Sprievodca: Ako kúpiť ICON (ICX) na Binance

„Hyperconnect the world“ – na webovej stránke ICON sa to snaží dosiahnuť toto juhokórejské blockchainové spustenie. Majú ambiciózny cieľ prepojiť všetky svetové blockchainové siete a tradičné infraštruktúry, v ktorých ICX, ich rodný token, získal veľa humbuku. Za necelý rok od svojej prvotnej ponuky mincí je ICX v súčasnosti 34. najväčšou na trhu s maximom viac ako 260 miliónov USD.

Ako mladá kryptomena je ICX stále trochu neznámou, predstavuje však aj značný potenciál pre rast. Táto príručka vám povie, ako sa zapojiť do akcie a investovať do IKONY.

Aj keď na trhu existuje veľa konkurentov spoločnosti ICON, jedná sa o jednu z najúspešnejších blockchainových sietí súčasnosti, keďže na svete existuje viac ako 2 000 altcoinov..

Čo je IKONA?

S veľkým počtom rôznych platforiem inteligentných kontraktov sa vynára otázka interoperability. Ako budú aplikácie NEO schopné komunikovať s aplikáciami Ethereum alebo Cardano? To ICON dúfa, že vyrieši. Ich platforma bude mať za cieľ umožniť vzájomné fungovanie rôznych blockchainových sietí a zároveň umožniť plynulé výmeny medzi rôznymi kryptomenami.

Je to ambiciózny projekt s významným prípadom konečného použitia, ale stále je v relatívne ranom štádiu vývoja. Avšak s spustenie ich mainnetu v roku 2018 bude ICON pripravený na výrazný rast – v októbri 2018 už sieť ponúka okolo 1 000 transakcií denne. Ďalej spolupracuje s najväčšou telekomunikačnou spoločnosťou v Južnej Kórei na Slovensku.

V tejto fáze je veľmi ťažké nájsť kdekoľvek kúpiť ICX za meny Fiat. Náš sprievodca vám teda ukáže, ako obchodovať Bitcoin, Ethereum, Binance Coin alebo Tether pre ICX na jednej z najväčších svetových búrz, Binance.

Medzi konkurentov, ktoré v súčasnosti digitálna mena má, patria Cardano (ADA) a Cosmos (ATOM). Ak sa chcete o týchto dvoch projektoch dozvedieť viac, vytvorili sme o nich podrobných sprievodcov.

Krok 1: Zaregistrujte sa na Binance

Binance je jednou z najpopulárnejších a najuznávanejších kryptobúrz na svete. Podľa CoinMarketCap je Binance 10. najväčšou kryptoburzou s trhovou kapitalizáciou 685 miliónov dolárov za posledných 24 hodín. 

Používatelia majú tendenciu zvoliť si túto kryptoobchodnú platformu, pretože má veľkú likviditu pre altcoiny a pretože na trhu pôsobí už viac ako dva roky ako líder v oblasti vesmíru. Investori, ktorí majú záujem o kúpu ICON, to môžu urobiť prostredníctvom štyroch rôznych obchodných párov, vrátane ICX / BNB, ICX / BTC, ICX / ETH a ICX / USDT. Ikona ICON v súčasnosti predstavuje 0,22% z celkového objemu obchodov na tejto platforme. 

Služby ponúkané touto kryptoburzou sú konkurencieschopné a sú v čele odvetvia.

Ak ste sa ešte nezaregistrovali, budete si musieť zaregistrovať účet na Binance. Proces registrácie by mal byť rýchly a užívateľsky prívetivé rozhranie spoločnosti Binance.

register binance 3

Krok 2: Overte svoj účet


Binance vyžaduje, aby ste pred začatím obchodovania predložili niekoľko overovacích dokumentov. Na ochranu svojho účtu budete musieť nastaviť aj bezpečnostné opatrenia a dvojfaktorové overenie.

Krok 3: Pošlite BTC, ETH, BNB alebo USDT na váš účet Binance

Po schválení vášho účtu budete musieť na svoj účet na Binance poslať nejaké bitcoiny, ethereum, Binance Coin alebo Tether. Ak ešte nemáte jednu z týchto mincí, môžu ľudia z väčšiny miest na svete nakupovať pomocou kreditnej alebo debetnej karty na weboch ako Coinmama, Changelly alebo Coinbase.

Ak to chcete urobiť, choďte na hornú lištu a zvoľte „Fondy“, potom „Vklady“. Kliknite na rozbaľovaciu ponuku a vyberte si, ktorú mincu chcete poslať.

