Zoznam partnerstiev VeChain

VeChain je platforma, ktorá bola vytvorená na zlepšenie riadenia procesov dodávateľského reťazca. Umožňuje maloobchodníkom a spotrebiteľom zistiť, či sú produkty, ktoré kupujú, kvalitatívne a autentické. Táto služba nadviazala partnerstvá s pôsobivým počtom firiem a spoločností, ktoré využívajú jej blockchainové riešenie. Ďalej uvádzame partnerstvá spoločnosti Vechain a dôležité informácie o každej spoločnosti.

Zoznam partnerstiev VeChain

Kuehne & Nagel

Priemysel: Dodávateľský reťazec a logistika

Príjmy: 22,4 miliárd dolárov

Partnerstvo od: september 2016

Kuehne & Nagel je najväčší globálny zasielateľ, ktorý zodpovedá z hľadiska výnosov za takmer 15% svetového obchodu s leteckou a námornou nákladnou dopravou. K + H má 1336 kancelárií distribuovaných do 109 spoločností a zamestnáva viac ako 75 000 ľudí.

Kuehne & Spoločnosť Nagel China implementovala blockchainovú technológiu VeChain na inteligentné zabezpečenie balíkov a aktív a umožnenie zákazníkom sledovať ich balíčky transparentným spôsobom.

Priamo dovážaný tovar (D.I.G)

Priemysel: Dovozca vína

Partnerstvo od: 07-05-2017

KOPAŤ je dovozca vína, ktorý riadi viac ako 30% dovozu vína z Číny. KOPAŤ. je vládna dcérska spoločnosť spoločnosti Shanghai Waigaoqiao Free Zone Zone Development.

VeChain sa použije na overenie a vysledovanie údajov o vinárstve od výrobcov prostredníctvom dodávateľského reťazca pomocou inteligentných čipov NFC vo fľašiach vína až po ukončenie tohto trhu s falšovaním..

PriceWaterhouseCoopers (PwC)

Odvetvie: Audit a poradenstvo

Príjmy: 37,7 miliárd dolárov

Partnerstvo od: 15-05-2017

PriceWaterhouseCoopers je jedným zo štyroch najlepších audítorov na svete. Zoznam klientov spoločnosti zahŕňa spoločnosti IBM, Ford, Dell, Cisco a 3M a tiež viac ako 400 z 500 spoločností z rebríčka Fortune 500..

PwC implementuje blockchainové riešenia VeChain do svojej veľkej klientskej základne, čo umožní jej klientom overiť a sledovať, odkiaľ ich produkty pochádzajú. Pomôže tiež zabezpečiť dôveryhodnosť budúcich zainteresovaných strán v partnerstvách Vechain.

Národné výskumné poradenské centrum (NRCC)

Priemysel: Consulting

Partnerstvo od: 15-05-2017

NRCC je spoločnosť, ktorá ponúka riadenie, štandardné a IT poradenstvo so sídlom v Číne. NRCC sa špecializuje na pomoc rozvoju domácich spoločností pri dosahovaní profesionálneho postavenia alebo organizácií, ktoré hľadajú medzinárodné štandardy a schválenia.

NRCC má viac ako 1000 dlhodobých podnikových klientov, z ktorých mnohí sú zahrnutí do Fortune Global 1000. NRCC využíva VeChain na vývoj a implementáciu technológie proti falšovaniu pre Čínsku národnú tabakovú spoločnosť.

Skupina Renault

Priemysel: Automobilový priemysel

Príjmy: 67 miliárd dolárov

Partnerstvo od: 25-07-2017

Skupina Renault je nadnárodný výrobca automobilov so sídlom vo Francúzsku, ktorý sa v roku 2016 stal deviatym najväčším výrobcom automobilov na svete podľa objemu výroby. Skupina Renault vlastní veľa dcérskych spoločností vrátane spoločností AvtoVAZ, Dacia, Alpine a Samsung Motors a Batilly..

V spolupráci so spoločnosťami Microsoft a Viseo spoločnosť VeChain vyvinula knihu digitálnej údržby automobilov, ktorá je chránená proti neoprávnenej manipulácii. To umožňuje vlastníkovi vozidla zdieľať údaje o automobile, ktoré sú chránené proti neoprávnenej manipulácii, napríklad počet najazdených kilometrov, keď ho chce predať..

renault

Zdroj: VeChainInsider.com

BitOcean

Priemysel: Finančné služby

Partnerstvo od: 27-12-2017

BitOcean je výrobca bankomatov, ktorý umožňuje používateľom nakupovať a predávať kryptomeny. BitOcean je jednou z prvých búrz kryptomien, ktorá získala úplné povolenie od japonského úradu pre finančné služby (FSA).

