tých, ktorí majú nad nimi kontrolu. 

Medzi ďalšie kryptomeny podporované touto peňaženkou patria Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) a Ethereum (ETH). Používatelia môžu zároveň spracovať viac ako 1 200 tokenov ERC-20 aj na základe Etheruem. 

Tím, ktorý stojí za peňaženkou Lumi, neustále pracuje na tom, aby komunite kryptomien ponúkol nové riešenia a služby. Zároveň sa veľmi zameriavajú na používateľov a snažia sa byť vždy v súlade s očakávaniami, ktoré majú nasledovníci a používatelia. 

Tím Lumi sa navyše venuje vývoju white label, čo znamená, že ak existujú vývojári, ktorí pracujú na budovaní a navrhovaní peňaženky na kryptomeny, môžu s tímom kedykoľvek zdieľať akékoľvek problémy alebo problémy..

# 5. Freewallet

EOS Web peňaženky: https://freewallet.org/eos-wallet

EOS Typ peňaženky: Viacmena; podporuje mobilné zariadenia aj webovú verziu

Jednoduchosť použitia: jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie

Bezpečné: vysoko bezpečné

Náklady: Zaplatené

Freewallet bol navrhnutý ako záložný systém pre používateľov, ktorí si nepamätajú svoje prístupové frázy alebo svoje súkromné ​​kľúče. Peňaženka je vysoko bezpečná a umožňuje používateľom zmraziť svoje účty a mať prístup k ďalším zariadeniam. Vďaka Freewallet môžu používatelia bezpečne ukladať svoje digitálne meny a dokonca pridať ďalšiu vrstvu zabezpečenia prostredníctvom overenia e-mailu alebo mobilného čísla. Freewallet je na základe svojich funkcií jednou z najlepších peňaženiek EOS.

V porovnaní s inými peňaženkami EOS umožňuje Freewallet používateľom vytvoriť bezplatný účet EOS, zatiaľ čo iné peňaženky EOS jednoducho poskytujú používateľom možnosť importovať peňaženky. Jedinou nevýhodou Freewallet je podpora depozitnej služby peňaženky, čo znamená, že používatelia tejto peňaženky nemajú možnosť získať prístup k súkromným kľúčom peňaženiek..

# 6. Peňaženka Guarda

EOS Web peňaženky: https://guarda.com/

EOS Typ peňaženky: Viacmena; podporuje mince aj žetóny

Jednoduchosť použitia: jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie

Bezpečné: vysoko bezpečná krypto peňaženka EOS

Náklady: Zaplatené

Táto multicurzová peňaženka je ideálna pre mince EOS aj pre ďalšie kryptomeny ako Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, ZCash, Ripple a Dash. Peňaženka Guarda je vysoko spoľahlivá, bezpečná a ľahko sa s ňou manipuluje pomocou ľubovoľného zariadenia. V porovnaní s inými peňaženkami Guarda neuchováva podrobnosti o klientovi, vrátane súkromných kľúčov alebo údajov z peňaženky.

Súkromný kľúč zostáva v zabezpečenej pamäti prístroja, kde sa vymaže, akonáhle sa odhlásite z peňaženky. Vďaka tejto funkcii je Guarda jednou z vysoko odporúčaných peňaženiek EOS. Dôležité je, že používatelia môžu plynule presúvať svoje digitálne aktíva z jednej mince na druhú bez toho, aby vyžadovali zložité overovacie postupy, limity alebo registráciu.

# 7. Peňaženka SimplEOS

EOS Web peňaženky: https://eosrio.io/simpleos/

EOS Typ peňaženky: Iba pre sieť EOS; podporuje Windows, Linux a Mac

Jednoduchosť použitia: jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie

Bezpečné: vysoko bezpečné

Náklady: Zaplatené

Peňaženka SimplEOS podporuje iba sieť EOS. Zariadenie je integrované s funkciami fungujúcimi na softvéri EOS.io. Aj keď to funguje iba pre ekosystém EOS, zariadenie je kompatibilné s rôznymi operačnými systémami vrátane Windows, Linux a Mac. To z neho robí jednu z najlepších peňaženiek pre EOS. Peňaženka je produktom EOS Rio a teší sa transparentnosti aj bezpečnosti, čo je požiadavkou väčšiny peňaženiek..

