Najlepšie peňaženky Tezos (XTZ) na ukladanie tokenov XTZ v roku 2019

Predtým, ako si začnete vyberať z mnohých peňaženiek Tezos na trhu, je lepšie si najskôr uvedomiť, ako blockchain Tezos funguje – problémy, ktoré chce vyriešiť, a riešenia, ktoré poskytuje.

Sieť Tezos bola založená s cieľom vyriešiť niektoré problémy, ktorým čelila technológia blockchain pri prevádzke v sieti Ethereum. Ako taký si výrazne požičiava od blockchainu Ethereum, ale na palubu prináša špecifické rozlišovacie znaky.

Obchodujte s tokenmi dnes na Binance!

Blockchain Tezos zahŕňa protokol „konsenzu komunity“, ktorý oprávňuje držiteľov rozhodovať prostredníctvom hlasovania bez prerušenia funkcií siete. Okrem toho Tezos podporuje mechanizmus „riadenia na reťazci“, ktorý umožňuje jeho tímu prijímať demokratické rozhodnutia a zmeny a doplnenia. Ústredným bodom riadenia on-chain je riadenie zmien v sieti. Pomocou tohto mechanizmu môžu držitelia navrhovať zmeny a doplnenia protokolov. Na návrh nadväzuje hlasovacie konanie držiteľov Tezosu. Ak držitelia návrh prijmú, bude sa pokračovať v implementácii do systému. Na oplátku dostanú vývojári kompenzáciu za prijatie ich návrhu.

Od svojho uvedenia na trh spoločnosť Tezos prekonala výzvy krypto priestoru a teraz je pripravená na lepší vývoj produktu po zavedení svojej hlavnej siete v septembri 2018. To znamená, že tokeny Tezos (XTZ) sú teraz obchodovateľné na rôznych burzách..

Z tohto dôvodu táto príručka predstavuje vyčerpávajúci zoznam najlepších peňaženiek Tezos, ktoré môžete zvážiť na bezpečné uloženie svojich tokenov XTZ..

Peňaženky Tezos

Zdroj: tokenclub.co

Ledger Nano S

Peňaženka Ledger Nano S. webovú stránku:https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

Ledger Nano S Peňaženka typu: Hardvér

Jednoduchosť použitia: jednoduché použitie

Bezpečné: vysoko bezpečné

Náklady: Zaplatené

Ak plánujete ukladať viac mien do bezpečného a zabezpečeného prostredia, peňaženka Ledger Nano S je ideálna. Táto peňaženka obsahuje viac ako 700 digitálnych aktív vrátane XTZ a je to najbezpečnejšia kryptografická hardvérová peňaženka.

Produkt je dodávaný v dizajne podobnom USB, vďaka ktorému je ľahký prístup k vašej stolovej peňaženke pomocou technológie Ledger Live. Pomocou aplikácie Ledger Live môžete ľahko nainštalovať aplikáciu Tezos do svojho zariadenia a pripojiť ju k grafickému používateľskému rozhraniu tretej strany, aby ste mohli spravovať svoje finančné prostriedky Tezos. Príkladom grafického rozhrania iného výrobcu je TezBox. S peňaženkou Nano S a TezBox sa môžete staviť, že vaše prostriedky XTZ sú v bezpečí a že môžete prostriedky delegovať prostredníctvom peňaženky. Keďže ide o platenú peňaženku, pred zakúpením musíte potvrdiť cenu na ich oficiálnych webových stránkach. Nezabudnite vždy kupovať spoľahlivé a originálne výrobky.

Pri nákupe produktu Nano S nezabudnite do zariadenia nainštalovať najnovší firmvér. Vyhnete sa tak akejkoľvek neoprávnenej infiltrácii, ktorá by mohla ohroziť bezpečnosť vašich finančných prostriedkov. Vďaka tenkému dizajnu, intuitívnemu používateľskému rozhraniu a ľahkej obsluhe je peňaženka Ledger Nano S s podporou Tezos určite jednou z najlepších peňaženiek spoločnosti Tezos.

