Platforma pre kryptomenu Nash Exchange

Nash Exchange (NEX) je decentralizovaná burza kryptomien, ku ktorej je možné pristupovať a používať ju odkiaľkoľvek na svete. Nash sa predtým volal Neon Exchange. Ich token, NEX, bol schválený ako bezpečnostný token Úradom pre finančný trh (FMA).

Burza je na ceste k urýchleniu prevodu kryptomien bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť. Výmena Nash navyše poskytuje užívateľské rozhranie, ktoré je pre tých, ktorí obchodujú s kryptomenami prvýkrát, ľahko použiteľné a dostatočne pokročilé na to, aby vyhovovalo skúseným obchodníkom s kryptomenami..

Nash’s ICO bolo medzi najťažšie dostupné. Jeho tokenový predaj bol však celkom úspešný – získal 21 800 000 dolárov z požadovaných 25 000 000 dolárov. Cena ICO za 1 NEX bola podľa USD 1 USD ICOdrops. Kryptomena Nasha je Neónová burza (NEX) a jeho cena je v súčasnosti 1,22 USD – 22% od ceny ICO.

Ako začať s programom Nash

Ako decentralizovaná platforma ponúka množstvo výhod, medzi ktoré patrí to, že používateľ bude mať vždy kontrolu nad svojimi digitálnymi aktívami..

Aby ste si mohli vychutnať výhody ponúkané serverom Nash Exchange, musíte si najskôr vytvoriť účet. Proces je ľahký a priamy.

Nashova vymena

 • Navštívte oficiálnu webovú stránku výmeny Nash a kliknite na ikonu registrácie.
 • Zadajte svoj Referenčný kód. (Ak ho nemáte, môžete nás použiť ako podpora o41cxL). Pretože sa výmena ešte nezačala, je potrebné odkázať na kohokoľvek, kto si vytvára účet, alebo byť účastníkom programu sprostredkovania platformy. Tento program funguje ako súťaž a víťazi budú odmenení bitcoinmi plus Nash tokenmi.
 • Existujú dva spôsoby, ako získať odporúčací kód. Jedným z nich je účasť na programe sprostredkovania a druhý hľadanie kódu sprostredkovania na účtoch sociálnych médií. Kód zo sociálnych médií uverejňujú účastníci, ktorí sa zúčastňujú programu odporúčaní. Používanie ich kódov znamená, že vás odkázal niekto iný. Upozorňujeme, že pri používaní tohto kódu nebudete mať prospech z cien ponúkaných počas žrebovania.
 • Ak máte odporúčací kód, zadajte svoje meno a priezvisko.
 • Stlačte tlačidlo „Pokračovať na podrobnosti účtu“

Vytvorte si účet Nash

 • Zadajte platnú e-mailovú adresu
 • Vytvorte si silné heslo
 • Potvrď svoje heslo
 • Prijmite súhlas používateľa Nash Exchange
 • Kliknite na „Nie som robot“
 • Pokračujte vo vytváraní svojho účtu.

Do vašej doručenej pošty bude odoslaný overovací e-mail. Po kliknutí na uvedený odkaz sa zobrazí výzva na prihlásenie do účtu zadaním e-mailu a hesla, ktoré ste zadali v predchádzajúcich krokoch.

Prihláste sa do svojho účtu Nash

Odmena za odporúčanie spoločnosti Nash pre prvých používateľov

Po prihlásení vás uvíta správa uvedená nižšie;

Nashovací program Nash

Na konci stránky budete mať

Nash reklamný darček

Stránka ukazuje, že lístok čaká na spracovanie, pretože burza Nash ešte nie je aktívna. Aby sa však lístok mohol počítať počas žrebovania, musí byť aktivovaný vo fáze po štarte. To sa uskutoční iba vtedy, keď burza Nash začne vybavovať obchodné aktivity.

Počas žrebovania si prvý výherca odnesie bitcoin v hodnote 35 000 dolárov plus 15 000 Nash tokenov. Druhý a tretí výherca získajú bitcoiny v hodnote 20 000 dolárov a 10 000 dolárov plus 10 000 respektíve 5 000 Nash tokenov.

Po prihlásení máte prístup k podrobnostiam svojho účtu v pravom hornom rohu stránky.

