Vylepšite svoju anonymitu na trhu kryptomien pomocou BitMix

S kryptomenami narábame už dlhšiu dobu. Aj keď mnohí z nás vedia, že digitálne meny sú veľmi užitočné, niektorí používatelia sa domnievajú, že sú aj anonymné. Toto je však veľmi nesprávny pojem, ktorý jednotlivci majú.

Virtuálne meny nie sú anonymné. Burzy, vlády, hackeri a krádeže sú skutočne schopní získať vaše informácie pri manipulácii s digitálnymi aktívami. Preto je veľmi dôležité mať v priestore lepšie funkcie anonymity.

BitMix je jedným z riešení, ktorých cieľom je poskytnúť používateľom kryptomeny súkromie, ktoré potrebujú na uskutočňovanie prevodov a manipuláciu s ich prostriedkami na trhu.

Problémy s anonymitou trhu s kryptomenami

Ako už bolo spomenuté, mnoho používateľov sa domnieva, že manipulácia s digitálnymi aktívami sa môže uskutočňovať anonymne. Rôzne zločinecké skupiny však boli schopné získať cenné a súkromné ​​údaje od používateľov, čo im umožnilo zistiť, ktoré sú vaše hlavné bitcoinové (BTC) alebo litecoinové (LTC) peňaženky..

Burzy zhromažďujú údaje od používateľov, ako sú adresy, mená, adresy IP, lokalizácia, finančné informácie a ďalšie. Z tohto dôvodu burzy nemusia vystavovať iba finančné prostriedky používateľov – ak ich majú v horúcich peňaženkách – ale aj súkromné ​​údaje.

Tieto súkromné ​​informácie je možné získať a použiť na zacielenie na obete, ktoré môžu byť neskôr napadnuté, napadnuté alebo ohrozené. Ak by sa to stalo, tento užívateľ by si určite uvedomil, že virtuálne meny neboli anonymné.

Vlády ďalej kontaktovali firmy ako Chainalysis, ktoré uskutočňujú blockchainové analýzy s cieľom odhaliť zločincov. Aj keď to môže byť veľmi užitočné na zachytenie nelegálnych obchodníkov, používa sa to aj na vyšetrovanie bežných obchodníkov.

Zvyšovanie anonymity pomocou BitMixu

BitMix, jeden z najviac populárne a použité bitcoinové mixéry na trhu s kryptomenami majú veľmi dobré riešenie tohto problému. BitMix chráni používateľov kryptomien, aby sa starali o svoje súkromie. Znížila by sa tým pravdepodobnosť napadnutia hackermi.

Útočníci by skutočne nezískali vaše súkromné ​​informácie, keď si kupujete jedlo pomocou virtuálnych mien. Všetky informácie o prevodoch a fondoch, ktoré vlastníte, sú uložené vo verejných blockchainoch.

BitMix je veľmi ľahko použiteľná služba, ktorá poskytuje riešenia tým, ktorí musia mať pri používaní svojich digitálnych aktív vylepšené súkromie. BitMix ponúka podporu v širokej škále jazykov, aby nevylúčil žiadnu osobu z niektorého regiónu.

V súčasnosti sú podporované jazyky: angličtina, ruština, hindčina, portugalčina, čínština, kórejčina, indonézština, nemčina, holandčina a poľština. V budúcnosti bude možné do BitMixu pridať nové jazyky.

Aj keď je bitcoin najpopulárnejšou kryptomenou na trhu, BitMix berie do úvahy, že existujú používatelia iných virtuálnych mien, ktorí chcú mať chránené svoje súkromné ​​údaje. Preto ponúkajú podporu pre bitcoiny, pomlčky (DASH) a litecoiny (LTC).

Za zmienku tiež stojí, že BitMix ponúka podporu pre Clearnet, Tor a NoJS (bez JavaScriptu). Toto je obzvlášť užitočné pre najnáročnejších a najsofistikovanejších používateľov, ktorí pracujú so širokou škálou platforiem.

