Sprievodca: Ako kúpiť NEO (NEO) od spoločnosti Binance

Inteligentné zmluvné platformy môžu mať najväčší potenciál na zmenu hier zo všetkých projektov v krypto sfére. Blockchain mnohí označujú ako „nový internet“ a každý vie, ako veľmi internet zmenil svet.

Ethereum je už dlho lídrom na trhu vývojových platforiem blockchain. Začínajú však zaznamenávať značnú konkurenciu v projektoch ako EOS, Cardano a NEO. Posledne menovaný, NEO, má najvášnivejšiu a najobetavejšiu komunitu zo všetkých (vrátane Etherea). Z tohto dôvodu si vyžaduje zváženie od všetkých nadšencov kryptomien.

Čo je NEO?

Ako už bolo spomenuté, NEO je platforma pre vývoj inteligentných kontraktov. Program NEO bol zahájený v roku 2014, pôvodne ako Antshares, neskôr sa rebranding zmenil na NEO v roku 2017. Komunita riadená radou NEO sa snaží vytvoriť rámec pre digitálnu ekonomiku. Ich platforma podporuje koncepty ako digitálna identita a priemyselné využitie blockchainu, ako aj ICO a decentralizované aplikácie. Zoznam vyvíjaných dApps na blockchaine NEO nájdete tu.

Veľkým rozdielom medzi NEO a inými inteligentnými zmluvnými platformami je tokenový model. Token NEO nie je určený na použitie pri transakciách a je nedeliteľný (čo znamená, že nemôžete poslať 0,5 alebo 0,25 NEO. Musí to byť celý token). Namiesto toho platforma používa GAS ako menu pre poplatky a služby na platforme NEO. Držaním NEO v peňaženke budete neustále získavať GAS tokeny z transakčných poplatkov. Vďaka NEO je inteligentný spôsob, ako zarobiť pasívny príjem.

Keďže Ethereum v roku 2018 prejde vážnymi bojmi, môže to byť čas, kedy bude NEO svietiť. Povieme vám, ako môžete investovať do NEO a stať sa súčasťou jednej z najaktívnejších komunít v kryptomene súčasnosti.

Zároveň je spoločnosť NEO považovaná za „čínske ethereum“ za to, že sa nachádza v Číne a má veľa partnerstiev s miestnymi spoločnosťami. To je tiež jeden z dôvodov, prečo sa táto blockchainová sieť považuje za centralizovanú.

V súčasnosti je NEO 18. najväčšou digitálnou menou na trhu s trhovým stropom 708 miliónov dolárov a cenou za mincu 10,05 dolárov.

Krok 1: Zaregistrujte sa na Binance

Binance je jednou z najväčších búrz s kryptomenami na trhu. Podľa údajov poskytnutých spoločnosťou CoinMarketCap je táto platforma pre digitálne meny druhá najväčšia s objemom obchodovania za posledných 24 hodín vo výške 927 miliónov dolárov. 

Jednou z hlavných výhod nákupu NEO na burze Binance je, že platforma má jednu z najvyšších likvidít pre altcoiny. Napríklad za posledných 24 hodín obchodný pár NEO / USDT zaregistrovaný Objem obchodov na Binance 2,24 milióna dolárov, čo sa rovná 0,24% z celkového objemu obchodov na Binance. 

Medzi ďalšie obchodné páry, ktoré sa dajú nájsť na Binance, patria NEO / USDC, NEO / TUSD, NEO / PAX, NEO / ETH, NEO / BTC a NEO / BNB. Všetky páry NEO tvoria 0,42% z celkového objemu obchodov na Binance. 

Binance má tiež novú službu, ktorá umožňuje používateľom a investorom nakupovať niektoré digitálne meny pomocou kreditnej karty. Aj keď NEO v súčasnosti nie je súčasťou tejto služby, je možné, že toto digitálne dielo bude možné pridať v budúcnosti.

Uvidíme Binance pre túto príručku. Napriek tomu, že je dlhodobo jednou z 20 najlepších kryptomien, existuje len málo miest, ktoré vám umožňujú nakupovať NEO priamo v menách Fiatu ako USD alebo EUR. Najlepšou možnosťou je teda najskôr kúpiť bitcoin alebo ethereum a vymeniť ich za NEO na dôveryhodnej burze ako Binance.

Prvým krokom je, ak ste tak ešte neurobili, zaregistrovať si účet na Binance.

binance register

Krok 2: Overte svoj účet

Predtým, ako začnete obchodovať, budete musieť predložiť niekoľko dokumentov KYC (poznať svojho zákazníka) na overenie svojej identity. Ďalej nastavte bezpečné dvojfaktorové overenie, ktoré ochráni váš účet.

Krok 3: Pošlite BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT alebo BNB na váš účet Binance

Po schválení overenia pošlite bitcoin alebo ethereum na svoj účet Binance. Ak ešte nemáte jednu z týchto mincí, môžu ľudia takmer kdekoľvek na svete nakupovať pomocou kreditných kariet od Coinmama alebo Changelly.

