Najlepšie peňaženky na mince Binance, ktoré by ste mali zvážiť

Binance Coin (BNB) je kryptomena založená na ERC20, ktorá podporuje všetky operácie na burze Binance. BNB ponúka svojim majiteľom celý rad možností v ekosystéme Binance, ako sú ponuky, výmeny, kótovanie, investovanie do ICO a odpočítanie transakčných poplatkov. Existuje mnoho spôsobov, ako uložiť BNB. V tomto článku predstavíme najlepšie peňaženky Binance Coin, z ktorých si môžete vybrať.

Peňaženky na mince Binance

Zdroj: TokenClub.co

Ledger Nano S

Webové stránky Ledger Nano S Wallet: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s 

Typ peňaženky Ledger Nano S:  Multimena, hardvérová peňaženka

Ľahkosť použitie: Tvrdý – vyžaduje zložitú konfiguráciu

Bezpečné: Vysoko bezpečný

Náklady: Zaplatené

Ledger Nano S je hardvérová peňaženka, ktorá bola navrhnutá tak, aby kryptovým fondom ponúkala úplné zabezpečenie. Vyzerá to ako jednotka USB, ktorú je možné pripojiť k notebooku alebo počítaču cez port USB. Ledger má dve bočné tlačidlá na potvrdenie transakcie a OLED obrazovku. Implementovalo tiež kryptografický postup, ktorý pri zapnutí overuje integritu zariadenia.

Keď konfigurujete Ledger prvýkrát, bude potrebné zvoliť PIN kód, aby ste zabezpečili svoju peňaženku. Potom sa vygeneruje 24-slovná fráza na obnovenie, ktorú môžete použiť na vrátenie prostriedkov v prípade straty peňaženky.  

Ledger patrí medzi najbezpečnejšie peňaženky Binance Coin v priemysle, pretože implementuje rôzne bezpečnostné protokoly a kryptografické postupy a všetky vaše mince sú uložené offline. Táto služba podporuje širokú škálu mincí a žetónov, vrátane Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Stratis, Dash, Zcash, Dogecoin, Litecoin, Ripple, Monero a samozrejme Binance Coin.

obrázok4 2

Zdroj: toshitimes.com

Trezor


Web peňaženky Trezor: https://trezor.io/ 

Typ peňaženky Trezor:  Multicurrency, hardvér, kompatibilný s OS X (verzia 10.8 a vyššia), Windows (verzia 7 a vyššia), Linux a Android zariadenia.

Jednoduchosť použitia: Ťažko

Bezpečné: Zabezpečiť

Náklady: Zaplatené

Trezor bola prvá bitcoinová hardvérová peňaženka, ktorá bola kedy vytvorená, a je známa svojimi špičkovými bezpečnostnými funkciami, ktoré chránia vaše BNB coiny pred virtuálnymi a fyzickými krádežami. Je nepochybne jednou z najlepších peňaženiek Binance Coin, ak máte záujem o čo najväčšiu dostupnú bezpečnosť.

Trezor je malé zariadenie s tlačidlami a OLED obrazovkou, ktoré je možné pripojiť k počítaču cez port USB. K svojim finančným prostriedkom môžete tiež získať prístup a spravovať ich pomocou prehliadača Google Chrome a mosta Trezor.

Pri prvom pripojení má zariadenie na svojej OLED obrazovke PIN kód zložený z deviatich číslic. Rovnaký PIN kód budete musieť zadať kliknutím na obrazovku počítača, ku ktorému ste pripojení. Tento kód sa generuje náhodne pri každom prístupe k Trezoru a zaisťuje, že aj keď je váš počítač napadnutý malvérom, vaše prostriedky sú stále zabezpečené.

Po zadaní PIN sa vygeneruje 24-slovné obnovovacie seed, ktoré sa má použiť na obnovu peňaženky. K 24-slovnému semenu je možné pridať ďalšiu prístupovú frázu pre ďalšiu ochranu. Vďaka vysokým štandardom bezpečnosti je jednou z najlepších peňaženiek na mince Binance.

