Čo je WaykiChain (WICC) ​​- všetko, čo potrebujete vedieť

WaykiChain je hazardná platforma založená na blockchaine, ktorá podporuje zariadenia Turing. Medzi ďalšie vynikajúce vlastnosti patrí skutočnosť, že využíva konsenzuálny mechanizmus DPoS (Delegated Proof-of-Stake), že každých desať sekúnd generuje nový blok a že používa jedenásť hlasovacích uzlov. Podľa tímu stojaceho za hongkonským projektom je sieť tiež schopná spracovať viac ako 1 000 transakcií za sekundu.  

Hlavným cieľom platformy je ponúknuť používateľom stabilné a bezpečné prostredie pre hazardné hry. Vďaka svojej decentralizovanej povahe to znamená, že systém je tiež oveľa menej náchylný na korupciu alebo iné typy nezákonných ziskov, ktoré sa zvyčajne spájajú s týmto typom priemyslu. Napríklad pretože WaykiChain je decentralizovaná platforma, údaje nemôžu byť kontrolované žiadnou záujmovou stranou. Znamená to tiež, že sa nedá zmeniť, aby poskytoval nepravdivé výsledky stávok.

Ďalšou výhodou okrem zrejmej transparentnosti sú nižšie prevádzkové náklady, bez poplatkov za províziu tretích strán a s mierou návratnosti 99%. Vďaka tomu je platforma veľmi otvorená novým investorom a používateľom; k vybudovaniu výkonných blockchainových aplikácií môže ktokoľvek použiť infraštruktúru WaykiChain.

tech

Aplikácie

Vzhľadom na všetko, čo už bolo povedané, je WaykiChain univerzálnou platformou pre vývoj aplikácií. Aj keď sa dá platforma použiť na vytvorenie širokej škály rôznych aplikácií, platforma je väčšinou zameraná na vývoj stávkových aplikácií (športové stávky a stávky na udalosti). Tím, ktorý stojí za týmto projektom, už vytvoril oficiálnu Windows decentralizovanú aplikáciu s názvom WaykiChain Betting, ktorá slúži ako peňaženka. Používatelia môžu pomocou WaykiChain Betting prevádzať svoje finančné prostriedky WICC a tiež rýchlo zverejniť inteligentnú zmluvu o stávkovaní.

V dokumente k projektu sa tiež oznamuje, že aplikácie pre iOS a Android sú momentálne v prevádzke a čoskoro sa majú dostaviť niekde v druhej polovici roku 2018. Tieto aplikácie poskytnú používateľom možnosť pohodlného ukladania mincí Wayki na ich mobilné terminály.

Prehliadač blokov je dApp špeciálne vyvinutý pre WaykiChain a jeho úlohou je zobrazovať záznamy o prevodoch mincí a super coinov Wayki, ako aj zostatok na účte, všetky prebiehajúce stávkové transakcie a výsledky losovania. Všetky údaje sú svojou povahou nezvratné, otvorené a transparentné.

aplikácia

Ako funguje WaykiChain

WaykiChain používa mechanizmus konsenzu DPoS s jedenástimi účtovnými uzlami. Ročná miera návratnosti je prvý rok 5%, s každým ďalším rokom sa zvyšuje o 1%. Zakaždým, keď je blok vytvorený, je náhodne priradený účtovný uzol. Účtovný uzol získava všetky transakčné poplatky vo svojom účtovnom bloku. Používatelia môžu získať úrok uzamknutím mincí WaykiChain. Úrok sa automaticky určuje pri každej zmene hlasov pre zodpovedajúci používateľský účet.

Podmienky stávkovania spúšťa iniciátor prostredníctvom inteligentných zmluvných transakcií. Používatelia môžu iniciovať rôzne transakcie so stávkovými zmluvami, pričom všetky je možné prehľadať a identifikovať v blokových prehliadačoch. Po ukončení stávkovania zverejní začatie stávky konečné výsledky a získané výhry sa podľa toho rozdelia. Stručne povedané, stávkový bonus sa automaticky zobrazí do peňaženky používateľa po zobrazení výsledkov stávkovania.

