Top 6 najzaujímavejších NEO projektov

Projekt NEO v poslednej dobe spôsobil okolo seba dosť veľa rozruchu, najmä preto, že bol uznaný ako jeden z najväčších konkurentov spoločnosti Ethereum. Investori z celého sveta tiež prejavili veľký záujem o mnoho projektov vyvinutých na tejto platforme.

V našom článku sa budeme venovať 6 najsľubnejším projektom, ktoré boli vyvinuté na platforme NEO.

  1. Ontológia

Ontológia je verejná platforma určená na podporu mnohých blockchainov alebo tradičných IT projektov. Implementuje množinu protokolov, ktoré umožňujú použitie rôznych funkcií. Najrelevantnejšie príklady takýchto funkcií sú autentifikácia digitálnych identít, autorizácia rôznych operácií a výmena dát.

Hlavným cieľom platformy Ontology je vytvorenie „dôveryhodného ekosystému“, ktorý umožňuje používateľom rozvíjať ich obchodné operácie.

Ontológia zhromaždila veľký a talentovaný tím s mnohými skúsenosťami a znalosťami v oblasti kryptomeny. Tento projekt má veľa spoločného s NEO. Napríklad oba projekty majú spoločného zakladateľa, čínsku spoločnosť pre vývoj technológií, Onchain. Da Hong Fei, spoluzakladateľ spoločnosti NEO, je tiež generálnym riaditeľom spoločnosti Onchain. Jun Ji, ďalší zo spoluzakladateľov spoločnosti Onchain, je tiež jedným zo zakladateľov spoločnosti Ontology.

Po tom, čo spoločnosť Ontology dokončila výsadok v marci 2018, kde distribuovala 20 miliónov tokenov zadarmo, cena tokenu prudko vzrástla spolu s celkovou publicitou projektu..

Ontológia má ambiciózny plán a doteraz dosahovala míľniky za míľnikmi v pomerne rýchlom postupe. Vďaka silnému tímu podporujúcemu tento projekt, podpore spoločnosti Onchain a komunity NEO, ako aj pozoruhodnému zoznamu partnerov je ontológia v súčasnosti na jasnej ceste k úspechu.

Ontológia2

NEO aj Ontology majú partnerský s cieľom vybudovať otvorenú cezhraničnú platformu, ktorá by fungovala pre budúcnosť internetu novej generácie. Tieto dve blockchainové siete a projekty budú spolupracovať pri využívaní protokolov interoperability. Týmto spôsobom sa NEO zameria na vývoj protokolu a komponentov, zatiaľ čo Ontology bude budovať decentralizovaný rámec identity overený na budúcnosť.. 

K nej, zakladateľ ontológie Li Jun, uviedol:

„Budovaním otvoreného a globálneho systému viacerých reťazcov budú spoločnosti NEO a Ontology podporovať výmenu hodnôt medzi reťazcami, ako aj obchodnú spoluprácu s cieľom vytvoriť základnú infraštruktúru pre internet novej generácie.“

Spomenul tiež, že by vylepšili svoju technológiu a komunitu, aby dodávali prípady použitia blockchainu v reálnom svete. 

Ontology (ONT) je 25. najväčšia kryptomena na trhu a v súčasnosti sa s ňou obchoduje veľmi blízko 20. NEO. Každú ONT coinu je možné kúpiť za 0,76 USD a jej trhová kapitalizácia je 405 miliónov USD.

  1. NASH – (bývalá burza NEX)

Toto je projekt, ktorý spôsobil veľa humbuku v komunite NEO. The NEX burza bola vytvorená tímom mesta Sion (CoZ) nielen na zvládnutie jednoduchých transakcií buy-sell, ale aj na zložitejšie transakcie.

Primárnym cieľom tejto platformy je kombinácia rýchlosti a celkového pohodlia centralizovaných výmen s inherentne vyššou bezpečnosťou, ktorú poskytujú decentralizované..

Súčasťou výmeny je mimoreťazový zodpovedajúci motor. Použitím tohto modelu budú objednávky podpísané a odoslané z rôznych adries používateľov, spárované a následne podpísané mimo reťazca. Následne bude objednávka vrátená späť na účty blockchainom. To umožňuje spoločnosti NEX dosiahnuť rýchlosti, ktoré majú centralizované ústredne, a zároveň zachováva model decentralizovaného používateľského účtu.

Spoločnosť NEX si je vedomá možných konfliktov záujmov, ktoré môžu vyplynúť z transakcií mimo reťazca. Aby sa tomu zabránilo, všetky mimoreťazcové zhody budú konať podľa verejne sledovateľného algoritmu. Toto umožňuje komukoľvek skontrolovať, či sa burza využíva spravodlivo.

