Sprievodca: Ako kúpiť NEO na Bittrexe

Ak ste tu, potom pravdepodobne hľadáte nákup Neo na burze Bittrex. NEO je mnohými prezývané ako „čínske éterum“. A keďže Ethereum zápasí na nedávnom trhu s medveďmi, je možné, že NEO môže robiť kroky, aby sa stala platformou inteligentných kontraktov č. 1 v blockchainovej sfére. Alebo aspoň najcennejšia smart kontraktná kryptomena.

Napriek vysokému profilu a zúrivej základni fanúšikov nie je NEO tak široko dostupný ako iné mince s veľkým viečkom. Je však možné, ak viete, kam máte ísť. Táto príručka vás prevedie procesom nákupu produktu NEO krok za krokom Bittrex Exchange.

Čo je NEO?

NEO je inteligentná zmluvná platforma, podobne ako Ethereum, EOS alebo Cardano. Ich myšlienkou je umožniť ľuďom budovať decentralizované aplikácie, podporovať oblasti ako digitálna identita a priemyselné využitie blockchainu. Na sieti NEO už bolo založených množstvo úspešných ICO a blockchainových projektov, vášnivou základňou vývojárov NEO..

Najväčším rozdielom pre NEO oproti iným platformám je jeho tokenový model. Pre začiatok je NEO token nedeliteľný. To znamená, že môžete obchodovať iba s celými tokenmi – tokeny nie je možné rozdeliť napríklad na 0,5 alebo 0,25 NEO, ako to môžete urobiť s tokenmi ako Bitcoin a Ethereum.

Na umožnenie mikrotransakcií na platforme NEO má sekundárny token, GAS, ktorý sa používa na platby napríklad za poplatky za používanie (napríklad ETH je na Ethereum). Ľudia, ktorí sú držiteľmi NEO, budú stabilne zarábať PLYN úmerne svojim podielom na NEO, vďaka čomu bude investícia NEO tiež spôsobom, ako zarobiť pasívny krypto príjem.

Namiesto toho, aby sa ponuka tokenov, ktorá sa neustále zvyšuje, rovnako ako v prípade ťažobných mien, ako je bitcoin, mala spoločnosť NEO fixnú zásobu 100 miliónov tokenov. Preto, ako bude sieť rásť a bude čoraz viac využívaná, hodnota tokenu bude prirodzene stúpať kvôli nedostatku.

Teraz sa pozrime, ako začať investovať do NEO.

Krok 1: Zaregistrujte sa na Bittrexe

Ak ste to ešte neurobili, budete si musieť zaregistrovať účet Bittrex. Začnite kliknutím na „Registrovať“ na ich domovskej stránke.

bittrex 1

Krok 2: Overte svoj účet

Predtým, ako začnete obchodovať, od vás Bittrex vyžaduje overenie účtu.

Budete si musieť vytvoriť profil vrátane svojho mena, dátumu narodenia a adresy bydliska. Budete tiež musieť predložiť jednu formu identifikácie (pas, vodičský preukaz alebo občiansky preukaz) a aktuálnu selfie.

Proces je zvyčajne veľmi krátky a jeho úspešné overenie môže trvať len pár minút. Aj keď web hovorí, že v niektorých prípadoch to môže trvať až 24 hodín.


Krok 3: Vložte bitcoin alebo ethereum

Niekoľko miest vám umožňuje kúpiť NEO pre meny Fiat, ako sú USD alebo EUR, a to zahŕňa Bittrex. Najprv teda budete musieť kúpiť bitcoin alebo ethereum a potom obchodovať za NEO na bittrexe.

Ak nemáte žiadnu z týchto mincí, ľudia z väčšiny miest na svete môžu nakupovať pomocou kreditnej alebo debetnej karty Coinmama, Changelly alebo Coinbase.

Keď budete mať bitcoin alebo ethereum, budete musieť previesť svoje coiny na svoj účet Bittrex. Ak to chcete urobiť, kliknite na „Peňaženky“ na hornom navigačnom paneli.

Na nasledujúcej stránke sa zobrazia všetky vaše individuálne zostatky v peňaženke na serveri Bittrex. Vyhľadajte mincu, ktorú chcete vložiť (napríklad BTC). Kliknutím na zelenú ikonu vedľa názvu mince uskutočnite vklad.

bittrex 2

Ak ste tento typ mince vložili prvýkrát, budete si musieť vygenerovať adresu peňaženky. Kliknite na „Nová adresa“ a chvíľu počkajte, kým pre vás Bittrex vytvorí novú peňaženku. Po dokončení skopírujte adresu peňaženky ako adresu odosielania vašich bitcoinov / éterov.

bittrex 3

V závislosti od zaťaženia siete budete musieť chvíľu čakať, kým uvidíte mince v peňaženke Bittrex.

Krok 4: Vyhľadajte pár BTC alebo ETH pre NEO na burze Bittrex Exchange

Po dokončení vkladu môžete obchodovať za NEO na burze Bittrex.

