Sprievodca: Ako nakupovať tokeny Power Ledger (POWR) na Binance

Táto príručka vás prevedie krok za krokom procesom nákupu tokenov Power Ledger (POWR) na Binance Exchange.

Čo je Power Ledger?

Power Ledger je projekt tlačiaci na pokrok v oblasti obnoviteľných zdrojov energie. Robí to prostredníctvom platformy obchodovania s energiou peer-to-peer, kde sú výrobcovia obnoviteľnej energie so spotrebiteľmi na blockchaine. Spotrebitelia platia pomocou tokenu POWR, čo kryptomene dáva veľmi reálny prípad použitia.

Po spustení úspešného ICO na konci roku 2017 (doposiaľ 14. najväčšieho na svete) sa spoločnosť Power Ledger zaoberala vývojom svojej platformy, zabezpečenie partnerstiev s radom austrálskych a novozélandských poskytovateľov energie. V čase písania tohto článku je Power Ledger 90. najväčšou kryptomenou na svete. S trhovým stropom niečo vyše 60 miliónov dolárov je v pozícii, že môže potenciálne významne profitovať pre svojich investorov.

Pozrime sa, ako kúpiť prvé tokeny POWR.

Krok 1: Zaregistrujte sa na Binance

Vďaka svojej relatívne nízkej trhovej kapitalizácii len málo platforiem ponúka možnosť kúpiť si Power Ledger POWR priamo za menu Fiat, ako je USD alebo EUR. Najlepšou možnosťou je teda najskôr kúpiť bitcoin alebo ethereum a obchodovať za POWR na veľkej burze ako Binance.

Prvým krokom, ak ste tak ešte neurobili, je registrácia účtu na Binance.

binančný register 1

Krok 2: Overte svoj účet

Spoločnosť Binance bude od vás vyžadovať, aby ste pred začatím obchodovania predložili niekoľko overovacích dokumentov KYC (poznajte svojho zákazníka). Mali by ste tiež nastaviť bezpečnostné opatrenia, ako napríklad silné heslo a dvojfaktorové overenie, aby bol váš účet v bezpečí.

Krok 3: Pošlite BTC alebo ETH na svoj účet Binance

Po schválení budete musieť posielať bitcoinové alebo ethereové coiny na burzu Binance Exchange. Ak nedržíte ani jednu z týchto mincí, je možné ich kúpiť na burze Coinbase Exchange alebo na stránkach ako Coinmama alebo Changelly.

Ak chcete vložiť vklad, choďte do ponuky hlavičky a kliknite na „Fondy“, potom na „Vklad“. V ponuke vyberte mincu, ktorú chcete poslať. Získate tak adresu, na ktorú budete posielať svoje bitcoiny alebo ethereum. Zaistite, aby všetky mince, ktoré pošlete na túto adresu peňaženky, boli iba touto menou – napríklad ak pošlete BTC na adresu ETH, môžete prísť o svoje mince

zloženie vkladu 1

Krok 4: Počkajte na potvrdenie

V závislosti od toho, koľko aktivity je v sieti, môže chvíľu trvať, kým sa váš vklad potvrdí. Pred odchodom zo stránky nezabudnite skontrolovať, či vklad prešiel a či sa BTC / ETH zobrazuje vo vašej peňaženke Binance..

Krok 5: Vyhľadajte pár BTC alebo ETH

Keď už máte na svojom účte Binance bitcoin alebo ethereum, je čas prejsť na burzu. V hornom menu kliknite na „Exchange“ a potom na „Basic“.

Keď sa nachádzate v sekcii Výmena v Binance, nájdite pár pre POWR a mince, ktoré ste predtým vložili. Ak to chcete urobiť, choďte na vyhľadávací panel v pravom hornom rohu a zadajte POWR. Uvidíte páry pre Bitcoin, Ethereum alebo Binance Coin, natívnu kryptomenu Binance (používa sa pre zľavnené obchodné poplatky).

powr binance

Nájdite dvojicu, po ktorej idete. Zobrazí sa obrazovka obchodovania s Power Ledger POWR.

Voliteľné: Nakupujte v správnom čase pomocou pokročilých nástrojov spoločnosti Binance

Binance má nástroje a dátové grafy, ktoré vám pomôžu nakupovať nízko a predávať vysoko. Na obchodnej obrazovke môžete zobraziť históriu ceny a objednávky pre váš pár. Môžete tiež nastaviť limity nákupu alebo predaja. To znamená, že si môžete zvoliť cenu, za ktorú chcete kúpiť alebo predať, a akonáhle cena POWR dosiahne tento bod, Binance uskutoční váš obchod automaticky.

powr binance 2

Krok 6: Vyberte si, koľko POWR chcete kúpiť

Vyberte cenu, za ktorú chcete kúpiť, alebo kliknite na kartu „Market“ a kúpte za aktuálnu cenu.

Môžete sa rozhodnúť kúpiť si určité množstvo POWR alebo minúť 25%, 50%, 75% alebo 100% BTC / ETH na svojom účte Binance.

Krok 7: Kúpte si POWR!

Kliknutím na tlačidlo „Kúpiť POWR“ dokončite objednávku.

kúpiť powr

Krok 8: Presuňte svoje mince do bezpečnej peňaženky

Najlepšie je v kryptomene uchovávať svoje prostriedky v bezpečnej peňaženke, ktorú ovládate, mimo burzy, keď sa s nimi neobchoduje.

The Ledger Nano S hardvérová peňaženka je jedným z najbezpečnejších spôsobov, ako udržať svoje kryptomeny, a podporuje POWR. Prípadne môžete použiť Coinomi mobilná peňaženka alebo web MyEtherWallet.

Po dokončení objednávky a zobrazení tokenov POWR v Power Ledger vo vašej peňaženke Binance prejdite do časti „Fondy“ a potom „Výbery“. Z ponuky vyberte POWR. Zadajte adresu pre výber (adresa z vašej peňaženky POWR) a množstvo POWR, ktoré chcete vybrať.

powr binance 3

… a to je všetko! Teraz viete, ako získať žetóny Power Ledger na Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map