Zoznam nestranných webov a blogov o kryptomenách, ktoré budú nasledovať

Ak máte nejaké znalosti o trhu s kryptomenami, ste si dobre vedomí toho, ako volatilné môžu byť tieto aktíva. Aj najmenšie množstvo správ môže spôsobiť, že sa ich hodnota v priebehu niekoľkých hodín zvýši alebo vyletí nahor. Vo výsledku je dôležité, aby ste mali prehľad o všetkých novinkách týkajúcich sa kryptomeny.

Sledovanie správ je ešte dôležitejšie, ak sa intenzívne venujete obchodovaniu alebo obracaniu mincí. Kde sa teda môžete obrátiť a nájsť nestranné informácie o všetkých udalostiach vo svete kryptomien? Sme radi, že ste sa pýtali. Tu je niekoľko webových stránok a blogov, ktoré ponúkajú objektívne a nestranné správy z kryptosveta.

CoinTelegraph

Jedným zo starších a spoľahlivejších webov o kryptomenách, ktoré nájdete, je CoinTelegraph. Spoločnosť CoinTelegraph, ktorá bola založená v roku 2013, poskytuje miesto na hľadanie nezávislých správ, ktoré pokrývajú technológiu blockchain, kryptomenu a decentralizované aplikácie. Okrem toho môžete nájsť najnovšie informácie o analýze trhu, technických prielomoch a cenách kryptomeny.

CoinTelegraph drží prsty na tepe kryptosveta tým, že ponúka aj hlboké komentáre a názory. S vývojom a rastom sveta digitálnych mien je CoinTelegraph dôveryhodným a spoľahlivým zdrojom cenných informácií.

Okrem vynikajúcich správ o všetkom krypto, CoinTelegraph zahájil konferenciu BlockShow Americas v roku 2018. BlockShow, ktorá je už hitom v Európe, je dvojdňové podujatie, ktoré spája ľudí z rôznych priemyselných odvetví. Účastníci môžu nadväzovať kontakty, diskutovať o potenciálnych blockchainových projektoch a počúvať medzinárodne známych odborníkov v odbore.

Použite bitcoin

Tento zoznam by sme nemohli dokončiť bez toho, aby sme sa na stránkach UseTheBitcoin zmienili o sebe. Vďaka pravidelným analýzam a predpovediam cien, ktoré v poslednej dobe zahŕňajú DASH a Cardano, správy a príručky o kryptomene – pozri 5 najlepších platforiem na obchodovanie s altcoinmi v roku 2018 – je to zdroj vedomostí, ktoré by komunita nemala zostať nepovšimnutá. Usilovne pracujeme na tom, aby sme boli naďalej objektívni a aby sme zverejnili všetky vzťahy, ktoré máme k platenému obsahu alebo blockchainovým projektom, s ktorými máme vzťahy. Pracujeme na tom, aby sa kvalita krypto žurnalistiky posunula do nových výšin.

Bitcoin Magazine

Bitcoin Magazine, ktorý bol založený v roku 2012, je jedným z najznámejších a najuznávanejších zdrojov správ vo svete kryptomeny. Bitcoin Magazine ponúka informácie o blockchainových technológiách, digitálnych menách a bitcoinoch. Vďaka vysokokvalitnému vzdelávaniu, výskumu a analýzam je časopis Bitcoin Magazine lídrom v odbore fin-tech.

Jednou z najlepších funkcií časopisu Bitcoin Magazine je jeho ochota byť úprimný k stavu kryptomien. Či už v priemysle dôjde k vysokému alebo nízkemu, čitatelia dostanú príbehy, ktoré poskytujú presný a hodnotný obsah.

Bitcoin Magazine sa snaží poskytnúť relevantný a presný obsah, pokiaľ ide o kryptomeny, blockchain a bitcoin. Je zrejmé, že stránka je nadšená možnosťami, ktoré bitcoiny a digitálne meny poskytujú. Nováčikovia aj odborníci si pri návšteve časopisu Bitcoin Magazine určite nájdu niečo cenné.

NewsBTC

V priemysle kryptomien sa deje stále niečo nové. Už päť rokov poskytuje NewsBTC poprednú spravodajskú platformu pre tých, ktorí to potrebujú. Nájdete prvotriedne analýzy, recenzie a obsah súvisiaci s komunitou kryptomien.

NewsBTC chápe, že jeho novinky musia byť dostupné a stráviteľné pre mnoho skupín ľudí. Obchodníci, študenti, vedci aj nováčikovia potrebujú miesto pre spoľahlivý obsah, ktorý im pomôže pochopiť, ako kryptomena ovplyvňuje svet okolo nich. Je zrejmé, že NewsBTC verí v digitálne meny na základe užitočných informácií, ktoré poskytuje každému, kto má záujem byť súčasťou komunity kryptomien..


CoinDesk

Spoločnosť CoinDesk bola založená v máji 2013 a má v súčasnosti predplatiteľskú základňu viac ako 150 000 používateľov. Na webe CoinDesk budete dostávať najnovšie udalosti, informácie a aktualizácie týkajúce sa digitálnej meny. Ďalej chce web pomôcť vzdelávať, informovať a vzájomne prepojiť komunitu kryptomien.

Ak sa chcete dozvedieť viac o blockchaine, CoinDesk ponúka aj svoje „Štát Blockchain,”, Čo je skvelá analýza blockchainovej technológie a toho, ako ďalej rastie a vyvíja sa.

Okrem poskytovania vysokokvalitného obsahu CoinDesk hostí aj každoročný summit konsenzu. Samit konsenzu, ktorý sa koná každoročne v New Yorku, je najväčším blockchainovým stretnutím na svete. CoinDesk jednoznačne investuje do odvetvia kryptomien a snaží sa poskytovať obsah a médiá, ktoré odrážajú ich dôveru.

Coindoo

Coindoo je skvelým zdrojom pre správy o kryptomene a blockchaine. Nájdete na ňom najnovšie správy a analýzy užitoční sprievodcovia z ktorých majú prospech všetci, od začiatočníkov v oblasti kryptomeny po každodenných investorov.

Coindoo je stálym zdrojom spoľahlivých a cenných informácií. Má ľahko použiteľné menu v hornej časti, ktoré čitateľom umožňuje nájsť to, čo obsahujú, vrátane udalostí a recenzií.

Novinky v kryptomenách

CryptoCoins News je jedným z popredných dostupných nových kryptomien, ktorý ponúka správy a informácie v reálnom čase v priestore digitálnej meny. Nájdete veľa obsahu obklopujúceho ICO a trhové informácie. Silnou stránkou webu však je pokrytie správ.

CryptoCoins News poskytuje skvelé redakčné a názorové články spolu s množstvom informácií o altcoinoch. Táto stránka sa zameriava na poskytovanie presného a spoľahlivého obsahu svojim čitateľom, ako aj cenných informácií, ako sú fúzie, ponuky nových produktov a významné zmeny cien..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map