Peňaženky Tezos

Zdroj: chrome.google.com (aplikácia)

Peňaženka Tezbox | Peňaženky Tezos

Peňaženka Tezbox webovú stránku: Https://texbox.com/

Tezbox Peňaženka typu: Mobil / Desktop

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

TezBox je jednou z najstarších peňaženiek Tezos GUI navrhnutých komunitou Tezos. Slúži ako mobilná aj desktopová peňaženka a podporuje operačné systémy Mac a Windows.

TezBox je navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť a má intuitívne rozhranie, ktoré zaisťuje, že vaše prostriedky XTZ zostanú vždy v bezpečí. Nezhromažďuje vaše údaje, pretože váš súkromný kľúč zostáva v bezpečí vo vašom zariadení. Ako ďalšia vrstva zabezpečenia sa peňaženka integruje do hardvérových peňaženiek, ako sú Ledger Nano S a Trezor. V skutočnosti sa stáva prvou peňaženkou, ktorá vykonáva tento druh integrácie. Integráciu vašich aplikácií dApps je tiež ľahké prostredníctvom TezBoxu, ktorý má priateľské používateľské rozhranie.

Medzi kľúčové vlastnosti peňaženky TezBox patria:

  • Riadenie na reťazci: Riadenie on-chain je kľúčovou súčasťou protokolu Tezos. Toto poskytuje formálny proces, pomocou ktorého môžu zúčastnené strany efektívne riadiť platformu a implementovať nové inovácie.
  • Zabezpečenie: Cieľom blockchainu Tezos je uľahčiť formálne overenie, ktoré pomáha zabezpečiť inteligentné zmluvy, aby sa zabránilo akejkoľvek chybe v systéme.
  • Dôkaz o podiele: Tezos zahŕňa konsenzuálny algoritmus PoS, ktorý umožňuje vývojárom podieľať sa na overovaní transakcií na blockchaine Tezos. Nakoniec za to dostanú od protokolu kompenzáciu.

Peňaženky Tezos

Zdroj: themoneymongers.com

Peňaženka Guarda

Web peňaženky Guarda: https://guarda.co/

Typ peňaženky Guarda: Desktop, mobil, web

Jednoduchosť použitia: Jednoduché použitie

Bezpečné: Bezpečné

Náklady: zadarmo

Ak ste investorom do kryptomien, ktorý vlastní rôzne virtuálne meny vrátane Tezosu, bude pre vás Guarda dobrým riešením. Peňaženka ponúka podporu viacerých mien pre veľké množstvo digitálnych aktív. Niektoré z týchto virtuálnych mien zahŕňajú Tron (TRX), Stellar (XLM), XRP, NEO, Litecoin (LTC), Bitcoin (BTC) a Monero (XMR). 

Držitelia XTZ budú zároveň môcť narábať so svojimi prostriedkami na mnohých rôznych platformách. Guarda ponúka používateľom desktopové, mobilné a webové peňaženky. Cieľom je prilákať čo najväčší počet používateľov. 

Týmto spôsobom si môžete vybrať ktorúkoľvek zo služieb, ktoré vyhovejú všetkým vašim potrebám bez ohľadu na to, ako narábate s digitálnymi aktívami alebo s ktorými kryptomenami disponujete. Skladovanie virtuálnych mien na kryptoburze je veľmi nebezpečné. Tieto platformy boli mnohokrát ovplyvnené hackermi a útokmi. 

Guarda poskytuje nielen širokú škálu služieb, ale má tiež zákaznícku podporu, ktorá je k dispozícii nepretržite, aby mohla vyriešiť všetky problémy, ktorým môžu klienti čeliť. Vďaka aplikácii Guarda budú mať používatelia možnosť držať všetky svoje digitálne meny vrátane XTZ iba v peňaženke na mnohých rôznych zariadeniach.. 

Aj keď nejde o hardvérovú peňaženku, ponúka zabezpečenie a tiež veľmi jednoduché rozhranie pre používateľov pri narábaní s ich virtuálnymi menami.

