Sprievodca: 8 ICO, na ktoré si treba dať pozor v 4. štvrťroku 2019

V tomto zozname ICO nájdete najlepšie nadchádzajúce ICO, ktoré budú čoskoro uvedené na trh. Ak vám niektoré ICO pripadá vzrušujúce, nezabudnite si o tom podrobnejšie preskúmať a v prípade záujmu sa zúčastnite pripravovaného predaja.. 

EMX ICO

ICO

EMX je burza s derivátmi, ktorá ponúka prístup na globálne trhy s derivátmi s komoditami, akciami a menami vo výške 1 200 biliónov dolárov. Táto platforma umožňuje obchodníkom obchodovať s futures a trvalými kontraktmi na zlato, euro, altcoin, americké akcie a ďalšie. 

Cieľom tejto platformy je znovuobjaviť existujúce trhy s derivátmi na svete. Prerobí celý obchodný trh tým, že ho urobí lacnejším, ľahším a spravodlivejším. 

EMX plánuje výrazne znížiť náklady na obchodovanie využitím digitálnej meny a efektívneho dizajnu. Táto platforma premení tradičné úlohy sprostredkovateľa, burzy a zúčtovacieho strediska na efektívnejší proces. To umožní zníženie nákladov na riadenie rizík a zefektívnenie procesov značenia, zúčtovania a vyrovnania. 

Predaj tokenov EMX sa začne 9. septembra 2019 až 16. septembra 2019. 

ROKKEX ICO

ICO

Tokeny RKX sú štruktúrované trvalé dlhopisy, ktoré poskytujú nárok voči emitentovi vo výške 15% hrubého zisku emitenta. Preto je s dlhopisom (tokenom) spojená variabilná úroková sadzba, vďaka ktorej je finančný výsledok závislý od ziskovosti činností emitenta. Platba držiteľom tokenov sa uskutoční každý štvrťrok. 

Tento token poskytuje vojenské softvérové ​​zabezpečenie, ktoré poskytuje obchodníkom prostredie podobné Fort Knox. Jedná sa o výkonný vyhľadávací modul, KYC s podporou AI, silnú škálovateľnosť a zákaznícku podporu nepretržite pre lepšie obchodovanie.. 

Táto myšlienka bola zapracované v 2. štvrťroku 2018 a vývoj MVP sa uskutočnil v 3. štvrťroku 2018. ICO má byť spustené v 4. štvrťroku 2019, kde bude obsahovať zisťovanie vzorov a prevenciu podvodnej manipulácie trhu.. 

EMJAC ICO 

ICO

Toto je prvý projekt DLT na báze zelenej obnoviteľnej energie. Jeho cieľom je stať sa prvou digitálnou platformou na svete, ktorá premieňa odpad na zelenú obnoviteľnú energiu. 

Táto platforma využije technológiu blockchain na riešenie globálneho skladu odpadových pneumatík. Dosiahne to vytvorením hodnoty pre použité pneumatiky. Pneumatiky sa budú stopovať od zdroja po recyklačný závod. 

Projekt bude integrovať systém blockchainu Ethereum, ktorý je dobre známy pre svoj decentralizovaný prístup, ktorý vedie inteligentné zmluvy na preklenutie a ochranu vzťahu medzi EMJAC a držitelia žetónov. 

Prostredníctvom tejto technológie platforma zvýši vysledovateľnosť globálneho riadenia odpadových pneumatík s cieľom znížiť nelegálny skládok, zabezpečiť zodpovednosť za logistiku a výrobu a chrániť životné prostredie.. 

Dátum začatia ICO je 11. september 2019. V súčasnosti je ponúkaných 350 miliónov tokenov a ďalšie tokeny budú distribuované 30 dní po ukončení predaja tokenov. 

Hawk Network ICO

To je popredný svetový distribútor inteligentný internet vecí, ktorý kombinuje edge computing a blockchain technológiu a poskytuje spoločnostiam novú generáciu technologickej infraštruktúry IoT s nižšími nákladmi na prístup a efektívnejšou dostupnosťou. 

Transformáciou nového ekonomického modelu sieť Hawk Network kombinuje digitálne ID a viac šifrovacích technológií, aby umožnila inteligentným terminálom, internetu vecí a používateľom nerušený pohyb v sieti, čím zaisťuje bezpečnosť aktív a dát. 

Platforma verí, že nastala éra vnímania univerzálnej inteligencie. 

Už existujú plány na zahájenie globálneho stretnutia IEO v októbri 2019 vrátane uvedenia prvého programu Dapp. Ľudia v pozadí projektu očakávajú, že vrcholné burzy začnú obchodovať s HAW v rovnakom období.  

EasyGuide (GCD) ICO

 Toto je ICO, ktorého cieľom je priniesť blockchainové riešenia do divízie platforiem. 

