Najlepšie peňaženky na ontológiu (ONT) v roku 2019 | Ako vkladať ONT pri zachovaní bezpečnosti

Ontology je sieť založená na blockchaine, ktorá podporuje niekoľko programovacích jazykov a vývojových nástrojov na vytvorenie decentralizovanej aplikácie. Na blockchaine Ontology môže fungovať niekoľko blockchainových systémov, pretože rámec môže prispôsobiť verejné blockchainy pre vývoj aplikácií. Okrem toho ONT uľahčuje spoluprácu medzi rôznymi reťazovými sieťami prostredníctvom skupín protokolov. Ak si ponechávate tokeny ONT, nezabudnite ich zabezpečiť v najlepších ontologických peňaženkách.

Vďaka špičkovým funkciám, ako sú VBFT a Sharding, sa spoločnosť Ontology snaží podporiť vývoj blockchainových aplikácií pre milióny používateľov blockchainu po celom svete. S ohľadom na to chce decentralizovaná sieť Ontology vytvoriť štandardizovanú platformu pre rôzne aplikácie v užívateľsky prívetivom, interaktívnom prostredí riadenom blockchainom. Nasledujú najlepšie peňaženky Ontologys, ktoré sú ideálne na príjem, odosielanie a ukladanie virtuálnych mincí.

Peňaženka ONTO | Ontologické peňaženky

ONTO Web peňaženky: https://onto.app/

ONTO Typ peňaženky: Mobilné

Jednoduchosť použitia: Jednoduché použitie

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: Zadarmo

Aplikácia ONTO je all inclusive, decentralizovaná Ontologická peňaženka, ktorá poskytuje prístup k sieti Ontology. Táto aplikácia je ideálna na budovanie osobnej digitálnej identity, ukladanie digitálnych aktív a mnoho ďalších. Okrem toho poskytuje súkromné ​​a bezpečné transakcie kryté kryptografickými algoritmami.

Jednou z najlepších funkcií Peňaženky ONTO je, že neukladá vaše dáta. Všetky informácie, ktoré poskytnete na účely autorizácie alebo autentifikácie, zostávajú vo vašom telefóne. To znamená, že žiadna iná osoba nemá prístup k vašim informáciám, pokiaľ ich sami neschválite.

Okrem toho ONT ID, ktoré vám pomáha spravovať vašu identitu a súvisiace overovanie a autorizáciu, nemá vôbec žiadne spojenie s peňaženkou. Peňaženka aj ID patria do rôznych funkčných modulov. Mobilná krypto peňaženka vám pomáha hlavne spravovať vaše digitálne aktíva, pretože ID sa stará o identitu, autentifikáciu a autorizáciu.

Ďalšou vecou, ​​ktorú si treba v rámci Peňaženky ONTO všimnúť, sú jej transakčné limity. Najskôr musia byť všetky transakcie uskutočnené peňaženkou celé číslo. Sieť Ontology používa model s duálnymi tokenmi, ktorý obsahuje ONT (coin) a ONG (obslužný token pre služby on-chain). V tejto súvislosti je minimálna transakcia ONT 1 ONT, zatiaľ čo minimálna transakcia ONG je 0,0000000001.

Ontologické peňaženky

Zdroj: Medium.com

O peňaženka

Web OWallet: https://github.com/ontio/OWallet/releases

O peňaženka typu: Desktop

Jednoduchosť použitia: Pre začiatočníkov to nie je celkom ľahké

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: Zadarmo

OWallet je jednou z najlepších peňaženiek Ontology a podporuje operačné systémy Windows, Mac a Linux. Oficiálna peňaženka pre kryptomeny pre stolné počítače podporuje mince ONT aj tokeny ONG. Táto peňaženka je taká komplexná, že ju môžete použiť na štandardnú aj zdieľanú správu peňaženky založenú na technológii viacerých podpisov. Okrem toho sa môže pripojiť k rôznym hardvérovým peňaženkám, napríklad Ledger, Trezor a ďalším.

V ďalšej fáze má OWallet v úmysle zahrnúť do svojho systému viac aplikácií, čo vývojárom umožní ponúkať komplexné služby vrátane inteligentného vyvolania kontraktu a kompilácie.

OWallet vám ponúka tri možnosti preskúmania podľa vášho výberu. Môžete ho použiť ako samostatnú peňaženku, zdieľanú peňaženku alebo peňaženku na podporu hardvéru hlavnej knihy. Ako už bolo spomenuté, podporuje zariadenia so systémom Windows a MacOS.

