Čo je Airdrop – 5 najlepších leteckých kvapiek všetkých čias

Väčšina kryptokomunitných aplikácií pozná alebo aspoň počula o pojme „výsadok“. O výsadok sa hovorí vtedy, keď tvorcovia blockchainového projektu rozdajú používateľom kryptomeny alebo tokeny platformy zadarmo, ak splnia ich požiadavky na výsadok.

Aby ste dostali mince zadarmo, často sa vyžaduje, aby ste vlastnili určité množstvo skutočného žetónu alebo žetónov platformy a aby boli uložené v určenej peňaženke. Väčšina platforiem airdrop tiež vyžaduje, aby ste si ich predplatili, zverejnili alebo zdieľali na platformách sociálnych médií, ale to sa líši od projektu k projektu..

Airdrop giveaway sa zvyčajne deje takto: k presnému dátumu, ktorý bude oznámený, projekt urobí momentku blockchainu, ktorá ukáže účty a ich zostatky v danom okamihu. Držitelia žetónov potom dostanú určité množstvo mincí / žetónov, ako sú zverejnené. Tieto airdrops sú distribuované na niekoľkých blockchainoch, ale Ethereum má väčšinu existujúcich krypto projektov založených na jeho blockchaine a sú známe tým, že organizujú airdrops.

Hydro Airdrop

Vodíkový výsadok

Hydro je projekt vyvinutý Vodík spoločnosť, technologická platforma pre vývojárov a podniky v oblasti finančných služieb, ktorá bola vytvorená s cieľom umožniť súkromným systémom interakciu s verejným blockchainom.

Tento hybrid medzi súkromným a verejným modelom umožňuje platformám finančných služieb riadiť dynamiku distribuovanej, transparentnej a nespochybniteľnej verejnej knihy. Projekt kladie dôraz na určité oblasti, v ktorých je potrebné zlepšenie, ako napríklad validácia, správa identít, bezpečnosť dokumentov, transakcie a umelá inteligencia.

Spoločnosť Hydro dokončila výsadok 16. februára a distribuovala spolu 2 632 330 741,57. Prvých 25 000 vývojárov, ktorí sa zúčastnili počas obdobia zavedenia, bolo oprávnených získať minimálne 222 222 tokenov HYDRO. Na rozdiel od väčšiny projektov nie je možné kúpiť vo výpredaji žiadny z existujúcich tokenov HYDRO. Táto distribúcia žetónov je konečná, pretože tím vyhlásil, že už nebude držať žiadne výsadky.

Dnes je ten deň! Registrácia končí dnes večer o 23:59 SELČ, potom začne distribúciou tokenu #Airdrop. #blockchain #fintech # vývojári https://t.co/i5NSLyFFun pic.twitter.com/wusMT8DeZj

– Vodík (@HydrogenAPI) 16. februára 2018

Polymath

Polymath je platforma založená na blockchaine, ktorej cieľom je slúžiť ako rozhranie medzi tradičnými finančnými cennými papiermi a blockchainovou technológiou. Mince a platforma boli navrhnuté tak, aby zjednodušili právny proces vytvárania a predaja bezpečnostných tokenov. Ich nový vládny štandardný tokenový štandard ST20 môže byť vlastnený a držaný iba zoznamom autorizovaných investorov.

31. januára spoločnosť Polymath úspešne distribuovala celkovo 9 556 000 žetónov POLY do 38 224 peňaženiek.

POLY Airdrop je oficiálne dokončený!


Úspešne sme distribuovali 9 556 000 POLY na 38 224 adries.

Obrovské poďakovanie našej komunite za účasť a zdieľanie všetkých ich nádherných správ s nami. Toto je len začiatok…

Nech sa panika začne. pic.twitter.com/hCLWnFxTQ8

– Polymath (@PolymathNetwork) 1. februára 2018

Z dôvodu bezprecedentného záujmu, ktorý používatelia prejavili o Polymath Airdrop (viac ako 40 000 aplikácií z celého sveta), výrazne zvýšili množstvo tokenov, ktoré pôvodne plánovali rozdať.

Aby sa zabezpečilo, že tento výsadok prebiehal spravodlivo, požadovali, aby každý účastník absolvoval proces Know-Your-Customer a boj proti praniu špinavých peňazí (KYC / AML). Týmto spôsobom potvrdili, že iba skutoční používatelia platformy Polymath dostávajú svoje tokeny (namiesto robotov), ​​čo im zase umožnilo distribuovať väčšie množstvo svojim investorom.

Proces registrácie výsadku sa skončil 10. januára, kde sa potvrdilo, že prvoprijímajúci dostávajú POLY tokeny. Množstvo žetónov, ktoré prvý prijal počas výsadku, bolo 250 POLY žetónov.

