Zoznam internetových obchodov prijímajúcich bitcoiny

Aj napriek tomu Bitcoin je stále považované za niečo, čo stojí za to držať skôr ako utrácať za rôzne produkty, existuje veľa online predajcov, ktorí sa veľmi usilovali o integráciu platobných možností pre uvedenú kryptomenu.

Najlepšie internetové obchody akceptujúce bitcoiny ako spôsob platby

Za bitcoiny si dnes môžete kúpiť prakticky čokoľvek, od služieb VPN cez domáci tovar, cez pizzu až po letenky. Nižšie je uvedený zoznam niektorých z najlepších online obchodov, ktoré prijímajú bitcoin ako platbu za svoje produkty.

Microsoft

Microsoft je jedným z prvých technologických gigantov, ktorí od roku 2014 akceptujú bitcoin ako spôsob platby za niektoré zo svojich najlepších produktov. Pridaním bitcoinov do svojho účtu Microsoft môžete nakupovať čokoľvek od licencií Windows 10 po hry, filmy a aplikácie v systéme Windows a Obchody Xbox. Spoločnosť Microsoft dočasne prestala prijímať bitcoiny kvôli ich inherentným problémom s volatilitou, neskôr ich však začala znova akceptovať ako formu platby..

Microsoft

Zdroj: microsoft.com

Preplniť

Preplniť bol jedným z prvých veľkých online maloobchodníkov, ktorí začali prijímať bitcoiny ako platbu za svoje výrobky už v roku 2014. Internetový obchod umožňuje svojim zákazníkom platiť za množstvo produktov pomocou bitcoinov, počnúc elektronikou, ako sú televízory a notebooky alebo počítače, domáce výrobky, napríklad vankúše.

Najpôsobivejšie na tomto maloobchodníkovi je najmä skutočnosť, že prichádza s podporou všetkých hlavných kryptomien, nielen bitcoinu. Tie obsahujú Ethereum, Litecoin, Pomlčka, Monero, a Bitcoinová hotovosť.

Záujemcovia o platbu pomocou digitálnych prostriedkov tak môžu urobiť tak, že si dokončí nákup výberom preferovanej meny. Po odoslaní platby prevedie platobný systém, ktorý spoločnosť používa, menu na bitcoiny a ukončí nákup.

Spoločnosť plánovala predať svoje maloobchodné podnikanie, aby mohla začať pracovať na technológii blockchain. Veci však nie sú také jasné, aká je budúcnosť, ktorú spoločnosť plánuje prijať.

Planet Express

Planet Express je americká poštová a balíková špedičná služba, ktorá je veľmi užitočná pre jednotlivcov, ktorí žijú mimo USA. To je obzvlášť užitočné pre spoločnosti a podniky elektronického obchodu, ktoré majú medzinárodných klientov a chcú posielať balíky do zahraničia.

Spoločnosť v súčasnosti podporuje platby v bitcoinoch (BTC), čo spoločnostiam uľahčuje platby za služby, ktoré požadujú. Mohlo by byť navyše skvelé začať s propagáciou medzinárodného platobného reťazca v bitcoinoch, od zákazníkov platiacich v BTC za svoje produkty a od spoločností elektronického obchodu, ktoré používajú rovnaké BTC, ktoré dostali na zaplatenie balíka, ktorý pošlú.

Je možné kúpiť čokoľvek od amerických spoločností pomocou Planet Express a dostať zásielku do iných častí sveta. Okrem toho majú jedinečnú dodaciu adresu nachádzajúcu sa v Kalifornii. Môže to byť skvelý spôsob, ako začať používať a míňať bitcoiny na nákupy a medzinárodný obchod.