Ak chcete vložiť vklad BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT alebo BNB, kliknite na „Fondy“ a potom na „Vklad“. Z rozbaľovacej ponuky vyberte mincu, ktorú chcete poslať. Takto získate adresu peňaženky, do ktorej budete posielať svoje prostriedky. Uistite sa, že všetky mince, ktoré pošlete na túto adresu, sú iba v tejto mene – ak svoje prostriedky pošlete na nesprávnu adresu, vaše mince môžu byť stratené.

zloženie vkladu

Krok 4: Počkajte na potvrdenie

V závislosti na zaťažení siete možno budete musieť chvíľu čakať na potvrdenie vkladu. Pred odchodom zo stránky sa uistite, že vklad prešiel.

Krok 5: Nájdite pár BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT alebo BNB

Akonáhle vložíte svoje bitcoiny alebo ethereum, je čas prejsť na burzu. Kliknite na „Exchange“ na hornom navigačnom paneli a potom na „Basic“.

Keď ste na burze, nájdite pár NEO pre mincu, ktorú ste vložili skôr. Ak to chcete urobiť, prejdite do vyhľadávacieho panela vpravo hore a vyhľadajte výraz NEO. To prinesie páry pre Bitcoin, Ethereum, TrueUSD, Paxos Standard, Tether alebo Binance Coin, Binanceovu natívnu kryptomenu.

neo binancia

Kliknite na požadovaný pár a zobrazí sa obrazovka obchodovania s NEO.

Voliteľné: Nakupujte v správnom čase pomocou pokročilých nástrojov spoločnosti Binance

Binance ponúka množstvo nástrojov a údajov, ktoré vám pomôžu nakupovať nízko a predávať vysoko. Na obchodnej obrazovke budete môcť zobraziť cenu a históriu objednávok pre dvojicu, ktorú ste si vybrali. Môžete tiež určiť limity pre nákup alebo predaj. To znamená, že môžete nastaviť cenu, za ktorú chcete kúpiť alebo predať, akonáhle cena NEO dosiahne tento bod, Binance vykoná váš obchod.

Vďaka rôznym nástrojom dostupným na pokročilej burze, ktoré poskytuje Binance, budú mať používatelia lepšiu kontrolu nad finančnými prostriedkami, ktoré spravujú. Binance je burza vytvorená pre začiatočníkov a tiež pre profesionálnych obchodníkov, ktorí vyžadujú veľa ďalších nástrojov na lepšie rozhodovanie pri obchodovaní. 

neo binance 2

Krok 6: Vyberte si, koľko NEO chcete kúpiť

Vyberte cenu, za ktorú chcete kúpiť, alebo kliknite na kartu „Market“ a kúpte za cenu, aká je práve teraz.

Môžete sa rozhodnúť kúpiť si určité množstvo NEO alebo minúť 25%, 50%, 75% alebo 100% mincí, ktoré ste vložili skôr.

Krok 7: Kúpte si NEO!

Kliknutím na „Kúpiť NEO“ dokončite objednávku.

Krok 8: Presuňte svoje mince do bezpečnej NEO peňaženky

Ak sa neobchoduje, najlepším zvykom je uchovávať svoje mince vo vlastnej zabezpečenej peňaženke oddelene od burzy. To je pre NEO ešte dôležitejšie, pretože chcete peňaženku, ktorá je schopná generovať PLYN z vašich NEO holdingov.

Pre najvyššiu bezpečnosť môžete svoje NEO držať v Ledger Nano S hardvérová peňaženka. Prípadne NEON desktop wallet je populárna peňaženka s možnosťou ukladania NEO aj GAS.

Po dokončení objednávky a zobrazení NEO tokenov v peňaženke Binance prejdite do časti „Fondy“ a potom „Výbery“. V rozbaľovacej ponuke vyberte možnosť NEO. Zadajte adresu pre výber (adresa z vašej peňaženky NEO) a tiež množstvo NEO, ktoré chcete presunúť.

Aj keď burza Binance ponúka účet na obchodovanie s virtuálnymi menami, najlepšie urobíte, ak si peniaze vyberiete do inej peňaženky. Najbezpečnejším spôsobom držania NEO coinov je ich uloženie do hardvéru alebo offline peňaženky.

The najlepšia hardvérová peňaženka pre NEO je zariadenie Ledger Nano S. Binance bol pred niekoľkými mesiacmi postihnutý hackerom, ktorý mal za následok stratu viac ako 7 000 BTC z ich peňaženiek. Používanie hardvérovej peňaženky je pre dlhodobých investorov to najlepšie. 

neo binance 3

Dokončite proces kliknutím na „Odoslať“.

Záver

Nákup NEO na platforme Binance je jedným z najrýchlejších spôsobov získania digitálneho majetku. Týmto spôsobom diverzifikáciou svojho portfólia získate expozíciu voči NEO ekosystému a celému krypto priestoru. 

Existujú aj ďalšie výmeny, ktoré by vám umožnili prístup do ekosystému NEO. Každá z týchto platforiem má svoje vlastné špecifikácie funkcií. Mali by ste venovať osobitnú pozornosť burze, ktorá ponúka najlepšie riešenie pre vaše potreby. 

Teraz viete, ako začať investovať do NEO, a môžete sa pripojiť k jednej z najvášnivejších komunít v kryptomene súčasnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map