Decred

Decred (DCR) je platforma založená na blockchaine, ktorá sa snaží uprednostniť decentralizované riadenie a vytvoriť kryptomenu, ktorá beží autonómne.

Výsad začal verejným vyhlásením Decred 15. decembra 2015 a kampaň sa skončila 18. januára 2016. Celkovo 3 244 uchádzačov úspešne ukončilo proces potvrdenia výsadku zadanímDecred address.

Registrácia výsadku bola k dispozícii 34 dní a do procesu sa zapojili účastníci z 99 rôznych krajín. Každý úspešný účastník dostal približne 258.93958076 Decred, keď vložil semeno, ktoré vygeneroval (a uložil) do peňaženky.

E-maily s pozvánkami začínajú 8. januára 2016. Registrácia výsadku zostáva otvorená do 18. januára. Aplikácie sa spracúvajú až do spustenia hlavnej siete! #decred

– Decred (@decredproject) 7. januára 2016

Boli tiež vynútené overenia, aby sa zistila podobnosť adries IP a e-mailových adries medzi položkami – tento proces sa tiež uskutočňoval manuálne. Aj keď neexistuje dokonalý systém hodnotenia, vyvinuli značné úsilie, aby zaplatili každému uchádzačovi čo najviac času.

Aby sa však upokojili obavy komunity, projekt sa rozhodol vykonať ďalšie (a posledné) preskúmanie databázy s cieľom overiť jej integritu a vylúčiť problémových žiadateľov, ktorí boli uznaní za podvodníkov. Výsledok tejto kontroly ukázal, že každý úspešný účastník dostal o niečo viac mincí, ako je uvedené – minimálne však v zamýšľanej výške 258,93958076.

eBTC

eBTC je verzia bitcoinu kompatibilná s ERC20, ktorá bola vytvorená na blockchaine Ethereum. Mince boli vytvorené tak, aby kombinovali tie najlepšie vlastnosti dvoch najvýznamnejších mien, ktorých limit bol obmedzený na 21 miliónov, boli kompatibilné s inteligentnými zmluvami a mali rýchlejšie transakčné časy.

Registrácia výsadku sa uzavrela 29. septembra o 15:00. EST a žetóny boli distribuované 30. septembra. Rozdali 95% (19 950 000) svojich eBTC v rámci svojej výsadkovej kampane, ktoré boli rovnomerne rozdelené medzi adresy zaslané na účasť. Po ukončení výsadku sa minca obchodovala okolo 0,03 USD.

Obdobie registrácie pre $ EBTC výsadok skončil! Ďakujem všetkým, ktorí sa prihlásili, žetóny budú distribuované zajtra. #eBTC #ETH

– eBTC (@ebtctoken) 29. septembra 2017

Ontology Airdrop

Ontology (ONT) je blockchainová a distribuovaná sieť účtovných kníh, ktorá je navrhnutá na hostenie dApps a inteligentných zmluvných platforiem..

7. marca 2018 spoločnosť Ontology dokončila svoj prvý výsadok k tým, ktorí sa prihlásili na odber ich bulletinu a zúčastnili sa NEO DevCon. Ľudia, ktorí sa v januári 2018 prihlásili na odber bulletinu o ontológiách, dostali výsadok 1 000 tokov ontológie (ONT) a účastníci NEO DevCon dostali 500 tokenov ONT. Hodnota ONT mala v tom čase podľa Coinmarketcap hodnotu okolo 10 dolárov.

Ontológia dokončuje distribúciu ONT na odber predplatného bulletinu a NEO DevCon Airdrops! https://t.co/ypu43oCJle $ ONT

– Ontológia (@OntologyNetwork) 7. marca 2018

Snímka blockchainu NEO bola urobená vo výške bloku 1 974 823, ktorá sa uskutočnila o 09:15:33 h (UTC +8) 28. februára 2018.

Pre každé zadržané NEO bol do každej peňaženky NEO vynesený token 0,2 ONT. 0,1 ONT bolo sprístupnené okamžite a ďalších 0,1 ONT bolo distribuovaných, keď Ontology spustil svoju sieť. Ontológiu je možné kúpiť od Výmena Binance.

Čítaj viac:

  • EOS Airdrops a Ako získať svoje bezplatné tokeny
  • EOS Airdrop: bezplatné tokeny eosDAC
  • ETC Callisto Airdrop (CLO) – všetko, čo potrebujete vedieť

Záver

Distribúciou tokenov do komunity umožňujú ICO a projekty ich kryptomene vstup do ďalšej fázy vývoja. Sprístupniť altcoiny väčšiemu počtu ľudí bolo vždy výzvou, ale vzdušné kampane tento proces zjavne uľahčujú.

Či si títo držitelia tieto tokeny ponechajú alebo nie, pretože skutočne veria v ich potenciál, alebo si ich okamžite vymenia na obchodných platformách, sa ešte len ukáže..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map