Sprievodca: Ako kúpiť Cindicator na Binance

[Aktualizované október 2018] – Najväčšie kryptomeny ako Bitcoin, XRP, Bitcoin Cash a Litecoin sa venujú najväčšej pozornosti, pokiaľ ide o investovanie do kryptomeny, ale je tu veľa menších mincí, o ktorých sa oplatí hovoriť. CoinMarketCap uvádza momentálne viac ako 2 000 kryptomien a skutočne veľa tokenov s malou kapitalizáciou má významný potenciál spolu s praktickou užitočnosťou práve teraz. Cindicator je jednou z tých mincí s malou kapitalizáciou, ktorá má momentálne nízke náklady a skutočný potenciál rastu. V tejto príručke nájdete informácie o tom, ako obchodovať s nástrojom Cindicator ďalej Binance.

Čo je Cindicator?

Ako popísal tím Cindicator, vyvíjajú investičnú platformu „Hybrid Intelligence“. Ich platforma kombinuje vstupy ich používateľov s technológiou strojového učenia a poskytuje investorom nástroje na prijímanie inteligentných obchodných rozhodnutí.

Cindicator je aplikácia, ktorá poskytuje predikcie cien kryptomeny, ktoré majú crowdsourcing, s možnosťou, že používatelia budú za svoj vstup kryptomenu zarábať. Ľudia sa môžu zúčastniť zadarmo, ponúkajú predpovede a odpovedajú na otázky. Čím presnejšie odpovede, tým viac bodov získate, čo sa premení na kryptomeny.

Dané odpovede prijíma nástroj strojového učenia s cieľom poskytnúť agregované a inteligentné informácie, za ktoré môžu používatelia platiť. Od augusta 2018, predpovede aplikácie boli v priemere o niečo viac ako 60% presné.

Token Cindicator je stále veľmi nový, ICO mal iba v druhej polovici roku 2017. Z tohto dôvodu ho nenosí veľa búrz a len veľmi málo spôsobov, ako kúpiť Cindicator za meny Fiat. Táto príručka vám ukáže výmenu bitcoinu alebo ethereum za Cindicator na jednej z najväčších búrz na svete, Binance.

Krok 1: Zaregistrujte sa na Binance

Binance je jednou z najväčších búrz s kryptomenami na trhu a umožňuje používateľom obchodovať okolo 540 rôznych obchodných párov. Platforma sa preslávila po veľmi pozitívnom roku 2018 a stala sa jednou z najväčších búrz na trhu. 

Ako informoval CoinMarketCap, Binance je druhou najväčšou burzou vo vesmíre s objemom obchodov za posledných 24 hodín vo výške 916 miliónov dolárov. Cindicator má najväčší objem obchodov na Binance prostredníctvom svojich troch obchodných párov CND / BTC, CND / BNB a CND / ETH. Binance predstavuje viac ako 97,4% z celkového objemu obchodov spoločnosti Cindicator po celom svete. 

To je veľmi užitočné pre investorov, ktorí chcú mať likviditu a možnosť kedykoľvek nájsť kupujúceho a predávajúceho.

Ak ste to ešte neurobili, budete si musieť zaregistrovať účet v Binance. Proces je celkom ľahký a nemal by trvať dlho.

register binance 4

Krok 2: Overte svoj účet

Predtým, ako začnete obchodovať, budete musieť predložiť niekoľko dokumentov KYC (poznať svojho zákazníka) na overenie svojej identity. Ďalej nastavte bezpečné dvojfaktorové overenie, ktoré ochráni váš účet.

Krok 3: Pošlite BTC, ETH alebo BNB na váš účet Binance

Pretože Binance neponúka fiatové (USD, EUR atď.) Vklady, budete musieť na svoj účet Binance poslať coiny ako Bitcoin, Ethereum alebo Binance Coin. Ak ešte nemáte jednu z týchto mincí, môžete nakupovať pomocou kreditnej alebo debetnej karty na stránkach ako Coinmama, Changelly alebo Coinbase.

Ak chcete uskutočniť vklad, prejdite do ponuky v hornej časti stránky, vyberte možnosť Fondy a potom Vklady..

Na nasledujúcej obrazovke sa zobrazí výzva na výber mince, ktorú chcete vložiť. Vyberte si svoju mincu (BTC, ETH alebo BNB) z rozbaľovacej ponuky.

Binance vám dá adresu peňaženky, do ktorej budete posielať svoje mince. Uistite sa, že posielate iba konkrétnu mincu (tj. BTC do BTC peňaženky, ETH do ETH peňaženky). V opačnom prípade môžu byť vaše mince stratené.

Ak chcete kúpiť Binance Coin, môžete tak urobiť prostredníctvom výmeny Binance pomocou kreditnej karty. Toto je jedna z najnovších služieb ponúkaných spoločnosťou Binance. Navyše môžete bitcoiny alebo ethereum nakupovať priamo pomocou kreditnej karty.

Zasielanie jednej kryptomeny do inej kryptopeňaženky môže mať za následok navždy stratu vašich finančných prostriedkov.

zloženie vkladu 4

Krok 4: Počkajte na potvrdenie

V závislosti od zaťaženia siete môže dokončenie vkladu chvíľu trvať.