Trezor okrem Binance Coin podporuje aj pôsobivý počet kryptomien, medzi ktoré patria Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Monero, Zcash a mnoho ďalších..

Peňaženku je možné použiť aj v tandeme s aplikáciami ako Multibit HD, Mycelium a TREZOR Wallet.

Peňaženky na mince Binance

Zdroj: bitcoinexchangeguide.com

Peňaženka Guarda

Web peňaženky Guarda: https://guarda.com

Typ peňaženky Guarda:  Multimena, mobil, peňaženka na plochu

Jednoduchosť použitia: Ľahké

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: zadarmo

Peňaženka Guarda bola navrhnutá s cieľom ponúknuť ľahko použiteľné služby ukladania kryptomien bez toho, aby sa vzdala bezpečnosti. Guarda je neväzobná peňaženka s viacerými aktívami, ktorá ponúka služby veľkému počtu používateľov rôznych digitálnych aktív. 

Táto peňaženka bude veľmi užitočná pre držiteľov Binance Coin (BNB), ktorí chcú bezpečne uložiť svoje digitálne aktíva. Umožní vám to nielen ľahkú manipuláciu s vašimi BNB mincami, ale tiež vám pomôže tieto mince prijímať, odosielať a vymieňať si. Okrem toho Guarda Team pracuje 24 hodín denne, 7 dní v týždni na riešení problémov používateľov prostredníctvom ich zákazníckej podpory. 

Pretože Guarda je peňaženka s viacerými menami, budú si používatelia môcť ukladať ďalšie kryptomeny, okrem iného XRP, Litecoin (LTC), Bitcoin (BTC), Bitcoin Gold (BTG) a Ethereum (ETH). Táto kryptomena podporuje aj niektoré digitálne aktíva ERC-20. 

Podľa trustpilotu asi 85% používateľov Guarda tvrdil aby mali používatelia aplikácie vynikajúci alebo vynikajúci zážitok, iba 9 percent používateľov uviedlo, že mali zlé skúsenosti. 

Používatelia spoločnosti Binance Coin si môžu vybrať širokú škálu služieb a riešení, ktoré by vyhovovali všetkým potrebám, ktoré majú. Vďaka webovým službám Guarda budú jednotlivci môcť spravovať svoje digitálne aktíva na všetkých zariadeniach, ktoré chcú. 

Ak máte pochybnosti o Guardovi, kedykoľvek ich môžete kontaktovať na čísle [chránené e-mailom]

Peňaženka Trust | Peňaženky na mince Binance

Webová stránka Trust Wallet: https://trustwallet.com/ 

Trust Wallet type:  Mobilný, kompatibilný s Androidom a iOS

Jednoduchosť použitia: Stredná

Bezpečné: Mierna

Náklady: Zadarmo

Trust Wallet je užívateľsky príjemná mobilná peňaženka, ktorú je možné použiť na ukladanie a správu všetkých tokenov vydaných blockchainom Ethereum. Peňaženka je k dispozícii na stiahnutie zadarmo v obchodoch Google Play a Apple App Store.

Trust Wallet je možné použiť na ukladanie takmer všetkých tokenov ERC-20 a ERC-223, ako sú napríklad Ether (ETH), Binance Coin (BNB), Ethereum Classic (ETC), OmiseGO (OMG), Qtum (QTUM), Maker (MKR) ), Augur (REP), VeChain (VEN), ICON (ICX), Aeternity (AE), 0x (ZRX) a oveľa viac.

Čo sa týka bezpečnosti, peňaženka Trust nemá prístup k údajom používateľa alebo peňaženky a neukladá na svoje servery súkromné ​​kľúče. Kľúče nikdy neopustia zariadenie, ktoré používate. Na používanie Trust Wallet nie je potrebný žiadny postup alebo registrácia KYC. Túto kryptopeňaženku Binance možno použiť aj ako mobilný webový prehliadač 3.0, ktorý vám umožní prístup ku všetkým ethernetovým dApps.

