Peňaženky s najlepšou základnou pozornosťou (BAT) Najbezpečnejšia BAT peňaženka v roku 2019

Hľadáte niektorú z najlepších peňaženiek so základným tokom pozornosti, aby ste udržali svoju kryptomenu so základným tokenom? Basic Attention Token (BAT) je projekt založený na blockchaine, ktorého cieľom je radikálne zlepšiť efektivitu odvetvia digitálnej reklamy. Funguje na blockchaine Ethereum a je zameniteľný medzi vydavateľmi, inzerentmi a používateľmi.

Vývojári BAT sú presvedčení, že vydavatelia prichádzajú o veľkú časť svojich výnosov kvôli výzvam, ktoré toto odvetvie neustále brzdia. Napríklad len za posledné desaťročie priemysel stratil takmer 66% svojich výnosov upravených o infláciu. V tejto súvislosti majú vlastníci naďalej klesajúce príjmy, pretože používatelia sa cítia čoraz viac porušovaní. V dôsledku toho sa znižuje schopnosť inzerentov hodnotiť efektívnosť služieb.

Riešením týchto problémov je token základnej pozornosti (BAT). Token ponúka decentralizovanú, transparentnú, digitálnu výmenu reklám, ktorá funguje na Blockchaine. BAT spolupracuje s Brave, čo je rýchly, otvorený prehliadač zameraný na ochranu súkromia, ktorý zabraňuje reklamám a sledovacím nástrojom tretích strán, a vytvára systém účtovných kníh, ktorý meria pozornosť používateľov a odmeňuje vydavateľov na základe ich príspevku. Pozrime sa, ktorá peňaženka so základným tokom pozornosti vyhovuje vašej kryptomene.

Brave používa BAT na kompenzáciu pozornosti používateľov prehliadača pri ochrane ich súkromia. Len čo získate nejaké BAT, potrebujete peňaženku, aby ste ich udržali v bezpečí. Táto príručka poskytuje najlepšie peňaženky so základnou pozornosťou, ktoré môžete zvážiť pre zabezpečenie a úschovu svojich prostriedkov BAT.

Odvážna peňaženka Základné peňaženky s pozornosťou

Zdroj: basicattentiontoken.com

Statečná peňaženka | Peňaženky so základnou pozornosťou

Web Brave Wallet:https://brave.com/download

Statočný Typ peňaženky: Rozšírenie Web / Chrome

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

Brave Wallet, vyvinutá komunitou Brave, je oficiálnou a najlepšou krypto webovou peňaženkou pre BAT. Na začiatok si môžete stiahnuť prehliadač Brave a pridať ho ako rozšírenie. Po stiahnutí prehliadača Brave môžete jednoducho pridať tokeny BAT. Brave spolupracuje s overenými vydavateľmi, aby používateľom pomohol zarobiť viac výnosov, ako je tomu v prípade súčasného nefunkčného ekosystému ad-tech.

Dôležité je, že na financovanie svojej BAT peňaženky nepotrebujete žiadnu registráciu. Ako vlastník môžete jednoducho pridať prostriedky s bitcoinom, litecoinom, ethereom alebo BAT prostredníctvom prevodu na príslušnú adresu peňaženky. Je dôležité poznamenať, že peňaženka Brave automaticky prevádza prostriedky iné ako BAT odoslané do peňaženky a zostatok držaný v BAT. Ak chcete previesť fiat menu na BAT, môžete využiť Potvrdiť funkcie alebo iné výmeny. Ak však používate iné burzy, musíte zaplatiť za sieť a prípadné poplatky za výmenu, ktoré môžu byť účtované. Je dôležité poznamenať, že peňaženka Brave je jednosmerná. Z tohto dôvodu z neho nemôžete vyberať svoje prostriedky z BAT. Hlavným účelom peňaženky je spracovanie odmien pre vydavateľov, ktorí sa zapoja do programu Brave Rewards.