NEX

Aj keď sme už písali o NEX, burza kryptomien je teraz zavolal Nash Exchange. Túto platformu založil Fabio Canesin a ich cieľom bolo ponúknuť distribuované financovanie širokému publiku. 

Spoločnosť sa domnieva, že ich cieľ možno dosiahnuť ponúknutím bezpečného a užívateľsky prívetivého krypto zážitku. 

Napriek tomu, že sa NEX zmenil na Nash, digitálne aktívum súvisiace s týmto projektom sa naďalej nazýva NEX. Dizajn ich nového loga bol zameraný na prejavenie „pohybu, rýchlosti a tiež prístupnosti“. 

Tento rebrandingový názov sa uskutočnil začiatkom roku 2019 a bol informovaný prostredníctvom štvrťročnej správy zverejnenej spoločnosťou. 

Canesin vysvetlil, že výmena bude obsahovať aj „úplne neväzobný“ systém, ktorý na správu používateľských kľúčov využíva dôkaz nulových znalostí bez toho, aby mal potrebné znalosti o samotných kľúčoch. Burza zároveň zaviedla medzisieťové obchodovanie, ktoré by používateľom umožnilo rýchlu a ľahkú výmenu rôznych digitálnych aktív. 

Niektoré z digitálnych mien ponúkaných spoločnosťou Nash zahŕňajú Ethereum (ETH), NEO a USD Coin (USDC). Okrem toho bude obchodný pár na rôznych trhoch, ako napríklad NEO, GAS, Ethereum Classic (ETC), USDC, Basic Attention Token (BAT), OmiseGO (OMG), 0x (ZRX), PHX, NOS, AVA, GUARD a tiež LX, medzi inými. 

Cieľom tejto platformy je vybudovať systém, ktorý by bol schopný zvládnuť všetok obchodovaný objem a poskytnúť používateľom výhody „preukázateľne spravodlivého“ vyhľadávacieho modulu.. 

  1. DeepBrain

Reťazec DeepBrain je decentralizovaná neurálna platforma, ktorá bola postavená na vrchole blockchainu NEO. Jeho hlavným účelom je dodávať výpočtový výkon AI spoločnostiam zaoberajúcim sa AI.

Dokument o projekte presne popisuje, že cieľom platformy je ponúknuť „nízkonákladovú, súkromnú, flexibilnú, bezpečnú a decentralizovanú výpočtovú platformu umelej inteligencie pre produkty umelej inteligencie.“

AI

Dnešné spoločnosti zaoberajúce sa umelou inteligenciou musia „naučiť“ svoje počítače spracovávať, ako postupujú pri výpočtoch neurónových sietí. Toto je namáhavý postup, ktorý vyžaduje veľa času a prostriedkov na vytvorenie požadovaných algoritmov inteligencie.

DeepBrain tieto počítačové náklady výrazne znižuje. Použitím jedinečného obchodného modelu platformy získava každý uzol 70% svojich výnosov z ťažby a 30% z poplatkov platených spoločnosťami, ktoré chcú trénovať počítače AI..

Plánujú zaviesť „decentralizovanú neurónovú sieť“, kde sa výpočtové náklady účtované za testovanie algoritmov rozdelia podľa uzlov v sieti..

Okrem zdieľania výpočtového výkonu potrebného na vývoj systémov AI bude platforma DBC slúžiť aj ako bezpečné a decentralizované obchodné prostredie. Ktokoľvek bude môcť nakupovať a predávať údaje na svojom trhovisku, čo poskytuje spoľahlivé zabezpečenie.

Hlboko

Za posledných pár mesiacov nastal v DeepBrain Chain viditeľný pokrok. Firma vydala správu, v ktorej informovali, že vyvinuli API pre záväznú e-mailovú adresu pre baníkov, ktorí prenajímajú ich stroje. 

Členovia komunity z Číny, ktorí sa zúčastnili testovania DBChain, navyše poskytli veľmi užitočnú spätnú väzbu, ktorú je možné použiť na zlepšenie celej siete.. 

Okrem toho vytvorili čínske komunitné fórum vývojárov AI, na ktorom môžu vývojári AI uverejňovať svoje články a diskutovať o aktuálnom vývoji siete. Fórum je www.dbctalk.org. Taktiež podpísali rôzne dohody s inými sieťami a spoločnosťami. 

