Čo je GXChain (GXS) – všetko, čo potrebujete vedieť

Úvod do GXChain

Od vývojárov v Gongxinbao (GXB) pochádza GXChain, verejný blockchain, ktorý ponúka riešenia decentralizovanej výmeny údajov, a je prvou výmenou svojho druhu na svete.

Výmena údajov GXS neuchováva osobné údaje v medzipamäti a poskytuje tak svojim zákazníkom súkromie. Okrem toho burza chráni autorské práva na údaje, zabraňuje podvodom a falšovaniu údajov a podporuje dvojstranné anonymné transakcie. Výmenu dát GXS, ktorá bola uvedená na trh 24. septembra 2017, možno použiť na výmenu dát v akomkoľvek priemysle.

V súčasnosti platforma ponúka riešenia pre podniky, ktoré sa zaoberajú sieťovými pôžičkami, financovaním automobilov, osobnými pôžičkami v internetových financiách a bankami. Poskytujú tiež riešenia výmeny údajov pre vládne inštitúcie a dôležité odvetvia, ktoré si vyžadujú výmenu údajov, ako napríklad poistenie, lekárska starostlivosť a logistika.

Technológie stojace za GXChain

GXChain je blockchain, ktorý podporuje vývoj veľkého množstva aplikácií. Na rozdiel od iných verejných reťazcov GXChain nielen podporuje inteligentná zmluva alebo blockchain ako služba (BaaS) ale tiež poskytuje mnoho exkluzívnych služieb, ako napr Overenie ID, multidimenzionálne údaje, KYC, a rýchle prihlásenie.

GXChain má v súčasnosti 100 000 TPS, ktoré môžu podporovať väčšinu podnikových aplikácií, a tiež podporuje vydávanie nových aktív.

Aplikácie vytvorené pomocou GXChain vyrastú v kritickú časť generovania a spotreby dát. Vývojári aj používatelia by mohli mať z použitia tejto aplikácie úžitok.

Výmena dát GXS, prvá aplikácia blockchainu, je dôkazom uskutočniteľnosti GXChain. Dátové transakcie na platforme na výmenu údajov GXB k dnešnému dňu prešli 700 miliónovkrát.

Druhá aplikácia založená na GXChain, Decentralizovaná aplikácia GXB (Dapp), sa zaoberá osobným riadením úveru a priamym overovaním kreditu.

GXChain zamestnáva delegovať doklad o podiele (DPoS) na sledovanie záznamu na blockchaine a doklad o podiele na úvere (PoCS) pre konsenzus výmeny údajov.

DPoS je alternatívny konsenzusný systém, ktorý vyžaduje, aby držitelia mincí hlasovali pre „delegátov“, ktorí majú potom na starosti autentifikáciu transakcií a správu blockchainu. Zainteresované strany môžu tiež určiť svedkov, ktorí sú zodpovední a odmeňovaní za vytváranie nových blokov.

PoCS je konsenzusný algoritmus navrhnutý tímom GXB ako riešenie nezrovnalosti pri výmene údajov medzi veľkými a malými spoločnosťami. Každé skóre PoCS členov aliancie sa vypočíta po dokončení výmeny údajov. To znamená, že skóre PoCS je založené na pravidelnosti transakcií a skóre bude pridelené poplatku za transakciu. Členovia s nižším skóre PoCS budú musieť za dáta zaplatiť vyšší transakčný poplatok, zatiaľ čo členovia s vyšším skóre budú platiť menej.

Vlastnosti GXChain

GXChain má nasledujúce vlastnosti:

Výkon a rozšíriteľnosť spracovania

GXChain dokáže spracovať 10 000 – 10 000 transakcií za sekundu s časom blokovania 3 sekundy. GXChain má výhodu v tom, že vidí, ako sa on-chain podnikanie neustále zvyšuje, a to vďaka možnosti expandovať horizontálne, čo umožňuje ešte vyššiu rýchlosť transakcie bez nutnosti použitia hard forku.

Úprava parametrov v reálnom čase

GXChain môže hlasovaním meniť čas blokovania, veľkosť blokov, transakčný poplatok atď., Bez toho, aby vyžadoval vidličku ako väčšina reťazcov.

Podpora viacerých odvetví

Výmena údajov GXB umožňuje dátové transakcie alebo výmenu v rôznych odvetviach. Podniky a ľudia majú možnosť nakupovať tieto údaje.

Podpora vývoja aplikácií

Aplikácie vyvinuté na GXChain budú podporované rôznymi dátami z rôznych priemyselných odvetví týkajúcich sa výmeny dát.

Majetky vydané používateľom

GXChain umožňuje používateľom a spoločnostiam vyvíjať a vydávať svoje vlastné digitálne aktíva.

Vývojová súprava GXChain

Vývojári môžu tiež využívať modularizované služby na vývoj aplikácií na blockchaine, ako sú DES, BaaS, Cli-API, Statistická analýza API a Blockchain Explorer API.

