Čo sú vlny (WAVES) – všetko, čo potrebujete vedieť

Vlny (WAVES) je ruská, decentralizovaná a širokospektrálna výmenná platforma, ktorá je postavená na vrchole rámca Scorex. Platforma poskytuje používateľom jednoduché prostriedky na vytváranie, vydávanie a prevod aktív a vlastných tokenov.

Jedným z hlavných cieľov platformy je ponúknuť svojim používateľom stabilné prostredie blockchainu, ktoré im umožní prevádzať fiat menu cez blockchain bez problémov s nestabilitou..

Vďaka tomu je obzvlášť atraktívny pre investorov, ktorí sa snažia o crowdfundingové projekty, alebo pre tých, ktorí chcú efektívny spôsob vytvárania vlastných digitálnych mien a menových systémov v aplikácii..

práca

Začíname s vlnami

Váš vlastný token je možné vytvoriť za pár minút; Pamätajte však, že pri registrácii účet, budete požiadaní, aby ste uložili svoju tajnú frázu (SEED) a chránili svoj účet heslom.

Ako funguje platforma Waves

Cieľom programu Waves je vylepšiť typický protokol blockchain, kde je potrebné aktualizovať softvér sieťového klienta s každým novým typom transakcie, ktorá sa zvyčajne nazýva hard forks. Stručne povedané, nové typy transakcií sa implementujú prostredníctvom doplnkov ako rozšírení nad hlavný softvér.

Platforma funguje aj s inteligentnými zmluvami, ale nemajú veľa spoločného s inými typmi zmlúv, napríklad s kontraktmi z Etherea. Inteligentné zmluvy sa píšu pomocou zabudovaných doplnkov, čo zjednodušuje celý proces.

Vlastné aplikačné tokeny (CAT), decentralizovaná výmena (DEX) a rôzne funkcie anonymity sú iba niektoré typy prvkov obsiahnuté v základnom softvéri..

Tokeny vlastných aplikácií – CATs

Ako už bolo spomenuté, jedným z hlavných cieľov platformy je ľahké vytváranie a ľahký prenos vlastných tokenov. Tokeny je možné vytvárať pomocou mobilného zariadenia prostredníctvom Android a iOS aplikácií alebo prostredníctvom internetu webový klient. Prípadne to možno urobiť inštaláciou Prípona WavesLiteApp v prehliadači Chrome na počítači.

K dispozícii je tiež peňaženka na plochu k dispozícii. Nezabúdajte však, že je to veľmi experimentálne.

Platforma vám umožňuje prispôsobiť tieto tokeny do takej miery, že môžu predstavovať takmer všetko. Upozorňujeme, že vytvorenie tokenu stojí 1 VLNA.

aplikácia


Decentralizovaná burza – DEX

Umožňuje klientom vymeniť svoje BTC, ETH alebo iné kryptomeny za vlny. Alternatívne je možné ich vymeniť na oplátku za iné emisie tokenov na platforme Waves.

Hlavnou výhodou používania decentralizovanej burzy, ktorú ponúka Waves, je vylepšená bezpečnosť a skutočnosť, že máte úplnú kontrolu nad svojimi prostriedkami a účtom. Pretože je decentralizovaný, znamená to tiež, že nie sú zapojené žiadne tretie strany.

Decentralizovaný výmenný systém platformy používa na spárovanie objednávok na kúpu / predaj a na výmenu tokenov automatický porovnávač. Ako sa dalo očakávať, najobľúbenejšie obchody na DEXe sú medzi vlnami a bitcoinom.

Celý zoznam obchodných párov je k dispozícii na CoinMarketCap.

dex

Vlny Token

Tokeny sú zodpovedné za všetky transakcie na platforme. Tokeny Waves zabezpečia sieť a všetky aktíva na konkrétnej platforme. Napríklad, keď chcete previesť aktíva alebo ak chcete do svojej peňaženky vybrať rôzne aktíva vo forme meny, použijú sa rovnaké tokeny.

Waves tiež používa dvojvrstvovú architektúru, hlavne na zabránenie problémom so škálovaním. Tento typ architektúry používa na udržanie siete ľahké aj plné uzly, ktoré sa radikálne líšia od toho, čo momentálne používa väčšina kryptomien..