Expedia

Žijeme v dobe, kde je jednoduchšie cestovať ako kedykoľvek predtým, preto má rezervácia ďalšej cesty s bitcoinmi veľký zmysel.. Expedia je jednou z najväčších agentúr na online cestovné rezervácie online na svete a prijíma bitcoiny od roku 2014. Spoločnosť Expedia sa spojila s Coinbase s cieľom implementovať túto novú možnosť platby, ktorá sa za posledných pár rokov osvedčila. Bitcoinová platba je momentálne bohužiaľ akceptovaná iba pri rezerváciách hotelov.

eGifter

eGifter je online služba, ktorá vám umožní používať vaše ťažko zarobené bitcoiny na nákup darčekových kariet z miest, ktoré priamo neakceptujú bitcoiny, ako sú Amazon, JCPenny, Sephora, Home Depot, Kohl’s a mnoho ďalších. Rovnako ako Expedia a Overstock je eGifter tiež partnerom Coinbase.

eGifter

Zdroj: corporate.egifter.com

Shopify (Shopify obchody)

Možno ste oboznámení s Shopify, svetoznáma platforma pre elektronický obchod, ktorá umožňuje obchodníkom založiť si vlastné online obchody a predávať tovar podobným spôsobom ako Amazon, eBay a ďalší online giganti. V roku 2013 dostali všetci obchodníci Shopify možnosť prijímať platby bitcoinom pomocou služby s názvom BitPay.

Teoreticky si nemôžete kúpiť nič zo samotného webu Shopify pomocou bitcoinu, pretože ich platforma SaaS neprijíma kryptomeny. Táto možnosť je k dispozícii iba pre obchodníkov využívajúcich platformu Shopify využívajúcich služby ako Coinbase Commerce.

CheapAir

CheapAir je americká služba rezervácie letov, ktorá vám umožňuje platiť za lety pomocou širokej škály kryptomien vrátane bitcoinu. Táto služba vám umožňuje vykonávať domáce aj medzinárodné rezervácie letov. Ak chcete využívať výhody platobného systému CheapAir’s Bitcoin, musíte mať peňaženku Coinbase.

Newegg

Newegg je jednou z najväčších elektronických maloobchodných spoločností a akceptuje bitcoin ako štandardnú platobnú metódu tým, že používa BitPay ako svojho oficiálneho partnera pre spracovanie platieb. V súčasnosti spoločnosť Newegg prijíma bitcoiny za slušnú škálu produktov a služieb okrem objednávok na volanie, darčekových kariet Newegg, položiek na trhovisku, objednávok predplatného, ​​prvotriednych členstiev a štítkov na spiatočnú prepravu. Medzi najobľúbenejšie možnosti používateľov platiacich bitcoinom patria hardvérové ​​súčasti počítačov a ťažobný hardvér.

newegg

Zdroj: www.newegg.com

PizzaForCoins

Pamätáte si príbeh o človeku, ktorý v roku 2010 minul 10 000 bitcoinov za dve pizze Papa John’s? Nehovoriac o tom, že kúpa pizze za bitcoiny bude mať za následok podobnú chybu, ale v dnešnej dobe si svoju pizzu môžete zaobstarať utratením takmer 50 kryptomien (vrátane bitcoinu) na PizzaForCoins.

Služba slúži ako akýsi sprostredkovateľ, pretože najskôr vyhľadá podnik na výrobu pizze blízko vašej polohy a potom vám umožní objednať ju a zaplatiť za ňu digitálne. Nezabudnite, že do konečnej sumy platby je zahrnutý malý poplatok za službu.

Klenotníci z rákosu

Klenotníci z rákosu je popredný umelecký klenotník so sídlom v USA s mnohými pobočkami vo viac ako 13 štátoch. Od spoločnosti Reeds Jewellers si môžete kúpiť čokoľvek od šperkov až po prémiové hodinky a voľné diamanty. Nielenže môžete platiť bitcoinmi na všetkých týchto miestach, ale služba zahŕňa bezplatné doručenie prostredníctvom obrnenej dopravy za akékoľvek nákupy voľných diamantov v hodnote viac ako 25 000 dolárov.

Gyft

Gyft je online služba darčekových kariet, ktorá vám umožňuje nakupovať tovar od pôsobivej škály online maloobchodov (presnejšie 200). Táto služba ponúka karty pre maloobchodníkov, ako sú Southwest Airlines, Whole Foods, CVS Pharmacy, Hotels.com a Target. Ak chcete nakupovať karty od spoločnosti Gyft, musíte mať účet Coinbase.