EasyGuide je decentralizované blockchainové riešenie, ktoré umožňuje cestujúcim nájsť spolucestujúcich z rôznych krajín, pripojiť sa k spoločnostiam ľudí s podobnými záujmami a spoločne vytvárať turistické trasy a bezpečne zdieľať náklady tejto organizácie.. 

Platforma použije recenzie a hodnotenia na zoskupenie cestujúcich podľa týchto parametrov, ktoré zodpovedajú, a na vypracovanie individuálnych návrhov pre každý z nich. Cieľom tejto platformy je pomôcť nezávislým turistom rýchlo a pohodlne zostaviť myšlienkovú trasu so správnymi cestujúcimi. 

Pomocou technológie blockchain umožní EasyGuide týmto skupinám z celého sveta bezpečne zdieľať cestovné náklady a vyberať potrebné služby na jednom mieste. 

EasyGuide ICO sa začne 10. septembra 2019 a skončí sa 10. októbra 2019. Počas ICO bude vytvorených a k dispozícii celkovo 6 500 000 000 GCD.. 

Predaj GCD tokenov bude navyše považovaný za úspešný, ak sa im podarí dosiahnuť mäkký strop 3 milióny dolárov. Predaj by sa však mohol predčasne ukončiť, ak by sa im podarilo dosiahnuť pevný strop 15 miliónov dolárov. Počas obdobia ICO môžu investori nakupovať GCD za 0,002 USD za token. 

Gingr ICO 

Toto plošina prinesie blockchainové riešenia do sektoru zábavy a podujatí. 

Táto platforma umožňuje priame end-to-end rezervácie prostitúcie pomocou technológie blockchain smart contract a digitálnych mien. Platforma je užívateľsky prívetivá a vtipná a umožňuje ľahký spôsob platenia prostitútkam. 

Gingr je prvé ICO vo Švajčiarsku, ktoré je legálne schválené, a jeho cieľom je narušiť trh 186 miliárd dolárov používaním GGC. 

ICO sa začne 1. októbra 2019 a skončí sa 31. októbra 2019. Existuje celkovo 2 000 000 000 mincí GGC a počas obdobia ICO ich bude použitých päťsto miliónov. 

ICO sa bude považovať za úspešné, ak sa dosiahne mierny strop vo výške 1 milión EUR. Ak sa však čoskoro dosiahne tvrdý strop vo výške 20 450 000 EUR, ICO sa uzavrie. 

Počas tohto obdobia bude investorom umožnené nakupovať za mince GGC za 0,1364 USD. 

Virtuálna rehabilitácia (VRH) ICO

Toto plošina využíva pokrok v blockchainových technológiách, umelej inteligencii a virtuálnej realite na psychologickú rehabilitáciu marginalizovaných populácií. 

Platforma bola založená v roku 2017 a ako prvá komercializovala využitie AI a VR na závislosť a nápravnú rehabilitáciu. Táto platforma sa považuje za lídra vo svojom sektore. 

Tím stojaci za VRH získal globálne ocenenia a uznania od kanadskej a americkej vlády, Wall Street Journal a OSN. 

Jej riešenie sľubuje pomoc pri liečbe bolesti, pri prevencii porúch užívania návykových látok, pri zlepšovaní komunikačných schopností autistických osôb a pri rehabilitácii opakovaných páchateľov.. 

 VRH považuje súkromie a bezpečnosť informácií jednotlivca za nanajvýš dôležité a snaží sa tento problém vyriešiť. 

V súčasnosti sú údaje o týchto jedincoch vystavené svetu, a keď sa zotavia, je pre nich ťažké prijať alebo skôr integrovať ich späť do spoločnosti.. 

Na vyriešenie tohto problému sa platformy snažia použiť adresu peňaženky na identifikáciu týchto osôb namiesto ich skutočných mien. Jedinou skutočnou informáciou, ktorá sa zhromaždí, je ich vek, pohlavie, rasa, biometria a sledovanie očí. 

ICO sa začne 2. októbra 2019 a skončí sa 12. októbra 2019. Počas tohto obdobia bude vytvorených celkovo 400 000 000 VRH a 240 000 000 bude použitých počas ponúkania mincí.. 

ICO sa bude považovať za úspešné, ak sa mu podarí dosiahnuť mierny strop vo výške 5 miliónov dolárov. Ak sa im však podarí dosiahnuť tvrdý strop 20 miliónov dolárov, predaj bude uzavretý. 

Investori si navyše môžu počas obdobia ICO kúpiť token za 0,1 USD. 

COVEX ICO 

 Jedná sa o digitálnu platformu typu všetko v jednom, ktorá umožňuje obchodníkom obchodovať s digitálnymi menami, kopírovať obchodné zručnosti a vzájomne uskutočňovať obchody v rámci svojich investičných skupín. 

