Sprievodca začiatočníkom pre VeChain Thor (VET)

VeChain Thor je blockchainová platforma, ktorá využíva silu inteligentných zmlúv na riešenie problémov v dodávateľskom reťazci. Platforma je verejná a špecializuje sa na umožnenie podnikom sledovať svoje výrobky od výroby po použitie. Znižuje sa tak pravdepodobnosť falšovania. Táto príručka pre Vechain Thor (VET) vysvetlí všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako tím splní tento cieľ.

Na uľahčenie procesu umožňuje VeChain spoločnostiam používať na svojich výrobkoch elektronické štítky. Napríklad môžu byť povolené značky RFID alebo NFC.

Riešenie falšovania výrobkov prostredníctvom inteligentných zmlúv

Platforma priniesla nový ekonomický model, ktorý je schopný predvídať podmienky v obchodných kruhoch a pripravuje riešenia stability pre spoločnosti využívajúce blockchainovú platformu.

Ekonomický systém umožňuje spustenie dvoch natívnych tokenov, VET a VTHO, na rovnakej platforme, ale s odlišným využitím.

Vývojový tím VeChain Thor predstavil systém, ktorý pomáha chrániť transakčné poplatky pred výkyvmi cien.

Platforma využíva interné vyvinuté inteligentné čipy, ktoré využívajú QR kódy, RFID a technológiu NFC na sledovanie produktov od zdroja po cieľ. Okrem ochrany tovaru pred falšovaním môže platforma VeChain Thor obsahovať produkty zamerané na logistické aspekty dodávateľského reťazca..

Stručná história odborného vzdelávania a prípravy

Platforma VET začala ako VEN v roku 2015 ako token ERC-20 na blockchaine Ethereum a do konca druhého štvrťroka 2017 spustila Prvú ponuku mincí. ICO vyzbierala približne 20 miliónov dolárov, ktoré sa použili na migráciu VEN na vlastný blockchain a prešlo z VEN (VeChain) na VET (VeChain Thor).

Vývojári na platforme VET sú rozptýlení po celom svete, ale na čele sú Sunny Lu, VeChain Výkonný riaditeľ nadácie.

VET blockchain zamestnáva Doklad o splnomocnení konsenzuálny algoritmus. Tento algoritmus sa väčšinou používa v blockchainových projektoch, ktoré nie sú úplne decentralizované vo svojom fungovaní.

S blockchainom VeChain Thor sa preto na overenie transakcií používa 101 vopred určených uzlov. Platforma má tiež ďalšie uzly na udržiavanie blockchainu pod kontrolou.

Všetky uzly v sieti sú odmenené pomocou tokenov VTHO. Tieto tokeny sa však distribuujú podľa dní ich splatnosti a počtu tokenov VET v ich peňaženkách.

Podľa týchto pokynov má platforma VET 4 kategórie uzlov, tj silu (10-denná splatnosť a 1M VET mince), Thunder (20-denná splatnosť a 5M VET mince), Mjolner Masternodes (30-denná splatnosť a 15M VET mince) a Thrudheim Masternodes (splatnosť začala 21. decembra 2017 a mala by mať minimálne 25 miliónov mincí OVP).

Prvé tri typy sú ekonomické uzly a sú odmeňované nadáciou VeChain. Štvrtá kategória uzlov dosahuje rovnaké odmeny ako ostatné uzly, ale tiež berie 30 percent všetkých VTHO použitých pri transakciách na platforme VET..

Rozdiel medzi tokenmi VET a VTHO

Rozdiel medzi týmito dvoma tokenmi spočíva v ich použití v sieti. Tokeny VET sa používajú na transakčné náklady. Čím viac tokenov VET má užívateľ v držbe, tým vyššia je jeho priorita v systéme.

Tokeny VTHO sa používajú ako povolenie na spustenie decentralizovaných aplikácií na VeChain Thor Blockchain. Tokeny VTHO sa generujú z tokenu VET v pomere 0,000432 VTHO za VET za deň.

Budúce ciele VET

Blockchain VET už schválila čínska vláda, konkrétne vláda Gui’an, aby mohla poháňať svoju iniciatívu inteligentného mesta. Gui’anská vláda použije platformu VET na vývoj sledovacích riešení pre energetický a vinársky priemysel.

Spoločnosť VeChain Thor sa snaží vytvoriť komplexný systém sledovania očkovacích látok, ktorý pomôže Číne zabrániť vstupu neštandardných vakcín na trh. Projekt tiež pomôže vykoreniť výrobcov vakcín, ktorí vakcíny falošne označujú.

Záverom možno povedať, že pri odbornom vzdelávaní a príprave môžu byť mince uchovávané nekompatibilným hardvérom (Ledger Nano S, Trezor) a webové (MetaMask) peňaženky.

Uč sa viac

Ak sa chcete o projekte Vechain Thor dozvedieť viac, prečítajte si oficiálny článok o predikcii cien pre VET a pravidelne sa tu aktualizujte. Môžete si prečítať náš ďalší príspevok o troch dôvodoch, prečo by sa OVP mohlo čoskoro odraziť, ako aj technickú analýzu obchodných párov VET..

Máte záujem o kúpu OVP? Ako sa to dá naučiť, sa dozviete v Sprievodcovi nákupom OVP v službe Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map