Viac známok globálnych

Viac známok globálnych len nedávno oznámila, že začne prijímať platby prostredníctvom „štyridsiatich rôznych populárnych kryptomien“. Ako sa dalo očakávať, medzi týmito kryptomenami je aj bitcoin. Viac známok Global vám umožňuje vybrať si z leteniek, prenájmu automobilov, rezervácií hotelov a najrôznejších ďalších cestovných balíkov.

Bitcoinshirt.co

Bitcoinshirt.co je online maloobchod so špecializáciou na predaj „funky“ bitcoinového tovaru, ako sú tričká, mikiny, hrnčeky na kávu, klobúky, plagáty a ďalšie. Internetový obchod je známy svojimi kreatívnymi návrhmi, ktoré je možné kúpiť pomocou viac ako 30 rôznych typov online kryptomien..

online obchody prijímajúce bitcoiny

Zdroj: https://bitcoinshirt.co/

Star Jets International

Jednou zo spoločností, ktorá pridala podporu pre bitcoin, je Star Jets International, súkromná spoločnosť zaoberajúca sa obchodnými zákazníkmi, ktorí chcú mať svoje vlastné súkromné ​​lety v rôznych častiach sveta.

Podľa EconoTimes môžu používatelia teraz platiť za svoje lety pomocou bitcoinu, najobľúbenejšieho digitálneho aktíva na trhu. Zákazník si môže ľahko zvoliť cieľovú stanicu a východiskové letisko a vychutnať si súkromný let, aby dorazil včas na dôležité stretnutie.

Ricky Sitomer, generálny riaditeľ spoločnosti Star Jets International, spomenul, že bitcoiny sa stávajú všeobecne akceptovanými všade na svete.

K veci sa vyjadril:

„Bitcoin sa stáva čoraz viac akceptovaným spôsobom platby a chceme, aby naši zákazníci mali flexibilitu platiť prostredníctvom tohto prostriedku výmeny.“

Norwegian Air

Norwegian Air, jedna z najdôležitejších leteckých spoločností v Európe, oznámila, že pracuje na riešení, aby dokázala akceptovať bitcoiny a ďalšie kryptomeny za letenky, ktoré predávajú klientom po celom svete.

Ako informovala spoločnosť Yahoo Finance, spoločnosť nielenže bude prijímanie Bitcoin, ale zároveň otvorí svoju vlastnú kryptoburzu. Používatelia žijúci v Nórsku budú môcť nakupovať lety pomocou bitcoinu rýchlym a bezpečným spôsobom. Spoločnosť prevádzkuje flotilu 195 lietadiel s 500 linkami po celom svete.

Pri platbách kryptomenami je možné znížiť náklady spoločností súvisiace s ich operáciami na kreditných a debetných kartách. Pomocou bitcoinu a ďalších digitálnych aktív je možné znížiť poplatky platené spoločnosťami a začať ponúkať aj lacnejšie letenky.

Garbarino Viajes

Garbarino Viajes, argentínska spoločnosť zaoberajúca sa predajom leteniek a hotelových lístkov, informovaný že používatelia si teraz môžu za tieto produkty a služby nakupovať pomocou bitcoinu. Ich oficiálna správa hovorí, že bitcoin je mena, ktorá umožňuje používateľom vymieňať si tovar a služby a ktorá má v porovnaní s fiat menami mnoho výhod..

Používatelia teraz budú môcť mať efektívnejší platobný proces, v ktorom by museli posielať iba BTC, aby získali letenky a hotelové izby. S rozširovaním firiem akceptujúcich najväčšiu digitálnu menu sa v blízkej budúcnosti dostanú na nové maximá.

AT&T

Telekomunikačný gigant AT&Spoločnosť T začala prijímať platby bitcoinom za zmenky začiatkom tohto roka. Podľa oficiálnej tlačovej správy spoločnosť oznámila, že chce ponúkať vylepšené riešenia a rozširovať svoje služby.

Kevin McDorman, viceprezident spoločnosti AT&T Communications Finance Business Operations uviedol:

“Máme zákazníkov, ktorí používajú kryptomenu, a sme radi, že im môžeme ponúknuť spôsob, ako platiť svoje účty spôsobom, ktorý uprednostňujú.”