Peňaženka Ledger Nano S so základnou pozornosťou


Zdroj: tokenclub.co

Ledger Nano S

Peňaženka Ledger Nano S. webovú stránku: https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

Ledger Nano S Peňaženka typu: Hardvér

Jednoduchosť použitia: Veľmi jednoduché použitie

Bezpečné: Vysoko bezpečný

Náklady: Zaplatené

Ledger Nano S je krypto hardvérová peňaženka, ktorá je z hľadiska bezpečnosti zatiaľ najlepšia na trhu. Ak hľadáte jednu z najlepších peňaženiek Basic Attention Toke na ochranu vašich aktív kryptomeny, môžete zvážiť túto prvú a jedinú nezávisle certifikovanú peňaženku na trhu. Peňaženka Ledger Nano S pracuje na bezpečnom čipe, ktorý poskytuje maximálnu bezpečnosť.

Vďaka nasledujúcim funkciám je jednou z najlepších peňaženiek BAT, ktoré je potrebné zvážiť:

 • Najvyššia úroveň zabezpečenia: Za prvé, táto peňaženka s kryptomenami nikdy neodhaľuje váš súkromný kľúč. Kľúč zostáva v zabezpečenom čipu chránenom PINom, podobne ako v pasoch. Peňaženka Nano S sa navyše teší úplnej certifikácii od spoločnosti ANSSI, francúzska agentúra pre kybernetickú bezpečnosť.
 • Jednoduchosť: Okrem toho sa zariadenie veľmi ľahko ovláda a obsluhujú sa iba pomocou dvoch tlačidiel. Všetky činnosti, ktoré vykonáte, sa potvrdia na obrazovke. Dodáva sa tiež s Ledger Live aplikácia, ktorá vám umožní ľahko spravovať všetky vaše transakcie s kryptomenami.
 • Zálohovanie a obnovenie: Dôležité je, že vaše prostriedky zostávajú v bezpečí, aj keď o zariadenie prídete. To je možné pomocou možnosti obnovenia, ktorá slúži ako záloha vášho zariadenia a ktorú môžete použiť na obnovenie účtu na ľubovoľnej platforme Ledger..

Peňaženka Trezor

Zdroj: toshitimes.com

Atomová BAT peňaženka

Atómová peňaženka

Jedným z populárnych riešení na správu tokenu základnej pozornosti na trhu je Atomová BAT peňaženka. Atomic je neväzobná peňaženka s rôznymi menami, ktorá podporuje BAT a ďalšie špičkové aktíva ako Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Polkadot s viac ako 500 tokenmi. Je k dispozícii pre všetky hlavné operačné systémy, iOS a Android a má celý rad funkcií, ktoré už do aplikácie prilákali viac ako 500 000 používateľov.. 

Ako už bolo spomenuté, môžete spravovať nielen BAT, ale aj všetky najvyššie kryptomeny a viac ako 500 tokenov a navyše ich môžete nakupovať, vkladať a vymieňať v jednom zabezpečenom rozhraní.

Na nákup svojich obľúbených kryptomien môžete použiť bankovú kartu so 17 miestnymi fiat menami, ktoré sú prijateľné na celom svete. Ak chcete použiť okamžitú výmenu, získate cashback za anonymné výmeny viac ako 60 kryptových párov zakaždým, keď to urobíte, nezabudnite sa pripojiť k členskému programu Atomic Wallet. Peňaženka tiež ponúka jednu z najdôležitejších funkcií roku 2020, ktorou je decentralizované stávkovanie. Môžete získať odmeny s 5 – 23% API za stávkovanie XTZ, ADA, ATOM a ďalších populárnych PoS, ktoré dostanete priamo od validátorov a podporíte decentralizáciu siete.

Atomic navyše nikdy neuchováva ani vaše súkromné ​​údaje, ani vaše finančné prostriedky. Vaše súkromné ​​kľúče sú šifrované vo vašom zariadení a iba vy máte úplnú kontrolu nad kryptografiou, ktorú vlastníte. Môžete tiež zostať v anonymite, pretože na začatie používania aplikácie nie je potrebné žiadne overenie KYC a vytvorenie účtu. V prípade akýchkoľvek otázok o nich požiadajte vynikajúci tím podpory, ktorý je vám k dispozícii nepretržite.