Inteligentná zmluva, ktorú poskytuje platforma, umožňuje iniciatívam aktív vytvárať pravidlá zdieľania dividend. Tieto pravidlá sa spúšťajú iba za rôznych podmienok. Konečná cena aktív v obehu bude teda určená podľa správania sa trhu k predmetu transakcie.

práca

Ako nakupovať WaykiChain?

Ak chcete kúpiť WaykiChain (WICC), musíte si najskôr kúpiť nejaké BTC alebo ETH (páry s najvyšším objemom obchodovania) na burze, ktorá ich akceptuje. Potom budete musieť nájsť trhovisko, ktoré predáva WICC výmenou za vyššie uvedené kryptomeny.

Pokiaľ ide o ukladanie mincí WICC, odporúča sa použiť oficiálnu peňaženku WICC. Aj keď výber búrz, kde si WaykiChain môžete kúpiť, nie je rozsiahly, existuje niekoľko platných možností ako napr. Huobi, BCEX, ChaoEX, a Hotbit. Ďalšie informácie o tejto veci nájdete na adrese CoinMarketCap.

Tím

Hlavným cieľom tímu je uviesť do prevádzky celú online stávkovú platformu WaykiChain pred majstrovstvami sveta 2018, ktoré sa majú v Rusku konať od 14. júna do 15. júla. Tím je zložený zo štyridsiatich jednotlivcov s relevantnými skúsenosťami v oblasti marketingu, obchodu, stávkovania, lotérie, hazardných hier a kryptomeny..

Wayki Sun je hlavným strategickým riaditeľom podniku a tiež jedným z prvých investorov s viac ako desaťročnými skúsenosťami vo finančnom a internetovom priemysle. Za strategické plánovanie a riadenie spoločnosti WaykiChain zodpovedá Valentina Chai, bývalá senior manažérka slávnej čínskej bezpečnostnej spoločnosti.

S hlbokým porozumením obchodných prevádzkových modelov a úplnými finančnými znalosťami je Tony Chau, prevádzkový riaditeľ, ďalším skúseným členom tímu.

Tím tiež vytvoril neziskovú spoločnosť WaykiChain Foundation. Hlavným cieľom nadácie je ukladať, používať a prideľovať finančné prostriedky na projekt.

tím

Predikcia ceny

WaykiChain mal veľmi neuveriteľný rok. Jeho cena v dolároch a v BTC sa podstatne zvýšila. To je dosť pôsobivé, pretože trh s kryptomenami bol v medvedom trende. WaykiChain ukazuje, že pri zabezpečení dobrého projektu a bez veterného chvosta je možné prosperovať aj na trhu s kryptomenami.

Začiatkom februára sa s touto virtuálnou menou obchodovalo okolo 0,27 USD. Keď začal máj, jeho cena prudko vzrástla až na 2,4 dolára! Navyše jeho cena v porovnaní s BTC tiež rastie.

Je možné, že z krátkodobého hľadiska bude virtuálna mena stabilná. Ale keďže kryptomena už tak dlho na trhu nie je, nemôžeme hádať, o koľko môže narásť. Má dôležitý potenciál, ktorý pri správnom využívaní môže dosiahnuť dôležité cenové hladiny.

Záver

Aj napriek tomu, že v súčasnosti nejde o veľmi populárny projekt v kryptosfére, WaykiChain má vďaka decentralizovanej platforme hazardných hier potenciál rozšíriť svoj dosah a vyvolať záujem ľudí. Načasovanie je tiež veľmi šťastné, pretože sa zdá, že tím má pred začiatkom majstrovstiev sveta vo futbale 2018 všetko v poriadku..

K názvu projektu je priradený výkonný program dApp. Stávky WaykiChain poskytujú svojim používateľom možnosti stávkovania v reálnom čase, a to transparentným a otvoreným spôsobom. Všetky údaje o stávkach sú verejné, dajú sa prehľadať, sú dobre organizované a nemôžu byť zmenené ani ovplyvnené záujmami tretích strán. Akékoľvek potenciálne nezákonné kroky možno preto ľahko zistiť.

WaykiChain Kontakty a ďalšie informácie:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map