Recenzia BC Game Casino

BC. Hra je platforma kasína, ktorá je plne decentralizovaná a riadená inteligentnými zmluvami, ktoré zanedbávajú manipuláciu centralizovanými orgánmi alebo treťou stranou. 

BC.Game je jedným z mnohých, ktoré digitalizovali svoje operácie. Platforma však išla o stupienok vyššie pomocou technológie, ktorá rozhodujúcim spôsobom zahŕňala kryptomeny a ponúka rozmanitosť zo širokej škály hier ako Wheel Baccarat, Plinko, Crash, Roulette, HashDice, Blackjack, Keno a ďalších.

Kryptomeny sa spoliehajú na matematiku. Sú prístupné a ich podporné blockchainy sú bezpečné a aktívne. Použitím kryptomien ako zúčtovania spoločnosť BC.Game obišla potrebu vyžadovať od svojich klientov registráciu bankových účtov a získanie súhlasu.

Ktokoľvek kdekoľvek na svete sa môže zaregistrovať a hrať ktorúkoľvek z viac ako 15 jedinečných hier vkladom viac ako 25 kryptomien vrátane BTC, LINK, UNI a oveľa viac.

Kasíno je postavené na blockchaine Ethereum. BC. Hra poskytuje „Zaručená preukázateľná spravodlivosť“ pretože všetky transakcie sú uložené na verejnom blockchaine Ethereum a sú úplne transparentné. Každý môže skontrolovať transakcie a overiť ich. 

Vyššie uvedené, online kasíno integruje technológiu a ponúka hráčom najvýhodnejšie ponuky pri zachovaní transparentnosti. Je zaujímavé, že herná platforma bola sformovaná v roku 2017 a je plne overená organizáciou Nadácia pre krypto hazard.

Odvtedy si dokázala vybojovať podiel na trhu. Súčasťou jeho nadradenosti je obchodný model a integrácia technológie blockchain zaručujúca rýchle vyrovnanie transakcií, rýchle vyplatenie výhier a transparentné operácie, ktoré môže sledovať každý účastník bez ohľadu na ich fyzické umiestnenie.

Rozhranie webovej stránky BC.Game je užívateľsky prívetivé a veľmi pútavé. Hráči zo všetkých kútov sveta si môžu vyskúšať svoje schopnosti a šťastie. Na pravej strane domovskej stránky kasína je zabudovaná chatovacia miestnosť, kde sa hráči môžu zhovárať s ostatnými hráčmi. Kasíno udeľuje hráčom náhodné ocenenia na základe ich chatovacích aktivít, ktoré povzbudzujú všetkých, aby prispievali a zostali aktívni. 

BC.Game ponúka 16 kasínových hier vrátane rulety, Blackjack, Video Poker a Wheel. Rozsah hrany domu od 1% do 2,7% závisí od hry. Rýchlosť spracovania herného enginu je rýchla a hráči nikdy nepocítia zaostávanie. 

Bonusové a propagačné ponuky

BC.Game poskytuje svojim používateľom rôzne bonusy a propagačné ponuky. Používatelia môžu tiež zarábať zdieľaním svojho pridruženého odkazu a pozývaním nových hráčov do kasína. Bonusové ponuky sú rozdelené do rôznych kategórií nasledovne: Bonus za úlohu, Denný bonus, Rakeback, Dobíjanie, bonus o úroveň vyššie, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Nasleduje krátky popis bonusov, ktoré nám pomôžu lepšie ho pochopiť:

Bonus za úlohu: Používatelia môžu splniť zadanú úlohu a vyhrať odmeny. 

Hlavná medaila: Tu si musíte vyzdvihnúť medaily, aby ste získali odmeny za lákavé ústa. Ak budete mať 20 medailí, budete odmenení 1 BTC, 10 ETH a 100 000 DOGE.

ShitCodes: Toto sú bonusové kódy, ktoré je možné vymeniť, keď vstúpite do kódu ShitCodes na stránke BC.Game bonus. 

Denný bonus

Medzi promá v rámci denného bonusu patria;

Súťaž v role: Tu roztočíte koleso šťastia o hviezdnu cenu. Roll Competition je denná udalosť, ktorú má každý hráč nad VIP Clubom 3 právo hrať iba raz denne.

Kde je COCO ?: COCO sa náhodne objaví na BC. Herná stránka (zvyčajne v 6-hodinovom intervale) a ak máte to šťastie a kliknete na COCO, keď sa objaví, získate šťavnatú odmenu.

Cena šťastia

Dážď na chate: Chatbot odmenu náhodne udelí 6 hráčom. Robot vyberá náhodných víťazov na základe chatovej aktivity. Tento robot sa zvyčajne objavuje každých šesť hodín, takže sa uistite, že aktívne hráte krypto hry na BC. Herný web má šancu získať túto šťastnú cenu.

Rakeback:

Rakeback je k dispozícii pre hráčov nad VIP Club 14. Je to ako funkcia cashback, pri ktorej získate až 20% hrany House pri každej vrátenej hre. K dispozícii je nárok na každých 30 minút v závislosti od výšky stávky.

Dobiť:

Dobíjanie je k dispozícii pre hráčov nad VIP klubom 22. Po vsadení minimálne 1 000 dolárov za posledných sedem dní môžete požiadať o dobitie. Môžete požiadať o dobitie a nárokovať každých 10 minút, každú hodinu alebo každý deň. Vypočítava sa na základe vašej predchádzajúcej sedemdňovej stávky.

Vault Pro:

Vault Pro je jedinečná funkcia, ktorá slúži ako trezor alebo banka na ukladanie mincí. Získate nielen bezpečné uloženie svojich finančných prostriedkov, ale aj výnosný úrok, ktorý sa vám vypláca každý deň! To je určite plusový bod, ktorý mnohí milujú!

spôsob platby 

Vklady a výbery sú okamžité (spracované do 10 minút). Existujú viac ako 30 kryptomien podporované platformou kasína.BC.Game prijíma ako vklad rôzne kryptomeny.

Zákaznícka podpora 

BC.Game ponúka zákaznícku podporu 24 * 7. Používatelia sa môžu obrátiť na tím zákazníckej podpory prostredníctvom živého chatu, e-mailu alebo telegramu. Možnosť Live Chat je najlepšia, ak máte otázku a potrebujete odpoveď okamžite. Vedúci podpory sú veľmi profesionálni a priateľskí a vždy pripravení pomôcť. 

BC. Blog o hrách:

Spolu so všetkými týmito funkciami BC.Game má tiež blog, kde si môžete prečítať všetko o najnovších udalostiach, návody, tipy a triky a relevantné informácie týkajúce sa sveta kryptomien všeobecne pre začiatočníkov i profesionálov..

Postupujte podľa: 

Kľúčová vlastnosť 

 • Viac ako 15 preukázateľne férových hier
 • Podporuje viac ako 30 kryptomien
 • Okamžitý vklad a výber
 • Bonus a odmeny
 • Rakeback 
 • Vault Pro
 • Bežiaci ethereový blockchain a inteligentné zmluvy
 • Preukázateľne spravodlivé
 • Živá podpora
 • BC. Blog o hrách
 • K dispozícii je aplikácia pre iOS a Android (Ako nainštalovať)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map