Zoznam agentúr pre marketing kryptomien

Pole kryptomien sa za posledné 2 roky veľmi rozšírilo. Rastie zoznam nových projektov, ktoré vstupujú do priestoru každý deň a všetky sa snažia, aby si ich všimli investori aj verejnosť..

Spustenie vlastného ICO a získanie reputácie na trhu môže byť v tomto konkurenčnom prostredí ťažké, takže marketingové kampane sú nevyhnutné. V dnešnom článku predstavíme náš zoznam, ktorý obsahuje niektoré z najlepších dostupných agentúr pre marketing kryptomien.

1. Coinzilla

coinzilla agentúra

Coinzilla je reklamná sieť a agentúra, ktorá pomáha startupom z odvetvia kryptomien a blockchainu získať expozíciu pre svoje ICO a projekty propagáciou a zacielením reklám na relevantných vydavateľov z krypto priemyslu..

Spoločnosť bola založená pred dvoma rokmi a v tomto období úspešne spravovala reklamné kampane pre viac ako 1 500 inzerentov a 4 000 vydavateľov.

Medzi hlavné služby spoločnosti Coinzilla patrí bannerová reklama, cielený marketing, vývoj API pre reklamné kampane, obmedzenie rozpočtu a mnoho ďalších nástrojov, ktoré pomáhajú pri propagácii projektu.

2. Coinbound

Coinbound je agentúra pre digitálny marketing zameraná na kryptomeny so sídlom v NYC a LA. Spoločnosť spolupracovala s niektorými z najväčších mien vo vesmíre, vrátane OKEx, ShapeShift a eToro. Spoločnosť má za sebou dlhý zoznam úspešných kampaní a pre svojich klientov priniesla neuveriteľné výsledky. Niektoré z nich zahŕňajú 5-násobné ROAS od PPC, 600% nárast organického prenosu prostredníctvom SEO a influencerové kampane tak úspešné, že klienti museli zastaviť registrácie. Coinbound je navyše jednou z mála firiem na zozname, ktorá ponúka organický rast prostredníctvom fór ako 4chan a Reddit. Počet možností kampane, z ktorých si môžete vyberať, spolu s dlhoročnými úspechmi robia z Coinbound jednu z najlepších agentúr na našom zozname.

3. Prioritný token

Táto platforma sa zaoberá nielen marketingom, ale vybavuje celý konzultačný, investičný a reklamný proces ICO. Prioritný token tiež umožňuje investorom zmierniť riziko investovaním prostredníctvom nich, pretože vracajú platby za všetky nákupy ICO kedykoľvek pred oznámeným termínom.

Ponúkajú nástroje, ako sú projekty odporúčaní, programy odmien (s viacerými tokenmi), správa ICO, skupinové nákupy, emisia tokenov v reálnom čase a ďalšie varianty marketingových kampaní. Ich tím tvoria niektorí odborníci v odbore a poradcovia, ktorí majú dlhoročné technické znalosti v oblasti investovania do kryptomien.

4. Crynet

Crynet Spočiatku začínala ako digitálna marketingová agentúra, ale odvtedy sa z nej stala marketingová agentúra s kompletnými službami. Agentúra ponúka široký výber marketingových služieb pre ICO a podniky spojené s blockchainom. Patria sem videoukážky, vývoj blockchainu a technická podpora, blockchain HR, podpora poradcov, SMM vo všetkých sociálnych médiách a telegramoch, mobilné a webové propagačné akcie, reklamy vo vyhľadávaní a PR.

Crynet môže zasiahnuť kryptokomunity Ázie, pretože má pokrytie dokonca aj v Japonsku, Kórei a Číne.

5. WeRaise

WeRaise je marketingová agentúra, ktorá pôsobí v sektore digitálnej reklamy viac ako 15 rokov. Vďaka 2 rokom skúseností v blockchainových riešeniach patria medzi prvé platformy, ktoré sa zapojili do ICO marketingu.

Poskytujú svojim klientom vysoko efektívne pôsobenie prostredníctvom bannerovej reklamy, tlačových správ, služieb copywritingu, písania reklám, analýz kampaní a sledovania nepretržite, ako aj cieleného umiestnenia PR na širokej škále webov vrátane Reddit, TokenData, CryptoNinjas, NewsBTC, Merkle, CoinDesk, Bitcoinist a mnoho ďalších.