Služba výmeny údajov (DES)

DES podporuje inteligentné zmluvy, , ktorý podporuje dohodu o vedení účtovníctva troch strán a protokol výmeny údajov peer to peer založený na IPFS. Protokol ponúka konzistentnú a bezpečnú výmenu údajov, ako aj automatické zaznamenávanie histórie výmeny údajov. DES možno použiť na trvalý dôkaz o existencii a na zaznamenanie autorských práv k údajom.

Blockchain ako služba (BaaS)

Blockchain podporuje aj služby API. V tomto čase, BaaS podporuje ukladanie dát, dôkaz o existencii a overovanie. GXChain môžu vývojári použiť na ukladanie dát aplikácií, čím sa dosiahne otvorenosť účtovníctva údajov.

Cli-API

Umožňuje použitie peňaženky príkazového riadku, ktorá môže navštíviť účtovnú knihu a priamo spracovať transakciu.

API pre štatistickú analýzu

Podporuje štatistickú analýzu hlavnej knihy GXChain a umožňuje vývoj funkcií vizualizácie údajov.

Blockchain explorer API

Umožňuje overenie rôznych informácií, napríklad blokovania, transakcií, informácií o účte a podpory vývojárov pri používaní webových protokolov a protokolov API..

Tím

Minqiang Huang je zakladateľ a generálny riaditeľ s viac ako 10-ročnými skúsenosťami v oblasti výmeny dát, blockchainu a finančných technológií. Prvýkrát sa o kryptomenu začal zaujímať už v roku 2012 a odvtedy na tomto trhu rozbehol niekoľko projektov.

tím GXChain

Bol bývalým technickým riaditeľom spoločnosti Hakim Unique Internet Co Ltd a riaditeľom finančných služieb spoločnosti HAKIM UNIQUE. Bakalársky titul v odbore počítačová veda získal na Shandong University of Science and Technology a magisterský titul z manažmentu na hongkonskej finančnej a ekonomickej škole.

Guojun Tu je spoluzakladateľom a viceprezidentom a je sériovým podnikateľom s viac ako 21-ročnými skúsenosťami v oblasti informačnej bezpečnosti, finančných transakcií a počítačovej vedy. Guojun pôsobil ako vedúci pracovník v 3 verejne obchodovaných IT spoločnostiach. Bakalársky titul z informatiky získal na Hunanská univerzita.

O minci GXS

GXchain vydal GXSshares (GXS) svoju vlastnú kryptomenu, ktorá má nielen obehovú hodnotu, ale je aj šifrovanou kryptomenou vyvinutou pomocou aplikácií GXChain.

GXS sa vyžaduje od používateľov, keď vyvíjajú a overujú aplikácie a používajú reťazovú službu (napríklad transakčný poplatok – priame reťazce) na GXchain. Je to zatiaľ jediný token, ktorý funguje ako reťazová aplikácia.

Tím odkúpi späť časť tokenov GXS za cenu vtedajšieho sekundárneho trhu s 10% províziou a spáli ich.

graf gxchain

Predikcia ceny

GXS má na trhu veľmi nepravidelný pohyb. Malo to dôležité hroty, ale aj momenty, v ktorých cena zostala stabilná. Je to veľmi zaujímavá grafika, ktorú sa oplatí pozrieť a rozoznať okamihy, keď mena môže zažiť pohyb nahor.

Z hľadiska BTC Začalo sa s ním obchodovať za veľmi vysoké ceny, od augusta 2017 však zostalo relatívne konštantné. Väčšina altcoinov v porovnaní s BTC väčšinou stráca časť svojej ceny..

Zdá sa, že GXS má dôležitú úroveň podpory blízko 2,5 dolára a v budúcnosti môže fungovať tak, aby udržala cenu. Zároveň sa zdá, že 5 dolárov je úrovňou odporu, ktorá sa niekoľkokrát úspešne prekročila.

Kde uchovávať GXS

Mince GXS je možné ukladať iba do peňaženky GXS, ktorú je možné vytvoriť na internete Webová stránka GXB.

Kde si môžete kúpiť GXS

GXS je momentálne možné kúpiť na nasledujúcich burzách: OEX, Bit-Z, Binance, Gate.io, QBTC alebo Veľký, a niekoľko ďalších, ktoré nájdete na CoinMarketCap (CMC).

Spoločnosť GXS sa momentálne obchoduje za 3,02 USD, s trhovým stropom 181 324 200 USD a obežnou dodávkou 60 000 000 GXS z celkovej ponuky 100 000 000 GXS..

Verdikt

GXChainCieľom je vytvoriť spoľahlivú a použiteľnú sieť na výmenu údajov, ktorá umožní prenos a ukladanie súkromných údajov. Tento typ aktív ponúka všetkým zúčastneným stranám mnoho výhod, čo z neho robí potenciálne cenné aktívum pre finančný a bankový prenos osobných údajov.

Kontakt GXChain a ďalšie informácie:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map