Recenzia Ledger Nano X

Trh s kryptomenami potreboval bezpečný spôsob ochrany svojich virtuálnych mien. To je miesto, kde Ledger Nano X vstupuje do hry. Spoločnosť Ledger, jedna z najuznávanejších krypto spoločností v priemysle, vytvorila internetovú stránku Ledger Nano X. Toto je najpokročilejšia a najbezpečnejšia hardvérová peňaženka, ktorú používatelia môžu mať, aby mohli držať svoje kryptomeny. 

Obchodovanie, investovanie a držba virtuálnych mien súvisí s mnohými rizikami. To je dôvod, prečo Hlavná kniha sa rozhodol tieto problémy vyriešiť. Aj keď boli papierové peňaženky bezpečné, chýba im potrebné užívateľské rozhranie, ktoré by im poskytovalo pohodlný spôsob pravidelného používania. 

Čo sú hardvérové ​​peňaženky?

Hardvérové ​​peňaženky sú tie zariadenia, ktoré nám umožnia bezpečne držať kryptomeny. Toto je produkt sebazáchovy, ktorý by nám pomohol spravovať a uchovávať digitálne aktíva. Vaše prostriedky nikdy nebudú v kontakte s internetom. Toto je jedna z najpopulárnejších metód „studeného ukladania“ na uchovávanie virtuálnych mien. 

Neexistuje žiadny hacker alebo jednotlivec, ktorý by bol schopný získať prístup k vašej hardvérovej peňaženke. Ak však odhalíte alebo dáte svoju úvodnú frázu alebo súkromný kľúč, prístup k vašim financiám môžu získať iní používatelia. Preto je bezpodmienečne dôležité správne uložiť frázu obnovenia (seed seed) a súkromné ​​kľúče. 

Pamätajte na populárnu vetu: “Nie tvoje kľúče, nie tvoje kryptomena.” 

Toto je kde Ledger Nano X ponúkne používateľom najlepší zážitok zo všetkých. Pokračujte v čítaní, ak chcete vedieť, čo je Ledger Nano X a ako to funguje. 

Čo je Ledger Nano X?

Pokiaľ ide o hardvérové ​​peňaženky, Ledger Nano X patrí medzi najlepšie riešenia na trhu. Táto hardvérová peňaženka vyvinutá spoločnosťou Ledger je pripravená ponúknuť používateľom možnosť chrániť svoje prostriedky bez obáv z použiteľnosti.

Vieme, že držanie našich virtuálnych mien v hardvérovej peňaženke nemusí byť pohodlné. To určite platí pre tých, ktorí digitálne aktíva využívajú pravidelne. S Ledger Nano X sú však tieto problémy vyriešené. 

Aj keď bezpečnosť a prenosnosť sú dve z hlavných čŕt systému Ledger Nano X, je tiež ľahko použiteľný. To znamená, že nebudete mať problémy s utrácaním svojich virtuálnych mien, ak si chcete kúpiť kávu v obchode a zaplatiť pomocou BTC, alebo ak chcete pomocou Metamasky zameniť tokeny Decentralizovaného financovania (DeFi). 

Najlepšie zabezpečenie

Držanie svojich prostriedkov na kryptoburze nie je práve najbezpečnejším spôsobom, ako držať svoje peniaze. Je možné napadnúť krypto platformy a dokonca aj hot-wallety a hacknúť ich. To by určite mohlo mať negatívny vplyv na vaše portfólio, ak burza alebo platforma prestanú fungovať. 

Vďaka Ledger Nano X, môžete si byť istí, že budete neustále chránení. Ledger má najvyššie bezpečnostné štandardy. Všetky ich produkty integrujú certifikovaný zabezpečený čip a tiež vlastný OS, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť. 

Vďaka Ledger Nano X, budete si môcť vybrať širokú škálu virtuálnych mien na ukladanie. Zároveň s aplikáciou Ledger Live budete môcť so svojimi prostriedkami nakladať veľmi ľahko. 

Berte do úvahy, že Ledger je prvá a jediná certifikovaná hardvérová peňaženka na trhu pre svoju bezpečnosť. Francúzska agentúra pre kybernetickú bezpečnosť (ANSSI) certifikovala produkty spoločnosti Ledger. Okrem toho sú peňaženky Ledger jediné hardvérové ​​peňaženky, ktoré majú svoj vlastný vlastný OS (BOLOS) na ochranu zariadení pred škodlivými útokmi.. 

Okrem toho môžete vykonať originálnu kontrolu, ktorá zabezpečí, že vaše zariadenie Ledger je originálne. Okrem toho sa môžete ubezpečiť, že nedošlo k neoprávnenej manipulácii alebo kompromisu tretej strany. 

Kamkoľvek pôjdete

Ako sme už spomínali, Ledger Nano X bude pre vás tou správnou voľbou, ak chcete mať bezproblémový zážitok. Jeho použitím budete môcť nainštalovať až 100 aplikácií zo zoznamu s viac ako 1 500 žetónmi. 

Môžete pripojiť svoje Ledger Nano X do vášho smartphonu a počítača s Ledger Live. To vám pomôže vybaviť vaše aktíva všade, kde ste. Toto je jeden z hlavných rozdielov oproti Ledger Nano S, ktorý vyžadoval pripojenie kábla k počítaču. 

Zároveň platí, že Ledger Nano X vám ponúkne možnosť inštalovať až 100 krypto aplikácií súčasne. Všetky tieto žetóny a mince budete môcť spravovať iba niekoľkými dotykmi. 

Funkcie Ledger Nano X.

