Všetko, čo potrebujete vedieť o kryptomene Pundi X. Sprievodca pre začiatočníkov v roku 2018

Pundi X (NPXS) je relatívne nová kryptomena, ktorá sa môže pochváliť jedným z najchváliteľnejších cieľov v tejto konkrétnej sfére – zjednodušením používania kryptomeny. Má v úmysle tak urobiť tým, že svojim používateľom poskytne jednoduchý spôsob nákupu tovaru a služieb pomocou kryptomeny.

voda

Úvod

Decentralizovaná platforma ako celok je založená na troch vzájomne pôsobiacich technologických prvkoch: platforme Pundi X, jej mobilných peňaženkách a systéme platby kartou. Cieľom Pundi X je distribuovať rôzne inteligentné zariadenia PoS (miesto predaja) maloobchodníkom, ktorí potom budú schopní prijímať platby vo forme tokenov Pundi X. Zákazníci môžu buď platiť za tovar kryptomenou, ktorá je už uložená v peňaženke, alebo si kryptomenu kúpiť. Žetóny budú tiež hrať veľkú úlohu pri kvalifikovaní zákazníkov na rôzne zľavy, ako aj pri dodávkach plynu pre transakcie a reklamy..

Spoločnosť to uviedla priamo do projektu biely papier že sa chce etablovať ako Walmart alebo 7-Eleven z blockchainov. Pundi X tiež tvrdí, že ich systém je lepší ako bitcoinové bankomaty. V prvom rade sú zariadenia menšie ako bitcoinové bankomaty a súvisiace náklady budú nižšie. Skutočnosť, že zariadenia sú prenosné a že ponúkajú vyššiu užitočnosť ako bankomaty s bitcoinmi, bude určite znamenať zmenu.

Tím, ktorý stojí za projektom, sa zaviazal distribuovať viac ako 100 000 zariadení v priebehu nasledujúcich troch rokov v nádeji, že sa platforma stane najväčšou decentralizovanou offline kryptomenou.

Distribúcia nových zariadení PoS sa uskutočnila v Indonézii, najväčšej krajine v juhovýchodnej Ázii. Tím plánuje rozšíriť svoje služby do ďalších ázijských krajín, ako sú Thajsko a Malajzia.

Každé zariadenie PoS bude pripojené k blockchainu Ethereum a NEM prostredníctvom komponentov nazývaných XPlugins. To znamená, že vývojári blockchainu z celého sveta sa môžu pripojiť k zariadeniam a finančným zásuvkám siete Pundi X..

PundiX

Mobilná peňaženka

Mobilná peňaženka je súčasťou toho, prečo sa Pundi X tak ľahko používa. Táto konkrétna peňaženka zaisťuje, že používatelia nemusia spravovať svoje verejné a súkromné ​​kľúče, ako v prípade toľkých kryptomien. Namiesto toho môžu používatelia používať systém hesiel, ktorý je dosť podobný systému, ktorý sa zvyčajne spája s postupmi súvisiacimi s bankami.

Platba čipovou kartou

Čipová karta je ďalším dôvodom, prečo je tento systém tak užívateľsky príjemný. Jedným z hlavných dôvodov, prečo je táto karta tak užitočná, je skutočnosť, že ju možno používať bez potreby mobilnej aplikácie. Môže však fungovať v spojení s mobilnou aplikáciou. Umožňuje používateľom platiť prostriedkami z krypto peňaženiek alebo tradičných mobilných peňaženiek.

Pomocou tejto inteligentnej karty poskytuje Pundi X všetkým možnosť nákupu produktov pomocou kryptomeny. Podľa dokumentu „väčšina kryptomien sa dá použiť iba na nákup iných kryptomien (a to) znižuje ich význam pre väčšinu ľudí takmer na nulu.“

Platforma

Platforma Pundi X je vyrobená zo všetkého, od softvérových protokolov až po všetky hardvérové ​​zariadenia zapojené do fungovania ekosystému Pundi X. Patria sem všetky zariadenia PoS, ako aj všetky príslušné súpravy SDK a API.

Token

Tím

Pundi X vedie a tím krypto-dôvtipných jednotlivcov z Shenzhenu, Číny, Jakarty a Indonézie. Tím pre výskum a vývoj v súčasnosti pôsobí v Shenzhene so 14 zamestnancami a riadiaci a prevádzkový tím sídli v Jakarte a Indonézii.

Jedným z najdôležitejších mien spojených s projektom je meno Constantina Papadimitrioua, poradcu prezidenta Pundi X. Papadimitriou je odborník na finančné technológie a tiež zakladateľ dvoch najväčších indonézskych spoločností tohto druhu, Infinetworks a E2Pay..

Medzi ďalšie mená riadiacich pracovníkov patria Zi Ban, generálny riaditeľ spoločnosti Pundi X, Huang Pu, CTO / COO a Danny Lim Wei Xiang, finančný riaditeľ.

tím

Analýza trhu

Od svojho uvedenia Pundi X pomaly stúpa. Peňaženka projektu vygenerovala viac ako 100 000 stiahnutí od viac ako 500 obchodníkov. Najzaujímavejším faktom na tomto projekte nie je to, že má za cieľ rásť, ale že tiež zaisťuje rast celého kryptotrhu.

Cena tokenu sa v súčasnosti pohybuje niekde na hranici 0,004 378 dolárov, čo by malo z tohto projektu urobiť veľmi dobrú dlhodobú investíciu, najmä preto, že čoraz viac indonézskych maloobchodníkov si osvojí POS zariadenia..

Podľa cestovná mapa, Rok 2018 sa považuje za veľmi dôležitý pre spoločnosť Pundi X, pretože jej cieľom je zakladanie nových kancelárií v Londýne, Tokiu, Soule a Severnej a Južnej Amerike..

Obchodovanie s NPXS

V súčasnosti je možné Pundi X obchodovať na niektorých najpopulárnejších kryptoburzách, ako sú napr Binance, IDEX, Coinnest, CoinBene, Hotbit, Gate.io, a Tidex. Viac informácií je k dispozícii v sekcii Trhy na CoinMarketCap.

Prítomnosť na sociálnych sieťach

Projekt je prítomný na všetkých hlavných platformách pre zdieľanie sociálnych médií a videa, ako napr Facebook, Twitter, Prepojené, Reddit, Telegram, a YouTube. Viac všeobecných informácií o projekte nájdete na oficiálnej stránke Sekcia FAQ.

Záver

Pundi X je bezpochyby veľmi nádejným projektom, ktorý sa môže veľmi dobre stať jednou z najväčších offline predajných sietí kryptomien na svete. Úloha, ktorú si Pundi X vybral, a to priblíženie kryptomeny bežnému človeku, nie je ničím iným ako chvályhodným a ambicióznym.

Ak stále nie ste presvedčení o potenciáli projektu, možno by bolo dobré pozrieť sa na partnerstvá, ktoré sa spoločnosti podarilo zabezpečiť. Niektoré z najdôležitejších spoluprác sú s NEM, E2Pay.co.id, fintech Indonézia, Konzorcium Xpos, Reťaz, Aditus, LoyalCoin, SFA, Retainly, a STELLAR. Toto sú veľmi dobré príklady toho, ako si spoločnosť kladie za cieľ zvýšiť mieru zapojenia a adopcie pomocou príspevkov tretích strán.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map