Na základe možností, ktoré ponúka, môže byť stiahnutie OWallet pre začiatočníka trochu náročné. Individuálna peňaženka má rôzne vlastnosti, ako napríklad výber cesty k súboru Keystone, výber e-mailu a hesla a vytvorenie peňaženky. Akonáhle je individuálna peňaženka hore, domovská stránka vám poskytne podrobnosti týkajúce sa adresy peňaženky, verejného kľúča, zostatku aktív ONT a ONG, ceny zostatkov ONT v USD a ďalších..

prilepený obrázok 0 6

Zdroj: chrome.google.com (aplikácia)

Peňaženka Guarda

Web peňaženky Guarda: https://guarda.co/

Typ peňaženky Guarda: Mobil, počítač, web

Jednoduchosť použitia: Jednoduché použitie

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: zadarmo

Guarda je jednou z najviac užívateľsky prívetivých a ľahko použiteľných peňaženiek na uchovávanie ONT žetónov. Investori by zistili, že mnoho funkcií ponúkaných touto peňaženkou je veľmi atraktívnych. Peňaženka skutočne ponúka podporu viacerých mien pre viac ako 40 rôznych digitálnych mien v tomto priemysle, vrátane bitcoinov (BTC), litecoinov (LTC), ethereum (ETH), XRP, Binance Coin (BNB), Bitcoin Cash (BCH) a Medzi inými bitcoinové zlato (BTG). 

Guarda zároveň ponúka používateľom mnoho rôznych platforiem, s ktorými môžu ľahko manipulovať so svojimi ONT coinmi. Používatelia si môžu stiahnuť peňaženku pre stolné počítače, mobilnú verziu peňaženky Guarda alebo si jednoducho stiahnuť rozšírenie, ktoré by sa otvorilo v prehliadačoch používateľov.. 

Aj keď burzy v priebehu času zlepšovali svoju bezpečnosť, pre jednotlivcov zostáva veľmi nebezpečné držať svoje virtuálne meny. To je dôvod, prečo sa peňaženky ako Guarda zamerali na bezpečnosť a jednoduchosť, aby sa ich používatelia mohli pri rokovaniach so svojimi ONT menami cítiť bezpečne a pohodlne.. 

Navyše na vysoko konkurenčnom trhu majú používatelia diverzifikované portfóliá. Investori nedržia iba jednu virtuálnu menu, ale spravidla majú viac ako jednu. Guarda by bola dobrou voľbou pre jednotlivcov, ktorí chcú mať svoje digitálne aktíva na rovnakom mieste bez toho, aby museli neustále meniť peňaženky a aplikácie.. 

Guarda je ďalej považovaná za jednu z najprestížnejších peňaženiek v krypto priemysle. Changpeng Zhao skutočne považoval peňaženku Guarda za projekt, ktorý od začiatku podporoval decentralizovanú burzu Binance (DEX). 

Špeciálne #FF, peňaženky podporujúce @Binance_DEX od začiatku:

@MithioOfficial

@Enjin

@Hlavná kniha

@coolwallet

@CoinomiWallet

@atomicwallet

@Zel_Core

@InfinitoWallet

@Mathwallet

@ kryptocom

@GuardaWallet

@SpendCard

@TrustWalletApp https://t.co/pgmQfXqdkO

– CZ Binance (@cz_binance) 19. apríla 2019

Atómová peňaženka

Atómová peňaženka

Atómová peňaženka je neväzobná softvérová aplikácia, ktorá sa považuje za jedno z najpopulárnejších riešení na správu ontológie. Spoločnosť bola založená v roku 2018 spoluzakladateľom burzy Changelly & bývalý generálny riaditeľ Konstantin Gladych, Atomic rozšíril svoju užívateľskú základňu na 500 000 ľudí na všetkých podporovaných platformách vrátane hlavných desktopových OS, iOS a Android. 

Peňaženka ponúka majiteľom kryptomien nielen základné funkcie, ako je odosielanie a prijímanie ONT, BTC, ETH, LTC, XMR, BNB a ďalších 40+ samostatných blockchainov a viac ako 500 tokenov, ale aj nákup, výmena a vklad digitálnych aktív v jednom , bezpečné a užívateľsky prívetivé rozhranie. Okrem toho môžete získať cashback za použitie jeho okamžitej anonymnej výmeny (viac ako 60 krypto párov), ktorá sa zúčastňuje členského programu spoločnosti Atomic. V prípade, že chcete kúpiť kryptomenu, je k dispozícii 19 najlepších aktív, ktoré je možné kúpiť bankovou kartou USD, EUR, GDP a ďalších 14 miestnych fiat mien po celom svete. Tiež by vás mohlo prilákať stávkovanie peňaženky. Je to decentralizované, čo znamená, že dostanete odmeny vo výške 5 – 23% APR priamo od validátorov a podporíte decentralizáciu siete. V súčasnosti existuje 10 aktív PoS vrátane XTZ, ATOM, ZIL, KMD a AWC, natívny token Atomic. 