The Ledger Nano X bude obsahovať niekoľko funkcií, ktoré vám umožnia chrániť vaše kryptomeny. Poďme najskôr k technickým špecifikáciám tohto produktu:

Má veľkosť 72mm x 18,6mm x 11,75mm a hmotnosť 34g. Vďaka tomu je veľmi prenosný a rýchlo použiteľný v každom okamihu. Čo sa týka materiálov, hardvérová peňaženka bude vyrobená z brúsenej nehrdzavejúcej ocele a plastu. Jeho súčasťou bude aj 100mAh batéria. 

Peňaženku k počítaču pripojíte cez konektor USB Type-C. Navyše, Ledger Nano X má úroveň certifikácie CC EAL5 + a čipy ST33JM0 (zabezpečené) + STM32WB55.

Zároveň platí, že Ledger Nano X sa bude pripájať k počítaču pomocou Bluetooth. To by bolo veľmi pozitívne, keby ste pochádzali z a Ledger Nano S kde ste museli použiť USB kábel. To je ideálne pre používateľov, ktorí chcú používať svoje digitálne aktíva na cestách a udržiavať svoje finančné prostriedky v bezpečí. 

Aj keď sa niektorí používatelia môžu domnievať, že možnosť Bluetooth je menej bezpečná ako kábel, Ledger potvrdzuje, že Bluetooth neovplyvňuje zabezpečenie Ledger Nano X. Môžete si byť istí, že vaše prostriedky budú vždy v bezpečí. 

Zoznam funkcií Ledger Nano X.

  • Kompatibilné s mobilnými zariadeniami a počítačmi cez Bluetooth
  • Vysoko bezpečné (chladné úložisko)
  • Ponúka podporu viac ako 1 500 žetónov
  • Vylepšený dizajn
  • Lepšie materiály
  • Veľká obrazovka (v porovnaní s Ledger Nano S)
  • Vylepšené tlačidlá
  • Zvýšené úložisko (až 100 aplikácií)

Ledger Nano S vs Ledger Nano X

Možno ste už počuli, že Ledger Nano S je najpopulárnejšia hardvérová peňaženka na trhu. Toto je pravda. Má veľmi prijateľnú cenu a obsahuje veľmi užitočné funkcie. Stále sa však líši od vylepšeného Ledger Nano X. V skutočnosti si môžeme myslieť o Ledger Nano X ako vývoj najpopulárnejšej hardvérovej peňaženky na svete. 

Môžete si prečítať naše celý sprievodca Ledger Nano S vs Ledger Nano X kliknite tu

Odlišný dizajn

Prvá vec, ktorú si všimnete na Ledger Nano X je, že bude mať odlišný dizajn v porovnaní s Ledger Nano X. The Ledger Nano X bude mať väčšiu a lepšiu obrazovku s vylepšenými tlačidlami a bude pevnejšia ako Ledger Nano S.

Napriek tomu Ledger Nano S je silná a dobrá peňaženka, Ledger Nano X bude a bude sa cítiť pre používateľov prémiovejšie. 

Kábel Ledger Nano X

Väčšia obrazovka

Väčšia obrazovka Ledger Nano X uľahčí schvaľovanie transakcií. Zároveň bude jednoduchšie pracovať s aplikáciou Ledger Live. Týmto sa určite stane užívateľsky príjemnejším ako Ledger Nano S

Kábel vs Bluetooth

Prvá vec, ktorú si všimneme, je, že Ledger Nano X bude možné pripojiť k počítaču alebo smartfónu cez Bluetooth. Medzitým Ledger Nano S vyžaduje váš USB kábel, ktorý je súčasťou balenia. 

Používatelia však môžu tiež použiť kábel, ktorý bude dodávaný spolu s Ledger Nano X. Toto uľahčí manipuláciu s vašimi digitálnymi aktívami. Ďalej to pomôže používateľom narábať s ich mincami na cestách. 

Ledger Nano X

Batéria a použitie

The Ledger Nano X bude pracovať so 100mAh batériou, ktorá pri zapnutej obrazovke vydrží niekoľko hodín. Zároveň vydrží aj niekoľko mesiacov bez nabíjania pomocou portu USB-C. Batéria na Ledger Nano X bol vytvorený, aby vydržal 5 rokov. 

The Ledger Nano S fungoval, iba ak bol pripojený k počítaču. Preto je ťažšie ho používať na cestách a ďaleko od počítača (pokiaľ nebol pripojený pomocou kábla).. 

cena

The Ledger Nano X bude drahšie ako Ledger Nano S. Berte to do úvahy, keď si kupujete hardvérovú peňaženku. 

Záver Ledger Nano S vs Ledger Nano X

Tieto dve rôzne hardvérové ​​peňaženky budú ponúkať služby a riešenia rôznym používateľom. Každá z nich má svoje výhody aj nevýhody. Môžete však použiť svoj Ledger Nano X spravovať svoje kryptomeny na cestách a nechať svoj Nano S doma alebo v trezore ako zálohu. Ledger tvrdí, že Ledger Nano S bude aj v budúcnosti naďalej plne podporovaná. 

Konečný verdikt kontroly knihy Ledger Nano X.

The Ledger Nano X je určite zabijácka hardvérová peňaženka. Možno ho považovať za najpokročilejšiu hardvérovú peňaženku pre masívne použitie na trhu. Vďaka veľkej obrazovke, výdrži batérie a pripojeniu Bluetooth bude Ledger Nano X v jednej z najlepších hardvérových peňaženiek na svete. 

Môžete použiť svoj Ledger Nano X a tvoj Ledger Nano S spoločne, aby ste mohli využívať výhody prenosnosti a bezpečnosti. Zároveň teraz budete môcť udržiavať svoje prostriedky v bezpečí a spravovať ich na cestách, ako chcete.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map