Top 10 kryptomien, ktoré si môžete vyskúšať

Byť novým v krypto priestore môže byť ohromujúce. Dobrou správou je, že internet poskytuje nepreberné množstvo užitočných informácií, aj keď hľadanie kvalitných informácií môže byť niekedy problematické.

Jedným z najlepších miest na vyhľadanie obsahu súvisiaceho s kryptografiou je YouTube, najväčšia služba zdieľania videí na svete. Bez ohľadu na to, či ste skôr typom založeným na dátach a „technickým“ typom človeka, investorom alebo sa zaujímate iba o všeobecné aspekty kryptomeny, pre každého existuje kanál YouTube.

Zostavili sme zoznam top 10 kryptomien YouTubers, ktoré by ste si mali vyskúšať, ak to s kryptomenou myslíte vážne:

  1. Krypto Zombie

Môže sa pochváliť jedným z najpodivnejších mien na YouTube, Krypto Zombie je kanál, ktorý má vynikajúce recenzie o kryptomene. Je to tiež miesto, kde môžete zostať informovaní o najnovších udalostiach v krypto sfére. Kanál obsahuje ICO prezentácie, rozhovory a najrôznejšie všeobecné diskusie o rôznych trendových témach týkajúcich sa kryptomeny.

Kanál má v súčasnosti 32 000 predplatiteľov, ale vzhľadom na „tok“ K-DUB sa nečudujte, ak sa tento kanál rýchlo stane jedným z najpopulárnejších svojho typu na YouTube..

2. DataDash

DataDash sa zdá byť nespochybniteľným kráľom kryptomeny YouTube, a teda jej obrovský zoznam predplatiteľov takmer 311 000. Tvárou v tvár kanálu je mladý krypto nadšenec Nicholas Merten a bývalý analytik údajov. Kanál ponúka širokú škálu kryptografických informácií a všeobecných rád, ako aj Nicholasových vlastných názorov na rôzne záležitosti.

Diváci, ktorí sa zaujímajú o recenzie mincí, obchodné tipy, vysvetlenia vývojových diagramov, ako aj ďalšie pokročilé technické podrobnosti, budú tento kanál určite považovať za veľmi informatívny..

Data Dash

3. Kryptoinvestor

Ak sú vašimi hlavnými prioritami investície do kryptomeny a pochopenie dynamiky trhu Kryptoinvestor je kanál, ktorý vás s najväčšou pravdepodobnosťou poteší, pretože ho prevádzkuje znalý človek so skúsenosťami v oblasti financií. Kanál nie je taký aktívny ako iné podobné kanály na YouTube, a preto, ak hľadáte novinky, ktoré hľadáte, pravdepodobne to nie je pre vás..

Väčšina obsahu kanála sa točí okolo základnej analýzy kryptomien a hodnotového investovania. Kanál sa tiež môže pochváliť množstvom obsahu, ktorý by vám mal pomôcť vyhnúť sa podvodom.

4. Ivan na Tech

Ivan na Tech je veľmi populárny kanál YouTube, ktorý prevádzkuje Ivan Liljeqvist, švédsky medzinárodný blockchainový rečník, pedagóg a influencer. Vďaka silnému zázemiu vo vývoji softvéru má Ivan tendenciu udržiavať všetkých svojich 183 000 predplatiteľov dobre informovaných o všetkých dôležitých technických vlastnostiach krypto priestoru.

Ivan ponúka najrôznejšie relevantné správy, príbehy a dokonca aj rozhovory s niektorými z najdôležitejších ľudí v krypto sfére, čo každého dostatočne zabaví a sústredí na celé hodiny. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník v krypto priestore alebo hardcore krypto veterán, Ivan on Tech je miesto, kde sa budete cítiť ako doma.


Ivan

Zdroj: https://www.ivanontech.com/

5. Doug Polk Crypto

Doug Polk je jedným z mála ľudí na YouTube, vďaka ktorým môže byť kryptomena zábavná. Profesionálny hráč pokru so záujmom o kryptomenu našiel úspech na svojom YouTube kanál ktorá má v súčasnosti 201 000 predplatiteľov.

6. Suppoman

Suppoman je určite jednou z najcharizmatickejších postáv v kryptopriestore a sám seba považuje za krypto superhrdinu. A má kanál YouTube a dostatok sledovateľov (147 000 predplatiteľov), aby to dokázal. SuppomanŠtýl nemusí byť pre každého, ale jeho kanál je vynikajúci, keď chcete získať cit pre najnovšie správy a získať jasnú predstavu o výhodách a nevýhodách rôznych kryptomien..

7. Boxmining

Spustil Michael Gu, Boxmining je veľmi užitočný a vzdelávací kanál so silným zameraním na poskytovanie dennej analýzy trhu blockchain svojim predplatiteľom. Kanál obsahuje dobre pripravené videá, ktoré rozoberajú niektoré z najdôležitejších tém a sú prístupné nováčikom aj odborníkom. Jedným z vrcholov tohto kanála sú Michaelove názory na rôzne udalosti z čínskeho krypto priestoru i medzinárodného.

Na tomto kanáli nenájdete obchodné tipy a rady a vzhľadom na to, aký je trh kryptomien nestály a nepredvídateľný, je to asi dobrá vec.

8. Majstrovstvo mincí

Ak je obchodovanie s kryptami to, čo vás zaujíma, potom Majstrovstvo mincí je jedným z najlepších kanálov na YouTube. Kanál má 131 000 predplatiteľov a poskytuje denné informácie o trhoch s kryptomenami a rôznych trendoch v kryptomene, diskusie o najnovších správach i slušné predpovede trhu. Kanál Cartera Thomasa je väčšinou zameraný skôr na potreby profesionálneho investora ako na potreby priemerného obchodníka.

9. Krypt0

Crypt0 je jeden z najkomplexnejších kanálov YouTube, ktorý pokrýva široké spektrum tém týkajúcich sa kryptomeny, od diskusií na Reddite až po najnovšie a zaujímavé novinky o blockchainu / kryptomene. Tvárou v kanáli je Omar Bham, ktorý ukazuje hlboké porozumenie tak technológie kryptomien, ako aj ich sociálnych a finančných dôsledkov a účinkov..

Omar tiež veľmi miluje svojich nasledovníkov, pretože miera angažovanosti je dosť vysoká. Zvyčajne reaguje na komentáre a hostí pravidelné Q&Zasadnutia.

10. Andreas M. Antonopoulos

Andreas M. Antonopoulos je jedným z najväčších mien v krypto sfére, ktoré netreba veľmi predstavovať. Nie je prekvapením, že kanál YouTube, ktorý je dlhoročným evanjelistom v oblasti bitcoinov a obhajcom blockchainu, je nevyhnutným predplatiteľom každého kryptotvorcu. Na jeho kanál, ktorá má v súčasnosti 154 000 predplatiteľov, nájdete fascinujúce a inšpiratívne Andreasove prejavy a rozhovory, ako aj rôzne Q&Čo sa týka bitcoinu a ethereum.

cz portrét 3

Zdroj: https://antonopoulos.com/

Záver

Poznáte ďalších dobrých Youtuberov? Čo tak nejaké nové kanály? Nižšie v komentároch nechajte svoje obľúbené osobnosti alebo videá!

Foto s láskavým dovolením

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map