Jeho partnerstvo so spoločnosťou VeChain umožní používateľom nakupovať a predávať tokeny VET pomocou fyzických bankomatov nainštalovaných v Japonsku a Číne.

BitOcean

Zdroj: medium.com

Fanghuwang

Priemysel: finančné služby

Majetok: 3,3 miliardy dolárov

Partnerstvo od: 18-01-2018

Fanghuwang ponúka pôžičky kryté kolaterálom (hypotekárne úvery na nehnuteľnosti) pre malé a stredné podniky v Číne. Spoločnosť Fanghuwang využíva technológie, ako sú cloudové výpočty a analýza veľkých dát, aby zabezpečila kvalitu a efektívne služby riadenia rizík.

V rámci tohto partnerstva so spoločnosťou VeChain vytvorí spoločnosť Fanghuwang riešenia na zlepšenie spôsobu zhromažďovania, ukladania a zdieľania údajov. Za týmto účelom vyvinuli ďalší Dapp s názvom VeVid, ktorý ponúka firmám na blockchaine VeChain nástroj Digital ID a KYC..

DNV GL

Priemysel: Certifikácia

Príjmy: 2,4 miliardy dolárov

Partnerstvo od: 24-01-2018

DNV GL je globálna spoločnosť poskytujúca služby riadenia rizík a certifikácie potvrdzujúce, že organizácia spĺňa určité kritériá. DNV GL poskytuje spoločnosti z oblasti námornej, obnoviteľnej energie a ropy & plyn, jedlo & nápojový a zdravotnícky priemysel s auditmi a poradenskými službami, softvérovými riešeniami a certifikáciami. DNV GL je tiež najväčším certifikátorom lodí a štruktúr na mori.

V marci 2018 implementovali prvý produkt VeChain Dapp My Story, riešenie digitálneho zabezpečenia zamerané na potravinársky priemysel založené na auditoch a zhromažďovaní údajov..

DNVgl

Zdroj: dnvgl.com

Yida China Holdings Limited

Priemysel: Real estate

Partnerstvo od: 19-02-2018

Jeden z najväčších čínskych developerov nehnuteľností, Yida, sa špecializuje na budovanie priemyselných parkov a inteligentných miest, vedľa obytných štvrtí a nákupných miest.

Spoločnosť Yida implementuje blockchainovú technológiu platformy do svojho súčasného technologického portfólia.

NTT Docomo

Priemysel: Telekomunikácie

Majetok: 42 miliárd dolárov (2018)

Partnerstvo od: 05-08-2018

NTT Docomo je jednou z najväčších telekomunikačných spoločností v Japonsku a štvrtou najväčšou verejnou spoločnosťou v krajine s viac ako 53 miliónmi zákazníkov (viac ako polovica japonského mobilného trhu).

Tento konkrétny zoznam na zozname partnerstiev Vechain je súčasťou Docomo 5G Open Partner Program. V rámci tohto programu budú obe spoločnosti spolupracovať na vývoji technológie 5G, ktorá sa dostane na trhy v roku 2020.

ENN Energy Holdings Limited

Priemysel: Čistá energia

Majetok: 10 miliárd dolárov

Partnerstvo od: 01-11-2018

Jeden z najväčších čínskych distribútorov čistej energie, ENN, bola založená v roku 1992 a v súčasnosti vlastní viac ako 400 spoločností a pobočiek v prevádzke. Poskytuje svoje služby viac ako 16 miliónom zákazníkov v 17 z 34 čínskych provincií.

ENN bude spolupracovať so spoločnosťami Shanghai Gas Group a VeChain na vytvorení riešenia pre správu LNG, ktoré využíva technológiu Blockchain a IoT na riadenie procesu zabezpečenia kvality rôznych druhov zemného plynu.

Cyperská republika; Vechain partnerstvo na národnej úrovni

Partnerstvo od: 02-11-2018

Investujte na Cypre, vládny oddaný partner pre spoluprácu so zahraničnými investíciami VeChain Foundation a CREAM založili spoločný subjekt na Cypre. To pomôže vývoju a implementácii blockchainových riešení.

Obe strany predložia návrhy na investovanie Cypru, napríklad politické reformy, ktoré uľahčia využitie blockchainu ako základnej infraštruktúry pre operácie a finančné služby cyperskej vlády..

investovať kypr

Zdroj: twitter.com

Spoločnosti Walmart China a VeChain spolupracujú na platforme sledovateľnosti

Spoločnosť VeChain uzavrela partnerstvo so spoločnosťou Walmart China s cieľom vytvoriť platformu sledovateľnosti blockchainu Walmart China, ktorá je postavená na vrchole platformy VeChainThor Blockchain. The oznámenie ohľadom tejto platformy a spolupráce medzi spoločnosťami Walmart China a VeChain sa uskutočnila 25. júna. 