Tí, ktorí požadujú ďalšie zabezpečenie, si môžu aktivovať množstvo bezpečnostných funkcií, ako sú napríklad systémy na autentizáciu biometrických značiek, ktoré používajú skenovanie PIN a odtlačkov prstov.

obrázok5 4

Zdroj: medium.com

Atómová peňaženka | Peňaženky na mince Binance

Webová stránka Atomic Wallet: https://atomicwallet.io/ 

Atómový typ peňaženky: Kompatibilné s operačnými systémami Windows, macOS, Ubuntu, Debian, Fedora, Android a iOS.

Jednoduchosť použitia: Intuitívne a užívateľsky prívetivé rozhranie

Bezpečné: Mierna

Náklady: Zadarmo

Atomic Wallet je decentralizovaná aplikácia peňaženky, ktorá podporuje krížové a transparentné výmeny kryptomien a nekontroluje žiadny zo súkromných kľúčov. Peňaženka sa vyznačuje funkciou atómového výmeny, ktorá umožňuje používateľom tajiť kryptomeny bez toho, aby peňaženku opustili. Vďaka integrácii doplnkov ShapeShift a Changelly sú používatelia tiež schopní vykonávať obchody tradičnejším spôsobom..

Atomic podporuje viac ako 300 kryptomien (vrátane Zcash) a je kompatibilný s operačnými systémami Windows, macOS, Ubuntu, Debian a Fedora. Používatelia mobilných zariadení majú tiež verzie pre Android a iOS. Atomic je jednou z najlepších peňaženiek spoločnosti BNB, ak hľadáte aj obchodovanie a ukladanie viacerých kryptomien.

obrázok3 3

Zdroj: finder.com

Peňaženka Coinomi

Web peňaženky Coinomi: https://www.coinomi.com/en/ 

Typ peňaženky Coinomi:  Viacmena, Android, iOS a Desktop.

Jednoduchosť použitia: Užívatelsky prívetivý

Bezpečné: Mierna

Náklady: Zadarmo

Coinomi je populárna mobilná krypto peňaženka, ktorá podporuje aj úložisko BNB. Umožňuje ukladanie ďalších 500 kryptomien vrátane Zcash, Bitcoin a Ethereum.

Peňaženka bola vytvorená v roku 2014 tímom odborníkov, ktorí majú „osvedčené výsledky v oblasti Fintech, kryptomien a podnikania“. Pôvodne to bola mobilná peňaženka pre iOS a Android, ale na konci roka 2018 vydal tím aj verziu pre stolné počítače.

Spoločnosť Coinomi má vstavanú burzu, ktorá vám umožňuje obchodovať s BNB s inými digitálnymi aktívami, ktoré vlastníte. Služba je tiež jedinečná, pretože prichádza s procesom krížového reťazenia jedným kliknutím. Z bezpečnostného hľadiska implementuje rôzne bezpečnostné opatrenia, napríklad pokročilú prístupovú frázu na ochranu súkromia a obnovenie.

Na prístup do peňaženky nie je potrebný žiadny proces KYC ani priradenie IP. Servery spoločnosti Coinomi maskujú vašu IP adresu, aby anonymizovali všetky vaše žiadosti. Všetky súkromné ​​kľúče sú uložené lokálne vo vašom zariadení, čo znamená, že máte úplnú kontrolu nad svojimi prostriedkami.

Toto je skvelá peňaženka Binance Coin, pretože má nielen integráciu ShapeShift / Changelly, ale umožňuje vám tiež nakupovať krypty s fiatom.

Na záver

Pri hľadaní najlepších peňaženiek Binance Coin musíte brať do úvahy niekoľko funkcií, ako napríklad zabezpečenie, kontrola súkromného kľúča, ďalší vývoj, podpora zákazníkov a použiteľnosť. Podľa vašich potrieb a použitia existujú rôzne možnosti úložiska, ktoré vyhovejú vašim požiadavkám na požadovanú peňaženku Binance Coin.

https://usethebitcoin.com/a-beginners-guide-to-binance-coin-bnb/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map