Najznámejší krypto miliardári do 40 rokov

Nie je to tak dávno, čo kryptomeny nielen odmietli rôzni podnikatelia a finanční analytici, ale boli tiež veľmi vtipom rôznych jednotlivcov. Kryptobiznis však nebol vtip pre pár geniálnych jednotlivcov a jednotlivcov zameraných na budúcnosť, ktorí sú v čase písania tohto článku milionári / miliardári..

Rok 2017 bol pre krypto svet obrovským zlomom a priniesol so sebou neuveriteľné zvýšenie objemu obchodovania, ako aj meteorický vzostup BitcoinCena (v decembri dosiahla najvyššie maximum okolo 19 535 dolárov), ako aj ďalšie zaujímavé novinky.

Kryptobiznis sa vyvinul natoľko, že podľa Šťastie, jedna z najprestížnejších publikácií so zameraním na svet financií, 5 z „40 pod 40„Najbohatší milionári v roku 2018 priamo súvisia so svetom kryptomien.

Ďalej sme vytvorili zoznam najslávnejších krypto-miliardárov do 40 rokov:

Vitalik Buterin

So slávou súperil iba záhadný Satoshi Nakamoto, Vitalik Buterin je meno tak známe v kryptofére, že by nemalo vyžadovať žiaden úvod. Pre tých, ktorí to nevedia, je tvorcom Vitalik Buterin Ethereum, druhá najcennejšia kryptomena na planéte.

Vitalik je určite jednou z najbystrejších myslí našej generácie. Chlapec, ktorý sa narodil neďaleko Moskvy, sa spolu s väčšinou svojej rodiny presťahoval do Kanady ako šesťročný. V škole prejavil Vitalik veľmi sľubný talent na matematiku. Niekde asi pred piatimi rokmi, rovnako ako

Bitcoinové šialenstvo začalo nastupovať, Buterin založil časopis o bitcoinoch a kryptomenách. Na University of Waterloo začal navštevovať po získaní štipendia Tiel (vzdelávací grant 100 000 dolárov), ale čoskoro odišiel pracovať na dôležitejších veciach, konkrétne na budovaní Etherea.

V súčasnosti má 24-ročný Vitalik Buterin odhadovanú kryptotvornú hodnotu niekde medzi 400 – 500 miliónmi dolárov, čo z neho robí najmladšieho krypto-miliardára a jediného do 30 rokov..

800px VitalikButerinProfile

Zdroj: Wikipedia

Charles Hoskinson

Charles Hoskinson je ďalším krypto-slávnym jedincom so zaujímavým príbehom, ktorý stojí za jeho úspechom. V roku 2013 sa náhle rozhodol prestať s konzultáciami a založil online školu s názvom „Bitcoin Education Project“. Takto sa stretol s Buterinom a spolu s ďalšími šiestimi členmi vyvinuli Ethereum. Charles opustil projekt kvôli rôznym tvorivým rozdielom a začal pokračovať IOHK. Hoskinson je tiež zakladateľom spoločnosti Cardano, projekt, do ktorého dáva veľa práce. Vo veku 30 rokov sa jeho odhadovaná kryptomena pohybuje niekde okolo 500 – 600 miliónov dolárov.

Charles hoskinson

Zdroj: Wikipedia


Brendan Blumer

Brendan začal svoju obchodnú kariéru predajom zbraní a domov v Svet Warcraftu ekosystém. Keď jeho spoločnosť Gamecliff získala spoločnosť IGE, presťahoval sa do Hongkongu, kde prevádzkoval svoje činnosti. V roku 2007 sa dostal na prvé priečky s vytvorením spoločnosti zameranej na predaj avatarov v hrách, ktorá vyústila do zisku viac ako 1 milión dolárov mesačne. Brendan Blumer je teraz generálnym riaditeľom spoločnosti Blokovať jeden, a jeho odhadovaná kryptomena je asi 600 – 700 miliónov dolárov.

Baiju Bhatt a Vlad Tenev

Vlad Tenev (31 rokov) a Baiju Bhatt (33 rokov) sú ďalší na našom zozname najslávnejších krypto-miliardárov do 40 rokov. Tí dvaja vytvorili Robin Hood, iný typ výmeny, ktorý používateľom umožňoval nakupovať a predávať akcie za nulové poplatky. Burza sa čoskoro stala jednou z najpopulárnejších na burze a v súčasnosti má hodnotu približne 5,6 miliárd dolárov.

Pavel Durov

Príbeh o tom, ako sa Pavel Durov (33 rokov) stal milionárom, sa začal založením spoločnosti Vkontakte (VK.com), Facebook klon, ktorý sa stal mimoriadne úspešným v Rusku a vo východnej Európe. Platforma bola v skutočnosti taká úspešná, že vytlačila Facebook ako sociálnu sieť číslo 1 v danom regióne. Pavel neskôr spoločnosť predal kvôli politickým tlakom z Kremľa a začal pracovať Telegram, WhatsAppPrimárnym konkurentom. Spoločnosti sa podarilo získať 1,7 miliárd dolárov súkromnou dohodou na spustenie Telegram Open Network.

Sediaci portrét Pavla Durova

Zdroj: Wikipedia

Dan Larimer

Vo veku 35 rokov sa kryptomena Dana Larimera pohybuje okolo 600 – 700 miliónov dolárov. Cesta k úspechu nebola pre Dana Larimera ľahká. V roku 2007 sa rozhodol, že nechce vyrábať zbrane (jedno zo svojich minulých zamestnaní) a že to, čo skutočne chce, je vytvárať systémy, ktoré by mohli pomôcť zlepšiť život. Počítačový programátor je známy vytváraním kryptoburzy tzv BitShares, ako aj na vytvorenie Steemit, sociálna sieť založená na blockchaine. Pozoruhodná je tiež skutočnosť, že je CTO spustenia kryptomeny Blokovať jeden.

Brian Armstrong

Brian Armstrong je generálnym riaditeľom spoločnosti Coinbase a jeden z najbohatších ľudí na našom zozname s odhadovanou kryptotvornou hodnotou 900 miliónov dolárov – 1,1 miliardy dolárov. V súčasnosti 35 rokov bol Armstrong jedným z prvých veriacich v kryptomenu a neváhal založiť Coinbase so sídlom v San Franciscu už v roku 2012, keď všetci pochybovali o potenciáli kryptomeny. V súčasnosti je Coinbase jednou z mála búrz, ktoré vyhovujú všetkým regulačným parametrom potrebným na fungovanie na severoamerickom kontinente..

Cameron a Tyler Winklevoss

Pravdepodobne najslávnejšie dvojčatá v kryptofére sa preslávili v roku 2013, keď uzavreli dohodu vo výške 65 miliónov dolárov, ktorú dostali zo súdneho procesu s Markom Zuckerbergom a investovali ju do bitcoinu. Ako hovorí história, ich rozhodnutie bolo veľmi úspešné. Dvojčatá tiež vlastnia newyorskú burzu kryptomien s názvom Blíženci. Cameron aj Tyler majú v súčasnosti 36 rokov a ich odhadovaná kryptomena je okolo 1,1 miliardy dolárov.

Pieseň Chi-Hyung

Song Chi-Hyung, 38 rokov, sa nedávno predstavil Upbit, ktorá sa rýchlo stala najväčšou kryptomenovou burzou v Južnej Kórei. Odhadovaná kryptomena spoločnosti Song Chi-Hyung je medzi 350 – 500 miliónmi dolárov.

Kto je váš obľúbený krypto milionár / miliardár a prečo? Povedzte nám viac v sekcii komentárov nižšie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map