Na záver, aby ste začali používať atómovú peňaženku, nemusíte si vytvárať účet, overovať totožnosť ani KYC, takže zostávate v anonymite. Medzitým sú vaše prostriedky iba pod vašou kontrolou, pretože súkromné ​​kľúče sú šifrované vo vašom zariadení a nikto k nim nemá prístup okrem vás. V neposlednom rade, ak máte niekedy problém s produktom Atomic, obráťte sa na technickú podporu, ktorá vám rád poskytne koherentnú a rýchlu odpoveď v priebehu približne 10–25 minút 24 hodín denne.

Cyano peňaženka | Ontologické peňaženky

Webová stránka peňaženky Cyano: https://github.com/OntologyCommunityDevelopers/cyano-wallet/

Kyano Typ peňaženky: Web

Ľahké použitie: ľahké

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: Zadarmo

Cyano je webové rozšírenie pre sieť Ontology, ktoré podporuje prehliadače Chrome aj Firefox. Rozšírenie vám umožňuje vytvoriť peňaženku s mnemotechnickou frázou, úplne zašifrovanú súkromným kľúčom. Do svojej webovej peňaženky sa môžete prihlásiť pomocou mnemotechnickej frázy, uloženého účtu alebo súkromného kľúča.

Pri používaní systému Cyano musíte byť opatrní a brať do úvahy dôležité bezpečnostné tipy, ako je rozdelenie majetku medzi studenú a horúcu peňaženku, pravidelná kontrola zostatkov a používanie krypto hardvérovej peňaženky pre vaše chladné úložisko. Okrem toho sa vyhnite použitiu inteligentného zoznamu povolených zmlúv vo svojej studenej peňaženke. Peňaženka sa ľahko pripája k dvom hlavným hardvérovým peňaženkám – Ledger a Trezor.

Cyanská peňaženka je kompatibilná so všetkými sieťami ONT, čo vám umožňuje prepínať medzi nimi z testovacej na hlavnú a súkromnú pomocou protokolu TLS. Spoločnosť Cyano tiež prichádza s podporou ONT ID, podporou dAPI pre sieť Ontology a podporou NEO a ONT adries, ktoré môžete použiť pre bežné aj hlavné účty.

S rozšírením Cyano môžete dosiahnuť toto:

· Vytvorte peňaženku s mnemotechnickou frázou

· Šifrovať súkromný kľúč

· Export alebo import peňaženky

· Prihláste sa pomocou mnemotechnickej frázy, súkromného kľúča alebo uloženého účtu

· Podpora účtovných kníh a kníh Trezor

· Podpora tokenov OEP-4 a mnoho ďalších

prilepený obrázok 0 9

Zdroj: tokenclub.co

Ledger Nano S

Ledger Nano S Web peňaženky: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

Ledger Nano S Typ peňaženky: Hardvér

Jednoduchosť použitia: Ľahké

Bezpečné: Celkom bezpečné a zabezpečené

Náklady: Zaplatené

Peňaženka Ledger Nano S ponúka najvyššiu úroveň zabezpečenia účtu, čo z nej robí jednu z najlepších krypto hardvérových peňaženiek spoločnosti Ontology. Vďaka nemu môžete bezpečne posielať, prijímať a ukladať svoje ONT coiny a ONG tokeny. Okrem toho akceptuje viac mien vrátane mince ONT a tokenu ONG. Odporúča sa potvrdiť cenu peňaženky Nano S z ich oficiálnych webových stránok, aby ste sa vyhli akejkoľvek šanci na vyššiu platbu.

Ak je bezpečnosť vašich finančných prostriedkov vašou najvyššou prioritou, mali by ste zvážiť peňaženku Ledger Nano S. Hardvérová funkčnosť zaručuje, že budete mať vždy kontrolu nad svojimi prostriedkami.

Nano S je navyše malý, prenosný a kompatibilný s USB. Aj keď sa k vášmu zariadeniu pripája cez port USB, neoberá o váš súkromný kľúč. Súkromný kľúč vždy zostáva v offline úložisku, ktoré je zabezpečené a chránené kódom PIN. Jednou z významných vlastností peňaženky Nano S je jednoduché použitie. Hardvérová peňaženka pre kryptomenu má zabudovaný OLED displej s tlačidlami po stranách, čo umožňuje ľahkú obsluhu aj pre začiatočníkov. Čo je dôležité, peňaženka Nano S umožňuje ručné overenie transakcií, čo znamená, že kedykoľvek môžete skontrolovať stav svojich finančných prostriedkov.

prilepený obrázok 0 8

Zdroj: Infinitowallet.io

Peňaženka Infinito | Ontologické peňaženky

Infinito Web peňaženky: https://www.infinitowallet.io/

Infinito Typ peňaženky: Mobilné

Jednoduchosť použitia: Ľahké

Bezpečné: Celkom bezpečné a zabezpečené

Náklady: Zadarmo

Infinito je ďalšia skvelá ontologická peňaženka, ktorá je ideálna aj na ukladanie ďalších kryptomien. Mobilná peňaženka s viacerými menami podporuje všetky hlavné digitálne aktíva, ako napríklad Bitcoin, Ethereum, BCH, DASH a mnoho ďalších. Podporuje tiež všetky tokeny ERC20 v sieti Ethereum a tokeny NEP5 v blockchaine NEO.

