Zoznam dôležitých telegramových kanálov kryptomeny

Telegram je jednou z popredných aplikácií na zasielanie správ s veľmi silným zameraním na bezpečnosť. Na rozdiel od väčšiny ostatných aplikácií na odosielanie správ, ktoré sú momentálne na trhu, Telegram používa vlastný šifrovací protokol, je úplne zadarmo, má neobmedzené cloudové úložisko, má bežné aj „tajné“ chaty, dostupnosť pre viac platforiem, skupiny a superskupiny, kanály, funkcie robota , ako aj žiadna reklama alebo ďalší prémiový obsah a žiadne poplatky za predplatné.

Ak vezmeme do úvahy túto širokú škálu prospešných funkcií a jej zdedené protokoly zabezpečenia a ochrany súkromia, niet divu, že sa dostala do kryptosveta ako spoľahlivé komunikačné / informačné médium a jedno z najatraktívnejších mediálnych riešení pre vývojárov kryptomeny, obchodníkov a podnikateľov.

Každý vážny krypto projekt má v súčasnosti doslova svoj vlastný telegramový kanál, ale čo je ešte dôležitejšie, je skutočnosť, že existujú rôzne kryptografické publikácie a mediálne skupiny, ktoré majú tiež komplexné telegramové kanály s ich obsahom.

Ďalej sme vytvorili zoznam najdôležitejších kanálov a skupín krypto telegramov:

Cointelegraph (@Kointelegraf)

Ak ste sa v kryptopriestore pohybovali čo i len chvíľu, je tu veľmi dobrá šanca, o ktorej ste už počuli Kointelegraf, jedna z najuznávanejších a najpopulárnejších publikácií o kryptomene.

Spoločnosť Cointelegraph poskytuje svojim čitateľom najnovšie správy v kryptosfére (správy o bitcoinoch, správy o éteri, správy o altcoinoch, správy o blockchaine, správy o podvodoch atď.), Ale tiež komplexnú analýzu trhu a pôsobivú zbierku užitočných návodov a príručiek. The oficiálny kanál telegramu Cointelegraph v súčasnosti má 94 692 členov a pokrýva najdôležitejšie aspekty Blockchainu, Bitcoin, a novinky Fintech.

cointelegraph fotografia

Zdroj: ttbcn.wordpress.com

CryptoMedics (@CryptoMedics)

CryptoMedics je telegramový kanál kryptomeny, ktorý sa výrazne zameriava na výskum. Tím za kanálom má transparentný a podrobný výskumný prístup. Ak s kryptomarketom začínate a chcete sa dozvedieť viac, potom môže byť CryptoMedics jednou z najlepších možností. Kanál je známy svojou vynikajúcou komunitou a je miestom, kde je možné zodpovedať takmer všetky vaše otázky. Hlavnou nevýhodou je skutočnosť, že je to jeden z mála telegramových kanálov, ktoré vyžadujú platbu. Kanál má v súčasnosti 4964 členov.

Kryptomeny (@Kryptomeny)

Crypto Charters je skupina krypto telegramov špeciálne zameraná na tvrdých a pokročilých obchodníkov a analytikov kryptomeny. Skupina je pozoruhodná tým, že ponúka svojim členom dobre zdokumentované a komplexne podrobné grafy rôznych kryptomien. Táto skupina sa väčšinou zameriava na analýzu bitcoinu, existujú však rôzni prispievatelia, ktorí sa tiež venujú vysoko hodnotným altcoinom.

Venture Coinist (@Venture Coinist)

Ak sa zameriavate hlavne na analýzu ceny / trhu top 10 mincí, potom je Venture Coinist určite hodný vášho zoznamu kanálov v Telegrame. Obsah je zameraný hlavne na poskytovanie technickej analýzy spôsobu nastavenia obchodov v priebehu niekoľkých nasledujúcich dní / týždňov, čo z neho robí veľmi cenný nástroj pre začiatočníkov investorov a obchodníkov. Stručne povedané, ak chcete maximalizovať výnosový potenciál svojej investície, nemôžete s Venture Coinist pokaziť.