Peňaženka CorTEZ | Peňaženky Tezos

Peňaženka CorTEZ webovú stránku: https://gitlab.com/tezos/cortez-android

CorTEZ Peňaženka typu: Mobilné

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

Peňaženka CorTEZ, vyvinutá komunitou Tezos, je určená pre používateľov systému Android. Peňaženka Android je produktom laboratória Nomadic Labs v Paríži a jej cieľom je zvýšiť bezpečnosť a vštepiť najlepšiu používateľskú skúsenosť prostredníctvom operačného systému Android..

Peňaženka CorTEZ je čisto peňaženka s kryptomenami otvoreného zdroja a poskytuje používateľom v čase inicializácie 24-slovnú mnemotechnickú frázu. Nezabudnite zachovať mnemotechniku ​​v tajnosti, aby ste sa vyhli neoprávnenému prístupu, pretože umožňuje priamy prístup k vašim finančným prostriedkom Tezos..

Na zlepšenie zabezpečenia vašich finančných prostriedkov by vaša peňaženka CorTEZ mala mať hlavné heslo, ktoré si nastavíte pri prvom prijatí peňaženky. Keď je vaša peňaženka funkčná, môžete na ochranu svojich súkromných kľúčov použiť hlavné heslo. Napríklad na odoslanie prostriedkov XTZ na zadanú adresu musíte zadať heslo. Prípadne môžete použiť možnosť odtlačku prsta.

Medzi hlavné funkcie peňaženky CorTEZ patria:

· Ste schopní vytvoriť a obnoviť peňaženku Tezos.

· Mriežky verejných kľúčov môžete sledovať v jednoduchom adresári.

· Môžete prijímať alebo odosielať Tezos.

· Môžete znova navštíviť svoju históriu operácií.

Vďaka týmto vlastnostiam sa peňaženka kvalifikuje ako jedna z najlepších peňaženiek spoločnosti Tezos, ktorú treba brať do úvahy.

prilepený obrázok 0 26

Zdroj: busy.org

Peňaženka Tezos.Blue | Peňaženky Tezos

Peňaženka Tezos.Blue webovú stránku: https://tezos.blue/

Tezos. Modrá Peňaženka typu: Mobilné

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

Tezos.blue je peňaženka bez úschovy určená pre zariadenia s Androidom. Môžete to zvážiť, ak hľadáte najlepšiu mobilnú kryptomenovú peňaženku. Vďaka tomu môžete svoje tokeny Tezos bezpečne strážiť. Superrýchla svetelná peňaženka vám umožní držať vaše tokeny anonymne a bezpečne na blockchaine Tezos.

V súčasnosti je mobilná krypto peňaženka k dispozícii na stiahnutie v službe Google Play pre používateľov systému Android a v obchode App Store pre používateľov systému iOS. Môžete ho získať aj od spoločnosti Microsoft. Tezos.blue vám umožňuje efektívne vytvoriť účet a po aktivácii môžete s dôverou delegovať, posielať, prijímať alebo ukladať svoje finančné prostriedky Tezos.

Najlepšie vlastnosti peňaženky Tezos.blue:

· Viacúrovňové šifrovanie kľúčov v pamäti a úložisku v zariadení

· Obojsmerné pripojenie v reálnom čase do blockchainu Tezos

· Úplne otvorený zdroj

· Minimálne využitie zdrojov a optimalizovaný dátový prenos

Začíname s peňaženkou Tezos.blue je jednoduché, pretože už nemusíte absolvovať kontrolu KYC alebo sa prihlásiť pomocou svojho e-mailu. Namiesto toho je peňaženka okamžite stiahnuteľná a môžete ju začať používať. V otázkach bezpečnosti sa nemusíte toľko trápiť, pretože ste jediným správcom vašej peňaženky. Umožňuje to viacúrovňové šifrovanie vašich kľúčov v zariadení aj v pamäti.