Používatelia, ktorí chcú platiť pomocou najslávnejšej kryptomeny, tak môžu urobiť pri používaní služby myAT&Aplikácia s výberom možnosti BitPay pre platby. BitPay je jednou z najuznávanejších spoločností, ktorá pomáha obchodníkom, jednotlivcom a firmám spracovávať platby vo virtuálnych menách (Bitcoin a Bitcoin Cash).

PornHub

Jedna z najobľúbenejších pron stránok okolo svet, PornHub, oznámil, že začal prijímať digitálne meny už v roku 2018. To by spoločnosti pomohlo prilákať väčší počet prémiových divákov a návštevníkov..

Podľa niektorých správy, poskytovateľ online pornografie vysvetlil, že menej ako 1% nákupov uskutočnených prostredníctvom virtuálnych mien. V súčasnosti neexistujú žiadne informácie o počte platieb, ktoré jednotlivci uskutočňujú na platforme. To sťažuje vytvorenie odhadu množstva finančných prostriedkov, ktoré firma prijíma v digitálnych aktívach.

Prvá kryptomena, ktorú platforma akceptovala, bola Verge (XVG), ktorá je v súčasnosti 71. najväčším digitálnym majetkom na trhu s hodnotou 89,68 milióna dolárov, podľa CoinMarketCap.

Travala

Travala, webová stránka na rezerváciu hotelov a ubytovania s veľkým počtom hotelov v jej katalógu, v súčasnosti prijíma platby v bitcoinoch, XRP, Binance Coin (BNB), TrueUSD (TUSD) a ďalších digitálnych aktívach.

Táto firma je podobná ako CheapAir a Garbarino Viajes. Cestuje veľké množstvo používateľov, ktorí majú záujem o kúpu svojich hotelových izieb a leteniek pomocou virtuálnych mien. Používatelia platformy môžu cestovať až do 82 000 destinácií po celom svete a vyberať si hotelové izby z 550 000 rôznych ubytovacích zariadení.

Spoločnosť bola uvedená na trh v roku 2018 a jej cieľom bolo poskytnúť cestovný systém založený na blockchaine pre jednotlivcov z celého sveta. Zatiaľ čo Expedia zrušil platby bitcoinom, existujú aj ďalšie firmy, ktoré sa uberajú týmto smerom.

PlayBoy

Televízia PlayBoy spustený minulý rok nová možnosť platby so zámerom pomôcť používateľom uskutočňovať platby pomocou digitálnych aktív. Sieť s obsahom pre dospelých pracuje na vyhradenej kryptopeňaženke a očakáva sa, že pre priemysel prijmú digitálnu menu Vice.

Reena Patel, hlavná prevádzková riaditeľka pre licencovanie a médiá pre PlayBoy Enterprises, uviedla, že rastie popularita iných platobných prostriedkov. Preto sa firma domnievala, že je dôležité dať ich komunite zvýšenú flexibilitu platieb. V budúcnosti môže spoločnosť zahrnúť krypto platby do ďalších obchodných línií, ako sú iniciatívy v oblasti virtuálnej reality.

Alternatívne letecké spoločnosti

Alternatívne letecké spoločnosti je webová stránka na vyhľadávanie letov, ktorá ponúka spôsoby rezervácie letov od viac ako 600 globálnych leteckých spoločností pomocou rôznych kryptomien vrátane bitcoinu.

Môžete si kúpiť svoje obľúbené letenky pomocou kryptomien. To vám pomôže nájsť nové prípady použitia vašich mincí a úspory v digitálnych aktívach.

Aj keď existuje iba 600 leteckých spoločností – čo už je veľa – môže tu byť ešte väčší počet spoločností, ktoré spolupracujú s Alternatívnou leteckou spoločnosťou na pomoc pri využívaní ich kryptomien vrátane bitcoinu.

Záverečné slová

Podľa očakávania je to len malý počet jednotlivých online obchodov a maloobchodníkov, ktorí akceptujú bitcoin ako formu platby. Avšak tie, ktoré sú uvedené v našom zozname, sú osvedčené obchody s dobrou popularitou a dobrou podporou komunity, čo znamená, že sú to veľmi bezpečné možnosti..

Preto ak náhodou vlastníte nejaké bitcoiny a chcete ich minúť online, nemôžete pokaziť žiadnu z týchto možností.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map