Sedem slávnych investorov do spoločnosti Ethereum, ktorých by ste mali poznať

V súčasnosti druhá najcennejšia kryptomena na svete, Ethereum, začala priťahovať väčšiu pozornosť investorov. Po decembri 2017, keď cena ETH spolu s väčšinou ostatných kryptomien dosiahla historické maximum, sa na trh dostalo ešte viac investorov Ethereum. Dnes uvedieme 7 najslávnejších.

Jedným z dôvodov, prečo sa Ethereum stalo obľúbeným medzi investormi, je skutočnosť, že je to vlastne oveľa viac než len projekt kryptomeny. V skutočnosti by sa dalo namietať, že Ethereum je najdôležitejším blockchainovým projektom na svete, pretože aktívne prispieva k prijímaniu kryptomien hlavným prúdom vďaka svojej platforme, ktorá ponúka podporu pre dApps, inteligentné zmluvy a nové blockchainové projekty..

Ako pri všetkých kryptomenách, aj pri investovaní do Etherea ako platformy existuje veľa rôznych rizík. To však nezabránilo veľkému množstvu ľudí, aby robili práve to, vrátane rôznych celebrít a známych mien v kryptosfére.

Tu je zoznam slávnych investorov Ethereum:

Jozef Lubin

Môže sa pochváliť nesmiernymi skúsenosťami v oblastiach ako softvérové ​​inžinierstvo, robotika, strojové videnie a neurónové siete, Jozef Lubin je tiež jedným z najväčších mien, ktoré sa spájajú s projektom Ethereum. Spoluzakladateľ spoločnosti Ethereum a zakladateľ spoločnosti ConsenSys (softvérová spoločnosť so sídlom v Brooklyne zameraná na budovanie dApps na základe platformy Ethereum) môže byť veľmi dobre jedným z najväčších investorov do spoločnosti Ethereum..

Podľa rôznych povestí bol Joseph Lubin jedným z najlepších kupujúcich v rámci davovej akcie predaja Ethereum, ktorá sa konala pred pár rokmi. Joseph Lubin je považovaný rôznymi priemyselnými subjektmi za jedného z najdôležitejších držiteľov éteru s hodnotou, ktorá má byť až 10 miliárd dolárov..

Zároveň je pán Lubin tiež zakladateľom švajčiarskej spoločnosti EthSuisse, ktorá intenzívne investuje do spoločnosti Ethereum. So spoločnosťami ConsenSys a EthSuisse neinvestujú iba do budúcnosti siete, ale aj do riešení, ktoré by dokázali ponúknuť lepšie služby používateľom. 

Okrem toho má aj Lubin bol zapojený v rôznych medziodvetvových skupinách, ktoré sa zameriavali na pokrokové riešenia spojené s otázkami riadenia v blockchainovom priestore. Keď si teda kúpite Ethereum, nemusí to nevyhnutne znamenať finančné prostriedky priamo pre vývojárov, ale môže to byť aj vývojom nových služieb, zhromaždením úsilia o vytvorenie nových riešení a rozšírením celého ekosystému..

joseph lubin - slávny investor ethereum

Zdroj: rte.ie

Richard Sherman

Richard Sherman, rohový kop amerického futbalu pre San Francisco 49ers z NFL (Národná futbalová liga), je ďalšou známou osobnosťou vášnivou pre kryptomeny. Sherman začínal ako a Bitcoin a Ethereum investor veľmi skoro, potom, čo sa fanúšikovia začali pýtať, či si môžu kúpiť produkty a tovar z jeho oficiálnych webových stránok pomocou rôznych digitálnych mincí.

Richard viackrát vyhlásil, že vlastní niekoľko BTC, ETH a LTC ale v skutočnosti sa nezaujíma o množstvo ďalších menších mincí. Nakúpil bitcoin, keď sa jeho hodnota pohybovala niekde na úrovni 1 000 dolárov, a podarilo sa mu vyplatiť peniaze, keď ceny vyleteli nahor k 19 000. Bez ohľadu na to vyhlásil, že ho mrzí, že nezachoval bitcoiny také, aké boli.