Na ďalšej obrazovke dostanete adresu peňaženky, do ktorej budete posielať svoje prostriedky. Na túto adresu nezabudnite poslať iba vybraný typ mince – tj. iba bitcoin na adresu bitcoinu. Ak do tejto peňaženky pošlete akúkoľvek inú mincu, váš vklad by mohol byť stratený.

zloženie vkladu 3

Krok 4: Počkajte na potvrdenie

Možno budete musieť počkať, kým transakcia prejde, v závislosti od úrovne aktivity v sieti. Buďte trpezliví a pred postupom sa uistite, či váš vklad prešiel.

Krok 5: Vyhľadajte a vyberte pár BTC, ETH, BNB alebo USDT

Teraz ste vložili vklad, je čas prejsť do sekcie výmeny v Binance.

V hornom menu zvoľte „Exchange“ a potom „Basic“. Zobrazí sa obrazovka obchodovania.

Na pravej strane bude rámček, ktorý zobrazuje páry BTC, ETH, BNB a USDT. Vyberte mincu, ktorú ste vložili skôr, a vyhľadajte ICX. Kliknite na pár (ICX / BTC, ICX / ETH, ICX / BNB alebo ICX / USDT).

ICX binance

Voliteľné: Nakupujte v správnom čase pomocou pokročilých nástrojov spoločnosti Binance

Aj v rámci svojej základnej výmeny ponúka spoločnosť Binance množstvo spôsobov, ako pomôcť používateľom nakupovať s nízkym a vysokým predajom. Zahŕňa to komplexnú históriu cien a objednávok pre vybraný pár, ako aj limitované objednávky. Limitované objednávky vám umožňujú zvoliť si konkrétnu cenu, za ktorú chcete kúpiť alebo predať. Keď teda ICX dosiahne vami zadanú cenu, Binance za vás automaticky vykoná obchod. Prípadne si môžete zvoliť nákup za aktuálnu trhovú cenu – pre začínajúcich obchodníkov by to malo byť v poriadku.

Vďaka pokročilým nástrojom, ktoré poskytuje Binance, je možné, aby používatelia mohli zlepšovať svoje obchodné aktivity a nájsť lepšie ceny pre digitálne meny, ktoré chcú kúpiť alebo predať. V takom prípade budú mať investori pomocou limitovaných pokynov možnosť znížiť svoje poplatky za obchodovanie a tiež zvoliť lepšie ceny.

icx binance 2

Krok 6: Vyberte množstvo ICX, ktoré chcete kúpiť

Teraz vyberte, koľko chcete kúpiť. Môžete si zvoliť určitú sumu ICX alebo minúť 25%, 50%, 75% alebo 100% mincí vo svojej BTC / ETH / BNB alebo USDT peňaženke.

Krok 7: Kúpte si IKONU!

Kliknutím na „Kúpiť ICX“ dokončite objednávku. Po dokončení potvrdenia siete ste hotoví!

Krok 8: Presuňte svoje mince do bezpečnej ICON peňaženky

Najlepším postupom v kryptomene je vždy uchovávať svoje mince v zabezpečenej peňaženke, ktorú ovládate. To znamená, že po dokončení obchodovania presuniete svoje mince z burzy.

Hardvérové ​​peňaženky sú zvyčajne najlepším spôsobom na ukladanie kryptomien. Umožnili by vám mať svoje prostriedky neustále chránené a chránené pred útokmi alebo hackermi. Mať jednu z týchto peňaženiek však nie je zadarmo.

Pretože iba nedávno prešiel z zástupného symbolu ERC-20 na token na blockchaine ICON, zatiaľ neexistuje široká škála peňaženiek podporujúcich ICX. Najbezpečnejšou možnosťou je použiť hardvérovú peňaženku, napríklad Ledger Nano S alebo Trezor (obe podporujú ICX). Alternatívne je ICONex bezplatná multiplatformová peňaženka ICX vyvinutá samotným tímom ICON.

Ak chcete vybrať svoje mince z programu Binance, vyberte možnosť „Fondy“ a potom „Výbery“.

V rozbaľovacej ponuke vyberte možnosť „ICX“.

icx binance 3

Zobrazí sa výzva na zadanie adresy peňaženky, do ktorej chcete svoje mince vybrať. Sem zadajte adresu z vašej peňaženky ICX a kliknite na „Odoslať“. Chvíľu počkajte, kým Binance potvrdí, že výber bol dokončený.

icx binance 4

Stručne povedané, Binance má veľkú likviditu pre altcoiny, čo je dobré pre objavné a obchodné aktivity. Na tejto platforme je navyše možné získať digitálne aktíva pomocou kreditnej karty. Nie všetky obchodné páry sú však k dispozícii na nákupy kreditnými kartami. V budúcnosti by bolo možné k tejto možnosti pridať ikonu ICON.

Tak a je to! Teraz viete, ako začať investovať do spoločnosti ICX, tokenu za prepojenou decentralizovanou sieťou budúcnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map