Pokiaľ ide o hlavnú sieť DeepBrain, informovali, že implementovali rôzne bezpečnostné opravy. Vylepšilo sa tiež stávkovanie a demokracia. Teraz sú nastavené odmeny a výplaty pre stávkujúcich. Po jej dokončení, keď je relácia dokončená, sa odmena zaznamená podľa včasnosti blokov vyrobených v preddefinovanom období. 

O aktualizáciách Demokracie informoval tím DeepBrain Chain, že to bude hlavná vlastnosť decentralizácie siete. 

Prvý krok prichádza s návrhom. Aby mohol byť navrhovateľ vytvorený, zašle prostriedky na účet príjemcu a môže obsahovať „set_code“, ktorý by vylepšil runtime. Potom sa uskutoční referendum, ktoré umožní návrhu získať hlasy. 

  1. Reťazec QLC

Reťazec QLC (predtým Qlink) si kladie za cieľ byť prvou platformou na svete pre distribuovanú telekomunikáciu. Cieľom platformy je vytvoriť systémy, ktoré umožnia používateľom siete QLC stať sa decentralizovanou telekomunikačnou skupinou.

QLC

QLC ponúka používateľom možnosť „prenajať“ nevyužitú šírku pásma iným partnerom na platforme. Výmenou za ponuku ich šírky pásma budú títo predajcovia odmenení tokenmi QLC.

Spoločnosť QLC poskytuje svojim používateľom štyri kľúčové služby: zdieľanie Wi-Fi, mobilný prístup k dátam, zdieľanie obsahu a služba SMS typu podnik-to-peer. Aby to bolo možné, QLC použije mobilnú a desktopovú aplikáciu. Pomocou mobilnej aplikácie môžu používatelia pristupovať k mobilným dátam a webovým stránkam prostredníctvom pripojení Wi-Fi.

Desktopová aplikácia QLC ponúka v podstate rovnaké funkcie ako mobilná aplikácia. Aplikácia pre stolné počítače navyše umožňuje používateľom nakupovať nepoužívané správy typu Enterprise-to-Peer (E2P), ktoré sa potom dajú použiť na vydávanie obsahu prostredníctvom QLC..

V súčasnosti neexistujú žiadne podniky, ktoré by sa pokúšali robiť rovnaké veci ako QLC, čo z nich robí priekopníkov v špecializovanej oblasti. Platforma QLC otvára dvere úplne novému trhu, vďaka ktorému je Wi-Fi prístupnejšie, lacnejšie a oveľa výkonnejšie ako to, čo je v súčasnosti k dispozícii.

QLC2

Reťazec QLC nedávno schválené 23 chýb z odmeny. Zároveň vydali svoju druhú polmesiacovú správu za júl, v ktorej informujú o vývoji beta verzie hardvéru Confidant pre QDEX a tiež o mnohých aktualizáciách Q-Wallet. 

Dôverník je hardvér, ktorý sa zameriava na ochranu súkromia a ktorý umožňuje používateľom hosťovať súkromné ​​chatovacie siete a cloudové úložiská. Spoločnosť QLC Chain navyše nedávno vykonala beta testovanie e-mailovej platformy, ktorú v súčasnosti vyvíjajú. 

Ako oni informovaný, program odmien za dôveru za chyby skončil s 37 chybami od štyroch prispievateľov. Očakáva sa, že účastníci odmeny dostanú 70 000 QLC, ktoré sa rozdelia medzi účastníkov odmeny. 

Pokiaľ ide o Q-Wallet, teraz ponúkajú funkcie OTC obchodovania. Okrem toho chcú umožniť ľahký nákup a predaj kryptomien a tokenov za fiat meny, umožniť používateľom vkladať tokeny QLC a zlepšiť skúsenosti s telekomunikačnými službami. 

Spoločnosť QLC Chain taktiež pozýva 50 účastníkov na beta testovanie svojich aplikácií QDEX a toho, ako tieto aplikácie v súčasnosti fungujú. 

V súčasnosti je QLC 441 najväčšou kryptomenou na trhu s hodnotou 3,8 milióna dolárov a cenou za mincu 0,0162 dolárov. 

  1. Zeepin

Zeepin je prispôsobiteľná platforma zameraná na decentralizáciu a ochranu tvorivých diel. Stručne povedané, hlavným poslaním spoločnosti Zeepin je umožniť umelcom, spisovateľom a dizajnérom zabezpečiť si svoju prácu. Používateľom tiež poskytuje spôsoby, ako nájsť miesta, kde sa môžu hrať, ako získavať nové talenty a ako vytvárať spoločné podniky.