6. Byzancia

Byzancia je vedený tímom pozostávajúcim z jednotlivcov s odbornými znalosťami v oblasti blockchainovej technológie, investovania, PR a marketingu. Zameriavajú sa na pomoc začínajúcim spoločnostiam nájsť ich cieľové publikum a čo najrýchlejšie získať ich investičné fondy.

Posudzujú projekty, aby našli svoje silné a slabé stránky, pomohli s písaním bielej knihy, vyvinuli stratégie spúšťania pre ICO a distribučné modely, vypočítali rozpočty a vypracovali cestovné mapy projektu..

Byzancia

Zdroj: bzntm.com

7. Skupina prvkov

Spoločnosť Element Group sa viac než len marketingovou agentúrou predstavuje ako spoločnosť zaoberajúca sa predajom digitálnych tokenov. Spoločnosť poskytuje konzultácie, marketingovú stratégiu ICO, správu kapitálu a majetku, prieskum trhu, technológie a správu majetku.

8. Crowdcreate

Dav ľudí je marketingová agentúra so sídlom v Los Angeles, ktorá sa zaoberá krypto marketingovými kanálmi. Zameriavajú sa na budovanie značky, návrh a produkciu videa, správu médií, ovplyvňujúci marketing a dosah PR.

Ich služby sú vysoko hodnotené, pretože úspešne pomohli viac ako 40 crowdfundingovým kampaniam pri získavaní viac ako 10 miliónov dolárov za 3 roky implementáciou prístupu založeného na údajoch pre každú kampaň.vytvoriť dav

Zdroj: crowcreate.us

9. TSM Global

TSM Global sa podarilo získať pre svojich klientov takmer 300 miliónov USD a teraz sa stará o investorov, ktorí hľadajú vysoké výnosy, ale aj bezpečnosť. TSM sa zameriava nielen na ICO, ale aj na STO (ponuky bezpečnostných tokenov) a DSO (zľavnené ponuky služieb).

Táto spoločnosť registrovaná v Londýne poskytuje poradenstvo, vývoj pracovných listov, tvorbu obsahu, správu komunít, správu reklamy, virálny marketing, sociálne médiá & podpora chatu, PR krypto a konvenčné, sprostredkovanie marketingu medzi ostatnými službami. TSM Global je skutočne globálny a môže podporovať klientov, ktorí hovoria anglicky, japonsky, čínsky, koránsky, rusky, nemecky a ďalšími jazykmi.

10. Žiadosť

Žiadosť predstavuje množstvo reklamných stratégií, ktoré preukázali svoju účinnosť v marketingových kampaniach ICO. Táto agentúra pre rozvoj blockchainu pomáha projektom z krypto priemyslu prehodnocovaním ich obchodných modelov a ich úpravou v rámci neustále sa meniaceho blockchainového ekosystému..

Applicature zamestnáva odborníkov, ktorí poskytujú technické poradenské a konzultačné služby týkajúce sa crowdsales. Svojim klientom ponúkajú okrem komunitného manažmentu a marketingu sociálnych médií aj široký výber zákazníckych vývojových služieb blokovania, ktoré zahŕňajú masmédiá, tvorbu a propagáciu videa, stretnutia, webové semináre, generovanie prenosu atď..

žiadosť

Zdroj: applyture.com

11. Sparkchain

Sparkchain je agentúra, ktorá pomáha startupom a technologickým spoločnostiam budovať svoju značku prostredníctvom public relations a integrovaných marketingových programov. Agentúra ponúka širokú škálu služieb, ktoré zahŕňajú obsah a sociálny rozvoj, programovú distribúciu a ďalšie platené mediálne metódy, ako aj prehľady založené na dátach použité v strategickom plánovaní. Platforma pomohla novým projektom aj etablovaným spoločnostiam využitím komplexnej strategickej komunikácie a marketingových služieb.

Platforma úspešne riadila spoločnosti v pred a po fáze –ICO, čo im pomáha rásť a dosiahnuť uznanie ich značky na trhu. Vďaka svojim výsledkom sa stali partnerom svojich marketingových kampaní pri výbere mnohých projektov a firiem.

Verdikt

Týmto uzatvárame náš zoznam najlepších marketingových agentúr, ktoré sa zameriavajú na kryptomeny a startupy. Ak ste firma, ktorá sa pripravuje na spustenie svojho ICO, alebo sa snažíte viac zviditeľniť svoj krypto projekt alebo token, výber služieb jednej z týchto agentúr vám veľmi pomôže..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map