Sprievodca: Ako kúpiť Tron (TRX) na Binance

Tron je decentralizovaný protokol o blockchaine, ktorý umožňuje na celom svete bezplatný obsah na technológii distribuovaného úložiska. Protokol umožní používateľom publikovať, ukladať a vlastniť údaje v nezávislej forme. Umožňuje tvorcom obsahu vydávať, rozširovať, distribuovať a narábať s digitálnymi aktívami a vytvárať tak decentralizovaný ekosystém zábavy s obsahom..

Kúpte si Tron na Binance ešte dnes!

Justin Sun, ktorý je generálnym riaditeľom, má tendenciu pozícií TRON ako nová distribuovaná ekonomika v oblasti digitálnej zábavy, ktorá zahŕňa streamovanie videí, hazardné hry online na sociálne siete, kde majú ekonomiku kontrolu nad používateľmi. Kryptomena, ktorá beží na blockchaine TRON, sa volá TRONIX (TRX).

Tron je v súčasnosti na 13. mieste na krypto grafoch s trhovým stropom niečo cez 1,3 miliardy a od začiatku decembra dosahuje stabilný rast..

Mimo búrz, kde sa obchoduje s kryptomenou TRONIX, je možné TRX uložiť do tu uvedených peňaženiek, ktoré používateľom poskytujú úplnú kontrolu nad ich mincami..

Za účelom zakúpenia produktu TRON môžu používatelia navštíviť kryptoburzu, ktorá umožňuje kryptomene fiat nákupy TRX. Alebo môžu navštíviť burzu, ktorá kryptám umožňuje kryptoburzy a vymieňať ďalšie kryptomeny za mince, zvyčajne BTC alebo ETH.

Kúpte si Tron pomocou kryptomeny

Hľadáte výmenu niektorých svojich kryptomien bitcoinov alebo éterov za TRONIX? Burza Binance by bola burzou, ktorá mi príde na myseľ.

Pri nákupe postupujte podľa nasledujúcich krokov Binance.

Krok 1:

Kúpte si Tron

Vytvor Binance účet, ak momentálne nie ste zaregistrovaní na platforme. Registračným procesom vás prevedie rýchly formulár. Vyžaduje sa iba platná e-mailová adresa a bezpečné heslo. Po registrácii budete musieť svoju registráciu potvrdiť kliknutím na odkaz odoslaný na e-mail, ktorý ste zaregistrovali. Týmto sa dokončí vaša registrácia a získate prístup k používaniu platformy.

Krok 2:

Financujte svoje Binance účet. V tomto okamihu musíte na platformu poslať nejaké bitcoiny alebo étery. Hodnota TRX, ktorú ste ochotní získať, vám presne hovorí, koľko BTC pošlete na platformu.

Ak to chcete urobiť, kliknite na odkaz „Fond“, potom na možnosť „Vklady“ a potom v zozname zobrazených kryptomien vyhľadajte bitcoin / éter..


Kúpte si Tron

Vyhľadajte BTC v zozname kryptomien ponúkaných spoločnosťou Binance a pre vaše použitie by bola vygenerovaná jedinečná adresa. Máte skopírovať vygenerovanú adresu a poslať do nej nejaké bitcoiny z vašej externej peňaženky alebo výmeny, kde máte uložené svoje krypty. Počkajte niekoľko minút a vaše mince by sa mali odrážať v peňaženke, ktorú ste poslali.

Krok 3:

Vymeňte svoje bitcoiny alebo iné altcoiny za TRON. Ak to chcete urobiť, musíte kliknúť na odkaz „VÝMENA“ vedľa loga Binance. Na tejto stránke by ste mali nájsť TRX / BTC, ak ste financovali bitcoinami, alebo TRX / ETH, ak ste financovali pomocou Etherov. Týmto by sa mal načítať graf páru, na ktorý ste klikli.

Kúpte si Tron

V časti Kúpiť TRX pod grafom vám pole Cena zobrazuje presný zlomok bitcoinu, ktorý zaplatíte za každú TRX, ktorú chcete kúpiť. Do poľa množstva zadajte množstvo, ktoré chcete kúpiť. Percentuálne tlačidlá pomáhajú pri vyplňovaní políčka s čiastkou, koľko z vašej financovanej kryptomeny bolo vložených na platformu, ktorú by ste chceli použiť na nákup bitcoinov. Ak využívate všetky svoje prostriedky, použite tlačidlo 100%. Kliknite na tlačidlo KÚPIŤ TRX a počkajte, kým bude vaša minca TRONIX pripísaná k peňaženke na internete Binance výmena.

Kúpte si Tron

Upozorňujeme, že vysoké poplatky v bitcoinovej sieti vám spôsobili veľa peňazí pri nákupe ďalších kryptomien. Presun prostriedkov do to stálo veľa Binance a tiež transakčné poplatky na burze za bitcoiny sú rovnako vysoké. Lepším prístupom by bolo použitie Etheru na zakúpenie vašej mince TRONIX na burze Binance.

Vyberte si TRX do svojej peňaženky

Zo zrejmých dôvodov; hackovanie a dokonca aj vypnutie, nie je vhodné ukladať svoje novo získané mince na kryptoburze. Nehovoriac o menších problémoch, ako je plánovaná údržba, ktorá sa niekedy môže javiť ako nepríjemná. Preto si nezabudnite vybrať svoj TRX do bezpečnej a zabezpečenej peňaženky, ktorá vám umožní mať kontrolu nad svojimi mincami.

Je Tron dobrá investícia?

Za posledný rok sa Tronu podarilo prejsť na vlastný blockchain a tiež získal BitTorrent, pretože sa snaží ovládnuť zábavný priemysel. To, spolu s ďalším pozitívnym vývojom, ktorý sa deje vo forme partnerstiev, sľubuje, že cena Tronu sa posunie ešte vyššie.

Kúpte si Tron na Binance ešte dnes!

Aj keď v posledných dňoch bola cena TRX v červenej zóne, mince si od začiatku roka udržali úctyhodnú návratnosť investícií. Očakáva sa, že tento trend bude pokračovať, keď sa budeme posúvať do posledného štvrťroka roka, keď odborníci predpokladajú, že kryptotrh sa pravdepodobne zhromaždí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map