Kliknutím na „Trhy“ prejdete na obrazovku výmeny.

bittrex 5

Mince s pármi USD budú uvedené v hornej časti. Posuňte sa nadol do sekcie „Bitcoin Markets“ (alebo „Ethereum Markets“, ak obchodujete s Ethereum). Do vyhľadávacieho panela zadajte „NEO“ a zobrazí sa pár pre NEO.

bittrex neo

Kliknutím na BTC / NEO alebo ETH / NEO zobrazíte obrazovku objednávky NEO.

Krok 5: Vyberte si, koľko NEO chcete kúpiť

Na obrazovke obchodovania posuňte zobrazenie nadol na miesto, kde sa zobrazuje možnosť kúpiť alebo predať NEO na Bittrexe. Uistite sa, že je vybratá možnosť „Kúpiť“.

bittrex neo 2

Budete mať niekoľko možností objednávky. Predvolená možnosť je „Limit“ – vložíte koľko NEO chcete kúpiť, za koľko a Bittrex sa pokúsi uskutočniť tento obchod. Prípadne si môžete zvoliť „Podmienenú“ objednávku. To znamená, že si vyberiete, koľko NEO nakúpite, a poviete spoločnosti Bittrex, aby obchod uskutočnila, iba ak je cena nižšia ako / vyššia ako cena, ktorú určíte..

Pre limitnú objednávku:

  • Nastavte množstvo NEO, ktoré chcete kúpiť
  • Nastavte svoju „Bid Price“ – cenu v BTC / ETH, za ktorú chcete kúpiť (výberom možnosti „Last“ vezmete najnovšiu cenu)
  • Skontrolujte množstvo BTC / ETH, ktoré bude vaša objednávka stáť (či máte dostatok finančných prostriedkov na pokrytie objednávky)
  • Vyberte, ako dlho chcete, aby sa Bittrex pokúsil uskutočniť vašu objednávku. Váš obchod budú môcť uskutočniť, iba ak niekto iný obchoduje opačným smerom (t. J. NEO-BTC alebo NEO-ETH). Predvolená možnosť znamená, že spoločnosť Bittrex sa bude snažiť nájsť obchodného partnera, kým nebude dokončená vaša celková objednávka, alebo kým objednávku nezrušíte. V opačnom prípade sa môžete rozhodnúť objednávku zrušiť, ak ju nebude možné dokončiť okamžite.

Podmienené objednávky fungujú rovnako. Jediným rozdielom je zvoliť si svoj stav (väčší alebo rovný alebo menší alebo rovný).

Uvedomte si, že Bittrex má poplatok za výber vo výške 0,025 NEO. Pretože NEO je nedeliteľná kryptomena, budete môcť vybrať iba celé číslo. Ak napríklad držíte 100 NEO, stane sa z neho 99,975 NEO za transakčný poplatok, ktorý si nebudete môcť vziať.

Nezabudnite na to, že k sume NEO, ktorú chcete kúpiť, pripočítajte 0,025, aby ste si mohli neskôr vybrať celkovú sumu v peňaženke..

Krok 6: Kúpte si NEO!

Po dokončení podmienok svojho obchodu kliknite na „Kúpiť NEO“. A ste hotoví! Bittrex vás upozorní, keď bude váš obchod úspešne dokončený.

Krok 7: Vyberte svoje NEO žetóny do bezpečnej NEO peňaženky (a začnite zarábať PLYN!)

Osvedčeným postupom v kryptomene je vždy držať svoje mince v zabezpečenej peňaženke, mimo burzy, ak sa s nimi neobchoduje. To je pre NEO ešte dôležitejšie, pretože vám umožňuje zarábať PLYN (peniaze zadarmo !!!) iba držaním NEO.

Ak chcete vybrať svoje mince, budete potrebovať peňaženku, ktorá podporuje NEO (a PLYN). Najbezpečnejšou možnosťou je hardvérová peňaženka, napríklad Ledger Nano S. Lacnejšou možnosťou je NEON peňaženka, desktopová peňaženka pre Windows, Mac a Linux, ktorú vytvorila vývojárska skupina NEO City of Zion.

Ak chcete uskutočniť výber z Bittrexu, kliknite na „Peňaženky“. Teraz hľadajte NEO – peňaženka by mala zobrazovať nový zostatok s vašimi novo zakúpenými NEO mincami. Kliknutím na červený symbol výber zrušíte.

bittrex neo 3

Na nasledujúcej obrazovke uveďte množstvo NEO, ktoré chcete vytiahnuť (nezabudnite, že to môžu byť iba celé jednotky), a cieľovú adresu (z vašej NEO peňaženky). Skontrolujte, či je adresa správna, a dokončite kliknutie na „Vybrať NEO“.

bittrex neo výber

Tak a je to! Teraz viete, ako kúpiť NEO na Bittrexe, jednej z najpopulárnejších búrz kryptomeny. Pozri tu pre nášho sprievodcu nákupom NEO od spoločnosti Binance Exchange.

Andrew je spisovateľka a digitálna marketingová pracovníčka z Nového Zélandu, ktorá v súčasnosti pôsobí mimo juhovýchodnej Ázie. Spolu so svojou prácou v mnohých oblastiach priestoru elektronického obchodu má Andrew veľký záujem o kryptomenu, najmä altcoiny a projekty zamerané na bežné prijímanie kryptomien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map