Krypto samuraj (@Kryptomajurajovia)

Crypto Samurai je jedným z najlepších krypto telegramových kanálov, pretože má niečo pre každého. Tím za kanálom odvádza dobrú prácu, pokiaľ ide o liečenie drvivej väčšiny rešpektovaných spravodajských zdrojov, a prináša svojim čitateľom iba najrelevantnejšie spravodajské články hneď po ich uverejnení. V súčasnosti má kanál 3125 používateľov, čo v žiadnom prípade nie je malý počet.

Mycryptopedia (@Mycryptopedia)

Mycryptopedia je oficiálny telegramový kanál pre Mycryptopedia.com webovú stránku. Kanál kladie vysoký dôraz na upravený vzdelávací obsah zameraný na témy ako kryptomena, technológia blockchain, ICO a analýza trhu. Pokiaľ ide o články, predplatitelia môžu očakávať návody, príručky, spravodajské články, vzdelávacie videá, rozhovory a ďalšie typy informatívnych údajov.

mycryptopediafeature

Zdroj: The Coinage Times

UK Crypto (@UKCrypto)

UK Crypto je telegramový kanál, ktorý ponúka svojim predplatiteľom zaujímavú kombináciu základných analýz a technickej analýzy pre množstvo mincí. Je to miesto, kde sa môžete naučiť veľa o základoch kryptoobchodovania a tiež objavovať nové a zaujímavé krypto projekty, všetky zostavené a nepochybné s overiteľnými zdrojmi..

Obchodovanie so signálom zadarmo (@Obchodovanie so signálom zadarmo)

Tento kanál poskytuje svojim predplatiteľom a obchodníkom jedinečné pohľady na súčasnú situáciu na kryptotrhu. Zhromaždil veľa technických analýz, aby zabezpečil svoju dlhodobú relevantnosť a neobsahuje spam a krížové vysielanie..

Krypto na mesiac (@Krypto na mesiac)

Kryptomena nie je to, čo by ste nazvali veľkým telegramovým kanálom, ale je ideálna pre kohokoľvek, kto sa chce dozvedieť viac o obchodovaní s kryptomenami, obchodných signáloch, analýze trhu, ako aj získať prístup k rôznym recenziám ICO..

1 2SOmQSDInGYj91TxyiAo4A

Zdroj: Medium.com

Krypto Shuttle (@Krypto Shuttle)

Crypto Shuttle je telegramový kanál, ktorý je obzvlášť užitočný, ak si chcete pozrieť z najdôležitejších správ o kryptomene. Poskytujú tiež podrobné a aktuálne informácie o situácii na menovom trhu, bez preháňania o strašidelných faktoroch, ktoré sa zvyčajne spájajú s vlastnením a obchodovaním s kryptami.

1 WhDPaq3vc dB5nnNMUaMyA

Zdroj: Medium.com

Krypto šialenstvo (@Krypto šialenstvo)

Crypto Madness poskytuje svojim predplatiteľom presné a aktualizované správy a recenzie z kryptomeny, ako aj užitočné informácie o nadchádzajúcich ICO. Je známe, že tím, ktorý stojí za touto skupinou, ponúka veľmi dobré rady, pokiaľ ide o ICO.

Krypto správy (@Krypto správy)

Posledný na našom zozname je kanál Crypto News Telegram. Je to bezplatný kanál s veľmi silným zameraním na to, aby vám priniesol iba najnovšie a vysoko kvalitné správy, na ktorých záleží. Počas svojho života sa ich obsah ukázal byť taký dobrý, že skupina má teraz takmer sto členov.

Cole je nezávislý autor zameraný na kryptomenu a rozvíjajúce sa technológie. Predchádzajúce články o Masternodes boli uvedené na popredných krypto weboch a sú citované v Whitepapers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map