Momentálne je minimálna suma na zmiešanie 0,005 BTC alebo 0,015 LTC, ktoré majú v súčasnosti hodnotu 46 dolárov a 1,04 dolára. To znamená, že používatelia nemusia spravovať veľké množstvo virtuálnych mien, ale zaslaním niekoľkých dolárov už môžu chrániť svoje údaje a súkromie.

Získanie ešte väčšej anonymity

BitMix bitcoinový mixér je služba, ktorá vo vesmíre pracuje s najvyššími štandardmi. Z tohto dôvodu sú všetky prevody spracované okamžite a mince budú prijaté na adresu, ktorú ste vybrali po potvrdení sieťou. Prijímateľ dostane finančné prostriedky úplne vyčistené, aby sa zabránilo terčom hackerov alebo zločincov.

Kvôli ešte väčšej ochrane súkromia a ponúknutiu najmodernejšej anonymity používateľom kryptomien používa BitMix šifrovanie pevného disku a nikdy neuchováva žiadne protokoly. Všetky položky sú odstránené po 72 hodinách alebo okamžite na základe žiadosti na stránke objednávky.

Používatelia si tiež budú môcť zvoliť poplatok, ktorý zaplatia, aby znížili šance útočníkov na odhalenie uskutočnených prevodov. Ak útočník pozná poplatok za službu, môže ľahko analyzovať blockchain a získať presnú sumu prevedenú používateľom.

Jednotlivci používajúci bitcoinový bitcoinový mixér tiež dostanú jedinečný kód, ktorý im umožní nikdy nedostať žiadnu z predchádzajúcich mincí, ktoré poslali do rezerv. To by zabezpečilo, že používatelia zostanú na trhu s kryptomenami pri manipulácii so svojimi prostriedkami úplne anonymní.

Pre náročnejších obchodníkov a jednotlivcov bude možnosť náhodného výberu dobrým nástrojom. Jednoduchým odoslaním 0,1 BTC alebo 1 LTC budú mať používatelia jednoducho možnosť prijať viac ako jednu transakciu na cieľovú adresu. To je veľmi užitočné na ochranu anonymity a súkromia používateľov, pretože to blockchainovým analyzátorom výrazne sťažuje pochopenie správania transakcií..

Táto služba miešania bitcoinov vám poskytne aj manuálne a automatické nastavenie. To vám pomôže dosiahnuť maximálny výkon pri zmiešaní vašich prostriedkov. Okrem toho tento bitcoinový mixér ponúkne aj partnerský program, v rámci ktorého poskytujú klientom okamžité výplaty za každú transakciu uskutočnenú pozvaným používateľom..

Všetky adresy, ktoré generuje BitMix, sú digitálne potvrdené ako skutočne a náhodne vygenerované serverom spoločnosti.

Nakoniec a pre krypto projekty, ktoré narábajú s finančnými prostriedkami klientov, poskytujú rozhranie API, ktoré umožňuje používateľom veľmi ľahko pomôcť vyčistiť ich mince, chrániť ich súkromné ​​údaje a zostať v anonymite pri používaní ich obľúbených digitálnych aktív.

Záver

V tomto článku sme sa s vami podelili o to, aké sú hlavné výhody plynúce z použitia riešení poskytovaných spoločnosťou BitMix a ako môžu byť veľmi užitočné na zlepšenie anonymity na kryptotrhu.

Pri manipulácii s vašimi prostriedkami pomocou tohto mixéra bitcoinov si budete istí, že finančné prostriedky, s ktorými obchodujete, sú súkromné. Navyše, keď budete vykonávať transakcie, budete vedieť, že vaše súkromné ​​údaje sú chránené pred hackermi alebo zločincami.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto službe miešania bitcoinov, môžete navštíviť oficiálnu stránku spoločnosti:

Hlavné: https://bitmix.biz/sk

NoJS: https://bitmix.biz/en/nojs

TOR (odporúčané): http://bitmixbizymuphkc.onion

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map