Toto oznámenie týkajúce sa sledovacej platformy Walmart China Blockchain prišlo s predstavením prvých 23 produktových radov, ktoré boli testované a uvedené na túto platformu. Cieľom je dosiahnuť 100 produktových radov do konca tohto roka. To by bolo veľmi pozitívne pre prijatie VeChain a jeho siete. 

V budúcnosti sa očakáva, že do novej platformy Walmart China Blockchain Traceability Platform bude zahrnutých mnoho rôznych produktových kategórií. Niektoré z výrobkov zahrnutých do tohto projektu sú čerstvé mäso, ryža, huby, kuchynský olej a ďalšie. Očakáva sa, že nový systém vysledovateľnosti bude do konca roku 2020 predstavovať 50% celkového predaja baleného čerstvého mäsa, 40% celého predaja balenej zeleniny a 12,5% celkového predaja morských plodov.. 

Očakáva sa, že ide o jeden z najprosperujúcejších produktov vysledovateľnosti na trhu vo veľkom meradle, ktoré využíva technológiu blockchain. Prostredníctvom tohto systému budú jednotlivci môcť vedieť viac o každom produkte vrátane zdroja potravy a celom logistickom procese vrátane inšpekčnej správy a mnohých ďalších dátových bodov.. 

Kevin Feng, prevádzkový riaditeľ spoločnosti VeChain, sa vyjadril k spolupráci so spoločnosťou Walmart China: 

„Ako popredná svetová blockchainová platforma medzi podnikmi a verejnosťou sa spoločnosť VeChain zameriava na posilnenie postavenia podnikov v procese digitalizácie vo veľkom meradle poskytnutím bezpečných a vyspelých riešení nasadenia blockchainu a podporou širokej aplikácie technológie blockchain.“

Zároveň vysvetlil, že toto partnerstvo je veľmi dôležité nielen pre blockchainovú technológiu ako celok, ale aj pre VeChain a jeho sieť. To tiež poskytne transparentnejšiu a upokojujúcejšiu skúsenosť so spotrebou. Aj keď už bolo veľa projektov týkajúcich sa sledovateľnosti platforiem využívajúcich technológiu blockchain, je to doteraz jeden z najdôležitejších pokusov..  

Do tejto dohody bola zapojená aj spoločnosť PwC. Ich cieľom je vybudovať si dôveru a vyriešiť dôležité problémy, dve z hlavných priorít spoločnosti PwC. Podľa Eltona Yeunga, vedúceho stratégie a inovácií, PwC pre pevninskú Čínu a Hongkong, je Walmart Blockchain Traceability System vynikajúcim príkladom technológie blockchain, ktorá sa uplatňuje v maloobchode.. 

Tieto nové implementácie tiež prispievajú k zlepšeniu bezpečnosti a riadenia kvality potravín. Poskytujú tiež silnú záruku budovania dôvery spotrebiteľov, pretože umožňujú jednotlivcom lepšie pochopiť, ako sa s výrobkami zaobchádza a ako sa s nimi zaobchádza, kým sa nedostanú domov kupujúceho.. 

To je jeden z hlavných cieľov spoločnosti Walmart, ktorá pracuje na zlepšovaní bezpečnosti a riadenia kvality potravín. Očakáva sa tiež, že technológia blockchain spoločnosti VeChain zlepší vysledovateľnosť a umožní spoločnosti stať sa lídrom v oblasti riadenia vysledovateľnosti. 

Pomocou siete VeChainThor Blockchain dávajú prednosť produktom „vysoko znepokojujúcich a vysoko rizikových“. Spoločnosti PwC a VeChain poskytujú technickú podporu spoločnosti Walmart China, aby mohla bez problémov implementovať tieto nové systémy sledovateľnosti založené na blockchaine.. 

VeChain už spolupracuje s inými spoločnosťami v krajinách ako Singapur alebo Luxemburg alebo v mestách ako Paríž, Hongkong a Šanghaj. 

Prečítajte si viac Za partnerstvá Vechain

Ak sa chcete o projekte Vechain Thor dozvedieť viac, prečítajte si oficiálny článok o predikcii cien pre VET a pravidelne sa tu aktualizujte. Môžete si prečítať náš ďalší príspevok o troch dôvodoch, prečo by sa OVP mohlo čoskoro odraziť, ako aj technickú analýzu obchodných párov VET..

Máte záujem o kúpu OVP? Ako sa to dá naučiť, sa dozviete v Sprievodcovi nákupom OVP v službe Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map