Richard Sherman bol vybraný do Pro Bowl štyrikrát a bol tiež štyrikrát zvolený do All-Pro. Od roku 2011 do roku 2017 hrával v Seattle Seahawks a od roku 2018 v San Franciscu 49ers.

Pán Sherman sa nezaujíma iba o kryptomeny, ale je tiež veľvyslancom triviálnej aplikácie FleetWit. Okrem toho tiež investoval do ďalších technologických akcií, čo ukazuje, že má diverzifikované portfólio.

Existujú rôzne osoby, ktoré sa rozhodli vstúpiť na trh s kryptomenami.

Cameron a Tyler, bratia Winklevossovci – Ethereum Investors

Cameron a Tyler Winklevoss vďaka mnohým príležitostiam súviseli s krypto svetom. Napriek tomu, že si bratia vytvorili meno po podaní žaloby na Marka Zuckerberga, zakladateľa a výkonného riaditeľa spoločnosti Facebook, ktorý tvrdí, že im ukradol myšlienku sociálnej siete, v súčasnosti sú bratia Winklevossovci známi ako jedni z najväčších investorov do Etherea.

Súdny proces umožnil bratom uspokojiť sa s ohromnými 65 miliónmi dolárov akcií a hotovosti na Facebooku. Keď videli príležitosť v blockchaine a krypto technológii, rozhodli sa investovať do bitcoinu. Bratia nakoniec kúpili 120 000 bitcoinov v roku 2012, keď bola cena nižšia ako 10 dolárov. Po svojom finančnom úspechu znovu investovali a zhromaždili zhruba 350 miliónov dolárov z iných kryptomien, vrátane Ethereum. Súrodenci sú tiež známi tým, že vytvorili newyorskú kryptoburzu s názvom Gemini.

Hoci bratia Winklevossovci investovali do bitcoinu (BTC) a zameriavajú sa na toto digitálne aktívum, držali tiež ethereum. Tyler Winklevoss vysvetlil že Initial Coin Offerings (ICOs) neboli v súlade s právnymi predpismi o cenných papieroch a že ide o žetóny navyše k žetónom. Pokiaľ ide o hodnotu siete Ethereum a jej tokenov, pán Winkleovss uviedol, že jej hodnota spočíva skôr v samotnej sieti ako v iných digitálnych tokenoch.

V súčasnosti neexistujú jasné informácie o výške ETH, ktorú držia, ani o tom, či sa rozhodli predať časť svojho podielu. Napriek tomu budú naďalej hrať dôležitú úlohu na celom trhu s kryptomenami nezávisle od virtuálnej meny, ktorú majú.

Cameron a Tyler - slávni investori pre ethereum

Zdroj: CNBC

Vitalik Buterin – zakladateľ spoločnosti Ethereum

Vitalik Buterin je názov, ktorý si ťažko vyžaduje predstavenie, najmä pre tých, ktorí sú dobre zvyknutí na kryptopriestor. Náš zoznam by nebol kompletný bez Vitalika, strojcu celého projektu Ethereum a pravdepodobne najdôležitejšej osoby v krypto sfére po Satoshi Nakamotovi.

Je dobre známe, že Vitalik Buterin je veľmi bohatý muž s jednou z najväčších čistých hodnôt v kryptomene. Aj keď vynálezca nikdy verejne nepriznal, koľko ETH vlastní, existujú správy o tom, že v decembri 2017 previedol 30 000 ETH na Bitstamp, jednu z najväčších kryptoburz. Ostatné fóra a verejné príspevky zobrazujú Vitalika ako držiteľa niekde okolo 500 000 ETH.

