Najlepšie peňaženky za bitcoiny v roku 2020

Vo svete kryptomien bitcoin netreba zvlášť predstavovať. Digitálna mena, ktorá bola uvedená na trh v roku 2009, zaznamenala v roku 2017 astronomické zisky, ktoré sa dostali na titulné stránky po celom svete a v súčasnosti je to najväčšia kryptomena na svete podľa trhového stropu. 

Ak plánujete začať obchodovať s bitcoinmi, prvá vec, ktorú potrebujete, je niekde, kde vás bezpečne uchová. Na rozdiel od mnohých iných digitálnych mien podporuje veľa peňaženiek s kryptomenami bitcoin, takže hlavnou výzvou je zúženie na tú najlepšiu a tú, ktorá vyhovuje vašim potrebám.. 

Tam prichádza táto príručka. 

Čo treba hľadať v peňaženkách pre držiteľov bitcoinov

Pri výbere peňaženky pre svoje bitcoiny nezabudnite vziať do úvahy nasledujúce funkcie. 

  • Jednoduchosť– niektoré bitcoinové peňaženky sú pre priemerného obchodníka s bitcoinmi ťažko pochopiteľné, a preto je to pre začiatočníka ešte ťažšie. O omylné prevody a nedostatok zabezpečenia by ste mohli prísť o svoje prostriedky. Z tohto dôvodu nezabudnite na výber užívateľsky príjemnej peňaženky. 
  • Podpora a rozvoj zákazníkov– Skontrolujte recenzie zákazníckej podpory peňaženky a vývojového tímu. Mali by ste zvážiť niekoľko faktorov, či tím neustále vylepšuje svoju funkciu, aby peňaženka bola pohodlnejšia a zlepšila sa jej bezpečnosť. Skontrolujte tiež zákaznícku podporu, aby ste zistili, či vám bude poskytnutá pomoc v prípade, že dôjde k porušeniu alebo zlyhaniu vašej peňaženky. 
  • Funkcie zabezpečenia a zálohovania– Rovnako ako v prípade vašej fyzickej peňaženky, aj v prípade vašej bitcoinovej peňaženky je prvoradé zabezpečenie. Vygooglite si reputáciu peňaženky v súvislosti so zabezpečením a zistite, či už k nej nedošlo predtým, alebo sťažnosti na to, či niektorý zákazník neprišiel o prostriedky alebo mince.. 
  • Ovládanie súkromným kľúčom– Umožňuje peňaženka kontrolu nad vašim súkromným kľúčom? Alebo je kontrolovaná treťou stranou? Ovládanie vášho súkromného kľúča znamená mať kontrolu nad svojimi bitcoinmi. 
  • Nová adresa– Vyberte si hierarchickú deterministickú (HD) peňaženku, čo znamená, že pre každú transakciu generuje novú adresu, aby sa zvýšila bezpečnosť vašej peňaženky.. 
  • Anonymita– Ak je pre vás dôležité zostať v anonymite, vyberte si peňaženku, ktorá pri registrácii nežiada toľko vašich osobných údajov. 

Najlepšie bitcoinové hardvérové ​​peňaženky 

Ledger Nano S 

Ledger Nano S je krypto peňaženka veľkosti USB, ktorá umožňuje ukladanie mnohých kryptomien vrátane bitcoinu. 

Najlepšie peňaženky za bitcoiny

Hardvérová peňaženka je zabezpečená a dokáže spustiť viac aplikácií. Je tiež dosť cenovo dostupný a odolný voči malvéru, takže vaše súkromné ​​kľúče budú chránené pred škodlivými hackermi. Je to jedna z najlepších bitcoinových peňaženiek na súčasnom trhu a je možné ju integrovať do viacerých softvérových peňaženiek. 

Peňaženka navyše obsahuje zabudovaný OLED displej, na ktorom môžete potvrdzovať transakcie. Jednou z nevýhod tejto peňaženky je však to, že nemáte prístup k svojim bitcoinom na cestách. 