Peňaženka je vhodná pre mobilné zariadenia, takže je ideálnou voľbou pre používateľov na cestách. V súčasnosti je k dispozícii pre zariadenia Apple so systémom iOS aj Android. Platforma je navyše viacjazyčná, s podporou 12 jazykov a pribúdajú ďalšie. Infinito zahŕňa technológiu touch ID, ktorá je jednou z najnovších funkcií mobilných peňaženiek. Medzi najdôležitejšie prvky tejto peňaženky patria:

· Zabezpečenie najvyššej úrovne poskytované kombináciou hesla, prístupovej frázy a dotykového ID.

· Viacjazyčná platforma s 12 jazykmi

· Žiadne centralizované servery

To však nie je všetko; Infinito prichádza s úplnou dokonalosťou, ktorá je vo väčšine mobilných peňaženiek zriedkavá. Napríklad peňaženka je určená na každodenné použitie. Preto má funkciu správy kontaktov, ktorá umožňuje používateľom ukladať všetky svoje kontakty do jedného ľahko použiteľného zoznamu rovnakým spôsobom, ako sú v jednom zozname dostupné čísla mobilných telefónov. To nakoniec zlepší funkčnosť peňaženky.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou tejto peňaženky je optimalizácia ceny. Táto technológia umožňuje predovšetkým novým používateľom zvoliť si najlepšie poplatky, kedykoľvek uskutočnia transakciu. Nakoniec sú transakcie dokončené rýchlejšie bez toho, aby niekto minul príliš veľa peňazí.

prilepený obrázok 0 3

Zdroj: play.google.com

O3 Peňaženka | Ontologické peňaženky

O3 Web peňaženky: https://o3.network/

O3 Typ peňaženky: Mobilné a stolové počítače

Jednoduchosť použitia: Ľahké

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: Zadarmo

Peňaženka O3 podporuje všetky hlavné platformy vrátane operačných systémov Android, iOS, Windows a Mac. Umožňuje vám sledovať všetky vaše ONT coiny, ONG tokeny, ako aj ďalšie kryptomeny na jednom pohodlnom mieste. Peňaženka pre stolné počítače s kryptomenami ponúka veľa skvelých funkcií. Môže sa napríklad integrovať priamo do Switcheo Exchange, okrem vzdialeného monitorovania zostatku v peňaženkách na chladenie. Skvelá funkcia, ktorá vylepšuje funkčnosť peňaženky, vám dáva príležitosť sledovať adresu chladného úložiska. To je dôvod, prečo by ste to mali zvážiť, ak hľadáte najlepšie peňaženky na ontológiu na dnešnom trhu.

Okrem toho zvyšuje bezpečnosť, pretože nikto by nemal prístup k chladiarenskej peňaženke v zozname sledovaných produktov. Mobilnú krypto peňaženku si môžete stiahnuť z Apple App Store alebo Obchod Google Play. Aplikácia sa používa na celom svete s pozitívnym hodnotením používateľov.

Ako to funguje

Po nainštalovaní aplikácie pre mobilnú kryptopeňaženku vás systém vyzve, aby ste vytvorili novú peňaženku alebo importovali súkromný kľúč z už existujúcej peňaženky. Jednou z najlepších funkcií tejto peňaženky je, že vám umožňuje spojiť sa s inými skvelými aplikáciami bez zdieľania vašich citlivých informácií, ako je napríklad súkromný kľúč s tretími stranami..

Nakoniec, jeho schopnosť spojiť sa s obchodnou platformou Switcheo vám umožňuje obchodovať priamo z peňaženky. Okrem toho vám umožňuje nakupovať pomocou hlavných kryptomien – prvá v blockchaine ONT. Platforma plánuje zaviesť nákupy prostredníctvom kreditných kariet.

Záverečné myšlienky

Blockchain ONT rastie a priťahuje ďalších používateľov. Keď sa svet posúva do éry adopcie kryptomeny, je čas prijať dostatočné opatrenia na ukladanie kryptomien. S peňaženkami uvedenými v tomto článku môžete byť schopní odosielať, prijímať a ukladať svoje ONT prostriedky.

https://usethebitcoin.com/a-beginners-guide-to-ontology-ont/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map