Čo je Nexo (NEXO) – všetko, čo potrebujete vedieť

Úvod do Nexo

Nexo je systém prečerpania založený na blockchaine, ktorý umožňuje používateľom poskytovať okamžité krypto pôžičky. V súčasnosti neexistuje iný spôsob, ako by vlastníci kryptomien mohli využívať svoje aktíva, okrem ich predaja a kúpy. Spoločnosť Nexo prichádza s veľmi lukratívnym obchodným modelom, v rámci ktorého umožňuje majiteľom kryptomien používať ich podiely ako kolaterál a následne vyberať hotovosť. Používatelia udržiavajú 100% prístup k svojej kryptomene, zatiaľ čo majú okamžitý prístup k hotovosti. Zároveň môžu získať prístup k hodnote svojich kryptomien.

nexo

Nexo bolo vytvorené používateľom Credissimo, popredná skupina FinTech, ktorá slúži už viac ako desať rokov miliónom používateľov z celej Európy. Táto spoločnosť poskytla od svojho založenia pôžičky v hodnote 120 miliónov dolárov, pričom zhromaždila hotovosť vo výške 155 miliónov dolárov.

Spoločnosť je považovaná za lídra na trhu v oblasti poskytovania online pôžičiek spotrebiteľom v mnohých európskych krajinách. Doteraz spracovali viac ako 1 milión žiadostí o pôžičku a v roku 2017 poskytli 79 000 pôžičiek. 78% jej návštevnosti generujú jej opakujúci sa zákazníci.

Ako funguje Nexo?

Nexo združuje okamžité pôžičky s technológiou blockchain, čo vedie k prvému systému okamžitých krypto pôžičiek na svete. Inovatívny obchodný model spoločnosti Nexo bol vyvinutý s cieľom poskytnúť klientom okamžité kryptomeny, čo je „automatický, flexibilný a nákladovo efektívny prostriedok na získanie likvidity, ktorá je zabezpečená hodnotou digitálnych aktív klienta“.

Celý proces získavania pôžičiek je jednoduchý a dá sa vykonať za pár minút. Medzi hlavné výhody používania systému Nexo patria: žiadne skryté poplatky, žiadne dane z kapitálových výnosov a žiadne kreditné kontroly.

Je zaručená vysoká úroveň transparentnosti, pretože platforma využíva technológiu blockchain, inteligentné zmluvy a algoritmické postupy, ktoré sú vykonávané v jej natívnom module Nexo Oracle..

nexo

Najskôr musí klient previesť svoje kryptomeny do svojej peňaženky Nexo. Potom budú kryptomeny, ktoré preniesli, potvrdené blockchainom, po ktorom Nexo oracle automaticky spočíta podrobnosti týkajúce sa jednotlivých úverových limitov a potom vytvorí pôžičku pre používateľa.

Klient potom dostane požadovanú sumu úveru v mene USD alebo EUR. Limit na poskytnutie pôžičky je okamžite k dispozícii bankovým prevodom alebo bezplatnou kreditnou kartou Nexo. Klienti si tiež môžu zvoliť najvhodnejší spôsob použitia svojich peňazí a tiež v akých menách by chceli pôžičku získať..

Limit pôžičky však závisí od trhovej ceny kryptomeny v peňaženke Nexo. Ak by teda hodnota použitej meny rástla, Nexo orákulum by automaticky zvýšilo úverový limit.

Nakoniec majú klienti niekoľko možností, ako môžu svoje pôžičky splatiť, vrátane:

  • bankový prevod
  • Fyzická výmena finančných prostriedkov pomocou fiat alebo kryptomien
  • Špeciálne zľavy na úrokové sadzby sa poskytujú tým, ktorí uskutočňujú platby prostredníctvom NEXO tokeny.