Na konci dňa nemôže nikto odpovedať na túto otázku, okrem samotného Vitalika Buterina. Úžasnejšie je, že keď väčšina ľudí premýšľa o Buterinovi, nevidí toho bohatého človeka, ale vynálezcu jednej z najlepších blockchainových platforiem, človeka, pre ktorého peniaze nie sú prioritou, a vždy sa snaží vyriešiť skutočné problémy vo vnútri. krypto sféra.

Pán Buterin sa angažuje na trhu s kryptomenami a ich investície do siete Ethereum nie sú iba finančné. Venuje sa Ethereum ako vývojár a vedúci rôznych tímov, ktoré investujú svoj čas a prostriedky do zlepšenia ekosystému Ethereum.

Trávenie času a úsilia v sieti je teda tiež spôsobom investovania do tejto siete. Okrem toho existuje veľa spoločností, ktoré sa spoliehajú na jeho odporúčania a rady, aby investovali svoje peniaze do vývojárov pracujúcich na vrchole ethereum. Ďalšie prijatie znamená pre Ethereum silnejšie základy, ktoré by sa nakoniec premietli do vyššej ceny digitálneho aktíva ETH.

Buterin je na tom podobne ako Joseph Lubin. Obaja spoluzakladali spoločnosť Ethereum a pracujú na rozšírení riešení a projektov spoločnosti Ethereum. Možno nebudú investovať veľké množstvo peňazí priamo do ETH, ale pracujú na tom, aby mal ETH v priebehu času väčšiu hodnotu.

vitalik buterin

Zdroj: Ethereum World News

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher, hollywoodsky herec, je známy tým, že sa všeobecne venuje vášni pre technológie. Bol tiež jedným z prvých investorov do technológií a aplikácií ako napr Airbnb a Uber, ako aj pre kryptomeny. Bol jednou z prvých celebrít, ktorá skočila do rozbehnutého rozbehnutého kryptomeny a o éteru dokonca tweetoval v roku 2014, takmer rok pred jeho prvým vydaním. O Kutcherovi sa hovorí, že je jedným z veľkých investorov do bitcoinov a ethereum, aj keď oficiálne číslo ešte len vyjde.

Ashton Kutcher - investor spoločnosti Ethereum

Zdroj: MarketWatch

Charles Hoskinson

Charles Hoskinson je tiež jedným zo spoluzakladateľov spoločnosti Ethereum. Teraz je vedúcim vývojárom spoločností Cardano (ADA) a Ethereum Classic (ETC). Pracuje na ponúkaní alternatívnych riešení pre Ethereum.

Napriek tomu si medzi virtuálnymi menami rýchlo osvojuje. Do priestoru vstúpil, keď sa s bitcoinom obchodovalo blízko 1 dolára. Keď digitálna mena dojatý na 250 dolárov sa rozhodol viesť ďalšie veľké projekty a začať napredovať s expanziou v krypto priestore.

Za zmienku stojí, že je jedným z prvých investorov spoločnosti Ethereum ako spoluzakladateľ siete. Nezverejnil však časť svojich investícií do krypto projektu ani to, či po nejakom čase predal všetky svoje mince. 

Bol zapojený do veľkého množstva krypto projektov a teraz sa zameriava na Cardano, jednu z najväčších kryptomien na trhu. Jeho práca, ktorú odvádza, je pre kryptotrh veľmi pozitívna, čo pomohlo zvýšiť úroveň technických vylepšení v krypto priestore. Ethereum sa teraz tiež snaží konkurovať iným sieťam vrátane Cardano, ktoré umožňuje vývojárom ponúkať ešte lepšie riešenia a produkty.

Podobne ako to robili Lubin a Buterin, aj Hoskinson investoval svoj čas, nie iba peniaze do Etherea. Vďaka nemu a jeho vášni pre krypto projekty by sme teda teraz mohli mať oveľa pokročilejší priemysel v oblasti sietí a kryptomien. 11

Cole je nezávislý autor zameraný na kryptomenu a rozvíjajúce sa technológie. Predchádzajúce články o Masternodes boli uvedené na popredných krypto weboch a sú citované v Whitepapers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map