Je dôležité poznamenať, že SimplEOS je použiteľný hlavne na desktopoch, kde môžu používatelia ľahko importovať svoje súkromné ​​kľúče EOS Mainnet, aby si mohli uplatniť svoje tokeny EOS Mainnet. Po stiahnutí peňaženky môžete svoje EOS mince jednoducho ukladať, odosielať a prijímať. Peňaženka, ktorá funguje dobre s airdrops EOS, môže navyše podporovať aj niekoľko účtov. Dodáva sa tiež s hlasovacím portálom.

Jednou z významných nevýhod peňaženky SimplEOS je jej neschopnosť podporovať viac kryptomien a tokenov. Peňaženka v súčasnosti podporuje iba mince EOS, v budúcnosti by sa však mohla diverzifikovať.

# 8. Scatter EOS Wallet

EOS Web peňaženky: https://get-scatter.com/

EOS Typ peňaženky: Webové; Kompatibilné s počítačom; má rozšírenie Chrome

Jednoduchosť použitia: Noví používatelia to považujú za trochu mätúce

Bezpečné: vysoko bezpečné

Náklady: Zaplatené

Peňaženka Scatter EOS umožňuje používateľom uskutočňovať transakcie v sieti EOS pomocou ich súkromných kľúčov z webu bez toho, aby ich odhalili. Peňaženka im umožňuje poskytovať osobné údaje ľahko, iba ak je to potrebné. Z hľadiska bezpečnosti je peňaženka Scatter EOS vysoko bezpečná, čo ju oprávňuje na zaradenie do tohto zoznamu. Ak hľadáte najlepšiu peňaženku EOS, potom stojí za zváženie Scatter. Peňaženka sa tiež teší pohodlnej správe EOS a pozitívnym recenziám používateľov.

Peňaženka je rozšírením prehliadača Google Chrome, ktorá má používateľom pomôcť pripojiť sa k sieti EOS. Pomocou funkcie jednotného prihlásenia (SSO), ktorá využíva asymetrické šifrovanie, môžu používatelia ľahko uskutočňovať transakcie a pristupovať k aplikáciám bez odhalenia svojho súkromného kľúča alebo osobných údajov.

Vďaka Scatteru zostávajú všetky dôležité informácie vo vašom prístroji a je možné ich preniesť iba do iného blockchainu vo forme nezvratnej zmesi čísel a znakov. Peňaženka v súčasnosti podporuje siete EOS a Ethereum. Dúfajú, že v budúcnosti pridajú ďalšie blockchainy.

# 9. Peňaženka imToken

EOS Web peňaženky: https://token.im/

EOS Typ peňaženky: Webové; viacmena

Jednoduchosť použitia: Jednoduché použitie

Bezpečné: vysoko bezpečné

Náklady: Zadarmo

ImToken je peňaženka s viacerými menami, ktorá okrem iného podporuje systémy EOS, BTC a ETH. ImToken fungujúci na blockchaine Ethereum je najväčšou peňaženkou Ethereum na svete s takmer šiestimi miliónmi používateľov. Vďaka tejto peňaženke EOS majú používatelia možnosť obchodovať a ukladať rôzne meny. Tí, ktorí už digitálnu peňaženku vlastnia, si môžu imToken peňaženku jednoducho importovať. Ďalšou možnosťou je vytvorenie peňaženky EOS z ich webových stránok. V takom prípade budete musieť zaplatiť ETH ako poplatok.

Kúpte si EOS, aby ste si ho mohli vložiť do peňaženiek EOS

Máte záujem investovať do spoločnosti EOS? Budete chcieť začať s našim článkom o predikcii cien EOS – vrátane krátkodobých a dlhodobých vyhliadok. (Vždy si urobte vlastný prieskum a prečítajte si vylúčenie zodpovednosti).).

Najlepším miestom na kúpu modelu EOS je použitie Binance. Tento sprievodca nákupom obsahuje všetky kroky, ktoré musíte urobiť, aby ste tak urobili.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map