Vlastnosti

Používatelia spoločnosti Nexo profitujú z vysokej úrovne likvidity aktív, ktorá je v krypto sektore dosť neobvyklá. Aj keď je výber väčšieho množstva fyzických kapitálov stále ťažký, spoločnosť ponúka svojim retailovým klientom bezplatnú kreditnú kartu, ktorú je možné použiť na každodenné transakcie. Za zmienku stojí tiež skutočnosť, že vďaka okamžitej krypto pôžičkovej službe spoločnosti Nexo majú klienti možnosť maximálne využiť svoje kapitálové zisky a plne využívať ďalšie výhody.

funkcie Nexo

Od vlastníkov sa nevyžaduje, aby platili žiadne poplatky za transakcie, platformy alebo výbery, ktoré väčšinou väčšina poskytovateľov účtuje za svoje služby. Môžu sa tiež znížiť ďalšie dane, ktoré by pozostávali až z 39% zárobkov používateľa, pretože sa nejedná o predajnú udalosť. Spoločnosť Nexo nakoniec nevykonáva žiadne úverové kontroly, ktoré by mohli znehodnocovať úverové hodnotenie používateľa. To je možné vďaka skutočnosti, že hodnota kryptomien uložených v peňaženke Nexo úplne kryptomeny zaisťuje.

nexo videnie

Originálne vlastníctvo digitálnych aktív je navyše chránené a zabezpečené transparentnými zmluvami o inteligentných pôžičkách, ktoré po zaznamenaní do hlavnej knihy blockchainu nemožno nijako upravovať..

Tím

Kosta Kantchev je spoluzakladateľom spoločnosti Credissimo, ktorá riadi spoločnosť Nexo. V európskom priemysle FinTech je aktívny už viac ako 10 rokov a podľa svojej online biografie bol prvým používateľom kryptomeny bitcoin. Aktívne tiež spolupracoval na mnohých blockchainových projektoch zameraných na umožnenie globálneho splácania pôžičiek v kryptomenách..

tím nexo

CTO spoločnosti Nexo je Vasil Petrov. Petrov nazhromaždil viac ako 16 rokov odborných znalostí v špecializovaných doménach vrátane správy systému, vývoja back-endu, architektúry vysokovýkonných a celocyklových projektov. Okrem svojho pôsobenia v spoločnosti Nexo je Vasil tiež spoluzakladateľom americkej viackanálovej video a internetovej služby, ktorá má v súčasnosti viac ako 150 000 klientov.

Token Nexo

The Token NEXO je US-SEC v súlade s výplatou dividend, bezpečnostná mena, ktorá je krytá aktívami v portfóliu pôžičiek Nexo. Zákazníci spoločnosti Nexo majú prístup k okamžitým hotovostiam z celého sveta. Cena jediného tokenu Nexo, ktorá bola uvedená na trh s kryptotékami len na začiatku tohto mesiaca, bola naďalej pomerne stabilná. Pre viac informácií o Nexo dividendy, možno to budete chcieť skontrolovať príspevok v blogu.

token nexo

V čase písania tohto článku sa mena obchodovala za 0,189254 USD, s trhovým stropom 105 982 242 USD. Cirkulujúca dodávka NEXO tokeny je 560 000 010 z celkovej ponuky 1 000 000 000 NEXO.

Kde si môžete kúpiť Nexo

Token NEXO je možné kúpiť na nasledujúcich výmenných platformách:

Peňaženky Nexo – Aká je najlepšia peňaženka Nexo

Mince NEXO je token založený na ERC20, takže ju možno uložiť v akejkoľvek peňaženke kompatibilnej s ethereom. Aby ste však mohli používať platformu Nexo a systém výpožičiek, musíte si stiahnuť peňaženku Nexo a uložiť do nej svoje ďalšie krypty.

Verdikt

Ak vezmeme do úvahy, že Nexo ponúka platformu na okamžité požičiavanie, ktorá dodržiava štandardy dodržiavania predpisov v krypto svete, nebolo by prekvapením, keby táto služba priťahovala veľké množstvo používateľov a investorov.

Ďalšie informácie a kontakty:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map