Peňaženka Trezor | Peňaženky so základnou pozornosťou

Peňaženka Trezor webovú stránku: https://trezor.io/

Trezor Peňaženka typu: Hardvér

Jednoduchosť použitia: Veľmi užívateľsky prívetivé

Bezpečné: Áno

Náklady: Zaplatené

Trezor je relatívne lacnejšia verzia kryptografickej hardvérovej peňaženky, ale má takmer rovnaké vlastnosti ako Ledger Nano S. Umožňuje vám zostať pod úplnou kontrolou nad vašou prístupovou frázou a súkromným kľúčom, čo ju robí vysoko bezpečnou a jedným z najlepších tokenov základnej pozornosti. peňaženky.

Pomocou vstupnej frázy, ktorá je súčasťou peňaženky, môžete získať späť svoje prostriedky, aj keď o zariadenie prídete. Trezor je ľahko použiteľný, dobre vyzerajúci a má funkcie, ktoré ľahko pochopia aj začiatočníci.

Vývojári spoločnosti Trezor sa domnievajú, že informácie uložené online sú náchylné na rôzne manipulácie tretích strán; niekto to napríklad môže ľahko skopírovať a ukradnúť. Okrem toho online kryptomenové burzy zažili sériu hackerov, ktoré ich robia dosť nespoľahlivými.

Týmto problémom sa môžete vyhnúť prechodom do režimu offline s peňaženkou Trezor, ktorá bola vyvinutá s cieľom poskytnúť používateľom digitálnu slobodu zabezpečením ich majetku veľmi priamym spôsobom. Medzi hlavné vlastnosti patrí:

Najlepšie vlastnosti Trezoru:

 • Transparentné zabezpečenie: Bezpečnostní výskumníci, ako potvrdzuje záznam o úspechu peňaženky, vykonajú audit peňaženky Trezor.
 • 5-hviezdičková zákaznícka podpora: Odborníci sú pripravení kedykoľvek vám pomôcť.
 • Intuitívne a pohodlné užívateľské rozhranie: peňaženka je navrhnutá pre sebavedomie a duševnú pohodu používateľa.

MyEtherWallet peňaženky so základnou pozornosťou

Zdroj: chrome.google.com (aplikácia)

MyEtherWallet (MEW)

MyEtherWallet webovú stránku:https://www.myetherwallet.com/

MyEtherWallet typu: Hardvér

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

Myetherwallet je ideálny na ukladanie tokenov ERC20. Webová otvorená peňaženka s kryptomenami uchováva údaje v prehliadači vášho počítača a zostáva v bezpečí. Spoločnosť MEW navyše spolupracuje s inými hardvérovými peňaženkami, ako sú Trezor a Ledger Nano S, čo uľahčuje používateľom, ktorí chcú mať väčšiu oblasť činnosti.

Táto krypto hardvérová peňaženka dáva blockchainu Ethereum na dosah ruky. Navrhnutý tímom nadšencov kryptomien prináša najbezpečnejší a najintuitívnejší spôsob správy a ukladania vašich ETH coinov a tokenov ERC20. V prípade akýchkoľvek obáv, ktoré by ste mohli mať ako používateľ, je tím kedykoľvek k dispozícii.

Najlepšie vlastnosti MEW:

 • Podpora hardvérovej peňaženky: MEW podporuje všetky hlavné hardvérové ​​peňaženky, napríklad Ledger Nano S, Trezor a ďalšie.
 • Zameniť: V spolupráci so spoločnosťami Bity, Kyber Network, Changelly a Simplex vám MEW umožňuje prepínať medzi fiatovou menou a kryptomenou, ETH a BTC, ETH a ERC20 tokenmi..
 • MEWconnect: Táto sprievodná aplikácia poskytuje zabezpečenie hardvérovej peňaženky vášmu smartphonu so systémom Android alebo iOS.

Peňaženka so základnou pozornosťou pre peňaženku Metamask

Zdroj: techllog.com

Peňaženka Metamask

Peňaženka Metamask webovú stránku: https://metamask.io/

Peňaženka Metamask typu: Rozšírenie web / prehliadač

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

Rovnako ako peňaženka Brave, aj Metamask je ďalším rozšírením prehľadávača, ktoré môžete zvážiť pri ukladaní svojich prostriedkov z BAT. Podporuje hlavne tokeny ERC20 a umožňuje vám spúšťať decentralizované aplikácie priamo v prehliadači. Okrem toho nemusíte prevádzkovať celý uzol blockchainu Ethereum.