Inými slovami, táto platforma má sociálne obchodovanie, obchodovanie s maržami a platobné brány, ktoré budú fungovať v transparentnom, decentralizovanom a dôveryhodnom blockchaine. 

Hlavným účelom tejto platformy je vytvoriť rozhranie, kde sa môžu obchodníci s kryptami, obchodníci, vývojári, technologickí nadšenci a podnikatelia spojiť. Za týmto záväzkom ponúka platforma svoju mincu CoVEX Exchange. 

ICO sa začne 1. novembra 2019 a skončí sa 1. decembra 2019. Vytvorí sa celkovo 15 miliónov COVEX-u a rovnaká suma sa bude využívať počas tohto obdobia. 

Ak sa dosiahne mierny strop miliónov dolárov, bude sa toto ICO považovať za úspešné. Predaj však bude uzavretý, akonáhle dosiahne pevný strop 40 miliónov dolárov. Počas tohto obdobia sa bude jedna minca COVEX predávať za 0,85 USD. 

Ak plánujete investovať do nadchádzajúcich ICO, nezabudnite najskôr pochopiť, čo ponúkajú, a nadviazať na všetky nadchádzajúce správy o rovnakom ICO.

Bonus

Nižšie je uvedený zoznam niektorých ďalších zaujímavých ICO, ktoré sa tento rok už uskutočnili.

1. Geon Network ICO

Dátum začatia ICO: 31. januára 2019

Dátum ukončenia ICO: 31. marca 2019

Geon je platforma, ktorej cieľom je predefinovať realitu jej rozširovaním prostredníctvom implementácie technológie Augmented Reality (AR). Platforma umožňuje svojim používateľom vytvárať skutočné geóny, ktoré im umožnia ľahký prenos hodnoty. Týmto spôsobom Geon nevídaným spôsobom uľahčuje interakciu medzi B2C a C2C. Používatelia si môžu dohodnúť podmienky a definovať výzvy, ktoré je potrebné dokončiť pred prevodom hodnoty.

Prirodzenou menou platformy je Geon Token (GEON). GEON je token založený na ERC20, vydáva ho Ethereum blockchain. Používatelia môžu pomocou služby GEON okrem iných transakcií nakupovať mince Geon a vymieňať si hodnoty s ostatnými používateľmi.

geon network ava

Zdroj: lamtuan.com

2. MenaPay ICO

Dátum začatia ICO: 15. januára 2019

Dátum ukončenia ICO: 15. marca 2019

MenaPay je platobná brána založená na blockchaine na Blízkom východe a v Afrike. Cieľom platformy je nahradiť tradičné spôsoby platby kryptomenou plne poháňanou blockchainom.

MenaPay bude slúžiť ako platforma, ktorá spája zákazníkov priamo s obchodníkmi pomocou blockchainu. Obchodníci budú môcť na svojej platforme začleniť technológiu MenaPay. Väčšina obchodníkov sa obáva prijatia kryptomeny ako platby na svojej platforme z dôvodu problémov s hotovosťou a nestability cien.

Vývojári teda vytvorili program MenaCash. Túto mincu možno považovať za stablecoin, pretože jej hodnota je 100% krytá americkým dolárom. Kryptomena bude použitá ako mena pre transakcie na platforme MenaPay. Na tejto platforme má každá minca MenaCash hodnotu jedného dolára.

3. HotCoin ICO

Dátum začatia ICO: 21. januára 2019

Dátum ukončenia ICO: 21. marca 2019

Dátum začiatku PRE-ICO: 7. januára 2019

Dátum ukončenia PRE-ICO: 21. januára 2019

HotCoin je platobné riešenie, ktoré podporuje prístupnosť, súkromie a dôveru v zábavný priemysel pre dospelých v hodnote niekoľkých miliárd dolárov.

hotcoinová platforma

Zdroj: www.hotcoin.org

HotCoin (HCN) používa blockchainový algoritmus ERC20 spoločnosti Ethereum, ktorý bol navrhnutý tak, aby zabezpečil anonymitu používateľov, ktorí pristupujú k produktom a službám ponúkaným zábavným priemyslom pre dospelých. Tím, ktorý stojí za projektom, tvrdí, že ich token je možné na tento účel už použiť, čo umožňuje používateľom používať webové stránky a služby pre dospelých.

Zameriavajú sa tiež na implementáciu ďalších produktov vrátane peňaženky HotCoin, platobnej brány a riešení VR a AR.

4. OCEAN Poseidon Foundation

Dátum začatia ICO: 16. februára 2019

Dátum ukončenia ICO: 24. marca 2019

OCEAN Poseidon je nezisková organizácia, ktorá sa snaží poskytnúť revolučné riešenia na zastavenie zmeny podnebia.

