Čo je ľudnatá kryptomena (PPT) – všetko, čo potrebujete vedieť o ľudnatej kryptomene

Existuje veľa dôkazov, ktoré naznačujú, že blockchain zmení internet, ako ho poznáme, a väčšinu súvisiacich služieb spolu s ním. Pokiaľ ide o financovanie faktúr, Populous už robí celkom vyhlásenie.

Ľudnatý (PPT) je platforma peer-to-peer (P2P) postavená na technológii blockchain, ktorá poskytuje malým a stredným spoločnostiam pohodlný spôsob podieľania sa na financovaní faktúr. Vysoko sa zameriava na transparentnosť, bezpečnosť a celkovú rýchlosť. Na spárovanie predajcov a veriteľov využíva špeciálne inteligentné zmluvy, aby im pomohla vykonávať transakcie bez potreby sprostredkovateľov alebo iných tretích strán..

Ako funguje Populous?

Populous využíva technológiu blockchain kombinovanú s dátami XBRL, inteligentnými kontraktmi a rôznymi tokenmi, pričom zohľadňuje aj Altmanovo Z-skóre. Posledne uvedený je finančným nástrojom používaným na stanovenie rôznych rizikových faktorov pre podniky. Napríklad určuje šance podniku na bankrot v nasledujúcich dvoch rokoch, pravdepodobnosť nesplnenia zmluvných povinností a poskytuje presné meranie finančnej tiesne..

Kombináciou verejných výsledkov z Altmanovho Z-skóre a údajov XBRL vytvoril Populous spoľahlivý systém úverového ratingu. Tento systém pomáha populárnym cieľovým spoločnostiam, ktoré potrebujú hotovostné toky, a ignorovať tie, ktoré pre platformu nie sú dobrou voľbou.

Hlavným cieľom platformy je rozšíriť financovanie faktúr v globálnom meradle a tiež poskytnúť silné možnosti finančného úveru malým alebo stredným podnikom, ktoré chcú predávať faktúry oveľa rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Až doteraz je Populous stále jedinou (a prvou) platformou pre fakturáciu a financovanie obchodu založenú na Ethereum blockchain.

Údaje

Ľudnatý ekosystém

Okrem správcu sú s ekosystémom ľudu spojené ďalšie dve hlavné strany: dlžník a investor. Všetci traja, správca, dlžník a investor, spolupracujú s tromi základnými technológiami: bankou, aukciou a externými tokenmi.

Ako používať Populous

Faktúry môže prostredníctvom aukcie na platforme Populous predávať a kupovať faktúry. Používatelia sú najskôr povinní zaregistrovať svoje spoločnosti. Druhý krok vyžaduje súhlas ľudnatého správcu. Ak a keď správca schváli predajcu, faktúry je možné odoslať po stanovení minimálneho predajného cieľa.

To, či správca schváli alebo zamietne dopyt na faktúru, je spravidla v priamom súlade s kreditným skóre Altman Formula. Ak bude faktúra schválená, aukcia sa začne a zostane aktívna 24 hodín.

Aukcia sa končí, keď sa cenová ponuka zhoduje s predajným cieľom v rámci určeného 24-hodinového obdobia, keď uplynie príslušné obdobie a žiadna z cenových ponúk nezodpovedá predajnému cieľu, alebo keď sa používatelia rozhodnú predčasne ju ukončiť. V prípade posledných dvoch možností môžu používatelia buď prijať najlepšiu dostupnú ponuku, alebo aukciu úplne zrušiť. Druhá možnosť navyše poskytuje používateľom možnosť opätovného spustenia aukcie.

Stojí za zmienku, že všetci kupujúci, ktorí aukciu prehrali, im budú vrátené finančné prostriedky. To isté platí v prípade zrušených aukcií. Ak je však príslušná aukcia úspešná, predajca získa finančné prostriedky od kupujúceho vo forme Poken.

Práca


Pokeny a PPT (token ľudnatej platformy)

Platforma Populous je založená na distribúcii týchto Pokenov. Ako už bolo spomenuté, predajca dostáva finančné prostriedky od kupujúceho vo forme Pokenov, ktoré je možné neskôr vymeniť za fiat menu.

Pokeny sa považujú za vnútornú menu platformy; sú potrebné na nákup faktúr. Každý poken je ekvivalentom jeho fiat meny. Napríklad 1 GBP Poken sa rovná 1 GPB. Populous sa však nespolieha iba na Pokeny. Platforma má dva žetóny: Pokeny a PPT, skratka pre Populous Platform Token.

ľudnatý

PPT tokeny sa väčšinou používajú ako investičné nástroje. Tieto tokeny môže použiť ktokoľvek na investovanie do faktúr. Tokeny PPT boli distribuované počas ICO platformy v júli 2017 a v obehu bude vždy iba 53 miliónov PPT.

Ľudnatý tím

Populárna je a Londýnsky projekt ktorú spravuje Stephen Williams. Aj napriek tomu, že v krypto priemysle nepatrí medzi veľké mená, je pôvodným zakladateľom spoločnosti Olympus Research, spoločnosti špecializovanej na obchodné dáta a analytiku na vysokej úrovni..

tím

Ako kúpiť PPT

PPT nie je najpopulárnejším tokenom, a preto ho nemožno kúpiť z toľkých zdrojov ako iné kryptomeny s veľkým trhovým stropom. Jedným z hlavných zdrojov, kde sa s tokenom obchoduje, je EtherDelta. Avšak neskoro je možné PPT kúpiť dokonca z najpopulárnejších búrz, ako sú napr Binance, OKEx, Kucoin, LATOKEN, Mercatox, HitBTC, a veľa ďalších. Kompletný zoznam búrz je k dispozícii na webe CoinMarketCap.

Kde uchovávať PPT

Pretože Pokeny aj PPT sú v podstate tokeny ERC-20, je možné ich previesť do externej online peňaženky Ethereum a uložiť ich do nej. Používatelia orientovaní na súkromie, ktorí hľadajú väčšie zabezpečenie, sa môžu rozhodnúť pre hardvérovú peňaženku.

Závery

Populous je veľmi ambiciózny projekt, ktorý v súčasnosti nemá takmer žiadneho konkurenta v kryptosfére. Platforma je zameraná na podniky, ktoré požadujú od svojich zákazníkov rýchlejší spôsob platenia faktúr. Tímu sa počas ICO podarilo zarobiť takmer 10 miliónov dolárov, čo sú peniaze, ktoré určite prispejú k tomu, aby sa Populous stala ešte komplexnejšou platformou, ako je v súčasnosti..

Najväčšou výzvou pre Populous je presvedčenie potenciálnych klientov, aby prešli od tradičných služieb financovania faktúr. Platforma navrhuje lacnejší a rýchlejší spôsob obchodovania s faktúrami.

Ak vezmeme do úvahy, aký populárny je predaj faktúr v poslednej dobe, vývoj platformy a dobré rozhodovanie v oblasti riadenia ( Luxusný globálny občan partnerstvo je dobrým príkladom), nebolo by prekvapením, keby sa Populous stal jedným z velikánov všetkých čias v tomto konkrétnom výklenku..

Početné kontakty a ďalšie informácie:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map