Metamask je k dispozícii pre všetky prehliadače vrátane prehliadačov Google Chrome, Opera a Mozilla. Jednoducho povedané, rozšírenie je mostom, ktorý vám umožňuje prezerať si dnes distribuovaný web zajtrajška vo svojom prehliadači.

Kľúčové vlastnosti Metamasku:

 • Open source: webová peňaženka je ľahko dostupná online a je k nej voľný prístup. Táto funkcia tiež umožňuje vývojárom skontrolovať softvér a zodpovedajúcim spôsobom ho aktualizovať.
 • Nastavenia HD: Metamask prichádza s hierarchickými deterministickými nastaveniami, ktoré vám umožňujú zálohovať váš účet. Vďaka tejto funkcii máte počiatočnú frázu, ktorú môžete použiť na opätovné odoslanie informácií o stratených účtoch.
 • Zabudovaný nákup mincí: Metamask vám poskytuje priame spojenie s dvoma burzami, kde si môžete kúpiť kryptomeny. Môžete sa rozhodnúť použiť Coinbase na nákup Etheru alebo ShapeShift na nákup tokenov Ether aj ERC20.

Medzi ďalšie vynikajúce funkcie Metamasku patrí špičkový zákaznícky servis, jednoduché užívateľské rozhranie, ukladanie lokálnych kľúčov a živá komunita.

Dôverujte Peňaženke

Zdroj: usethebitcoin.com

Peňaženka Trust | Peňaženky so základnou pozornosťou

Dôverujte Peňaženke webovú stránku: https://trustwallet.com

Dôvera Peňaženka typ: Mobilné

Jednoduchosť použitia: Áno

Bezpečné: Áno

Náklady: Zadarmo

Trust je popredná peňaženka Ethereum, ktorá podporuje ETH, nové tokeny ERC223 a viac ako 30 000 tokenov ERC20 vrátane BAT; stal sa ešte populárnejším po získaní Binance.

Vďaka Trust Wallet zostávajú vaše súkromné ​​kľúče lokálne uložené, čo znamená, že ste výlučným správcom vašich prostriedkov BAT. Máte tiež príležitosť komunikovať s blockchainom Ethereum a spúšťať decentralizované aplikácie (dApps).

Hlavné funkcie Trust Wallet:

 • Jednoduché a intuitívne: Máte jednotnú adresu mobilnej krypto peňaženky, ktorú môžete použiť na správu ethereum a všetkých tokenov. S rovnakou adresou sa môžete zúčastniť ICO alebo výsadkov. Môžete tiež odosielať a prijímať ethereum.
 • Bezpečný: Peňaženka Trust zaručuje, že vaše transakcie zostanú vždy anonymné. Vaša anonymita je na prvom mieste a riadi sa nasledujúcimi zásadami:

· Prostredie bez servera, ktoré plne lokalizuje každú nainštalovanú aplikáciu

· Klientska infraštruktúra, ktorá zaručuje, že všetky vaše kľúče zostanú lokálne vo vašom zariadení

· Bankové štandardné zabezpečenie, ktoré chráni vaše digitálne aktíva pred potenciálnymi hrozbami

· Systém autentifikácie na úrovni aplikácie, ktorý blokuje akýkoľvek neoprávnený prístup cez odomknuté zariadenie

Záverečné myšlienky

Platforma Basic Attention Token (BAT) je už funkčná a prvá fáza, ktorá obsahuje prehliadač Brave, je už dokončená. Brave prináša na palubu systém účtov, ktorý meria pozornosť používateľov a presne odmeňuje vydavateľov. Aby ste to dosiahli efektívne, sú potrebné hviezdne peňaženky so základnou pozornosťou, ktoré zaistia, že prostriedky zostanú zabezpečené a bezpečné, a z tejto príručky si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám..

Tokeny BAT si môžete kúpiť na Binance (odporúčaná výmena pre obchodníkov UTB).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map