Guarda 

Ukladanie bitcoinu nie je ľahká úloha. Ste vlastníkom svojich digitálnych aktív, pokiaľ máte súkromný kľúč svojich finančných prostriedkov. Preto je veľmi dôležité mať bezpečnú, uznávanú a užívateľsky príjemnú peňaženku, ktorá vám poskytne všetky potrebné služby, ktoré potrebujete. 

Guarda je jednou z najvyspelejších bitcoinových peňaženiek na trhu s kryptomenami. Guarda je multi-platformová a multi-peňaženka pre aktíva, ktorá umožňuje používateľom ukladať svoje digitálne aktíva na platformu, pri ktorej sa cítia pohodlnejšie. To znamená, že pre používateľov na kryptotrhu sú k dispozícii desktopové, mobilné, webové a chrómové peňaženky Guarda. 

Aj keď je bitcoin najuznávanejšou a najväčšou kryptomenou na trhu, existujú investori, ktorí umiestňujú svoje prostriedky do iných digitálnych aktív. To je dôvod, prečo peňaženka s viacerými aktívami, ako napríklad Guarda, poskytne týmto používateľom jedinečný zážitok so všetkým digitálnym majetkom na jednom mieste. 

Používatelia Guarda budú môcť používatelia ukladať, nakupovať, predávať, vymieňať a prijímať širokú škálu virtuálnych mien, okrem iných aj Bitcoin, Bitcoin Gold (BTG), Litecoin (LTC), XRP, Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Tron (TRX), DAI a mnoho ďalších mien ERC-20. Služby poskytované spoločnosťou Guarda sú k dispozícii aj v rôznych jazykoch a osloviť tak väčší počet jednotlivcov po celom svete. 


Na záver, aby ste si boli istí, že sa jedná o bezpečnú a uznávanú peňaženku, Guarda spolupracovala s rôznymi platformami, vrátane Ethereum Classic, Zcash (ZEC), Binance a Bitcoin Gold.

Atomová bitcoinová peňaženka

Atómová peňaženka

Atomic je decentralizovaný Bitcoinová peňaženka. Aplikácia, ktorá bola založená v roku 2018, získala uznanie ako pohodlný spôsob správy vašich BTC a ďalších viac ako 500 tokenov svojimi 500 000 používateľmi. Peňaženka je k dispozícii pre všetky hlavné desktopové OS, Android & iOS a má širokú škálu dôležitých funkcií, vďaka ktorým je Atomic jednou z najpopulárnejších možností na trhu.

Atomic Wallet vám najskôr ponúka správu nielen portfólia bitcoinov, ale aj výmenu, vkladanie a nákup všetkých najlepších aktív medzi viac ako 500 tokenmi v jednom bezpečnom rozhraní. Okrem toho je to prvá peňaženka, ktorá uviedla na trh svoj vlastný členský program, ktorý používateľom umožňuje získať cashback za každú výmenu uskutočnenú anonymne a jedným kliknutím v aplikácii.. 

Ďalej môžete ľahko rozšíriť svoje bitcoinové portfólio a ďalších 18 najlepších kryptomien pomocou zabudovanej možnosti nákupu kryptomeny. USD, EUR a viac ako 15+ miestnych fiat mien sú prijateľné na celom svete. Ďalšou možnosťou, ako získať kryptomenu, je stávkovanie. Atomová peňaženka ponúka odmeny za decentralizované stávkovanie na 10 (a počíta sa) aktív PoS s 5 – 23% APR. 

V neposlednom rade poskytuje Atomic ako decentralizovaná peňaženka úplný prístup k prostriedkom svojim používateľom šifrujúcim súkromné ​​kľúče na zariadeniach vlastníkov aplikácie. Je tiež anonymný. Ak chcete začať používať peňaženku, nemusíte si vytvárať účet, absolvovať akékoľvek overenie alebo KYC pre základné funkcie. Nakoniec má vynikajúcu podpornú službu, ktorá je pripravená poskytnúť vám rýchlu a efektívnu odpoveď nepretržite.