Zeepin2

Zakladateľ a CEO, Zhu Fei, má viac ako 15 rokov skúseností v kreatívnom priemysle a aktívne prispieva k mnohým začínajúcim podnikom.

Súčasné procesy ochrany tvorivých diel sú zložité a zložité. Často je ťažké zistiť, kto má autorské právo na umelecké dielo, a je takmer nemožné preukázať, že je originálne a nebolo vôbec upravené..

Vďaka Zeepin budú mať používatelia možnosť pokračovať v práci na blockchaine a dostávať „Pros o autorských právach“, z ktorých potom môžu prideliť „Prosperácie o autorizáciu“, ktoré postupne umožnia ľahké dodanie ich práce organizovaným spôsobom. Tým sa odstránia všetky riziká zmeny alebo neoprávneného použitia ich práce.

Zeepin tiež umožní integráciu finančných inštitúcií tretích strán, aby umožnil automatické doručovanie platieb autorovi / tvorcovi za nízke náklady.

Zeepin

Podľa spoločnosti Zeepin cieľ je úplne sa sústrediť na „nedokončený prísľub dodania aplikácie ZeeSeries dApp a posilnenie kultúrneho a kreatívneho priemyslu, aby tak zopakoval svoj pôvodný záväzok pre všetkých.“ 

Okrem toho informovali, že za posledný jeden a pol roka spolupracovali s CryptoGalaxy na skúšaní a testovaní nových vecí. CryptoGalaxy je jednou z prvých virtuálnych hier založených na technológii blockchain. 

Okrem toho bude Zeepin pracovať na propagácii rôznych projektov s cieľom osloviť nových potenciálnych používateľov, tvorcov a dizajnérov, ktorí chcú podporovať vývoj Zeepinu.

      6. Červený pulz Phoenix

Toto je ďalší projekt, ktorý bol založený na vrchole siete NEO a zameral sa na zhromažďovanie a analýzu služieb postavených na vrchole blockchainu NEO. Rovnako ako mnoho ďalších projektov, väčšina používateľov a firiem pochádza z čínskeho trhu. 

Red Pulse je známy tým, že je prvou Initial Coin Offering (ICO), ktorá bola založená na blockchaine NEO. Firma sa nachádza v Hongkongu a na projekte začala pracovať v roku 2015. Po niekoľkých rokoch vývoja bola spoločnosť Red Pulse uvedená na sieť NEO. Cieľom je pokryť všetky trhové udalosti na čínskych trhoch vrátane spoločností, sektorov a celej ekonomiky krajiny.

Zámerom tohto projektu je ponúknuť všetky potrebné finančné a ekonomické údaje o čínskom trhu. Očakáva sa, že sa to stane riešením pre mnohých investorov, ktorí sa snažia investovať do tejto rastúcej ekonomiky. 

Red Pulse použil digitálne aktívum RPX, ktoré poháňalo projekt cez sieť NEO. Veci sa však zmenili pre tento projekt, z ktorého sa vyvinul Red Pulse Phoenix. Nová platforma Phoenix je „ďalšou evolúciou v Red Pulse, ktorá prináša novú revolučnú infraštruktúru a vylepšený token“. Táto nová minca sa teraz volá PHX. 

Ako hlásené uznanou kryptomenovou burzou Binance sa nový token PHX presunul z NEP5 na BEP2 a hovoril si PHB. Tiker bol zmenený, aby predstavoval novú mincu založenú na Binance Chain, novej blockchainovej sieti, ktorá umožňuje spoločnostiam a jednotlivcom nasadiť svoje projekty a digitálne aktíva. 

Nové obchodné páry na burze Binance zahŕňajú PHB / BNB, PHB / BTC, PHB / USDC a PHB / PAX. Podľa CoinMarketCap sa s PHB obchoduje ako s 372 najväčšími kryptami s trhovou kapitalizáciou 5,25 milióna dolárov a cenou za mincu 0,00633 dolárov. 

Toto je 6 najzaujímavejších projektov, ktoré sú alebo boli založené na platforme NEO. NEO v súčasnosti pracuje na spustení svojej blockchainovej siete NEO 3.0 s mnohými rôznymi vylepšeniami spôsobu fungovania. Hlavným zámerom je pripraviť sieť blockchainu NEO na použitie komerčnými spoločnosťami, inštitúciami, vládami a organizáciami. 

Ak sa chcete o NEO dozvedieť viac, môžete si prečítať nášho sprievodcu NEO pre začiatočníkov.

NEO si môžete kúpiť od Výmena Binance, jedna z najlepších kryptomenových búrz v roku 2019.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map