Ľahké uzly sú pri potvrdení transakcie veľmi závislé od úplných uzlov, pretože blockchain nikdy nestiahnu. Ich spojenie je možné pomocou platformy Scorex. Zjednodušene povedané, ľahké uzly používajú aktuálny stav siete, na rozdiel od sťahovania celej histórie transakcií. Stav siete sa používa na stanovenie podrobností procesu overenia platby.

V súčasnosti je v obehu asi 1 milión vlnových tokenov držaných na mieste konsenzuálnym algoritmom Proof-of-Stake. Tento systém Leasing Proof-of-Stake vám umožňuje vkladať svoje žetóny dočasným pridelením úplným uzlom.

Na spustenie režimu úplného stávkovania potrebujete 10 000 VLN. Účasť na stávkovaní je stále možné dosiahnuť, aj keď nemáte potrebné množstvo žetónov, a to tak, že svoje VLNY prenajmete niektorému z viacerých verejných banských bazénov..

Tím

Tím, ktorý stojí za projektom, má na mysli jeden veľký cieľ, a to vylepšiť všetko, čo je potrebné na vylepšenie tokenov blockchainu, a hoci sú tokeny Waves skutočne jednoduché, sú tiež mimoriadne ľahko použiteľné.

Zapojená bola väčšina členov tímu NXT na dlho. Nešťastné ICO, kontroverzné rozhodnutia o vývoji a rotujúce vývojové tímy však všetky viedli k rozhodnutiu opustiť a namiesto toho založiť vlastný projekt.

Tím zahájil projekt Waves od bodu nula; preto sa Waves neodmysliteľne líši od NXT s väčším dôrazom na integráciu fiat. Ďalším pozoruhodným faktom je, že spoločnosť nedávno uzavrela partnerstvo so spoločnosťami Deloitte a Ruský národný depozitár vysporiadania.

Tím

Ako kúpiť WAVES

Pokiaľ ide o nákup WAVES, máte k dispozícii viac ako jednu možnosť, vrátane tých najobľúbenejších výmeny tam vonku ako Tidex, Binance, BCEX, Exmo, Bittrex, a Livecoin, ale aj interná decentralizovaná výmena platformy, DEX.

Ak sa rozhodujete pre externé burzy ako Binance a Bittrex, musíte si najskôr kúpiť bitcoin alebo ethereum a až po ich výmene za WAVES.

Predikcia ceny

Kryptomena začala veľmi pozitívne, mohla v porovnaní s BTC a s americkým dolárom veľmi zvýšiť svoju cenu. Neskôr sa držala veľmi stabilná, čo je dobré znamenie. Samozrejme to malo svoje vzostupy aj pády, ale vždy v jasnom rozmedzí – medzi 2,5 a 5,5 dolárov.

Keď sa všetky virtuálne meny a bitcoiny (BTC) rozšírili koncom decembra 2017 a začiatkom roka 2018, vlny dosiahli 16 dolárov. V súčasnosti sa obchoduje okolo 4 dolárov.

V budúcnosti môžeme stále vidieť podobné správanie. Cenový model sa v priebehu času neustále opakuje. Ľahko ho vidíme pohybovať sa nad 8 dolárov v ďalšom pohybe nahor, zdá sa, že to práve začalo. Zdá sa, že z dlhodobého hľadiska cena tiež stúpa.

Samozrejme musíme brať do úvahy, že virtuálne meny sú veľmi volatilné aktíva. Ak dôjde k významnej udalosti, ktorá spôsobí pokles cien, potom by trend nasledovala spoločnosť Waves.

Záver

Waves (WAVES) je sľubný kryptomena, ktorej sa podarilo za veľmi krátky čas dosiahnuť pozoruhodnú trhovú kapitalizáciu. Platforma vám poskytuje priamy spôsob vytvárania vlastných tokenov so všetkými susednými výhodami súvisiacimi s blockchainom. Waves tiež funguje ako decentralizovaná burza a skutočnosť, že má stálu zásobu 100 miliónov, ju v nasledujúcom období ešte viac zviditeľní..

Zdá sa, že tím, ktorý stojí za projektom, má záujem posunúť projekt do nových výšin a zmysluplné partnerstvá s ruskou vládou určite pomôžu imidžu produktu u budúcich investorov..

Kontakty Waves a ďalšie informácie:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map