Prvé riešenie spoločnosti Poseidon – platforma poháňaná umelou inteligenciou a blockchainom nazývaná redukovať – ​​spája používateľov s uhlíkovým kreditným systémom, ktorý môže pomôcť vyrovnať emisie CO2.

obmedzenie umožňuje používateľom vyvážiť vplyv akejkoľvek transakcie na podnebie a pomocou novej technológie je to možné v malom rozsahu (obchodovanie v gramoch namiesto ton)..

Na rozdiel od väčšiny projektov, ktoré využívajú blockchain spoločnosti Ethereum, bude token OCEAN spoločnosti Poseidon využívať platformu Stellar, o ktorej sa zistilo, že je environmentálne najpriaznivejšou blockchainovou platformou, pretože nevyžaduje mechanizmus konsenzu, ktorý by spotreboval obrovské množstvo energie..

5. SUROVÉ ICO

Dátum začatia ICO: 1. marca 2019

Dátum ukončenia ICO: 15. marca 2019

Dátum začiatku predpredaja: 22/05/2018

Dátum ukončenia predpredaja: 1. 3. 2019

RAWG, neoficiálne nazývaná „IMDb hier“, je platforma pre videohry a platformu pre objavovanie, ktorá obsahuje viac ako 50 000 titulov zo všetkých populárnych herných platforiem, vďaka ktorým sa vaše herné zručnosti premenia na produkty a služby.

Odmeny dostanú hráči v tokenoch RAWG za výkony v hrách z ich obľúbených hier. Pre používateľov môžu byť tokeny použité na získanie špeciálnych ponúk od partnerov RAWG a ich konverziu na iné kryptomeny. Inzerenti môžu tiež použiť tokeny RAWG na nákup reklám na platforme RAWG s cieľom osloviť hráčov.

Cena tokenu RAWG sa viaže k cene inzerátu umiestneného na RAWG – 100 tokenov bude znamenať 1 000 zobrazení bannerovej reklamy.

surový

Zdroj: producthunt.com

6. AvailCom ICO 

Dátum začatia ICO: 15. januára 2019

Dátum ukončenia ICO: 15. februára 2019

Dodávka tokenov ICO: 835 000 000 AVL

Dátum začiatku predpredaja: 15. novembra 2018

Dátum ukončenia predpredaja: 15. decembra 2018

Dodávka tokenov pred predajom: 70 000 000 AVL

Cena: 1 AVL = 0,03 USD

AvailCom je platforma založená na blockchainovej technológii, ktorú je možné využiť na akýkoľvek prenájom nehnuteľností, od bytov a domov po autá a bicykle, s možnosťou platby fiat menou bez pridania úroku k cene.

AvailCom je platforma, ktorá urýchli proces vyhľadávania a lízingu akejkoľvek nehnuteľnosti bez kľúčov a zároveň eliminuje potrebu zásahu tretích strán. Využitím tejto služby bude môcť ktokoľvek vyjednávať a prenajímať nehnuteľnosť bezplatne od majiteľa bez toho, aby musel riešiť dusnú byrokraciu a časové oneskorenia..

7. HyperionX (STROM) ICO

Dátum začatia ICO: 20. februára 2019

Dátum ukončenia ICO: 2019-12-31

Cena tokenu: 1 STROM = 0,04 USD

HyperionX je jedinečná organická komunita a trh, ktorý motivuje používateľov k sledovaniu reklám a uskutočňovaniu prieskumov.

Cieľom HyperionX je vybudovať niečo viac než len jednoduché trhovisko, ktoré rozdáva odmeny. Tím verí, že nové technológie, ako je blockchain, priamo zmenia spôsob našej interakcie so spoločnosťou a spôsob, akým sa pozeráme na naše pracovné miesta. Ich cieľom je vybudovať slobodné trhovisko a decentralizovaný ekosystém, kde ľudia budú môcť vytvárať obsah a dostávať tokeny za vykonávanie rôznych činností.

Pretože používatelia budú naďalej používať HyperionX, odomknú nové funkcie a decentralizované aplikácie, ktoré vygenerujú nové spôsoby interakcie s komunitou.

hyperionx

Zdroj: www.hyperionx.org

Záver

Ak chcete nájsť viac nových startupov, pozrite si tieto Zoznam ICO. CryptoTotem porovnáva rôzne hodnotenia špičkových analytických agentúr a má databázu viac ako 5400 krypto projektov.

Ak máte záujem zapojiť sa do ICO, urobte si vlastný prieskum. Ďalšie informácie o ICO si môžete prečítať na našej stránke v našej makroanalýze trhu alebo v tomto článku o VCOH. Na záver je tu ďalšia analýza toho, ako ceny ETH ovplyvňujú aj ekosystém ICO.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map