Na stránke nastavení účtu môžete:

Nastavenia účtu Nash

 • Zmeňte svoje heslo alebo
 • Povoľte dvojfaktorové overenie, ktoré je predvolene zakázané. Autentifikácia dodáva vášmu účtu ďalšiu vrstvu zabezpečenia. Napríklad pri každom prihlásení do svojho účtu budete požiadaní, aby ste poskytli svoje bežné heslo a kód, ktorý vám bude zaslaný na telefón ako SMS, alebo si môžete zvoliť použitie aplikácie na overenie totožnosti..

Nash dvojfaktorová autentifikácia

Nash exchange momentálne podporuje Google Authenticator, LastPass Authenticator, alebo Authy. Po výbere aplikácie autentifikátora budete musieť naskenovať QR kód a zadať verifikačný kód vygenerovaný preferovanou aplikáciou autentifikátora..

Viac informácií o službe Nash Exchange

Nash Mobile

Mobilná aplikácia Nash

Existuje Nash Mobile, ktorý je riešením „všetko v jednom“ pre digitálne aktíva. Tiež uľahčuje obchodovanie bez pokročilých funkcií, ktoré sa nachádzajú vo webovej verzii, a umožňuje uskutočňovať platby „S automatickou konverziou mien.

Viac než len poskytovanie mobilnej verzie burzy Nash, Nash mobile slúži ako úložisko pre rôzne sieťové aktíva pod prísnym zabezpečením.

Nash Extension

Nash rozšírenie

To vám pomôže pri spojení so svetom decentralizovaných aplikácií priamo z vášho prehliadača. Rozšírenie má formu peňaženky prehľadávača, ale umožňuje dokonca podpisovať inteligentné zmluvy. Rozšírenie Nash tiež poskytuje aktuálnu históriu transakcií.

Aspekt súladu spoločnosti Nash

The Nash platforma kladie na popredné miesto dodržiavanie predpisov, pretože verí, že dodržiavanie stanovených zákonov a predpisov bude hlavným aspektom pri získavaní ďalších ľudí, aby investovali do digitálnych aktív. Aj vďaka svojej priekopníckej technológii vie Nash, že získať podniky a jednotlivcov, aby im dôverovali bez dodržiavania predpisov, bude ťažké.

Pre postupy proti praniu špinavých peňazí (AML) má platforma Nash najefektívnejšie nástroje, ktoré odhalia podozrivé aktivity. Na druhej strane sú pri výmene nevyhnutné postupy Know-Your-Customer.

Nash token je už zaregistrovaný ako európska bezpečnosť, aby dokázal, že už nastavil latku v dodržiavaní stanovených predpisov. Toto predstavuje prvú verejnú ponuku digitálnej bezpečnosti v súlade s právnymi predpismi. Registráciou je každý, kto investuje do tokenu, chránený pred podvodom, manipuláciou s trhom, obchodovaním s využitím dôverných informácií a poskytuje právny základ, pokiaľ ide o zdieľanie výnosov burzy..

Výhody používania servera Nash Exchange

Výhody výmeny Nash

 • Platforma je postavená tak pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých používateľov.
 • Jeho užívateľské rozhranie je jednoduché a intuitívne.
 • Jeho mimoreťazcový zodpovedajúci motor je výkonný, ale nikdy nepreberá kontrolu nad vašimi aktívami.
 • Poskytuje najsofistikovanejšie analytické nástroje a zložité typy objednávok.
 • Poskytuje operácie nákupu a predaja na jedno kliknutie.
 • Podporuje nákup a predaj virtuálnych aktív na celom rade blockchainových platforiem.
 • Podporuje nákup a predaj pomocou nástroja fiat, aj keď táto možnosť je poskytovaná prostredníctvom partnerstva s tretími stranami.

Spustenie Nasha

Fabio C Canesin, spoluzakladateľ organizácie Nashova vymena, bolo citované s tým, že platforma bude oficiálne uvedená do prevádzky koncom marca tohto roku. Povedal to pri prezentácii „Distribuované financie pre všetkých“ počas tohtoročného NEO Devcon.

Počas oznámenia spoluzakladateľ potvrdil, že Nash bude finančnou platformou pre digitálne ekonomiky a bude riešiť problémy, ktoré trápili centralizované výmeny digitálnych mien..

Zdroj obrázku: cloudinary.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map