DeFi peňaženka Crypto.com

Jednou z najmodernejších a najuznávanejších krypto peňaženiek pre digitálne meny je DeFi peňaženka Crypto.com. Spoločnosť to propaguje vetou „Vaše kľúče, vaše krypto“, ktorá je pre kryptotrh určite dôležitá. Za posledných pár rokov bolo niekoľko krypto hackerov schopných získať finančné prostriedky mnohých používateľov, pretože neboli vlastníkmi ich súkromných kľúčov. 

S touto peňaženkou budete mať úplnú kontrolu nad svojimi virtuálnymi menami a nie nad treťou stranou. Používatelia získajú úplnú kontrolu nad finančnými prostriedkami, ktoré ukladajú do peňaženiek, vrátane bitcoinov (BTC), etherea (ETH9, Crypto.com Coin (CRO), litecoin (LTC), MCO, XRP, Stellar Lumens (XLM) a mnohých ďalších ERC. -20 žetónov. 

Okrem toho bude peňaženka Crypto.com prepojená s aplikáciou Crypto.com, aby si jednotlivci mohli diverzifikovať svoje finančné riešenia a kryptomeny. Ďalej to bude veľmi bezpečná peňaženka. 

Crypto.com sa zameriava na to, aby používateľom ponúkol najlepšiu bezpečnosť na trhu – robia z toho najvyššiu prioritu. Súkromné ​​kľúče budú šifrované lokálne v zariadení pomocou protokolu Secure Enclave, ktorý je chránený pomocou biometrickej autentifikácie a dvojfaktorovej autentifikácie (2FA).

Aplikácia Crypto.com

Vďaka Aplikácia Crypto.com, používatelia budú môcť nakupovať a predávať 7 fiat a 55 rôznych virtuálnych mien. Používatelia budú mať navyše prístup k službe, ktorá im pomocou karty MCO Visa Card pomôže pri správe a vynakladaní ich finančných prostriedkov, ako chcú. 

Používatelia si môžu peňaženku ľahko doplniť bankovým prevodom, debetnou alebo kreditnou kartou. Finančné prostriedky môžete získať aj pomocou iných kryptomien. Tieto prevody, ktoré sa uskutočňujú z aplikácie Crypto.com iným používateľom z tej istej aplikácie, budú môcť prevádzať prostriedky zadarmo a okamžite. 

Jednotlivci môžu medzitým tiež vyberať prostriedky do externých peňaženiek a adries za malý fixný poplatok, ktorý je veľmi konkurenčný a určite dokáže prekonať riešenia ponúkané inými konkurentmi. Používatelia aplikácie Crypto.com budú mať tiež príležitosť sledovať mince, digitálne meny a viac ako 200 mincí na trhu. 

Investori budú mať tiež podrobné informácie o každom digitálnom aktíve vrátane USD a BTC. Používatelia budú mať k dispozícii grafy pre jednotlivcov 8h, 1D, 1W, 3M a 6M, aby pochopili, kam smerujú trhy a ako môžu ľahko nakupovať a predávať digitálne aktíva.

Trezor 

Toto je populárna možnosť ukladania vašich bitcoinov. Hardvérová peňaženka je dobre zavedená a bezpečná a mala by sa nachádzať vo vašom užšom výbere. 

Malé prenosné zariadenie sa pripája k počítaču pomocou kábla USB. Umožňuje vám ovládať vaše súkromné ​​kľúče a môžete zálohovať informácie pomocou 24-slovného jadra vygenerovaného pri inštalácii. Peňaženka ponúka viac bezpečnostných funkcií vrátane obrazovky, ktorá umožňuje potvrdenie transakcie. 

Najlepšie bitcoinové webové peňaženky 

Blockchain.info

Táto peňaženka je užívateľsky príjemná, zavedená a dostupná pre web a mobil. Ďalej poskytuje pohodlný a rýchly prístup k vašim bitcoinovým holdingom na mnohých zariadeniach.