Peňaženky Tezos

Zdroj: medium.com

Atómová peňaženka

Atómová Peňaženka webovú stránku: https://atomicwallet.io/tezos

Atómová Peňaženka typu: Desktop

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

Atomová peňaženka je relatívne nové riešenie pre viac mien, ktoré môžete využiť na ukladanie svojich finančných prostriedkov Tezos. Táto stolná peňaženka na kryptomeny podporuje viac ako 300 digitálnych mincí a žetónov. Platforma sa navyše každý týždeň aktualizuje a pridáva ďalšie aktíva a funkcie. Desktopová aplikácia peňaženky Atomic podporuje rôzne operačné systémy vrátane Windows, MacOS, Ubuntu, Fedora a Debian. Mobilná aplikácia naopak podporuje zariadenia so systémom Android aj iOS.

Hlavné výhody atómovej peňaženky:

· Vaše súkromné ​​kľúče zostávajú vo vašom prístroji a môžete ich generovať pomocou mnemotechniky

· Máte zabudovanú možnosť Buy Crypto s možnosťou kreditnej karty

· Týždenné aktualizácie s novými mincami, žetónmi a užitočnými funkciami

· Atómové swapy na výmenu so zníženými poplatkami

· Okamžitá nepretržitá zákaznícka podpora

· Vlastná funkcia tokenu – ste schopní pridať akýkoľvek token ERC20 za pár sekúnd

· ShapeShift a Changelly integrácia pre okamžitú výmenu

Vďaka týmto funkciám je Atomová peňaženka jednou z najlepších, ak nie najlepšou kryptovou stolnou peňaženkou na odosielanie, prijímanie a ukladanie vašich finančných prostriedkov Tezos. Napríklad vďaka integrácii Changelly a ShapeShift môžete svoje Tezosy okamžite a na rovnakej platforme vymeniť za iné kryptomeny..

prilepený obrázok 0 34prilepený obrázok 0 35

Zdroj: medium.com

Peňaženka Tezzer

Peňaženka Tezzer webovú stránku: https://github.com/Tezzerwallet/tezzer-v1.0.4

Tezzer Peňaženka typu: Oficiálna pracovná plocha pre Tezos

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

Tezzer vyšiel v júli 2018 a je oficiálnou kryptomenovou desktopovou peňaženkou pre blockchain Tezos. Ľahká peňaženka pre kryptomeny pre stolné počítače vám umožňuje ukladať a spravovať vaše prostriedky Tezos bez toho, aby ste museli prevádzkovať celý uzol alebo sťahovať celý blockchain.

Spoločnosť Tezzer, ktorá bola pôvodne vyvinutá výhradne komunitou Tezos, bola neskôr skontrolovaná nadáciou Tezos s cieľom posilniť dôveru k produktu a zbaviť ho akýchkoľvek chýb, ktoré by mohli ohroziť jeho použitie. Peňaženka je zariadenie iba pre Windows, ktoré vám umožní mať kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami Tezos. Dodáva sa s úvodnými slovami na zabezpečenie vašich tokenov XTZ.

Peňaženka Tezzer bola v zásade podrobená dvom externým kontrolám zameraným na bezpečnostný audit a modelovanie hrozieb. To viedlo k vysokej bezpečnosti používateľov, pretože každá chyba alebo hrozba zistená počas kontrol bola po vyšetreniach buď odstránená, alebo odoslaná na správne miesto..

Aj keď je produkt iba pre Windows, môže byť pre niektorých používateľov nevýhodou, je to jedna z najlepších peňaženiek spoločnosti Tezos z hľadiska bezpečnosti a ochrany finančných prostriedkov.

Záverečné myšlienky

Blockchain Tezos je rastúca komunita so širokou škálou cieľov, ako sú znižovanie nákladov, úspora času a uľahčovanie transakcií. Projekt mladého páru vyprodukoval počas svojej počiatočnej ponuky v roku 2017 až 232 miliónov USD. Pretože si čoraz viac ľudí osvojuje blockchain Tezos, je potrebné tieto prostriedky zabezpečiť a bezpečne ich uložiť. Ak vezmeme do úvahy náš zoznam najlepších peňaženiek Tezos, môžete si byť istí, že vaše finančné prostriedky sú v bezpečí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map