Krok 5: Nájdite a vyberte pár BTC, ETH alebo BNB

Keď sa mince objavia vo vašej peňaženke, je čas prejsť do sekcie výmeny. Na tomto mieste nájdete ceny a rozhodujete o cene za kúpu Cindicatoru na Binance.

V hornej časti stránky vyberte možnosť „Exchange“ a potom „Základné“.

Na obrazovke obchodovania prejdite do vyhľadávacieho poľa na pravej strane. Vyberte mincu, s ktorou chcete obchodovať (BTC, ETH, BNB alebo USDT), a vyhľadajte výraz „CND“. Vyberte pár CND pre svoju mincu (napríklad CND / BTC).

cnd binance

Voliteľné: Nakupujte v správnom čase pomocou pokročilých nástrojov spoločnosti Binance

Binance má množstvo nástrojov a údajov, ktoré vám pomôžu nakupovať nízko a predávať vysoko.

Na obchodnej obrazovke budete môcť zobraziť cenu a históriu objednávok pre dvojicu, ktorú ste si vybrali. Môžete tiež nastaviť limity nákupu alebo predaja. To znamená, že môžete nastaviť cenu, za ktorú chcete kúpiť alebo predať, a akonáhle cena CND dosiahne tento bod, Binance automaticky uskutoční váš obchod. Vďaka tomu niektorí zistia, že získali Cindicator na Binance bez toho, aby sami aktívne sledovali ceny (takže postupujte opatrne).

Binance poskytuje pokročilé nástroje pre skúsených používateľov a obchodníkov, ktorí chcú mať pri obchodovaní s digitálnymi aktívami lepší zážitok. Binance je burza vytvorená pre začiatočníkov a tiež pre profesionálnych obchodníkov, ktorí vyžadujú veľa ďalších nástrojov na lepšie rozhodovanie pri obchodovaní. Vďaka týmto službám budú mať jednotlivci celkovo lepšie skúsenosti.

cnd binance 2

Krok 6: Vyberte množstvo CND, ktoré chcete kúpiť

Vyberte cenu, za ktorú chcete kúpiť CND, alebo zvoľte „Market“, aby ste nakúpili za aktuálnu trhovú cenu.

Teraz vyberte, koľko CND chcete kúpiť. Môžete si zvoliť konkrétnu sumu v CND alebo 25%, 50%, 75% alebo 100% z BTC / ETH / BNB coinov v peňaženke Binance.

Krok 7: Kúpte si Cindicator!

Kliknite na „Kúpiť CND“ a ste hotoví. Akonáhle Binance potvrdí vašu objednávku, vaše tokeny CND by sa mali objaviť vo vašej peňaženke Binance. Úspešne ste pripravili Cindicator na Binance

Krok 8: Presuňte svoje mince do zabezpečenej peňaženky Cindicator

Osvedčeným postupom v kryptomene je držať svoje mince ďalej od výmeny v peňaženke, ktorú ovládate. Na to budete potrebovať krypto peňaženku, ktorá podporuje Cindicator.

Hardvérové ​​peňaženky ako Ledger Nano S alebo Trezor, aj keď sú drahšie, ponúkajú najvyššiu úroveň zabezpečenia a podporujú širokú škálu tokenov. V opačnom prípade je MyEtherWallet bezplatná webová možnosť pre tokeny ERC-20, napríklad Cindicator.

Ak chcete vybrať svoje tokeny CND do svojej vlastnej peňaženky, vyberte možnosť „Fondy“ a potom „Výbery“. V rozbaľovacej ponuke zvoľte CND.

Burzy kryptomeny boli v posledných rokoch ovplyvnené rôznymi hackermi. Napríklad Binance pred pár mesiacmi po útoku stratil od používateľov 7 000 BTC. Používateľom bola výmena síce kompenzovaná, ale ak je útok masívny, finančné prostriedky by boli navždy stratené. 

Zadržanie súkromných kľúčov od vášho digitálneho majetku znamená byť vlastníkom vašich finančných prostriedkov. Aj keď výmeny zvyčajne sľubujú rozsiahle bezpečnostné postupy, väčšina z nich už bola napadnutá hackermi a útokmi. 

Hardvérové ​​peňaženky sú najlepšou voľbou pre používateľov, aby si mohli uložiť svoje digitálne aktíva a mali istotu, že budú v bezpečí pred hackermi a útokmi na kryptoburzy. 

cnd binance 3

Zobrazí sa výzva na zadanie adresy peňaženky. Toto je adresa z vašej súkromnej peňaženky Cindicator.

cnd binance 4

Skontrolujte, či je zadaná adresa správna, a kliknite na tlačidlo „Odoslať“. Po potvrdení transakcie (to môže trvať niekoľko okamihov, v závislosti od množstva aktivity v sieti), sa vaše mince odošlú do vašej peňaženky.

V tejto príručke ste sa naučili, ako kúpiť Cindicator na Binance. Používanie tejto platformy má v porovnaní s ostatnými veľa výhod, vrátane možnosti nákupu BNB, ETH alebo BTC pomocou kreditnej karty a ich výmeny za CND a veľkej likvidity, ktorú burza poskytuje používateľom.. 

Tak a je to! Teraz viete, ako môžete kúpiť žetóny Cindicator Binance. Môžete si tiež stiahnuť mobilnú aplikáciu Cindicator z obchodu iTunes alebo App Store Google alebo k nej získať prístup online na adrese https://app.cindicator.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map