Na webových stránkach platformy tvrdí, že poskytla viac ako 20 miliónov peňaženiek a bola použitá na viac ako 90 miliónov transakcií. Stránka vás tiež prevedie všetkými krokmi, ktoré potrebujete na odosielanie a prijímanie bitcoinov. 

Z hľadiska bezpečnosti vyžaduje web pri registrácii e-mailovú verifikáciu, odkazy na vaše mobilné číslo a nastavenie protokolu 2FA pre ďalšie zabezpečenie. 

Pretože sa jedná o úplnú výmenu, v porovnaní s ostatnými online peňaženkami sa považuje za bezpečnejšiu. 

Coinbase 

Coinbase ponúka jeden z najjednoduchších spôsobov obchodovania s vašimi kryptomenami, čím si vyslúžil popredné miesto v zozname online peňaženiek. Peňaženka ponúka svoje služby používateľom v 32 krajinách sveta. Taktiež ponúka svoju webovú peňaženku, ktorá umožňuje používateľom pohodlne ukladať niekoľko kryptomien vrátane bitcoinu. 

Podľa hodnotení zákazníkov je užívateľská príjemnosť najväčšou prednosťou Coinbase. Od chvíle, keď sa prihlásite, je v rozhraní tohto webu pomerne ľahké sa zorientovať a je to ľahko pochopiteľné. 

K svojim bitcoinom máte navyše kedykoľvek prístup. K dispozícii je tiež pokročilejšia možnosť úložiska známa ako Coinbase Vault, čo je offline úložisko, s funkciou Multisig a časovo oneskorenými výbermi. Táto funkcia umožňuje používateľom ovládať svoje súkromné ​​kľúče, a tým aj vaše bitcoiny. 

GreenAddress

Toto peňaženka je ďalšia najlepšie hodnotená online peňaženka pre majiteľov bitcoinov, ktorá ponúka súkromie a hodnotnú bezpečnosť. 

Najdôležitejšie vlastnosti tejto peňaženky sú jej bezpečnostné funkcie a funkčnosť viacerých podpisov. Je to deterministická peňaženka a umožňuje svojim používateľom ukladať svoje súkromné ​​kľúče. 

Vaše prostriedky budú zabezpečené pomocou vášho súkromného kľúča a súkromných kľúčov peňaženky. To však znamená, že pred uskutočňovaním akýchkoľvek platieb budete potrebovať súhlas tretej strany, čo vyvolalo kritiku zo strany komunity kryptomien.. 

GreenAddress podporuje iba bitcoiny a je k nej prístup prostredníctvom aplikácie Google Chrome a ďalších aplikácií pre Android a iOS vo vašom mobilnom telefóne. 

Najlepšie bitcoinové mobilné peňaženky 

Mycélium 

Spoločnosť bola založená v roku 2008, Mycélium je v tomto priemysle osvedčeným menom. Mycelium je mobilná peňaženka, ktorá je k dispozícii používateľom systému Android aj iOS, a ponúka celý rad funkcií, vďaka ktorým je jednou z najlepších možností medzi držiteľmi bitcoinov.. 

Po prvé, peňaženka ponúka pokročilé funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov. Napríklad hierarchická deterministická peňaženka, ktorá generuje novú adresu pre každú transakciu. Peňaženka navyše používa na zabezpečenú autentifikáciu otvorený protokol BitID, ktorý umožňuje používateľom vytvárať zálohy a podporuje aj hardvérové ​​peňaženky offline..

Táto peňaženka však nie je prístupná na žiadnom webovom alebo desktopovom rozhraní a je dostupná iba prostredníctvom vášho mobilného telefónu. Užívateľské rozhranie je navyše pre začiatočníka dosť ťažké pochopiť. 

Toto sú niektoré z najlepších peňaženiek za bitcoiny a do užšieho výberu sa dostali na základe užívateľskej prívetivosti, bezpečnosti a podpory zákazníkov. Vyberte si z tohto zoznamu a nebudete sklamaní. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map