Sprievodca pre začiatočníkov do skladania Neblia

Počet blockchainových projektov, ktoré implementujú rôzne mechanizmy na získanie pasívneho príjmu, v súčasnosti stúpa. Medzi nimi nájdeme Neblio (NEBL), blockchainové projekty zamerané na poskytovanie podnikových riešení. Hlavným cieľom Neblio je udať cestu pre hromadné prijatie blockchainu v podnikaní po celom svete.

Neblio je tiež jedným z blockchainových projektov, ktoré majú vysokú mieru stávkovania. V skutočnosti, keď spoločnosť Neblio vyšla počas svojho ICO, spoločnosť už mala funkčnú peňaženku s 10% vkladom / rokom. Predtým, ako pochopíte, ako stohovať Neblio, musíte najskôr porozumieť PoS.

Neblio2

Dôkaz o podiele

Proof-of-Stake alebo skrátene PoS je dômyselný konsenzusný algoritmus. Používa ho spoločnosť Neblio na zabezpečenie dôveryhodnosti všetkých členov jej siete a čestného správania. Rastúca popularita algoritmov PoS je spôsobená skutočnosťou, že sú energeticky efektívnejšie ako ich náprotivky, algoritmy Proof-of-Work..

Jeho základný princíp je celkom priamy: vyžaduje, aby členovia siete držali a vkladali svoje kryptomeny na overenie transakcií. Čím viac mincí užívateľ vsadí, tým väčšia je šanca, že jeho peňaženka bude vybraná na vyriešenie konkrétneho bloku.

Vlastnosti

Čo je v stávke?

Nebliov konsenzuálny algoritmus funguje rovnako, s veľmi malými úpravami. Algoritmus určuje stávkujúceho hráča v približne 2-minútovom intervale. Peňaženka používateľa potvrdzuje odoslanú transakciu a používateľ je oprávnený prijímať novovytvorené tokeny NEBL. Aby ste však mohli získať stávkové odmeny, musí byť príslušná peňaženka online.

Stručne povedané, stávkovanie je proces, v ktorom sa určená peňaženka používa na overovanie transakcií a zhromažďovanie ocenených mincí. Keď sa peňaženka staví, kontroluje transakcie, aby sa ubezpečil, že každý, kto odosiela mince, tieto mince skutočne vlastní. Na zaistenie bezpečnosti siete sa každé dve minúty vyberie jedna online peňaženka, ktorá dostane odmenu z vkladu. Vyhráva peňaženka s najviac „tombolovými lístkami“.

Vek mincí, váha siete, váha používateľa a očakávaný čas

Aby sme ďalej porozumeli tomu, ako stávkovanie funguje, musíme tiež pokryť koncept „Coin Age“. Túto technológiu implementoval Neblio s cieľom zistiť, ako dlho sú konkrétne mince v peňaženke.

Je to dôležité na určenie „váhy“ používateľa. Táto váha je počet odovzdaný do vkladovej zásoby a predstavuje celkový počet mincí, ktoré má používateľ okrem bonusu za vek mincí..

Táto váha sa zvyšuje po nečinnosti mince v peňaženke 24 hodín. Stále sa zvyšuje až na 7 dní, potom hmotnosť stagnuje, pokiaľ sa nezmení množstvo mincí.

„Hmotnosť siete“ je počet lístkov dostupných do tomboly. Stručne povedané, hmotnosť siete je súčtom „váženého veku mincí“ všetkých mincí, ktoré sa v súčasnosti v sieti nachádzajú.

Pojem „očakávaný čas“ sa vzťahuje na čas do nasledujúcej odmeny. Pretože používatelia vlastnia rôzne množstvá tiketov, čím viac tiketov majú, tým väčšie sú šance na výhru.

Ako vsadiť NEBL (sprievodca)

Ak chcete vsadiť NEBL, musíte do svojej peňaženky najskôr pridať mince Neblio. Aby ste to mohli urobiť, budete samozrejme potrebovať peňaženku, z ktorej je možné si stiahnuť Oficiálna webová stránka Neblio. Môžete vyskúšať jednu z viacerých základných stolových peňaženiek, ktoré ponúkajú širokú škálu funkcií, vďaka čomu môžete bezpečne posielať, prijímať a vkladať NEBL v rámci rozhrania prístupného pre nováčikov. Základné peňaženky sú k dispozícii pre všetky hlavné operačné systémy, ako sú Windows, macOS a Linux.

Ďalšou platnou možnosťou by bolo zvoliť si Neblio Orion, jednu z najnovších peňaženiek spoločnosti. Dodáva sa s podporou všetkých moderných prehľadávačov, ako aj pre stolné aj mobilné platformy (Android a iOS).

Ak chcete začať stávky, budete sa musieť ubezpečiť, že je vaša peňaženka otvorená, odomknutá a online. Keď získate svoje mince a vaša peňaženka Neblio je pripravená, budete musieť synchronizovať svoju peňaženku s blockchainom. Trvanie tohto procesu je v priamom súlade s výpočtovou silou vášho zariadenia a pripojením na internet. Upozorňujeme, že na vklad nie je potrebné žiadne minimálne množstvo NEBL.

Ďalším, veľmi dôležitým krokom procesu je zašifrovanie vašej peňaženky. Ak chcete zašifrovať peňaženku, choďte na „Nastavenia“ a zabezpečte ju pomocou hesla.

Teraz už zostáva iba odomknúť peňaženku, počkať a zarobiť. Veľmi užitočné sprievodca nájdete na subreddite Neblio. Ak chcete, aby bola vaša peňaženka neustále online, odporúčame postupovať podľa tohto sprievodcu, pretože slúži na nastavenie Raspberry Pi3 ako stávkového zariadenia..

Je potrebné mať na pamäti, že zahrnutie vašich mincí do procesu vkladania bude trvať najmenej 24 hodín. Pozoruhodná je tiež skutočnosť, že vaše mince dosiahnu svoju maximálnu hmotnosť a svoj maximálny potenciál návratnosti až po uplynutí siedmich dní.

Ako už bolo spomenuté, odhadovaná návratnosť investícií je 10% ročne, čo je veľmi dobrá hodnota, najmä keď ju porovnáte s ostatnými konkurentmi spoločnosti Polio od spoločnosti Neblio, ako sú napr. NavCoin (NAV), NEO (NEO), Lisk (LSK), ARK (ARK), Reddcoin (RDD), PIVX (PIVX), Bean Cash (fazuľa), a Stratis (STRAT), Okcash (OK), Decred (DCR), len aby som vymenoval aspoň niektoré.

Dúfame, že vás tento článok zaujal, a ako obvykle, dôrazne odporúčame vykonať si vlastný prieskum skôr, ako začnete s presunom finančných prostriedkov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map